Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

juja
8. aug 2008

Kvetka no presne bez toho ethyn.... som si nevedela ani za svet spomenúť, že ako sa to volá. Chceme skúsiť ako nám narastie "perinka" aj bez toho, ale to bude až v septembri...dvtedy tu budem zbierať cenné rady od Vás tehuliek ako ste pomáhali perinke narásť a tak... Ale aj tebe pekne pribúdajú tt 😵 len pekne pokračujte, drobci nech rastú, maminka nech priberá .... 😉
Zabkaevka držím palce nech mrcha mrchatá už nepríde 😉

juja
8. aug 2008

Takynka ahoj ...no ako ste sa tu pekne stretli tehuľky naše 🙂

juja
8. aug 2008

Gabi no KET bude asi okolo 12.9. ak teda príde mrcha tak ako má, aj keď by som sa potešila keby vôbec už neprišla 😵 ...snažilkujeme sa s drahým "intenzívne"...na dovolenke sa nám to nejako zapáčilo 😀 😎 ...takže tak. Ja som papala tiež calibrum, ale už mi došiel, tak skúsim teraz maternu. Ty tu budeš z našej "party" rodiť asi prvá ako pozerám, však? Inak aj Pipke a Ivke sa to už kráti 😵

kvetka2
8. aug 2008

jujka, v pondelok idem do poradne, už som hrozne nedočkavá- dúfam, že bude všetko ok. Mne na perinku pomohlo červené vínko a chilli- teda aspon si myslím 😉 takže samé príjemné veci 🙂 a to priberanie radšej ani nekomentujem 😝 ale nech. Bola som zvyknutá viac sa hýbať a to vylihovanie a rozmaznávanie sa niekde prejaviť muselo- mám o 4kg naviac. Dokelu,ale už si dávam pozor 😉

juja
8. aug 2008

Kvetka priberanie máš teraz dovolené, to vôbec nerieš...počkať ako rýchlo schudneš, keď sa bobíci narodia...júúúj nebudeš ani vedieť ako rýchlo to pôjde dolu 😉....A ten kábel si furt nenašla 😀
A ďakujem za radu ...červené vínko to celkom môžem - tak jeden pohárik zvládnem a potom zaspím ako drevo 😀 ...horšie bude to cilli, ale rozmýšľam, že si budem troch z tých kapsúl odsypávať, pokiaľ si žalúdok nezvykne...lebo som ho mala ako v ohni a to som sa bála, že ma bude štípať prdel 😀

kvetka2
8. aug 2008

jujka, ja som papkala chilli omáčky skoro so všetkým, mám rada stiplavé. Takže to bolo príjemné. Teraz mi moc chýba, že si nemôžem dať 😉
a to vínko- tiež mi stačil pohárik a bola som veselá 🙂 🙂 🙂 aspon bola veselá aj perinka 😀

juja
8. aug 2008

Ja tiež lúbim štiplavé feferónky na pizzu mňááám, aj omáčku spapám, len tie kapsule mi zatiaľ nezapasoval 😝
Kvetka v pondelok bude v poradni všetko OK, neboj a pekne nás poinformuješ ako ste zase o niečo narástli 😵

tanitta
8. aug 2008

Vdaka za opytanie kocky... celkom sa mame 😉 ... prave som si uvedomila ze sme v polovici 😵 ....a vrti nas stale... 😝 ... vcera to bol sabes 😀 .....
Kvetka.. s vahou sa netrap... tu budes riesit potom.. daj miminam vsetko co si pytaju oni si uz povedia co 😅 ...neobmedzuj sa...

tanitta
8. aug 2008

Jujka.. a tie kapsule si jedla pocas jedla? 😨 ....ja som si zvykla tak za tyzden...inak ked ti to nepasuje a lubis tie omacky tak tie papaj 21%-tne...mne sa osvedcil ten chilli kecup z billi ten aspon ma chut....a ma aj tolko %... len je drahsi stoji nieco cez 160sk...tie omacky na kura som nemusela... 😝 ....

hava77
8. aug 2008

ahojte kocky. jujka ist na KEt bez liekov ti s kvetkou vrelo odporucame 😀 ja som sla tiez bez liekov 😀
dnes som bola v heliku a vsetko je ok, mali sme hranicny tyzden na srdiecko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a mimisek sa rozhodol sa da pocut 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 teda vam poviem najkrajsi zvuk na svete 😉
plakali sme pri nom ako male deti 😅 😅 tento zvuk prajem pocut kazdej z vas cim skor 😉
takze od dnes si dam aj tt 😀 😀 😀 s vasim dovolenim 😀
a babulky, ktore tu prskate tehu virusiky 😀 dakujem 😀

juja
8. aug 2008

Tani ja som to papala počas jedla a asi tak po hodinke nenormálne pálenie v žalúdku 😖 Ale chilli budem papať v omáčkach, ale keď sa má zaradiť, tak bude aj bez chilli 😉
...ako to beží...už ste v polovici 😕 ...no veru skončia prádzniny a už to pôjde rýchlo k vianociam ...nový rok je tu čo nevidieť 😉 ...už máš aj nakupovaciu mániu ? (dupajdy, ponožtičky, cumlíky a tak... 😵 )

juja
8. aug 2008

Havka no to je nádherné 😵 😵 teším sa s Vami, blahoželám 🙂 ...to je super správička 😵 😵 veľa šťastia prajem a jasné, že už si tam hoď tie tt, veď mi tu potrebujeme tehuľky ako soľ na rozdávanie vírusov, tak nech sa páči len prskajte 😵

tanitta
8. aug 2008

Havka.... 😵 gratulujeeem.. takze budes majkovka ci aprilovka este?
Jujka... este nie.....ale uz sa zaujmam co bude treba a tak ale nekupila som zatial ani kus...jasne ked to ma klapnut tak je to ci "lezis ci bezis"... 😀 ...inak v tej studii bolo ze ked zacnu jest chlapi chilii vraj im rastu vlasy 😅 ....moj sa dal na to ale jedine co bolo ze sa potil 😀 ....ale odvtedy jedava chilli mlete, kecupy...cesrve...stale aj k smazenym vajiciam 😨

fedra
8. aug 2008

ahojte babulky 🙂
havka ... tak top sa velmi tesim s tebou ... je to krasny pocit, ze ? A este ked ho uvidis sa hybat 😀 A asi aj vsetko co pride potom bude neskutocne ...

Kvetka, tak ja som zatial nepribrala ani kg /no ale zato som pribrala pri tych stimulaciach za rok 15kg ... takze aj stacilo 😝 /, ale kaslat na to, hlavne nech su drobacikovia v poriadku. A budeme mat cely zivot pred sebou aby sme to potom zhodili. A pri dvojkach to zas asi az taky problem nebude 😀
My ideme na dalsiu poradnu 03/09 v 13tt a to nam budu robit aj sreening ... bojkam 😨

takyna
8. aug 2008

Ahojte kočky 🙂 , musela som ísť si pre účtovníctvo do jednej firmy, ale už som späť, Havka teším sa veľmi 😀 , Jujka , tehulky, všetky vás ešte raz pozdravujem 😵

renusa
8. aug 2008

Ahojte 😉 aj ja všetky pozdravujem 😉
Jujka, dovolala som sa do toho MT na to Tvoje číslo hneď na prvý krát, ale ako si hovorila, objednali ma tam až na október 😠 , že sa nedá skôr 😝 ale asi začnem už stimulovať koncom mesiaca, tak si tam nechám ten termín, ak by to zasa nevyšlo 😕 ale dúfam, že už tam nebudem musieť ísť 😎
Havka, gratulujem ku knižôčke 😵
Tani, Ty už máš fakt polovicu za sebou...ako to letí...o chvíľu budeš maminka 😵
Fedra, "pozdravuj" mi tam toho Tvojho dr., aj ja ho tam ešte asi pôjdem pozrieť tento mesiac 😅

fedra
8. aug 2008

reni 😀
ako sa ti pacilo v kupeloch ? Uvidis, teraz tak "vykupkana" ... to sa tam bude drobcekovi driemkat u teba 😀

violoncielka
8. aug 2008

Ahoj babky.Aj ked ja nie som maratonec ako vy ,rada vas citam,lebo mi davate dobre typy.A hlavne neviem co ma caka a vy mi trosku mozte poradit.
Reni aj teba caka IVF v oktobri? Asi aj mna.Tiez zacnem na konci augusta brat antikoncepciu a potom neviem presne aky postup bude nasledovat.
teraz mame este posledny mesiac nadej na zazrak a na konci mesiaca asi ideme do toho.Potom (ak mozem) vas budem viac navstevovat.
S tym vinkom to sa mipaci,ja som nam teraz nasadila vitaminiky manzel( selen,zinok,vitamin C, vitamin E) a ja Centrum materna a kyselina listova. Chcem trosku manzela prinutit sportovat a tak.
A jasne budeme papat stiplave (my to mame radi)

je to povzbudzujuce citat si o vasich uspechoch. 🙂

mapa73
8. aug 2008

Havka to je krásne, veľmi ti to prajem a priznám sa, že pri čítaní tvojho odkazu sa mi zaleskla slza v oku. Držím palce, aby to aj naďalej išlo bezproblémovo 🙂 veľmi sa s tebou teším, aj s vami ostatnými. teraz je to tu veľmi pozitívne - toľko tehuliek 🙂 a najbližšie očakávam ďalšie - zulík, cykitku, takže prskajte na ne tehu vírusiky 🙂

zabkaevka
8. aug 2008

havka, áno veľmi pekne si to napísala. Hmmm presne to si každá z nás zaslúži, snažilka i tehulka, počuť najkrajší zvuk na svete, a mať v rukách najkrajšiu knižôčku. Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm a ten Váš plač pri tom, úúúúúúúúplne chápem 🙂

zuzla80
8. aug 2008

Babulky moje chcem sa s vami tak narýchlo rozlúčiť a určite sa vám ozvem po 20tom - hádam v ten týždeň budeme vedieť aj výsledok ako to naše snaženie dopadlo 😵 😵 .
Paaaa moje CMUKY 🤐 🤐

tanitta
8. aug 2008

Zuzla.. maj sa kraaaaaaaaaaaasne.. vykroc pravou.. a posielam na cestu tehu prsk .. utri si monitor 😉 .... paaaaaaaaaa....
ja som teraz dosla domov...fujha uz funim jak lokomotiva.... idem si lahnut a kukat olympiadu.... paa a pekny zvysok dna kocky 😉 ....

juja
8. aug 2008

Zuzlík ahooooj moja, držím na zajtra palčeky, želám Vám šťastnú cestu do Bulharska, dávajte si pozorček, oddychujte, papajte, ležkajte a domov príďte kompletná rodinka 😵 Ja ti pošlem číslo na mobil do IP, tak ak ti budeme náhodou veľmi ale naozaj velmi velmi chýbať tak napíš sms, alebo tam budú mať na recepcii internet za poplatok, ako sme mali my na Kréte. Budeme na Vás myslieť každý deň, to si píš 🙂 Tak ešte raz šťastnú cestu pre bobíkov do bruška a aj Vám na dovolenku 🙂
Aj ja už idem kočky, majte sa pekne ...idem ešte oslavovať, ale večer kuknem 😉

sylvia21
8. aug 2008

Zabka - skus si odmerat bazalnu teplotu, mala by ti nieco prezradit. 😉

mirusch
8. aug 2008

Ahojte babule. Ja len hlasim, ze som 2 tyzdne na dovolenke, tabulku som obnovila, zmeny potom do IP, oki? Prajem prijemne cakanie na //, prijemne tehulkovanie, myslim na vas 😵

renusa
8. aug 2008

Ahojte 😉
Fedra, to kúpkanie sa mi páčilo veľmi 😅 dúfam, že to bude ešte účinkovať aj pri stimulke......ževraj by mali kúpele mať účinok 6 mesiacov 😕 tak sa necháme prekvapiť 😎 a ešte k tomu pokračujem aj doma s jednou procedúrkou 😉
Violoncielka, ja som tu málo, ale čo nebudieš vedieť si poradiť čo sa týka IVF, tu všetky kočky sú už skúsené a rady Ti všetky poradia 😉 a ja už začínam so stimulkou koncom mesiaca, ale soft IVF, takže punkcia by mala byť niekedy v polovici septembra 😔 ak pôjde všetko podľa plánu...ale ešte sa môže dovtedy všeličo zmeniť 😕
Zuzlík, aj ja prajem príjemnú dovolenku....a dohováraj fazuľkám tak ako si písala....že ich prvá dovolenka 😎

sylvia21
8. aug 2008

mirush - na dovolenke si to krasne uzite 😉

http://www.zenska-neplodnost.cz/novinky?id=215 - odkaz cestovanie pri IVF

hava77
10. aug 2008

dobre ranko dievcence dviham temu 😉
prajem pekny zvysok vikendu 🙂

gabika24
10. aug 2008

pekný víkend želám všetkým 😵

sylvia21
10. aug 2008

ahojte - krasnu nedelu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre