Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

lenka20
autor
12. jún 2008

ja som testovala len teraz naposledy a neviem ci este testnem, ale asi ano.. myslim, ze nieco sa minimalne na 10.den uz musi ukazat, aj ked kukulik - veru, v tvojom pripade to dopadlo nie dobre....

kukulik30
12. jún 2008

ved to, aj ked si myslim, ze to embryjko sa muselo chytit, ale nevydrzalo ☹ ked trochu mam aj pochybnosti, ci som nemohla urobit viac, vacsi klud a pokoj, pretoze par krat sa stalo, ze maly po mne skakal a aj noha mu obcas uletela ae ste som aj kociar so samkom vlacila hore dole po schodoch 😒 no neviem, ci to mohlo zmenit situaciu
ale zase ma stve, ked otehotneju mlade baby, ktore snad ani nevedia , ze su v tom, fajcia a piju alkohol bez problemov a babo sa udrzi / nie ze by som nepriala niekomu, ale to ma dviha zo stolicky, ked take nieco vidim 😠 / a ja tu rozmyslam, ci som fakt urobila vsetko pre to , aby sa male udrzalo...ma ide z toho porazit ☹

mapa73
12. jún 2008

Kukulik, nesmieš sa obviňovať. Veď si urobila veľmi, veľmi veľa preto, aby si bola opäť maminou. Robila si všetko tak ako si cítila. Asi to tak malo byť. keby to tak malo ostať, tak by to tak ostalo. neobviňuj sa! Urobila si všetko!

kvetka2
12. jún 2008

babulky, ja viem že tie testy sú vselijaké a rozhodujúca je krv- výsledok ten testík nezmení.nebudem brať ten výsledok ako definitívu. Ale stále sa tu hovorí o dialnicach- tak pokúšam 😉
kukulík, myslím, že si nemusíš robiť výčitky. ten testík fakt vyzeral nádejne a nejakú hodnotu hcg ti aj namerali, ale asi bola chyba inde, embryjko mohlo byť poskodené- nikto sa uz nedozvie. Ty máš doma taký krásny dôkaz, že to môže vyjsť- práve som pozerala tvoje fotky, až mi vyhŕkli slzy. verím, že práve toto ti dáva silu, ja zatial ( ale nielen ja 😵 ) čerpám nádej práve zo zázrakov iných, ako si napríklad aj ty. 😵 😵 😵 😵

kukulik30
12. jún 2008

ach , ste zlate...vdakabohu za konika, ale dalsi KET uz budem opatrnejsia 😉

mapa73
12. jún 2008

kukulik, ale nieže zlenivieš! 😀

veracruz
12. jún 2008

kukulik, naozaj nemusis mat vycitky... niektore baby robia pocas tehotenstva vsetko tak ako pred tym a je vsetko v poriadku, ine sa setria a aj tak to nepomoze... asi to tak malo byt, aj ked logicke vysvetlenie nemame...

kukulik30
12. jún 2008

ved to 😀 ale mne to nehrozi dufam, ja som ako na baterky 😀 no musm ist, drobec je uz hore, majte sa krasne 😵

mapa73
12. jún 2008

kukulik pa a Samkovi pusu

lauritka
12. jún 2008

ahojte..tinus boze to je pocit!! a malicky je nadherny...vidis tak aj dobehol tie tyzdne... uz aj my sme mali taki byt ☹ radsej na to nemyslim, chyta ma depka.. takze uzv dopadol u mna dobre, maternica je cista..ale pichol mi nejaku inekciu na stiahnutie maternice..ze po kyretoch sa niekedy aj dlhsie krvaca... takze je to v poriadku.
aspon daco. 😒

lauritka
12. jún 2008

bola som dnes u mojej obvodnej este po kartu ... take veci mi povedala..slzy mi isli do oci.. ja som myslela , ze sedim s knazom.. povedala, ze to vsetko nemame silit, ze este nenadisiel moj cas..nemam riesit co bolo a preco sa to stalo, urobit za tym ciaru, uvolnit sa hlavne psychicky...zajst niekde prec, proste to pustit z hlavy..
ona je presvedcena , ze tie aborty su psychickeho povodu, lebo sme to strasne chceli.. proste taketo veci hovorila, som onemela.. ze telo samo povie kedy je pripravena prijat vajicko..netreba sa do toho hrnut hlava nehlava... no co vam poviem..este teraz mam jej slova v hlave... 😔 normlane ma akokeby vnutorne upokojila, to som este pri lekarovi nezazila...

fedra
12. jún 2008

lauri ... taku injekciu pichali aj mne v nemocnici ked som bola po mimomaternicovom.
Aspon ze to je v poriadku ... nebojkaj

pahu
12. jún 2008

Lauritka, našla som si ťa 😉 Neboj, budeš mať, čoskoro 😀

fedra
12. jún 2008

ahoj pahu ... tak ako pokracujete ?

lauritka
12. jún 2008

pahu.... len ma to dost prekvapilo pocuvat take duchovne slova od praktickej lekarky... asi by som mala zajst do kostola.. mna take veci strasne dojimaju.. 😔

mapa73
12. jún 2008

lauri, asi by si si naozaj mala dať pauzu a vypadnúť niekam na krásnu dovolenku. najlepšie cez plodné dni, ale hlavne na to nemyslieť 😉 Verím, že to príde a ty budeš mamina 🙂

lauritka
12. jún 2008

fedri myslim, ze sa to volal metyl? este ze sa vraj po tej inekcii mozem trochu rozkrvacat...

mapa73
12. jún 2008

Lauri metylergometrin

freyadee
12. jún 2008

ahojte babulky.... lauri.... vazne, doki ma pravdu min. v tom, ze to xce cas a klud... no ale kolko casu to tiez nepovedala... a donekonecna sa cakat neda.... a to, ze ti povedala, ze to moze byt psych.povodu, ze si sa moc tesila... no to som este nepocula... ved tesenie je pozitivne... nestresuje, neubija... rada by som ti velmi pomohla... ale neviem ako... sama mam teraz depku ☹ takze musime mysliet iba to, ze vsetko ma byt tak ako ma ...

lauritka
12. jún 2008

frey... 😔 je mi luto, ja depky neznasam, od prirody som optimista..ale niekedy sa tomu nevyhnem... ani nie ze som sa tesila..ale ze som to riesila tak nejak nasilu raz dva...a hned do dalsieho... atd.. ze nemam pocuvat lekarov , co mi povedia, kedy je vhodne ist do toho znovu, ale ako sa ja na to citim...
asi zacneme uvazovat o dovolenke. 🙂

freyadee
12. jún 2008

lauritka... to som ti akurat xcela napisat.... musite ist niekam na dovolenku.... a tak vypnut, ze ani nebudete vediet co bolo.... a len sa tesit na to, co vas len caka....
aj ja depky neznasam, no dnes ma doki moc vystraslil, pisala som o tom jednej baby v tehu temach "rozdiel vo velkosti plodu..."
vela na teba myslim... keby som tak vedela carovat 🙂

pahu
12. jún 2008

Lauri dobre, ono to môže byť z toho, ale nemá náhodou nejaký recept na odblokovanie našich hlavičiek? Ja by som si rada plávala v inej dimenzii, sexovala ako hipisáčka kade tade a zrazu zistila že som tehuľka 😀 Ale dovolenka určite len prospeje a neublíži 😉

lauritka
12. jún 2008

si zlata 🤐 ... a s tou velkostou som popreluskala aj ja temy..este predtym ako som sa dozvedela, ze to bol missed.. mne to tie nejak nesedlo podla velksoti uzv... ale vacsinou to potom miminka pekne dobehnu.... toho by som sa nebala..hlavne nech je zdrave a bije mu srdeicko..ta velkost je velmi rozdielna. nikto nie je tabulkovy 😅

lauritka
12. jún 2008

pahu jj.... vyblokovat mozog a nemysliet na to je ta najtazsia vec na svete.... 😒

pahu
12. jún 2008

Lauri, vraj to vedie odblokovať nejakí šarlatáni, ale ja im neverím... 😝 😀 Hlavne choďte na tú dovču a uvidíš ako sa rozhodnete po nej 😵

freyadee
12. jún 2008

lauri... no dnes mi nepustil ani srdiecko.. a hned povedal, ze keby som krvacala alebo mala bolesti, tak zajtra ma pohotovost... a v pondelok urcite nech som na dalsom sone u neho... tak vies... aka som teraz asi zelena... 😒
inak.... ako pahu pise, moze byt, ze si zablokovana a nemas v harmonii cakry.... je to mozno pre niekoho hlupost ale vela krat to tak byva... velmi chces, ale na druhej strane mas obavy, tak sa nevedome blokujes.... a ani o tom nevies....

freyadee
12. jún 2008

pahu......... no a teraz si budes mysliet, ze som sarlatanka 😀

lauritka
12. jún 2008

frey ved som chodila na masazne lozko..mam za sebou 40 lezani 🙂 odblokovava to chrbticu a uvolnuje meridiany... taka automaticka Mojzisova 😀 ved mne sa stale mimi chyti, ale potom to zanikne... 🙄
a preco ti nepustil hlas?? ja nemam take veci rada, nech povie rovno..naco ta drzi v neistote. mna by asi porazilo tam.

pahu
12. jún 2008

Frey nieeee, ak to niekomu pomáha je to super, ale myslím si, že základ úspechu takýchto liečení je, že v to ten človek skutočne verí 😉 A prečo ti nepustil srdiečko? Na čom šetrí? 😠

katy2
12. jún 2008

Ahojte! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre