Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mimusa4
26. jún 2008

ahojte lenka zajtra idem na krv, prepáč až teraz som prišla 😉

lenka20
autor
26. jún 2008

kuspit - dneska idem na konzultaciu do helika, inak vsetko ok, som cakatelka na dalsie IVF 😵
mimuska tak uz to mas za par hodin v suchu, drzim palce, rozsir rady nasich tehuliek, uz sa to tu celkom zaplna, ale pomaly, chcelo by to vacsi pocet tehuliek naraz 😵

mimusa4
26. jún 2008

tak budem sa snažiť, nevie či budem vedieť hneď výsledok...a bude mi robiť usg?

lenka20
autor
26. jún 2008

podla toho kam chodis, kocky z BA ani KE nemavaju sono, len krvicku, my v MT mavame aj sono aj krv, ale na sone aj tak este vacsinou nic nevidiet, len zmeraju vysku sliznice a treba potom prist o tyzden...

mimusa4
26. jún 2008

joj takže nič nebudem vidieť? hm. ☹ ale z krvi budú vedieť aspoň hcg, nie? abo si kúpim test? neviem či sa oplatí 😅

fedra
26. jún 2008

lenka ... no fakt ich bolo zo 10. Testovala som asi 3x za den ... skoda len ze to tak dopadlo.
Ja mam v nedelu termin menstruacie, tak som zvedava co sa bude diat. Pytala som sa ci to bude stacit tych 6 dni a vraj utrogestan to posunie a menzes nedostanete ... cha,cha ... este ani raz som ho nemala viac ako 28 dni, ani po utrosi. Tak som zvedava 😒

ellianka
26. jún 2008

ahojte babuľky 🙂
ja som dnes konečne dostala MS po MA a vytešujem sa, fakt niekedy stačí veľmi málo k radosti 😉 😀
lenka, dnes máš pohovor, držím palce nech niečo dobré a hlavne s úspešným koncom vyhútate 🙂 mňa to čaká budúci týždeň a už som si začala písať dotazy na papierik
takynka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a tiež posielam kopec pozitívnej energie všetkým stimulantkám, čakateľkám, tehuľkám.....trochu som stratila prehľad ale zdá sa mi, že kvetka je tehuľka, tak dodatočne gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 🙂 😵

lenka20
autor
26. jún 2008

elicek - gratulujem k MS 😀 aj ja si uz chystam papierik aby som na nic nezabudla 😝 skoda ze sa vzdy v tom heliku minieme 😠
fedrik - no.... ja som sa vzdy rozkrvacala, prvykrat na 28.DC, potom cca 23.DC ale tehu, potom cca 27.DC ale tehu, a nakoniec ked mrcha nedorazila a mala som z toho fakt dobry pocit tak som bola negativ.... tak si vyber.. podla mna ak otehulkujes tak jednoducho mrcha nepride... spomen na takynku, ved jej vkladali embrijko v case ked uz mala mat mrchu a uchytilo sa a mrcha sa nekonala, aj u teba to bude tak, embrijko sa uchyti a mrcha nebude 😅
mimus - mozno budes vidiet, niekedy uz je vidiet machulka, testik uz ti netreba, ved zajtra poobede uz budes vediet na com si 😉

ellianka
26. jún 2008

leni, veru škoda ale raz sa nám určite zadarí 🙂 možno aj mimo helíka...ak ešte platí to celoslovenské stretko 😉

tanitta
26. jún 2008

Leni.. to nebude papierik.. ale riadne lajstro 😀 ....
Federi.. ja som mavala et az okolo 24-25dc....cely cyklus je umely...tam pravidla prirodzeneho cyklu neplatia...mc vravel...

pointka
26. jún 2008

lenka tak na 10 den po KET je z poobednajsieho rapiclerom aj mamatestom neg ☹
uvidime rano..

katy2
26. jún 2008

pointka, teraz si testla?
pockaj a sprav v sobotu rano....

pointka
26. jún 2008

katy 🙂 hej, no ked ja som netrpezliva
esteze tie GS su balene po 2 🙂 som vykupila lekaren, takze testov mam dost 🙂
ale mam predtuchu, ze tych dvoch ciarok sa nedockam 🙂))

katy2
26. jún 2008

nestras... este nerob uzavery... a naco // ked bude pozitivna krv 😝 😉

pointka
26. jún 2008

katy 🙂 ach jaj. no uvidime 🙂

veracruz
26. jún 2008

ahojte... ako sa mavate?

lenka20
autor
26. jún 2008

pointka - ved ktosi tu uz mal test negativ a nakoniec dvojicky - neviem, ci mirica alebo niekto iny... 😀 😀
tanicka je to len papierik, vlastne chcem len 4 veci 😝
elicek to celoslovenske stretko je tutovka, ale az ked budeme vsetky bruskate 😉
babule ja za chvilu padam, napisem zajtra co je nove v heliku 😉 paaaaacko

katy2
26. jún 2008

lenka, pa, drzim aplce, aby si vsetko vybavila...
vera, vitaj, tie tt ti krasne pribudaju 🙂

veracruz
26. jún 2008

ahoj katy, ako sa mavas?

katy2
26. jún 2008

cakam na vysledok po KET - dnes je to 9.den ale test je negativny... na krv idem v pondelok... vlozili jedneho drobca....

veracruz
26. jún 2008

v pondelok teda moc drzim palceky... 😵

katy2
26. jún 2008

dakujem 🙂

gabika24
26. jún 2008

ahojte babulky. vidím, že sa tu testíkuje a stresíkuje, tak posielam pár vírusov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , aby ste boli tehu... 😀
katy, vraj sa neráta deň ket, takže si 8.deň a to je ešte dosť skoro, najmä ak išlo o ket- vraj. ja som po et testla asi10.deň a druhá čiarka bola síce slabá, ale bola. a bol tam ranný moč - kamoška, čo robí v lekárni hovorila, že vždy je najlepší ten ranný. ináč, aj som špinila, aj krvácala - čo sa mi nestalo ani pri negatívnych transferoch, ani pri prvom tehu... tak si vyberte - každé tehu a jeho príznaky je iné...
držím palce, aby vám to všetkým vyšlo. 🙂

katy2
26. jún 2008

gabi, som 9.den po KETe... ale dakujem za virusiky..... testovala som rano....

veracruz
26. jún 2008

katy a ako sa citis? ako tehulka? 😵

katy2
26. jún 2008

vobec nijak....

nelynka
26. jún 2008

ahojte, len som vas prisla pozdravit a poriet ako sa mate, dlho som svami nepisala 😖
gratulujem tehulkam, vidim ze uz ste to skoro vsetky zvladli z nasej starej temy a nam sa nejako nedari aj tak..
cakam na imunologiu, na schvalneie zidosti do kupelov a potom hor sa na KET..a snad to uz vyjde... 😀

pointka
26. jún 2008

baby... mne sa na tom rapiclear teste asi po hodinke spravila taka straaaaaaaaasne slaba ciarocka... mam ju brat vazne??? alebo nie, ked sa tak po limite tam objavila..
aj kolegyni som ukazala, nehaluzim, ona ju tam vidi tiez..

sisula32
26. jún 2008

Ahojte vie mi niekto poradiť ako to je: otehotnieť ak mám salp.na obydvoch vaj. začiatkom júna som bola na laparku mali mi vybrať vajcovody ,ale v nemocnici sa rozhodli že to len poprepichujú a mala som čakať 1/2 roka ak nič tak sa to malo riešiť vybratím vajcov.Ale doktor v centre vraví že je úplne zbytočné na niečo čakať takže idem na dalsiu laparosk. -vyberú ich . v Centre ma zaradili do programu IVF.Dnes som našla vás a prečítala som si rôzne článočky a mám strach čo ak to nepôjde ani potom.Asi som to trocha aj doplietla celá som s toho domotaná na koho sa mám obrátiť???

tanitta
26. jún 2008

Sisula...ivf jeprave nadej pre tych ktore nemaju vajickovody...tie pri ivf vobec nepotrebujes... a ked si to vezmes kopec z nas ma aj vajickovody a aj tak to nejde resp. neslo....medicina je mocna carodejka 😉 ... hlavne nech dobre funguju vajecniky ale i tento problem v dnesnej dobe sa da riesit inak...nebojkaj.. treba len vela trepzlivosti odhodlania a vieru v uspech...
Pointka...vacsinou ked som sa tak stretla s // po limite v podstate sa mozu brat ako dobre znamenie 😵 ...
.. baby.. ja mam po velkom utz sme pomerany nakomplet od hlavicky az k nozickam... vsetko vizera byt v najlepsom poriadku...a ze vraj sa im zdalo ze tam nieco bolo vidno 😵 😵 😵 ale nepredbiehajme.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre