Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mirusch
15. jún 2008

Havka, ze stratena dcera 😀 😀 😀 Potrebovala som prist na ine myslienky, tak som sa poflakala po Europe 😀
Rosienka, nezufaj, krv je krv, ziadne dalsie testy az do pozitivnej krvicky, ok? Neviem kedy zacinam, stimulka sa znova odklada, mozno o mesiac, mozno o dva, uvidime. Neriesim uz.

mirusch
15. jún 2008

Ozi, Takynka, som si precitkala, ako si na tom, chuda moje, takze predsa len nemocnica, ale najpodstatnejsi je vrabciak v brusku, takze vsetko zvladnes. Mudre je ist na PN, nech sa zbytocne nevzrusujes v praci. Mozno ta bola jednym z tvojich problemov. Dufam, ze havkac tvoju nepritomnost zvladne bez ujmy 😕

mapa73
15. jún 2008

Mirusch ahoooj 🙂
Dúfam, že si si oddýchla

chruminka
15. jún 2008

ahojte mozem sa ku vam pridat aj ked som este zatial len obycajna snazilka a nie IVF snazilka?

cikyta
15. jún 2008

ahoj chruminka...kde blúdiš ? Asi som ťa ešte nevidela 😅

rosienka
15. jún 2008

hava, mirus - no, ved este zajtra mam poslednu nadej a pravda vyjde asi definitivne najavo... moj muzik mi vcera vynadal, ze preco som ten test kupovala a mala som radsej cakat, aaach, mal pravdu, ale nejako som nevydrzala a myslela som si, ze bude urcite pozitivny a pritom len nejaky "zavan" ciarky po dlhsom case ako udavaju 😖 Tebe uz vkladali havi a kolko?

mirusch
15. jún 2008

Ahoj Mapka, oddychnut som si neoddychla, ale som vselico zazila 😀 Potrebovala som vypadnut...
Chruminka, pridaj sa, ale neviem, ci ta bude tato temicka zaujimat, kedze mi tu riesime veci ako stimulku, pichanie injekcii, odbery, transfery a pod. 😕

cikyta
15. jún 2008

chrumi,somnou sa môžeš baviť o čom chceš.

hava77
15. jún 2008

rosienka uz som to pisala hore 😉 v pon, alebo ut 🙂

mapa73
15. jún 2008

Mirusch, veď aj nové zážitky je forma oddychu 🙂

Havka, veľmi ti držím paľušky 🙂

chruminka
15. jún 2008

no ja som tu u vas este nebola... 😀

mapa73
15. jún 2008

chruminka vitaj 🙂

chruminka
15. jún 2008

no vsak mna to moznoze tiez caka....25.6.08 mame prvy termin v centre...

rosienka
15. jún 2008

hava- aha uz to vidim, takze mas PK, kolko sa vam z tych 21 vajok pekne vyvija? a kolko si ich takych vyvinutych das vlozit?

chruminka
15. jún 2008

dakujem este som ani nestihla precitat co ste pisali...

hava77
15. jún 2008

mapka aj ja tebe 🙂 tentokrat uz do uspesneho konca 🙂

mapa73
15. jún 2008

Rosienka, nádej umiera posledná. Bolo tu viac dievčat, ktoré mali neg. testík a v krvi sa im potvrdilo tehu. Takže sa drž

hava77
15. jún 2008

rosienka mame PK. z 21 bolo 1 vajko nezrele takze to neoplodnovali /icsi/
vcera ich bolo 13 a vlozit si dame jedno, ale to co za 9 mesiacov bude straaaaasne kricat 😀

chruminka
15. jún 2008

babule vsetkym vam drzim palce!!!

cikyta
15. jún 2008

chruminka,kam pôjdete do centra?

rosienka
15. jún 2008

mapka - 😉 veru nadejka tu este vsetka nezomrela, ale ma to rano pekne zobralo, skoro mi bolo do placu, uz som to skoro cele zabalila, ze kaslem cele IVF, je to na nic dobre, len nas to nici a tak... ☹ Neviem, ci by som sla este do 3.IVF

hava77
15. jún 2008

chruminka dakujeme aj my tebe, aby si nakoniec do CAR ani nemusela chodit 😉

chruminka
15. jún 2008

cikyta mne lekarka odporucila a dala papier do gyn-fivu

hava77
15. jún 2008

kocky ja idem off pa vecer 😝

rosienka
15. jún 2008

hava fiiiha, tak to si ich pekne vela vynosila takych zrelych 😉 , to by bol v tom cert, keby sa jedno neujalo! ja keby som mala viacero, tak sme chceli vkladat aj 3 embrijka, ale zial nevieme v com to bolo, ze sa vajicka tak zle oplodnovali

rosienka
15. jún 2008

chrumi - dakujem a tiez vela uspechov do vasho IVF 😉

cikyta
15. jún 2008

aha. Tak chruminka,želám len úspech! Tam som nebola. Ja chodím do MT heliosa. Ale jedna rada: Nič sa nebáť-to je základ k úspechu.

chruminka
15. jún 2008

vsak to ze ja sa dako zacinam bat ani neviem preco....este ani nevieme co je vo veci kde je problem....ale ja uz sa bojim,ale dakujem za povzbudenie.

cikyta
15. jún 2008

Viem presne aký máš pocit chruminka....Vo februáry som to zažila. No a teraz to idem zažiť zas (druhé IVF) Ale už viem presne,čo nám je,do čoho ideme,tak o to je to lepsie a už nemám taký strach a dokonca sa tam stráááááášne teším.

chruminka
15. jún 2008

ja este nejdem na IVF ja tam do centra idem uplne po prvy raz tak este neviem co a ako...ci mam problen ja alebo priatel alebo obaja alebo nikto.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre