Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mimusa4
30. jún 2008

čajočky, môžte mi povedať aký je rozdiel medzi IVF a ICSI? ak sa nepodarí IVF, tak oplatí sa potom podstúpiť IUI?

zabkaevka
30. jún 2008

ja som taká z toho mimo, že tomu ani neverím, zatiaľ hmmmmmmmm budem volať o tú polhodiku, tak snáď budem múdrejšia 🙂

kuspitka
30. jún 2008

zabka uz som zabudla kolko ti vlozili?

mimusa4
30. jún 2008

zabka tak držím paluchy siiiilno, 😀 😀 😀

katy2
30. jún 2008

zabka, dobre to dopadne neboj, maminka 🙂 🙂 🙂

mariettka27
30. jún 2008

aj ja sa pridávam ku gratulácii...Držím paluchy... 😉

takyna
30. jún 2008

mimusa, IVF-Je umelé oplodnenie, ICSI je prepichnutie ihlou vajíčko a následne do neho vloženie spermie, keď sprermia nie je schopná sama to vajíčko oplodniť dostať sa do neho, IUI je vstreknutie spermií priamo ku krčku maternice, ale to sa využíva len pri dobrom spermiograme a pri priechodných vajcovococh ženy 😵

takyna
30. jún 2008

katy je mi to lúto, ale tie darcovské ešte máte tak vydrž, budem ti držať palce nech sú úspešné
zabka bude to ok 😉

mariettka27
30. jún 2008

hmm,tak ja kukám baby,vám by už mohli pomaly dat aj doktorát... 😀

baletacka
30. jún 2008

ahojte, musím Vám povedať, som tehotná, bolo to moje 1. IVF, veľmi sa tešim, doktor povedal, že to vyzerá na dvojčatá podľa hCG

mimusa4
30. jún 2008

ahoj taky, dík za vysvetlivky, lebo to icsi som nevedela..ostatné chapindaros..tak ja budem musieť ísť na 2ivf 😒

kuspitka
30. jún 2008

bale tak to ti gratulejem to je super.

takyna
30. jún 2008

baletacka gratulujem 🙂

hava77
30. jún 2008

katy ☹ je mi to luto, myslela som uz vas opusti ta smola, predsa ste mali take hnusne prekazky od osudu.....
zabka potisku gratulujem 😉

lenka20
autor
30. jún 2008

zabka gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵 pomaly si zvykaj na tu krasnu myslienku 😉 🙂
mimuska myslim, ze poradie je opacne, najprv IUI a ak nevyjde parkrat tak IVF, opacne neviem, ci to ma vyznam, aj ked pokial mas priechodne vajecniky a manzel dobry SPG tak preco nie, pocas pauzy medzi 2 IVF by som mozno skusila 😉 IVF je umele oplodnenie, stimulacia plus odber vajicok, vajka sa oplodnia v miske - spermie sa k nim len pridaju a necha sa to na prirode... ICSI - presne to iste lenze do kazdeho vajicka embryolog napichne 1ks spermie, robi sa v pripade, ze spermie su zle a treba hladat aspon par kvalitnych, alebo ked ma zena protilatky proti spermosom, alebo ked je malo vajok a par nechce riskovat, lebo nie vzdy aj pri dobrom SPG sa prirodzene vajka oplodnia.... pri ICSI je trocha vacsia sanca, ze sa oplodnia....
katuska ja by som na tvojom mieste teraz nechala mrazaciky v mrazaku a dala sa do dalsieho IVF aby si to este stihla do 39r.neviem, ako je to s MESA/TESE, ci ho mozu spravit manzelovi znova alebo nie, ak ano tak super, ak nie, aj tak mas vacsiu sancu s cerstvymi embrijkami aj ked s darcom a skoda nechat poistovni prepadnut korunky.... moj nazor...

tanitta
30. jún 2008

Katy... zivot nas vie velmi potrapit...no tesi ma ze sa nevzdavas...tak to ma byt... bezat az do ciela...aj ked je to prekazovy beh.... pa
Zabka...pozitivne 😵 zrovna teraz dr nema cas.. ale hlavne ze si tehulka 😉
a co Pointka?
Federi...mimi si robi bejvak...tie tahanice ma aj ja a velkeeeeeeee....
...dakujeme aj s bobikom za vasu pozornost cmuk.. babulky.... 😉

baletacka
30. jún 2008

ďakujem, prajem Vám aby ste skoro boli tehuľky,
kuspitka, aby ti do KETko vyšlo

takyna
30. jún 2008

mimuska 2-IVF sú úspešnejšie podla štatistík, málokomu to vyjde na 1-IVF 😉

katy2
30. jún 2008

hava, ako ty?
este sme si asi svoje neodtrpeli dostatocne..... musime si to zasluzit... nie kazdemu je dopriate hned a zaraz.... 😔
baletacka, to su super spravicky 😵 😵 😵
dnes sa to tu hmyri samymi dobrymi spravami, len ja vam to tu kazim 😔

kuspitka
30. jún 2008

tak ak muz povi dve to budem stastna nechcem aby sme dali dve.len jedno.len neverim ze sa to vie podarit aj s jednym

mimusa4
30. jún 2008

a teraz po neúspešnom dostanem mrchu normálne tak ako má prísť?

baletacka
30. jún 2008

hava, uvidíš aj tebe to vyjde, vieš to bol môj prvý, ale aj posledný pokus, lebo mám nador na vaječníku a doktor mi povedal, že ak to nevyjade, tak mi zoberú druhý vaječník,prvý mi vybrali pred rok a pol, takže už by som mohla len snívať.

kukulik30
30. jún 2008

jeeeeeeeeeeeeeej, baby,naraz dve tehulky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 bale a zabka...blahozelaaaaaaaaaaam 😵

kuspitka
30. jún 2008

katy nekazis nic .

hava77
30. jún 2008

baletacka tiez gratulujem 🙂
katy lenka ma pravdu ja som tiez na to myslelea aby si sla do toho s dalsim ivf 😉
my v heliku mame az o 15,00 vysledky, ale to pojdem pre manzela takze sa vam ozvem asi az pozdejsie......dufam ze napism potom aj do teym zazraky sa deju 🙂 🙂

mariettka27
30. jún 2008

kuspitka,neboj,podarí a to aj s jedným.Kamarátka si dala jedno a zadarilo sa...Budem držat palce...

takyna
30. jún 2008

kuspitka ty máš tiež zlé údaje v pase, metódou ICSI ako ti napísala Lenka sa vám podarilo oplodniť vajká, len IVF-zatiaľ nevyšlo 😵

kuspitka
30. jún 2008

este neviem ked nam nikto neoporuca vlozit dve tak muz sa boji

kukulik30
30. jún 2008

hava.....krasny nazov temy Zazraky sa deju 🙂

kuspitka
30. jún 2008

takyna aj tak viete oco sa jedna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre