Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

csilla76
30. jún 2008

juj tak asi sorry,fiha take drasticke veci sa deju a co moja uz ti je lepsie????tak ti zelám skore zotavenie a potom ako dalej?alebo sa este pytam prilis skoro???to bolo vase 2 ivf??,?

csilla76
30. jún 2008

ano kuspit sem ku nam,tam presnejsie kde si spominala ze chodievate.. 😉 😉 😉

kuspitka
30. jún 2008

jaj.tak mali by sme tam ist medzi 15 a 18 neviem este presne kedy muz mi povie ked pride domkov

mapa73
30. jún 2008

ˇAno bolo to 2 IVF, zatiaľ neviem ako ďalej. Vaječník mám len jeden, takže ho budem musieť nechať riadne oddýchnuť. Takže nad tým teraz neuvažujem. Ak pôjde všetko dobre si užijem leto a je asi veľa možností. Uvidíme.......

csilla76
30. jún 2008

jasne mapka treba to predychat a uzit si leto nejaku dovcu a tak a potom ked sa budes na to citit tak ist do toho dalsieho boja drzim ti palce....aby bolo vsetko ok 😉 😉 😉
kuspit ok potom daj vediet,a na kolko dni sa chystate???uz to mate rezervovane???
inac este ak ti to neva mapka co sa stalo preco museli zobrat ten vajecnik???

kuspitka
30. jún 2008

pojdem etam len na jeden den

baletacka
30. jún 2008

mapa, neboj sa, aj ja mám len jeden vaječník, bola som na 1. IVF a vyšlo to, a ešte mám cystu aj na tom druhom vaječníku

csilla76
30. jún 2008

aha,no neva ked stihneme tak mozme stretnut ked myslis.... 😉 😉 😉

mapa73
30. jún 2008

Ten prvý vaječník mi odoperovali už pred 2 okmi, mala som dermoid a popri ňom mi museli vziať aj jeden vaječník. Takže obe stimulky som absolvovala iba s 1 vaječníkom. Pri prvej stimulke som mala 19 vajíčok a následne OHSS. teraz toto. Opäť tam bolo okolo 20 vajíčok, aj napriek tomu, že sme išli s podstatne nižšími dávkami, takže neviem....

kuspitka
30. jún 2008

tak to stihneme.dufam aspon na par minut

katy2
30. jún 2008

tak babenky, doteraz som bola silna ale cestne priznavam, ze to vsetko na mna dolahlo a poriadne som si poplakala..... 😔

tanitta
30. jún 2008

Pointka... ...co povedat ☹ ...ono sa to ulezi v hlave ..a coskoro budete nastartovani do dalsieho kola...pa
Zuzla, Leni... 😵 .. ale no tak fnuk ... hromony so mnou lomcuju 😅 ... ale uplne to chapem... mne ked bolo najhorsie spomenula som si na ine pripady ktore taktiez uz dnes maju svoje stasticka.. je to taky kolotoc 😉 😉

mapa73
30. jún 2008

Katy, to je dobre, že si dostala zo seba von. Určite sa ti uľaví

pointka
30. jún 2008

katy, ja sa prave chystam niekde utiahnut 😒

baletacka
30. jún 2008

ja tiež som mala dermoid na tom vaječníku a teraz po prvej stimulke mi doktor povedal, že pod vplyvmi hormónmi sa mi urobil dermoid na druhom vaječníku, len ho predtým nebolo vidieť

katy2
30. jún 2008

to su strasne tazke chvile..... 😔 😔 😔

ellianka
30. jún 2008

katy, ulitka, pointka 😔 ☹ je mi to ľúto

mapa73
30. jún 2008

katy, neboj určite vyjde slniečko. teraz je to ťažké, ale raz budeš vyberať s manželom krásny kočiarik. Uvidíš, všetko to pominie. Hormóny sa vyplavia a bude lepšie.

mapa73
30. jún 2008

Baletacka a čo ďalej, keď je tam ten dermoid?

ellianka
30. jún 2008

katy, point...raz určite prídu nádherné chvíle a vymažú dnešné pocity. však nenadarmo bežíme...

katy2
30. jún 2008

ja viem..... a viem, ze v tom nie som sama.... ze nas bezi viac......

baletacka
30. jún 2008

doktor povedal, že uvidíme či bude rásť, že ak nebude rásť, tak mi ho dajú von až po tehotenstve, v najhoršom prípade v 4 mesiaci

ellianka
30. jún 2008

katy 😵

mapa73
30. jún 2008

verím, že ti to dobre dopadne a pôjde von až po tehotenstve. držím palce 🙂

baletacka
30. jún 2008

ďakujem, aj ja tebe

ellianka
30. jún 2008

konečne som dočítala...zabka, baletačka gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pekne opatrujte drobčekov
havka 🙂 😵 tak potichúčky dúfam, že aj ty si tehuľka

takyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 ahoj tehuľka, aj my sa tu akosi míňame ale vždy sa vyteším keď zbadám tvoje foto. pekne sa len s bobíčkom guľkajte 😵 😵 😵

hava77
30. jún 2008

takze dievcence zazraky sa deju ale nie u nas 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
je to negativne, to som teraz zvedava co bude s tym kuskom sliznice? 😖
idem skusit ket v prirodzenom cykle a 9.7. mam ist na sono, drzte palce aby zmrzlinka zabojovala 😉

hava77
30. jún 2008

zabudla som dakujem vam kocky za palceky 🙂
ja plakat nemienim, nejak mi to nepomaha........

kuspitka
30. jún 2008

mojka je mi to luto .tak som myslela na teba velmi

kukulik30
30. jún 2008

havka 😔 😔 😔 ....a ja uz som sa v duchu tesila, ze uz oslavujes .....tak to je smola.....ale ak mas ist na sono, tak to este nie je startene, ci ako? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre