Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

sylvia21
6. aug 2008

zuzly- hej nejako som to casovo poplietla. Vies nam vysetrenie genetiky pomohlo, aby sme presnejsie vedeli v com mame problem. Pre istotu i moj drahy bol na vysetreni. Sice este nemame vysledky, ale verime ,ze aspon on je v poriadku. Ja si myslim, ze kazde vysetrenie pomaha presnejsie zadat liecbu. Ale je to na kazdom z nas ako sa rozhodneme. V kazdom pripade do tretice vsetko najlepsie. Trojka je stastne cislo.
Mapka - tak uz sa rozptilujes pracou 😉

sylvia21
6. aug 2008

cikytka - 10 bobacikov je krasna urodicka, si velmi sikovna 😉 len nech sa dari takto krasne i dalej, este vas caka narocne obdobie

cikyta
6. aug 2008

Jaj sylvinka............dakujem ti. 😉

mapa73
6. aug 2008

Áno sylvinka dá sa to nazvať rozptýlenie. Moja práca ma baví, takže o to je ľahšie

kuspitka
6. aug 2008

mapa to je dobre ked ta praca tak velmi bavi.

mapa73
6. aug 2008

Ale radšej by som bola na materskej... ☹

sylvia21
6. aug 2008

kde vlastne pracujes? To je skvele, ze ta praca bavi, i mna praca bavi, ale teraz si uzivam dovolenku, sice som doma a chodim po lekaroch ale aj si kazdy potrebujeme poriadne oddychnut, no nie?

kuspitka
6. aug 2008

moja neboj este mas kolko pokusov?nebud smutna budem aj ja

mapa73
6. aug 2008

sylvi, pracujem na záchranke

Kuspi, to som nechcela, takže už žiaden smútok. to najkrajšie obdobie nás ešte len čaká 🙂

sylvia21
6. aug 2008

kocky ved kazda by sme chcli mat uz doma mimco a nespavat a chodit unavene a nevediet preco place a strachovat sa, ci je vsetko v poriadku ak ho chvilku nepocujeme alebo nevidime.... ale musime si na to chvilocku pockat, neprepadajme smutku, to nam teraz nepomoze.
Radsej mi povedzte mapka, kuspit, co mate dnes v plane?

kuspitka
6. aug 2008

mapa to hej musime sa tesit co mame zatial a mozno nam to prinesie urodu.

tak dnes nic od zajtra mam az do nedele plan tak tu som len dnes 😀

mapa73
6. aug 2008

Sylvi, ja dnes idem žehliť, trochu upratať a pôjdem do mesta

kuspitka
6. aug 2008

mapa ja som rano ked nebolo tak teplo velmi teraz by som zhorela

mapa73
6. aug 2008

Kuspi, pustím si ventilátor a nejako to vydržím, takže už idem, lebo keď som tu tak nič nestíham. Pá

sylvia21
6. aug 2008

no i mna cakaju domace prace, takze hura babky moje, nech ich uz mame za sebou. Vcera som behala cely den po meste a vecer sme boli este rodico odviest na letisko, ale dne mam az do 15.00 cas na domacnost, a potom zase navsteva u lekara 😉 Ved, co by to bol za den, keby sme nevideli lekarov, no nie?

kuspitka
6. aug 2008

mapa tak papa.

takyna
6. aug 2008

Ahojte kočky 😵 , ciky gratulujem k úrodičke nech sa riadne vajíčka delia a potom šup do tehulkovstva 😵 ,
ešte by som chcela môj názor vyjadriť k ležaniu, neležania po ET, KET, čítala som odborný článok a tam bolo písané, že práveže je vhodný pohyb mierny po ET, KET, nakoľko pre oplodnenie je vhodné prekrvovanie maternice! čo vlastne spôsobujú aj chili papričky, to prekrvovanie aj kočky po umelom oplodnení čo poznám a majú bábetko mi radili, fungovať normálne po ET, KET bez obmedzení ako pri bežnom otehotnení, samozrejme nenaťahovať sa s tažkými vecami a nesexíkovať a nestresovať sa 😵

mapa73
6. aug 2008

Majte sa zatiaľ krásne 🙂 😎 🙂

kuspitka
6. aug 2008

ahoj takyna tak to som robkala aj ja tak neviem uvidim .citala som aj ja vela veci tak uvidim ze ako co.
ozaj to cilli sa berie aj 12 po kete?

cikyta
6. aug 2008

takynka........................Tak s tým,čo si písala musím s tebuv súhlasiť.Aj ja som si tieto veci vyhladala a je to pravda.Aj s tými papričkami.(tie papám už dlho) 🙂 Inak dík. 😀 A vela úspechov všetkým,čo bežia tento maraton!

takyna
6. aug 2008

Ahoj mapka príjemnú prácičku ti prajem 🙂

veď kuspit urob ako uznáš za vhodné ty, ja som len vyjadrila svoj názor podla ktorého som fungovala aj ja 😉 , myslíš 12-dní po KETe?, ja som brala chilly až do potvrdenia tehu v MARTINE 😵

kuspitka
6. aug 2008

takyna ja chcem ich brat piatok si ich idem kupit.preto som sa pytala ci sa maju brat po kete lebo tam bolo napisane ze to nieje pre tehotne

takyna
6. aug 2008

Aha, ale ty do toho krvného testu ešte nevieš na čom si tak sa neboj, kludne môžeš, prípadne Tanitka ti úplne presne napíše ako to správne brať 😉

kuspitka
6. aug 2008

takyna dobre tam je aj napisane ako to brat.1 -2 denne sa moze papat tak ja by som to skusila Tyzden po 1 a potom davku dat na 2.dobre napisem jej mozno tu dnes bude

takyna
6. aug 2008

Skús to veru, za to nič nedáš, chilly sú okrem iného aj veľmi zdravé 🙂

kuspitka
6. aug 2008

takyna to viem mozno mi to pomoze bola by som rada.ved piatok povie doktor ze co a ako naco mozme ist.
ty si si to objednala ale isla si si to kupit???

sylvia21
6. aug 2008

takynka - uz sa ti tvoji pubertaci umudrili? 😉 hej i ja som citala - mierny pohyb=hl. prechadzky, ziadna velka namaha, nic tazke nedvihat!!! sedenie na fit lopte, vylozit si pekne nozicky po obede. Tiez tu bolo niekde spominane, ze najlepsie je leziavat na boku a nie na chrbatiku, lebo ak sa lezi vela na chrbatiku, tak sa tlaci na nejaku cievu, kt. pomaha vyzivovat v maternici mimco, ale to neviem, ci je celkom tak, nemam to potvrdene.

takyna
6. aug 2008

ja som si chilly objednala cez net, prišlo mi to poštou zhruba do 1-týždňa

kuspitka
6. aug 2008

tak ja si to mozem kupit osobne lebo piatok budem v martine.

sylvia21
6. aug 2008

kocky tu si to chilli najdete, presne zlozenie, kontraindikacie, uzivanie
http://www.sanopa.cyberio.sk/Kajenske-korenie.html

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre