Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

lauritka
11. jún 2008

v555 ale mne robili zakrok minulu stredu 😒 juja 5 hodin ?? nesranduj..ved tolko je do Blavy... kolko km je Martin od Ke ?

v555
11. jún 2008

Lauri,mne sice zakrok nerobili ale trosku sa do toho vyznam,ak budes este zo 2-3 dni krvacat tak radsej chod na kontrolu.Zvyknu tam nechat kusok co nevedia vykyretovat a z toho sa da velmi dlho a vela krvacat.Nechcem ta strasit,len sa to BOHUZIAL stava.

lauritka
11. jún 2008

no tak pekne ... 😒 ale mam ist aj tak na kontrolu do nemocky na uzg..zajtra zavolam kedy robi lekar. dik za radu. pekny vecer. uz fak idem.. 🙂

juja
11. jún 2008

v555 nechcem ťa strašiť moja, ja len čo som o tom počula

Lauri tak zistila som u švagra, ktorý chodil zo ZA do KE do nemocnice, že to robil za cca 3,5 h a je to 260km takže MT-KE cca 3h - 230km 😉

v555
11. jún 2008

ooooooooooo neboj mna len tak nieco nevystrasi,ale budem to brat na ohlad.

A tie kilometre staja za to.Hlavne ti ludia co ta tam budu cakat Lauri.

juja
11. jún 2008

v555 má pravdu ten prístup, personál, .... je tam fakt na vysokej úrovni a keď to porovnávam s tým čo si písala o centre v KE tak mám pocit, že tam to ide ako na pásovej výrobe 😝

v555
11. jún 2008

My v Heliose nie sme pre nich ziadne cisla.Ja mam z nich velmi dobry pocit,tiez som zdravotak ale s takym pristupom sa nestretavam bohuzial denno denne.Velmi si ich vazim.

helka1
11. jún 2008

Baby vsetkym vam v tom maratone drzim palce !!!! Nech vsetky zdarne dobehnete do uspesneho ciela 😉 Lebo ten beh za to urcite stoji !

dicinka1
11. jún 2008

ajojte...ak mozte..poradtte...kuknite sa do mojho albumu..sarinka a tobias...a tam je moj ovulacny testik....je pozitivny,alebo este nie?

rosienka
11. jún 2008

aj ja tu uz bezim, ako o zivot, snad uz len 5 dni a som blizko ciela! 😅 😅 😅

lenka20
autor
12. jún 2008

ahojte kocky - no ja to ani uz nestiham citat, tolko ste popisali 😝
lauritka to je fajn ze ides na genetiku, ja som nemala so sebou ani gyn.kartu, len posledne vysledky co som si dala robit, doktorka sa ta len popyta na rodinu, tvoj zdrav.stav atd... mne prave na genetike povedala, ze ICSI nie su dobre... ze najlepsie by bolo skusit prirodz.oplodnenie, ale niekedy to skratka nejde....
no a vcera som sla na urad sa popytat na adopciu a teta co to ma na starosti tam nebola, tak mi druha teta povedala, ze aby som sa vratila o stvrtej, ze dovtedy pride, no a ked som tam o stvrtej prisla tak teta tam nebola a tretia teta mi povedala, ze uz isla domov. podotykam, ze strankove hodiny v stredu maju do piatej 😠 tak som nic nevybavila, len som zmokla 😠 ale taka stvrta teta so mnou aspon vypisala nejaku kartu s udajmi o nas a ze nech pridem inokedy....inak boli velmi mile musim povedat....
no a este idem konzultovat prednison s takym staruckym velmi mudrym panom profesorom, co sa protilatkami zaobera cely svoj dlhansky zivot, tak som zvedava co mi povie......

dicinka1
12. jún 2008

lenka 20 porad mi aj ty..pozri vyssie...

juja
12. jún 2008

dicinka ja si myslím, že nie skús ďalší ovu test

lenka 🙂

lauritka
12. jún 2008

jej lenka dakujem za info..vidim, ze moje teorie sa potvrdzuju s tym ICSI 🙂 no neviem naco mame vlacit aj nase karty, asi chce podrobny rozbor nasho zdravotneho stavu..ale to je len dobre.
este chcem skocit aj na infektologiu.

juja
12. jún 2008

dicinka beriem späť je pozitívny 😵 ..ja som prvýkrát pozerala iný test (tam kde máte svadobné foto)

juja
12. jún 2008

lauri ahoj 🙂

lauritka
12. jún 2008

cauko..ale este nie je pozitivny..to musi byt minimalne rovnake...

juja
12. jún 2008

lauri ale ako začínajúcu ovulku to môže brať, nie? 😕 Ja keď som si jeden čas robievala tieto ovu testy tak som testovalala 3 dni po sebe a tie čiaročky sa pekne zosilnelovali 🙂

lenka20
autor
12. jún 2008

dicinka ja sa v ovu testoch nevyznam, ani v tehu testoch, robila som si ich za svoj dlhy zivot len par a ovu test ziadny.....
lauri - oni nakuknu do zdravotnej, ale len tak zbezne, ci si nebola casto chora alebo tak....opytaj sa ked sa budes objednavat, ci sa neda priplatit za prednostny termin, inak sa dost dlho caka, aspon tu v nasich koncinach....
jujka ahoj 🙂
jaaaj, zabudla som - havkaaaaa - ty supernosnica, ty si tromfla uplne vsetky nas stare raketky, co sme vlani zacinali v IVF-nadeji 😵 😵 😵 gratulujem, tak nech sa vsetky krasne oplodniaaaaaa 😵 😵 a hlavne nech tie prve co budu vkladat hned vykuzlia dialnice na testiku a miminecka v brusku 😵 😵 😵

lauritka
12. jún 2008

ano juja...uz sa blizi ;) leni my mame termin na 1.jula 😀

lenka20
autor
12. jún 2008

lauri-tak to je pekny terminik 😉 to mas za par 😵
este sa ta opytam - budu robit mimcu z missed rozbor, ze preco vlastne......neviem, ci sa to robi kazdemu....vies, ci ti aj neskor povedia nejaky dovod alebo co.... inak - vcera ste rozoberali ci zmenit car...ja teda neviem lauritka ale ak jedinym dovodom ma byt to, ze neriesia tvoje MA tak to neriesia ani v heliku, skratka sa ide dalej, mna po dvoch potratoch poslali na imuno hemato a infekto - ktore som uz mala urobene - a genetiku... ale to je asi tak vsetko...jaj a este mi povedal, ze u mna vlastne neexistuje pricina preco neotehotniem, pripadne potratim, ze len po genetike budeme mudrejsi....pristup je tam super to ano, povenuju sa, vysvetlia, nechaju ta rozhodovat -na psychiku je to pohladenie, ale inak je to to iste ako aj u vas v KE....

lenka20
autor
12. jún 2008

este mam na vas otazocku - zda sa vam realne, aby v otehotneni branilo hrube crevo 😕 😕 😕 😕 😕 ze na nieco tlaci a preto sa nedari 😕 😕 😕 😕 😕

lauritka
12. jún 2008

aha leni 😔 no neviem..zatial som v takom stadiu, ze neviem ze co bude... poclame na vysledkya a uvidime.
a preco ta napadlo to crevo?? inac mna ked boli brusko z mrchy, mne to cele ide aj na creva...normalne ma boli v okoli pupku..a aj teraz po kyeret som mal krce.. tam to vsetko tlacilo.

kvetka2
12. jún 2008

dobré ránko prajem 🙂
lenka, tie tety na úradoch sú niekedy na porazenie, ale aspon že boli milé 🤐
rosienka, pozerám, že ty si nočný vták- alebo že by časový posun? Ja sa cítim chvílami na mrchu, chvílami necítim nič. Dnes som 28DC- tak som už od včera ako na ihlách a mám papierikovú chorobu - sledujem papierik na wc 🙄 prajem ti zo srdiecka, aby ti to s tvojim krásnym embryjkom tentoraz vyšlo 🙂

tanitta
12. jún 2008

Ahojky kukucky 😉 ...
Leni...hrube crevo? to asi nie...pokial netlaci na reprodukcne organy... 😕 .....
Lauri...je asi fakt ze vymena car v rieseni MA nepomoze...skor to zvykne pomoc koli psychyke... zmena prostredia, zmena protokolu....

lauritka
12. jún 2008

tanitt no ja uz uvazujem o vsetkom.. clovek sa citi ako nemohuci, takto mam aspon pocit, ze sa nieco deje a nieco riesim 🙂

lenka20
autor
12. jún 2008

kvetuska no vitaj v klube uchylakov 😵 kazda mame svoje spomienky na toaletaky 😀 😀 😀
no hrube crevo preto, lebo jeden astrolog podla mojho datumu narodenia usudil, ze mam problem s hrubym crevom, ze mi niekde tlaci a preto to nejde....ja tomu teda neverim, ale vrta mi to v hlave 😝 som uz docista sisi 😵 😵
lauri ja ked mam mrsku tak mam strasne rychle travenie, myslim tym, ze kakam asi tak 2x za den a inak mozno iba kazdy druhy-treti den...

tanitta
12. jún 2008

Lauri ako keby som sa pocula;).. tiez som musela stale nieco planovat vzdy som mala v zalohe pred ivf plan B co bude potom... velmi mi to pomahalo...popravde ale teraz v tomto momente a tejto situacii nemam ziadny dalsi plan dufam ze sa nic nestane.. lebo toto by som uz fakt asi nezvladla... 😔 ... ja som vymenila dve car v tretom to vyslo

lauritka
12. jún 2008

lenka aha.. a na velku by si mala chodit kazdy den... 🙂 on mal pravdu s tym crevom..inac to lozko ceragem zlepsuje vyprazdnovanie 🙂 to je presne na tie tvoje problemy s hrubym crevom.

lenka20
autor
12. jún 2008

lauri mne k dobremu vyprazdnovaniu staci chodit na aerobic 😵 len som teraz nechodila ked som sla z ketu do ketu.....ale chcem zas zacat.. kde este maju to lozko, myslis, ze aj tu u nas dakde 😕 😕 😕
planovacka som aj ja, teraz so nerozhodna planovacka, tak som trocha mimo.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre