Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

gregy
18. júl 2008

A ozaj môžeš mi zmeniť aj vek zajtra mám 30 😝 😀 a chodím do témy Gyn fiv - skúsenosti s lekármi 2. Sú tam spolubojovníčky z rovnakého centra ... 😉

sylvia21
18. júl 2008

Mirusch - prave som sa ta chcela spytat 😀 😀 ze ja som kde?? 😀 😀 ISCARE, tak uz je to iste, idem na jesen, uz som i v tvojej tabulke 😀 😀

mirusch
18. júl 2008

Gregy, fuuuuha, tak blahozelam, ake krasne okruhle 😀 😵 Vsetko najlepsie, happy birthday!!! A nezabudni nas prist informovat co je s tebou dalej, oki?

Sylvi, aha, tak idem dopisat a obnovim to. 10 min.....

gregy
18. júl 2008

Mirusch ďakujeeeeeem 😵 neboj určite sa ozvem ako pokračujeme, a tebe prajem veľa veľa síl aby ste to zvládli ...

gabika24
18. júl 2008

gregy tak všetko naj.
sylvia 😀 😀 😀 😀 - aj ja tak niekedy čítam 😉

mirusch
18. júl 2008

Dakujem Gregy. 😉

gregy
18. júl 2008

Dobre babuľky idem ja po nákupoch a rýchlo dom lebo ideme oslavovať aj neterkin rôčik tak jej idem upiecť neakú tortičku 😵

Gabika ďakujem.
Sem tam sa tu zastavím pozrieť vás čo porábate a teba mirusch obzvlášť 😉 🙂 PA

mirusch
18. júl 2008

Pa Gregy, to je super, že budem pod kontrolou 😀 Príjemnú oslavu.

dracik1
18. júl 2008

baby, mam pre Vas super spravu, lumah dnes porodila, chlapcekovia sa narodili kratko pred 14.00h, filipko vazi 2850g a meria 48cm a davidko vazi 2720g a meria 47cm!!!!
lumi rodila spontanne, aj ten chlapcek, co bol povodne otoceny KP sa tesne pred narodenim pekne otocil!!!!

maska1
19. júl 2008

ahojte babenky. chcem sa vás opýtať. Dnes máme doma oslavu a chcela by som vedieť, či si môžem dať vínny strik, keď beriem utrogestan. Mám asi dva dni pred ET. Lebo ak nie, tak to nejdem riskovať.
dík 🙂 🙂 🙂 🙂

lauritka
19. júl 2008

gratuluej lumah !! nech su zdravucki 😵 maska kludne si daj. ale daj si cervene vinko ;) je to dobre na sliznicu maternice 🙂

maska1
19. júl 2008

dík lauritka. Ja mám len strach či mi to nejako nemôže ublížiť. 🙂

lauritka
19. júl 2008

deci vina nie;)

tanitta
19. júl 2008

ahojky...
Lumah posielam gratulaciu;)...
Maska.. vobec nemusis mat strach.. kludne si daj aj viac ako 1dcl 😎 ....ublizit ti nic neublizi.. ani keby po et si das vinko... mne ho dokonca naordinovaj aj dr;).. denne 1dcl cerveneho po et... 😎 ....netreba sa v nicom obmedzovat v com si bola doteraz zvyknuta je to pre organizmus horsie odopierat ako dodat...
pekny vikend kocky... paa

lauritka
19. júl 2008

..a mimochodom cervene vinko je vyborny antioxidant 😉

dracik1
19. júl 2008

tanitka, ty si uz 17tt 🙂 , to ale bezi.......

lauri ahojcek, ako? , vidim, ze nemas skratku snz pri nicku- dufam, ze to znamena nieco pozitivne

tanitta
19. júl 2008

Dracik 😉 ... ved aj ty si sa len nedavno tesila z //;).. a aha uz si maminka krasnych chlapcekov... teraz na detoch sa uvidi ako to rychlo leti... 😵 ....vela zdravicka a nech pekne rastiete 😉 ...mne sa to az tak nezda ale pravda je ze vzdy u druhych to ide strasne rychlo 😵 ....paa

sylvia21
20. júl 2008

Maska 1 - dnes je tvoj velky den 🙂 Vela stastia. Nech ste co najuspesnejsi.
Ahoj - lauritka, tanitta, dracik,mirusch, gregy, kukulik, cikytka, lenka,mapka...... a vsetky dalsie kocky, kt. si uzivate krasne leto
Teraz sa ideme troska zrelaxovat na dovolenku 😎 a o tyzden vas pridem pozriet 😉

kukulik30
20. júl 2008

sylvinka....tak si to pekne uzite 😵 😵 😵 ako sapatri na dovolenke 😀
maska....drzkaj sa ....
krasny dnik vam prajem...dnes to vyzera na slnecne pocasko 🙂

maska1
20. júl 2008

Ahojte babenky. Ďakujem vám veľmi pekne. 🙂
Už mám v sebe dve kuriatka, tak uvidíme ako sa im bude u mňa páčiť.
Aj ja vám prajem pekný dník, užite si ho. 🙂 🙂 🙂

taella
20. júl 2008

maska silno držím palce , aby sa zahryzli kuriatka čo najlepšie a páčilo sa im um teba celých 9 mesiacov 😉

maska1
20. júl 2008

taellka ďakujem. Chcem sa ťa opýtať, ty si po vklade v ten deň iba ležala, alebo si sa aj špacírovala po byte?

taella
20. júl 2008

snažila som sa ležať , ale tesne po vklade som ešte bola u svojej gynekologičky vybaviť PN-ku , potom sme boli ešte nakúpiť , a až tak som potom ležala.

mirica
20. júl 2008

ahojte -

mirusch- aj ja poprosím zmeniť v tabulke 😵

my sme na svete od 5.7.08 voláme sa Leo - 50cm a 2500g a Theo - 47cm a 2350g

kuspitka
20. júl 2008

Ahojte.mirica gratulujem.lumah gratulujem.ako sa mate dievcata

taella
20. júl 2008

ahoj kuspitka a ty sa ako máš? Už sa ti to kráti, ešte máš stále bolesti?

hava77
20. júl 2008

mirica krasne mena, gratulujem ku krasnym chlapcekom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kuspitka
20. júl 2008

tak nic negativne testy

mirica
20. júl 2008

kuspitka- ja už ani neviem , že som rodila - ale neuveríš , že to bruško mi normálne chýba 😅

hava- ďakujem

kuspitka
20. júl 2008

tak to ti verim.ako sa maju deti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre