Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zulka29
19. jún 2008

a ešte mám negatívne všetky ureo,chlamy potvory a neviem čo ešte, tak aspoň že tak 🙂

mirusch
19. jún 2008

Ahojte babenky!
Ahoj Zuliiiik!!!!! Kde sa flakas? Co mas nove? Rozpravaj, prehanaj!

kuspitka
19. jún 2008

zulka ja mam po ICSI hrozne bolesti a este mam aj mrchu.take som este nemala.ale musim to prezit len neviem co si mam dat.

mirusch
19. jún 2008

Zulik, to je super, ze idete skusit zase. Vidis, ja som mala zacat prave stimulku a zase nic 😠 Ale uz som si zvykla... Ta mrcha, to aj ja obcas mam, ze pride skor a je silna, ktovie co to je, mozno hormoniky...

zulka29
19. jún 2008

A ty ako, Mirush 😎 ahooooj 😵
No nič nové, v pondelok mám štátnice a v robote fofry, nič nestíham a potom hneď dovolenka, no sranda 🙂 a ako som písala schválenú žiadosť na IVF, ale to teraz neriešim až po lete 🙂

A ty? Už stimuluješ? 😉

mirusch
19. jún 2008

Kuspitka, Ibuprofen je dobry, skus.

fedra
19. jún 2008

taella ... tak blahozelam k urodicke.
Boze 19 vajok .... jaj co by som ja dala aspon za polovicu ... fnuk
Tak nech sa pekne oplodnia 🙂

fedra
19. jún 2008

zulka ... tak drzime palceky na statnice, uzi si leto ... a potom uz len same dobre spravicky po IVF 😉

kuspitka
19. jún 2008

ibuprofen nemozem.ako keby tielka s kohutiku,
zulka kedy zacinas?

mirusch
19. jún 2008

Kuspitka a Panadol Ultra?
Fedrus, citala som, ze predsa len mas odber? Tak super, neboj nic, aj z 1 vajka je babo, nepotrebujes predsa deti 19, alebo ano? 😅 Pozitivne, ok?
Drzim palce vsetkym!

zulka29
19. jún 2008

Mirush , mrcha jedna mrchatá, ked má prísť fláka sa 😠

Ajoj Fedri, dakujejm, a tebe nech to dobre tentokrát dopadne 🙂

kuspitka
19. jún 2008

mirusch keby mi doktor nepovedal ze by som mala problemi tak si dam dve.a mozno som v tehu.ale asi na ket pojdem dam si dve

mirusch
19. jún 2008

Som si az teraz vsimla Zulka...uf, mas to nabite, ale dovolenka to isti. Ja som teraz trochu pocestovala - Irsko, SR, Barcelona, teraz sa zotavujem 😀 Mala som prave teraz zacat stimulovat, MS by mala dojst kazdu hodinu...., ale zistili, ze nemame pouzitelne spermijky zrazu, zaroven sme chori a ja este stale liecim zapal pod zubom, co mi ho museli chirurgicky odobrat, no zase nic. Ale neriesim uz. Ak naskrabeme par spermii, zamrazime a mozno september...Ak nie, tak na to uz kaslem.

fedra
19. jún 2008

dakujem ... no dufam ze aspon jeden chudacik bojovnicek bude.

zulka29
19. jún 2008

Kočulky, ja už zase idem pracovať, zajtra mám už voľno, prídem vás zase niekedy skontrolovať či poslušne tehotniete 😉 😵

kuspitka
19. jún 2008

fedra neboj vsetko bude ok.neboj.my ta tu podrzime .ja ti budem drzat palce

fedra
19. jún 2008

Dakujem ... ste zlate 🙂
A mirush ... este na to nekasli, OK ?

kuspitka
19. jún 2008

mirush ty sa chces nato vykaslat nerob to

kvetka2
19. jún 2008

ahoj zulka, pekne,že si k nam zavitala 😉 zulka, lenka má tiež nejakú divokú mrchu, dlhú a prisla jej skor 😕 asi je nieco vo vzduchu 😅
mirusch,teba som 100 rokov nevidela, nemala si teraz niekedy začať stimulovať? Tusim som niekde citala,že to este asi odložíš?

mirusch
19. jún 2008

Pa Zulik, isto sa ukaz, chybas nam.
Kuspitka, aha, som nevedela, tak len si daj na brucho vankus, mne to zvykne pomoct, ked mam brucho v teple.
Kvetka, ja sem chodim, ale nepisem vela. Kukni prispevok vyssie - o 14:57, tam som pisala.

Ved hej babenky, este nekaslem, ale uz nemam k tomu daleko. Cakame na spg, ci bude co zamrazit, od toho sa bude odvijat ostatne.

kvetka2
19. jún 2008

acha mirusch,už som prečítala 😖 ach jaj, je to veselé. Ale nemyslím,že sa na to vykasles. Niekto tu raz napísal "neprekračuj rieku skor, ako si k nej prisiel 😉 "

mirica
19. jún 2008

fedra- neboj aj z málo vajok sú bába

zulka- aj aj si ťa pamätám 🙂

pointka - môžem ťa ubezpečiť , že dve také dievčatká ako som bola ja -to by si teda mala za trest - s mojimi dvoma bráškami sa mama natrápila o 80 % menej než so mnou 😅

kuspitka
19. jún 2008

ja este uvidim ci dobre dopadne ket.este mame mrazene vajka ale ked uz nebudu tak tiez koncim lebo potom by sme mali mat darcu.moj muz nema dobry spermiogram ma azoospermiu,
mirusch nestracaj nadej ta umiera az posledne.skus to este ,budem ti drzat velmi palce

mirusch
19. jún 2008

Kvetka, uf, ale si mi dala 😀 Mas pravdu, ved uz neprekracujem nic takmer rok... 😠 Hovorim, cakame na spg, mozno september. Len ma potom uz zacne tlacit zarucna doba na mojich injekciach v chladnicke....Ale drzim, cakam... 😕 😀
Jej, Mirica, ako mas?

mirusch
19. jún 2008

Dakujem Kuspitka, este stale drzim, mozno ked uz to budem brat len tak, ze teda dobre, aspon skusime...ze sa podari. Len nas to stoji strasne vela penazi, musime mysliet aj na to. A darcovske spermie nechcete? Rozpravali ste sa o tom? Kolko mate mrazacikov?

kuspitka
19. jún 2008

zatial mam 5mrazacikov.pokial ich budem mat budem skusat .moj muz ma stym problem tak neviem.tak nas sto stalo zatial 40 000 a este kolko nas to vijde ani neratam.muz nato vyclenil peniaze.to mame nasetrene ak to nebudem tak nemame sa ako snazit

mirica
19. jún 2008

ahoj mirusch- ešte sme 3v1 , ale ináč sme Ok - akurát dnes ma moja doki vyradila a už budem chodiť len do nemocnice 🙂
no a čakám sloníky - už ma doki presviedčala , že či sa nemohlo stať , že som otehulkovala skôr 🙄 - no ako by to pritoľkých kontrolách sonom pri stimulke bolo možné 😖

hi hi - dnes nevedeli deťúrencom pomerať stehienka- lebo nevedeli , ktorá noha patrí ku ktorému bábu 😀

hava77
19. jún 2008

mirica na tom som sa dobtre zasmiala ,,ze nevedeli ktora noha je koho,, 😀 😀 😀 😀

mirica
19. jún 2008

hava- ale ja som to myslela vážne 😒 - naozaj to doki nevedela zistiť- oni sú obaja hlavičkami dole a sú oproti sebe -a majú pomotané nožičky dokopy 😅

kuspitka
19. jún 2008

hava a kopu poriadne.mozem vediet ci mas nysko panvu mne neoporucaju dve embria.ze som mala a mam malu maternicu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre