Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

sylvia21
4. aug 2008

tanittka vsetky sa tu so vsetkymi tehulkami tesime a uz tiez chceme byt v parte tehuliek, presne tak ako vsetky snazilky - tehulky 😉 Ved vy vsetky tehulky ste uzasnou oporou pre dosiahnutie snazilkovskeho cielu 🙂 . Len vela pis tani, kazdu z nas to potesi 🙂

tanitta
4. aug 2008

Zabka.. tak teraz zase ja nechapem co nechapes 😀 😀 😀 .. myslela som kazda uz tehulka ze lezieme sem len😉 ... no nist uz sa tu rehocem na tom 😵 ... tak paa 😉

takyna
4. aug 2008

Ahojte kočky, tak sme sa vrátili z kontoly od mojej doktorky, pozerali ma zo spodu ULZ lebo je lepšie vidieť, malé bolo otočené tak , že sme videli iba chrbticu a nohy naťahoval ako žabka 😀 , hlavičku neukázal, ale zatiaľ ok, 4.9.ideme piť SLADKÚ vodu, bééééé 😖 😝 , pohlavie sa zatiaľ ešte nedá zistiť, tak len čakať 😵

takyna
4. aug 2008

Neviete ako Zuzlík dopadla????

fedra
4. aug 2008

jeej taky, to je super ze si drobcek rastie 🙂
Som zvedava co budete mat ty aj tanittka ... v poslednej dobe su tu len chlapcekovia 😉

zabkaevka
4. aug 2008

tanitta, asi sme sa fakt nerozumeli, 😀 😀 😀 nevadi, len pis pis, same spravicky, a pocity budem radaaaaaaaa 🙂 aj vsetky ostatne tehulky piste, to dodava sily a odhodlania ist do dalsieho boja 🙂 . pekny vecer. paaaaaaa

mapa73
4. aug 2008

Kočky a neviete ako kukulík?
Kukulík kde si? ako dopadla krvička?

Zuzlík určite oddychuje, hádam sa zajtra ozve 🙂

taella
4. aug 2008

kukulik to má bohužiaľ negatívne ☹

mapa73
4. aug 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzla80
4. aug 2008

Ahojte moje, tak ja narýchlo podávam hlásenie, takže odobratých 23vajok, z toho 13jednotkovej kvality, zopár dvojkovej a zopár trojkovej. Dohodli sme sa na oplodnení všetkých a zajtra mám volať koľko bojovníčkov sa oplodnilo. Brucho pobolieva, ale našťastie to nie je tak ako pri 1IVF, snažím sa veľa piť a taktiež mi doporučili papať veľa jogurtov prip. mlieko, teda veci bohaté na bielkoviny. Tak sme sa cestou zastavili na salaši a kúpili sme si vynikajúcu žinčicu. Tak dúfam, že zajtra nebude wecko len a len moje 😀
Idem si vás prečítať, čo ste popísali 😉

A Kukuliček, moja neboj vy už máte jedného skvelého mrňušíka doma a ja verím, že k nemu čoskoro pribudne ďalší mrňušík 😉 Hlávku hore, ešte nič nie je stratené

taella
4. aug 2008

tak to je pekná urodička zuzla , tak sa teraz šetri a oddychuj .

sylvia21
4. aug 2008

Zuzli - ty si ina macherka, tolko vajicok a jednotkovych, to je uzasne.
Ja som bola dnes u dokiny o chvilocku zaciname so stimulkou, teraz mi konci posledny menzes a buduci uz stimulkujeme. Zacali mi ale strasne opuchat nohy hlavne okolo clenkov, tak dufam, ze to nebude velky problem. Zajtra idem na vysetrenie, tak snad sa to nejako vyriesi. Uz skor som sa na to liecila a nic sa nezistilo ziadna pricina opuchania. Nestretli ste sa niektora s takymito opuchmi?

zuzla80
4. aug 2008

Taelli, Sylvi ďakujeeem 😉 Keď mi teta embryologička povedala, že máte 23celkom pekných vajok, tak ja na nu len že: Ježiš Mária toľkoooo 😀 😀 😀 Už som veľmi nepočúvala, že koľko bolo ostatných, myslím tej dvojkovej a trojkovej kvality, ale to je jedno. Len nech sa pekne delia a nech ma ten hyperstimulá obchádza veľkýýýýým oblúkom.

Sylvi fuuu neviem, z čoho by mohlo byť to opúchanie nôh, ja si len pätám, že mojej babke strašne napuchli nohy a zistili jej trombózu, ale ona je už staršia babička, tak možno preto, ale myslím si, že by to mohlo byť niečo z cievami, neviem moja. Neskúšala si hematológiu???

Jééééj moje oslávenkyne KVETUŠKA, JUJÍČEK všetko len a len najlepšie vo vašich životoch, nech vás všetko zlé obchádza veľkou obkľukou a nech ste vo svojom živote len a len šťastné. Kvetuške zdravučké detičky a Jujke čoskoro pozitívny testík 😉
Takynka, Táni -tehuľky naše ahojte moje 🙂

sylvia21
4. aug 2008

zuzli ja som uz kvoli tomu pochodila vsetkych lekarov ktorych len islo a uzz nevedeli co so mnou. Potom som sa dlhodobo liecila detralexom, ktry sluzi na posilnenie ciev a teraz mam znova kotniky ako balony. Zajtra idem zase na vysetrenie ciev, bohuzial lekar je bez zmluvy s poistovnou, plati sa vsetko cash, ale kedze chcem zacat so stimulkou koncom mesiaca, tak mi nic ine nezostava. Uvidim, co mi zajtra povie. Naposledy, ked mi kontrolovali cievy na nohach, tak povedali, ze je to v poho. Ale vies ake je toto opuchanie nebezpecne pocas tehotenstva.

cikyta
4. aug 2008

teda zuzla....gratulujem.Ja idem zajtra na odber.Tiež na 2 IVF ako ty.Máš iné pocity,ako pri prvom IVF?...Ja hej. 🙂

sylvia21
4. aug 2008

cikytka - silnoooooooti budem drzat zajtra palceky, ako sa inak citis?

zuzla80
4. aug 2008

Sylvi moja tak ti zajtra držím palce, nech niečo vymyslia. A možno tým, že budeš samoplatca, tak sa k tebe bude doki správať lepšie a porobí všelijaké možné vyšetrenia. Niekedy aj to robí divy u lekárov. NEbojkaj, určite doki niečo vymyslím a začneš stimulku bez problémov.Daj vedieť, ako si dopadla. A ten Detralex ti pomohol, alebo postupne strácal účinok a tebe aj napriek jeho braniu začali nohy opúchať? Ešte ma napadlo, či si sa niečo nesnažila pozisťovať na internete, niekedy tu nájdeš viac informácií - prípadne babských rád, o ktorých ti doki ani len nespomenie.

zuzla80
4. aug 2008

Cikytka vraj ste na zajtra 3baby 🙂 , sestrička nám vravela, aj my sme boli 3. A pocity: hmmm dosť skoro a intenzívne ma pobolievalo brucho počas stimulky, a tento cyklus mi pomalšie rástli folíky - stimulovala som až 17dní 😒 , veď som tu stresovala o dušu. Aj teraz cítim brucho - po odbere, už mám v sebe aj 2ibalginy, ale je to zatiaľ zvládnuteľné. Cikytka zajtra sa drž a neboj - nám dnes dávali pred odberom (keď som bola na utz) takú omámnu tabletku, aby sme neboli v strese 😀

cikyta
4. aug 2008

sylvi...dík.....No cítim sa horšie ako pri prvom IVF.Psychicky lepšie,som kludná...viem čo ma čaká.Horšie je,že mám viac folíkov,ako pri prvom IVF-ICSI a otrasné bolesti.Hlavne v pravo.Tam mám aj endometriálnu cystu+prirastené o maternicu,tak aj zato to bolí.A mám v nom 2 krát viac folíkov,ako v lavom-relatívne zdravom vaječníku ☹ Teda,to,že ich mám teraz viac nieje horšie.Zle som to napísala.Mám horšie bolesti,ale hádam preto,lebo to chce teraz VYJST. 😀 😀 😀

sylvia21
4. aug 2008

zuzli - vela som toho nenasla. Ten detralex mi mozno pomohol, ale ked som ho uzivala bolo dobre, vsetko bolo super - nozicky stihlunke no parada, a ked som ho vysadila, tak nohy opekali ryclejsie a viac. Teraz za posledny tyzden sa mi to dost zhorsilo, tak sa budem musiet spolahnut na lekara, co mi zajtra povie. Na vymyslanie - hoeopatika a tak. Jedine, co mozem hlavne urobit je cvicit a chudnut, to by malo pomoct, lebo jedinu diagnozu , co mi nasli je obezitas, ktorej sa neviem zbavit. Podarilo sa mi dat dole 6 kilo, ale 5 mam uz naspat. Ja som ten typ , ze ked mam vela problemov, tak si ani neuvedomim a jem co vidim 😝

cikyta
4. aug 2008

Ano zuzulík?............Aj pri prvom IVF sme boli 3 baby................A aj pri prvom IVF som mala odber 5.-ho v mesiaci. 🙂

sylvia21
4. aug 2008

cikytka - urcite to je preto, ze to chce vyjst, aj aj to vyjst musi 😉

cikyta
4. aug 2008

sylvinka............môj muž ked chudol,tak pil čaj HANASAKY.poradila mu to kolegyna a skutočne mu to najviac pomohlo.A skúšal kadečo.Aj ked je pravda,že prvoradý je pohyb.To ano. 🙂 Ale tento čaj je celkovo velmi zdravý na prečistenie krvy a vnútorností.

jadore
4. aug 2008

Ahojte som tu prvy krat a vidim, že vas tu je tak vela a ja som si myslela, že prečo prave ja.

cikyta
4. aug 2008

Ahoj jadore.............a to ešte kolké sem nepíšu!............Takže nás je velmi vela. 😉

sylvia21
4. aug 2008

a to sa da kupit v lekarni? HANASAKY 😵 To je asi nejaky zeleny caj, ze?

zuzla80
4. aug 2008

Sylvi ty a obezita, nejako sa mi podľa fotky nezdáš 🙂 Neboj moja proste doki musí niečo vymuslieť, určite sa zajtra ozvi som zvedavá, čo vymyslia. Držkaj sa dobre?

Cikytka tak nech to zajtra dobre dopadne. Určite daj vedieť. Inak nám robil odber Krajko a dokina ide od štvrtku na dovolenku. Chcela som, aby mi robila transfer 😒 , tak škoda.
Idem už baby paaaa majte sa pekne a zajtra sa obe držte 😵

sylvia21
4. aug 2008

jadore - ja som tu tiez nie velmi dlho, ale nasla som tu skvele kocky 😉 S cim bojujete vy?

cikyta
4. aug 2008

Ano v lekárni.Stojí zhruba 120sk,je to približne na 50 čajov a jedna lyžička sa 2 krát zalieva.(na 2 čaje)...To nieje zelený čaj.To je taký Japonský,čo spaluje tuky a ešte aj lieči.

takyna
4. aug 2008

Ahoj Zuzlík, gratulujem k úrodičke, bude detí ako smetí 😵 🙂 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre