Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zuzla80
25. jún 2008

Taky tak dobrú nocku 😉 a držíme palce, na zajtrajšie sono 🙂
Lenik bodaj by si mala pravdu 😉 Inak Lauritku som zahliadla v téme SPLN tuším včera alebo predvčerom. Určite nás čítava 😉

tanitta
25. jún 2008

Ahojky babule...
Mapka... ach jaj ako keby nebol trapenia malo este aj toto ☹ .. rychlo sa zotav...a nemyslim si ze je to nejake znamenie nedobehnut do ciela...sice dych uz dochadza ja viem ale teraz ho portebujes co najskor nabrat ... to mimi
caka v cieli na kazdeho drzkajte sa aj s mangelom...
Juja.. takto z teba vycucli tolko krvi?? jeminenko takze pekne mozes papat anopyrin a pit vela tekutin....
Taky...kde chodis na utz k svojmu dr?
Zuzla...taky ten respekt urcite je pred dalsim ivf.. clovek je viac nabity infoskami...viac si uvedomuje co sa moze vsetko stat co bude....ale fakt sa tomu musi nechat volny priebeh...tie // sa potom vycikaju lahsie 😉 ... pravda ta prava stresmenka pise ake je to jednoduche 😵 ...
Leni.. cau kocka 😉 ...

lenka20
autor
25. jún 2008

idem nas troska posunut hore, takynka tak zajtra nech sa mimco pekne ukaze zlaticko nase sikovne 😵 baby my si budeme tie nase babatka poznat, vieme presne kedy sa ktore zavrtalo, kedy ktoremu zacalo bit srdiecko, ktoru ako skrucalo, kedy robili v brusku neplechu atd. je to sranda, za 😉
tak zajtra je nas viac takych co mame sona, konzultacie atd... dutka uz mala testovat, neviete ako dopadla, nevidno ju tu....

lenka20
autor
25. jún 2008

nie dutka, ale dytka samozrejme 😝

katy2
25. jún 2008

o dytke som citala v inej teme, ze to nevyslo 😔 😔 😔

gabika24
25. jún 2008

ahojte. ja až teraz... ten hic je niečo strašné...
mapka, chúďa, ako by toho nebolo dosť, čo? ale zato bábätinko ti to potom všetko vynahradí, nebojkaj. verím, že to bude dobré.
takynka, pekne ležkaj, zajtra daj vedieť. ja idem na sono niekedy o dva týždne, ešte neviem presne kedy...

mirusch
25. jún 2008

Babenky uf, take spravy!!! ☹
Mapka, mas IP. Az som si takmer poplakala. Drzim ti silno palceky, urcite doki nieco na teba vymysli, ked si taky speci pripad, baby to tu pekne popisali, zotav sa, uzi si slniecka a potom dajte s Krajkom hlavy dokopy. Isto to skus, este raz. Teraz to uz bude tutovka. Uf, ty mi pripominas mna - vzdy sa nieco postavi do cesty - aj ked na druhej strane, ty si si pretrpela ovela viac. Ach jo. Hlavu hore a ide sa dalej 😵 Mna vcera nakopli tie babatka v porodnici, co som videla 😉
Takynka, palceky na zajtra na sono.
Zuzla, ziadne strachy, do tretice vsetko dobre a basta 😵
Lenka, pekne si to napisala, ze si budeme babatka poznat 😀 Kazdy kopanec pomaly...
Dytke to fakt nevyslo? Skusim kuknut. Uf, to je mi luto.

rosienka
25. jún 2008

mapka - oj, to je smutne, ale chvala bohu vajecnicek funguje aj dalej dobre a urcite ti este posluzi a prinesie krasne vajicka 😉 ...on ta asi chcel takto obdarovat a robit aj za ten druhy... 😅 Neboj sa, oddychne si a do dalsej stimulky pojdete len slabo, asi soft IVF, ked tak dobre reagujes. Urcite tvoj doki nieco vymysli, netrap sa tym 😵 😵 😵

lenka - mne preto nechcel dat PN, lebo u nas poistovna IVF cykly nepreplaca a keby ma vypisal, tak by mohol dojst do kolizie s nou, lebo ked si vypisana, tak diagnozu a lieky plati ona, co v tomto pripade nie je, kedze si to cele platime sami.. 😠 A u vseobecneho lekara som ani nebola, nevedela som, co mu mam povedat... 😔

hava77
25. jún 2008

ahojte 🙂
kvetka teda to je dobra sprava 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som sa velmi potesila

ja som bola vcera na necakanej kontrole v heliku lebo ma do rana neskutocne bolel a palil vajecnik tak mi krajko kazal prist. ale vsetko bolo v poriadku na utz. povedal ze je skoda ma teraz otvarat. tak dufam ze vsetko bude ok. zacala som aj spinit ale stale este som optimista/chcem byt/ niekedy sa dari niekedy nie. tak drzte palce 😉

rosienka
25. jún 2008

hava - a co by si mala mat, zeby haperstimulak? 😕 😲 snad nie 😒

dadulik111
25. jún 2008

ahojte babule, tak mne sa to neuchytilo ☹
v otorok ráno som bola na krv a poobede som im volala a nič, takže v piatok idem absolvovať všetko odznova, žiadosť pre poisťovňu a atď

gabika24
25. jún 2008

dadulik, je mi to ľúto, ale určite bojuj ďalej. raz to vyjde - viem, o čom hovorím 😉
havka, no tak to snáď nie - ale uvidíš, všetko bude ok. verím tomu, držíííííííííííííííííííííííííííííííííííííím palce 😀 😀 😀 😀

cikyta
25. jún 2008

dadulik-až za 3 mesiace pôjdeš znova. Ale neboj,bude dobre-uvidíš! 😉

dadulik111
25. jún 2008

cikyta prečo až za tri mesiace?

cikyta
25. jún 2008

Ani mne prve ivf nevyšlo,ani mrazáčikovia neboli, a tak sme teraz po 3 mesiacoch písali žiadosť a akurát ju aj schválili. Je to preto,že poisťovna to skôr neschváli,lebo telo musí min,3 mes.oddychovať a ked sa píše žiadosť skôr,tak to poisťovne vracajú späť a neschvália-to nám povedali u lekára-v Heliose. pa

mimusa4
25. jún 2008

cikyta a zase si musela absolvovať celé vyšetrenia ako pri prvom?

sylvia21
25. jún 2008

cikyta a u ktorej poistovne to takto vracaju?
Ja som tiez ratala s tym, ze v pripade neuspechu si poslem ziadost skor, lebo nam robia pigd a tie sondy, ktore potrebujeme vydrzia maximalne rok.
Ak by bolo treba takto cakat niekolko mesiacov, tak sa stane, ze sa sondam zrusi expiracka a bude to stat ovela ovela viac, boze preco nie je aspon nieco jednoduchsie ☹

sylvia21
25. jún 2008

mimusa4 ktore vsetky vysetrenia myslis?

mimusa4
25. jún 2008

tak ako som musela pri 1.IVF, ja síce momentálne idem v piatok na krv či sa podarilo abo nie..len preto sa pýtam, keby nevyšlo, lebo neostalo na zmrazenie nič..asi ten HP čo robili po dobu 3cyklov

mimusa4
25. jún 2008

a neviem či pôjdem ešte raz, keby nerebalo peniaze, tak je to iné 😒

sylvia21
25. jún 2008

vies, preto sa pytam, lebo mne zatial robili len hormonalny profil a ultrazvuk, ci mi nieco nechyba, idem prvy krat

mimusa4
25. jún 2008

jáj že len začneš? tak držííím palce, nie je to strašné, len treba trpezlivosť 🙂

sylvia21
25. jún 2008

uplne to chapem, tiez riesime tento problem, ale nic ine nam nezostava, musime to nejako zvladnut a snazit usetrit na nejakych inych polozkach, teraz asi obetujeme letnu dovolenku, ale stoji to zato 😉

sylvia21
25. jún 2008

ty si kedy zacinala?

mimusa4
25. jún 2008

ja som tam začala chodiť nejako od januára, abo decembra? ani nepamätám, ale 1 cyklus sa vynechal lebo doki mi zabudla povedať že ktorým dňo začnem HP, tak sa to predĺžilo o mesiac a moja poisťovňa žiadala 3cykly sledovania a až tak podať žiadosť a aj tá trvala mesiac než bola schválená, takže všetko som absolvovala tento mesiac, ale dúfam, že úspešne 😀

sylvia21
25. jún 2008

budem Ti drzat vsetky palceky 😵 😵 😵 😵 😵
Kolko si si dala svistikov?

sylvia21
25. jún 2008

Prave u nas prebieha dost silna burka, raz robili taku statistiku, ze ak pri sa pri burke vypina elektrina, tak to ma velmi plodny 😀 😀 😀 😀 😀 nasledok v tomto kraji 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
25. jún 2008

vložili ich 2-och, tak nech sa držia aj keď dvaja 😀 ..dúfam, že sa podarilo, väčšinou mám ten pocit, že áno, tak uvidím, neboj aj ty čoskoro budeš mať všetko za sebou? ta už si začala zo stimulkou?

mimusa4
25. jún 2008

tak u nás v KE, nič sa nedeje, ale myslím že od jari sa to rozbehlo a dosť žien je tehotných, žeby neboli potom plné nemocnice 😀

sylvia21
25. jún 2008

este nie, ties som v car uz dlho, ale najprv mi robili hysteroskopiu, takze potom som musela cakat, na ziadost som cakala viac ako pol roka a v den, ked mi prisla, tak som lezala v nemocnici s mimomaternicovym tehotenstvom. Takze teraz budem mocct zacat so stimulkou az v sept.
Ale na to ze uz cakam niekolko rokov tak sa to pokusim vydrzat. Snad budem dost trpezliva. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre