Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kuspitka
13. aug 2008

Ahoj mapa.
ako sa mas???

katy2
13. aug 2008

mapka, ahoj 🙂
ono je to normalne, tehulky budu maminky a my ich nahradime a budeme tehulky 😉

mapa73
13. aug 2008

kuspi ahoj. zarezávam v práci a nestíham vás teraz ani čítať. A ty čo máš nové?
Katy 🙂

katy2
13. aug 2008

kuspit, ahoj 🙂

kuspitka
13. aug 2008

ja idem o mesiac na ket ak sa nepodari rak idem vypisovat papiere na adopciu

katy2
13. aug 2008

kuspit, uz ste sa rozhodli? a neskusiste este jedno IVF.....?
Ale drzim palce, aby bolo 2.KET uspesne.... 🤐

kuspitka
13. aug 2008

tak chceme ist na KET a potm uvidime co a ako dalej ale verim ze toto sa uz podari musi .
snazim sa verit ale nejako aj to ma opusta

katy2
13. aug 2008

my zasa nechavame mrazaciky v zalohe a ideme vkladat cerstve.... dufam, ze jesen bude uspesna... 🤐

kuspitka
13. aug 2008

neboj bude.potom po kete ked nedopadne dobre tak chcem ist na IUI este

katy2
13. aug 2008

tak ti drzim palce, aby to bolo posledne KET a hlavne uspesne.... 😵

kuspitka
13. aug 2008

katy tak aj ja verim velmi ze to uz dobre dopadne.chcem aby to dopadlo dobre a zas to tak vyjde ze moj otec bude mat narodeniny 50r

katy2
13. aug 2008

tak to by bol krasny darcek... 🙂

kuspitka
13. aug 2008

tak to hej ale uz nam na jednej olave tiez nevyslo na svokrovej tiez som mala byt v tehu ale nic dufam ze teraz budem

katy2
13. aug 2008

no my sme mali 1.KET v aprili a to sme mali narodeniny obaja aj manzel aj ja a nevyslo to 😔 a 2.KET v juni a manzel a svokor mali meniny a mamka narodeniny a tiez to nevyslo 😔 takze jesen to isti 😉

kuspitka
13. aug 2008

tak dufam ze aj nam to teraz isty ale skusim nato neysliet a venovat sa niecomu inemu.
do prace nechcem ist pred ketom lebo by som bola velkom strese.

hava77
14. aug 2008

ahojte 🙂
tak ja si dovolim dnes vas prvy krat oficialne oprskat tehu prskami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
staci? 😀 bude dost? ak nie staci povedat 😀

katy2
14. aug 2008

jej, hava, dakujeme 😵 😵 😵
ale ti pekne rastu tie tt 😉 😉 😉
prajem nadherne tehu 😵

hava77
14. aug 2008

katy dakujem, tiez ti prajem cim skor, aby ti pribudali 🙂
ozaj a tvoj manzel musi ist znovu na tu operaciu pri 2 stimulke?

katy2
14. aug 2008

asi nepojde na dalsie M/T... mame spermijky v mrazaku... len dufam, ze budu aspon nejake aj pouzitelne.... 🤐

dicinka1
14. aug 2008

ajojte..tak uz iba 10 dni..a picham injekciu diphelerine...a potom gonal!!!!!!!!!!!!!!jupiiiiiiiii

kuspitka
14. aug 2008

ahoj dicinka to je super tak uz budes koncit

fedra
15. aug 2008

Ahojte, chudatko nasa tema aka je spadnuta .... 😢
Ako sa mate ?
Ja celkom fajn, ale uz dva dni ma pobolieva brusko. Je to taka tahava bolest skor na pravej strane a niekedy take popichavanie. Tak dufam, ze to sa len blsky roztahuju.
Hava, ako sa citis ?

taella
15. aug 2008

ahojte všetky bežkyne .
Ja som dnes bola konečne na krv u svojho lekára , ďalšie sono mám 4. 9. a poradňu potom 8.9. a dúfam , že už konečne dostane tehu knižku . Dnes som ju iba videla , mám ju už pripravenú v karte 🙂

fedra
15. aug 2008

taella ... ja mam dalsiu kontrolu 03/09 ... takze skoro tak ako aj ty 🙂
Ja uz tehu knizku mam ale vysledky mi do nej zapisu az pri dalsej kontrole. Zatial tam mam len vahu, termin porodu a tak ...

kvetka2
15. aug 2008

ahojte babulky 🙂
konečne sa tu niekto zjavil- ste sa stratili?
taella,fedri vy ste ako pekne obe 10tt 😉
fedra, asi sa fakt len blsky rozťahujú 😉 ja som v tom čase mala tiež občas dni s pobolievaním a občas som necítila vôbec nič 😅
už mi konečne prešli tie nevoľnosti. Síce mi je občas ťažko, ked niečo zjem a trochu pachute zostali,ale je to o 100% lepšie 😉 akurát som sa dnes zase do rána potila ako kon, mala som dnes ráno 36,9°C.Cítim sa fajn, len mi je teplo a tuším mám len trochu zapálené hrdlo. Neviem, asi som oslabená, lebo sa mi to už 2x stalo, že som sa pár noci potila, ked som mala chytené hrdlo 😕 😕 . Dúfam, že to prejde. A čo máte nové vy?

tanitta
15. aug 2008

caute kukucky... klebetime v tehulky po ket 😎 ...

sylvia21
15. aug 2008

ahoj Kvetuska, skus salviove kloktadlo na hrdielko, je slabucke a jemne a ucinne .

boncusik
15. aug 2008

Ahoj sylvia, neviem si mn pamatáš, ozvali si sami na moju tému PiGD ev PGD.
Ja sa teraz v príprave na IVF- užívarm zatial ATK, stimulácia začne 26.08.2008. A ty kam chodíš?
Ideš tiež teraz na jeseň?

juja
16. aug 2008

Ahoj kočky 🙂 Dvíham tému už sme skoro boli na tretej strane! 😕 ...no kdeže ste? My sme teraz došli z kina boli sme na "rozprávočku" WALL-E. Bolo to fajn, aj sme sa zasmiali ...bolo to milé 🙂 Tak pekný večer želám všetkým

sylvia21
17. aug 2008

Kvetuska este lepsia v tehotenstve na hrdielko je vincentka, so msi na to spomenula az vcera. Da sa kupit i v lekani ako sprey do nosa a do hrdla a tiez v potravinach ako mineralka. Este jedna vyborna mineralka je sulinka, ale to sa blizsie pozri, ci to mozu pit i tehulky 😉 Dufam, ze sa citis uz lepsie.
Vsetkym kockam - krasnu nedelu 😉
Juja - vsetci z tejto temy su uz pomaly tehotne, co je skvele, teda, cim nizsie tema, tym viac tehuliek??? Teba Juja co teraz caka? Kedy planujete mimco?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre