Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

taella
30. jún 2008

to chce dobehnúť nielen týždeň , ale začiatok mesiaca sme sa sťahovali , takže doháňať je čo

mirinda10
30. jún 2008

tak ja som si prave urobila test a je negativny a nie je tam ani duch tak uz kaslem na to vo stvrtok idem na krv ale asi uz viem vysledok neviem co viac uz mam robit aby som bola tehu ☹ ☹

mirusch
30. jún 2008

Ahojte babenky, až teraz som sa dostala na net a skoro som odpadla, toľko ste popísali. To tu už dávno nebolo. A vidím tu aj plno nových babeniek...

Babenky, čo ste nové a chcete do tabuľky - kuk môj album - napíšte mi IP s potrebnými údajmi, ok? Idem ju práve obnoviť.

Takže v prvom rade, negatívne kočky - Katy, Pointka, Ulitka, Havka je mi to veľmi, veľmi ľúto. Ale poplačte si a poďme do ďalšieho boja, Katy, sa mi páči tvoj prístup, že sa ťa len tak ľahko nezbavíme 😉 Ono to raz vyjde, verím tomu a verím vám.

Žabka a Baleťáčka - super správička 😵 😵 😀 tak vám prajem, aby drobček ostal tam, kde má a vyliezol len o 9 mesiacov 😀 Blahoželám.

sylvia21
30. jún 2008

Katka, Ulitka, Pointka Havka, zvladate to velmi statocne. To pozitivne je namieste, veď každým pokusom sa šanca zvyšuje.
Zabkaevka a Baletacka vám z celého srdiečka gratulujem ani neviete, kolko nadeje ste priniesli.
Takze mile jesienky uz sa tesim kolko nas tu bude 😉

lenka20
autor
1. júl 2008

ahojte kocky 🙂
havka to je skoda, ze nic...tak budeme drzat palce mrazacikovi, ked uz mas teraz 7mm sliznicu tak do 9.7.krasne narastie a bude to super perinka, dobre si si to vymyslela bez liecikov, je to pravda - naco sa pchat hormonmi ked netreba, perinka bude aj bez nich a tebe uz jeden KET skoro vysiel, takze pocitam, ze to dopadne vyborne 😉
mirinda - vidis, aj zabka ma negativny test a je jasne pozitivna, takze do stvrtka casu dost, este ta dialnica moze naskocit a ak aj nie, krvicka aj tak moze byt pozitivna, hm 😉
baby ja som sa dnes zobudila totalne dezorientovana, myslela som, ze je vikend 😀 😀 😀

ulitka
1. júl 2008

Dobre rano, dakujem vsetkym, ktore nas negativne, neuspesne smoliarky 😉 polutovali a prajem nam Pointka, Hava, Katy vela sil do dalsich bojov!!!
Pekny den vsetkym 😎

csilla76
1. júl 2008

Ahooojte baby maratonky 🙂 🙂 🙂
pekny dnik prajem idem na balkon si vypit kafé potom este nakuknem ... 🙂 🙂 🙂

zuzla80
1. júl 2008

Pekné ránko baby 🙂
Havka držím ti palce, do ďalšieho úspešného boja 😉
Mapka si zlatá, ďakujem ti za držanie paľuškov 🙂
Kvetka, tak som rada, že to špinenie bolo len jednorázové, tak nech ťa pekne všetci obskakujú, veď si to zaslúžiš. O chvíľku budeš ty obskakovať detičky 🙂 A prechladenie už prešlo? Inak dekáč aj všetky ostatné injekcie si pichám sama. Už som si zvykla, však som nejaký profík 😀
Leni no mne sa tiež straaaašne nechcelo stavať, ešte u nás fajne pršalo. Nad ránom som tak zdriemla, že sa mi snívalo s Engie z Paneláku, ale už ani neviem čo, len bola v mojom sne za barom 😀 A potom ma už len zobudil budík beeeee 😝

fedra
1. júl 2008

Ahojte babulky,
myslite ze je mozne aby este po 13 dnoch od pichnutia sarapatil Pregnyl ?

zuzla80
1. júl 2008

Fedri určite nie, ten sa udržiava v krvi maximálne cca 7-8dní, ale 13dní určite nie. Fedri vyšiel ti pozitívny testík 😕

fedra
1. júl 2008

no ja neviem ... bojim sa aj to povedat nahlas.
Ale vcera vecer a dnes rano som vycikala //. Druha bola slabsia, ale nie duch ... pekna ciarocka. Mrcha zatial neprisla,co ma tesi, tak ak to tak vydrzi, skusim este test koncom tyzdna.
Ale nie je este skoro na //, som len 8 den od ET 😨

zuzla80
1. júl 2008

Fedri ja som myslela, že si 13deň od ET, ten 7-8deň od ET je ešte taký prelomový a môže, ale aj nemusí to byť z Pregnylu. Pokiaľ viem, neodporúča sa testovať skôr ako okolo 9dňa od ET, lebo môže šarapatiť práve Pregnyl. Ja by som skúsila testnúť, tak o 2dni, to budeš už 10DPO a ak sa čiarka na testíku ukáže, tak to bude super. Veľmi ti Fedri prajem, aby tie // neboli z Pregnylu. Možno Lenka alebo Tánička, ma vyvedú z omylu 😉

fedra
1. júl 2008

ved to sa bojim ... som 8den od ET, ale Pregnyl sa pichal 2 dni pred odberom, takze pred 13 dnami
Tak sa trosku bojkam. Ale to je u mna normalka,ze s testami takto stresujem .... Lenka ma uz pozna 😀

zuzla80
1. júl 2008

Fedri aj ja si ťa pamätám, keď si minula tých 10testov 😀 Moja počkaj tie 2dni a potom sa testni, a ak ti vtedy výjdu dve, tak to bude tutovka 😉 Alebo keď si taká testu chtivá 😀 , tak testni každé ráno jeden test a uvidíš, či čiaročka silnie, alebo nie. Ak bude aspoň trošku silnieť, tak určite to je na dobrej ceste 😉

kvetka2
1. júl 2008

dobré ránko 🙂
lenka, tak si mala ostať doma a tváriť sa,že je víkend 😉
inak, ja som zostala doma a šéf súhlasil,že môžem zostať pracovať z domu- je to super ležím v postielke, tukam do notebooku telefonujem, vybavujem s vyloženými nožičkami 😉 chcem tak zostať do konca 1.trimestra 🙂 len nech chrobacikovia krásne rastú 😵
zuzlik, tak ty si pichací profík 😀 ja som nenabrala odvahu, ale môj muž sa v tom vyžíval,tak ani nebolo treba 😝
prechladnutie už prechádza, ešte smoklím, hrdlo už prešlo, ale mi ešte občas vyskočila teplota aj včera na 37-37,1... Ale niekde na nete som dokona cítala, že je úplne normálne, že v prvých týždňoch tehotentsva býva zvýšená teplota až do 37,3 hmmmm 😕
fedri jeeej to vyzerá nádejne, nechcem zakríknuť,aj som si zatukala na hlavu 😎 . Síce si nemala PK, ale niekde sa tá čiarka vziať musela 😉 skús zopakovať ešte zajtra.Super je,že ani mrcha neprišla, ved ty mývaš presný cyklus 😨 juuuujjjjj. Inak ja som mala tiež slabulinku ciarku 8 Den po ET....

fedra
1. júl 2008

Pockam babulky moje, tak mi za tie dva dni drzte palceky 😉
Boze ja som fakt hrozny panikar co sa testovania tyka .... dnes som bola hore uz o 5.00hod rano co som nemohla dospat.
Kvetka, len pekne oddychuj moja, nech drobcekovia rastu /teda podla toho clanku co som minule citala by si mala mat chlapceka+dievcatko 😀 /

kuspitka
1. júl 2008

Ahojte.fedra priznaky tehu ta uz chytaju???

zuzla80
1. júl 2008

Fedri držíme palce, neboj bude to dobré. A je to na tej najlepšej ceste 😉
Kveti ahoj moja, mierna teplotka je vraj v tehu normálne, aj ja som to tak počula 😉 Tak sa len s drobčekmi pekne držte a Kvetka kedy bude tá sľúbená fotečka 😕

tanitta
1. júl 2008

Ahojky bejbyny 😉
Kvetus... len oddychuj a mas moznost takto.. uplne super rozhodnutie;).. i ked si myslim ze po prvom trimestri uz aj tak do prace nepojdes 😵 ...
Fedra.. ty stresmenka.. ved to je skvele 😵 ... bobik je riadne zivota schopny ak nie dva bobici 😉 ... ja som tiez nemala PK a na 9 po et aha do albumu...D1 jak vysita...pri mojom prvom tehu tam som vycikala veru neskorsie.....ale potichucky sa mozes tesit...
Leni... je este len utorok ...to sa mi stavalo dost pravidelne ze som sa dezorientovala hned v posteli....
Zuzla...zachvilku je rada na tebe s //
😉

kuspitka
1. júl 2008

ach dievcata ked takto pisete o babetku uz mi to chyba chcem uz aj ja babo.

zuzla80
1. júl 2008

Aaaach Tánička, kebyže si mala pravdu s //😅 Bojim, bojim 😖

tanitta
1. júl 2008

Zuzla.. ja viem ☹ .. je to vsetko na palicu clovek ma pocit ze ho coskoro odvezu z toho do cvokausu... ale vsetko ma svoj koniec a ty si silna osobka ktora to dotiahne k //...kto sa nevzda ten sa docka...a ten strach ostava stale s // este len ten pravy zacina....

zuzla80
1. júl 2008

Táni ďakujem za povzbudenie ... ja sa určite nevzdám, len aby som v cvokhause neskončila skôr ako sa dočkám bábätka 😀

fedra
1. júl 2008

Ani som vam to nechcela hovorit, bojim sa co ak to nebude pravda .... ale nevydrzala som 😨

tanitta
1. júl 2008

Fedri...ale je dobre ze je to vonku nie? 🙂... a nemas moznost behnut na krv k svojmu gyn este aj skor?
Zuzla...na to su iny pacienti 😀 nie ty 😉

fedra
1. júl 2008

aaaale ... uz to nejako do pondelka pretrpim 😉
Trochu este potestujem a tak ... a zazrakom pre mna je,ze este nemam mrchu 😉

tanitta
1. júl 2008

ta uz ani nepride 😉 ....zatial pa... idem sa pokusit nieco dostat do seba a zo seba 😀 ....

mapa73
1. júl 2008

ahojte 🙂
je tu ešte niekto?

Fedra, klopem na drevo, tfuj, tfuj, tfuj.... 😉 Bolo by to krásne, veľmi ti to prajem

Tanitka pekné tt 🙂

Zuzlík, myslím na teba a stimuluj aj za mňa 😉
Kveti ahoj 🙂 ako sa držkáte?

Havka, veľmi sa mi páči tvoj postoj. Si riadna bojovnica 🙂 Je mi ľúto ako ti to dopadlo, ale odvážnym patrí svet, takže prajem veľa síl do boja, ktorý už konečne skončí // 🙂

fedra
1. júl 2008

mapka ... dakujem. Bol by to zazrak po tom vsetkom.
A ty ako ? Uz je lepsie ?

mapa73
1. júl 2008

Fedri, neviem či lepšie. tá rana sa mi tak horšie hojí. Dúfam, že sa mi to nezapáli. Ja som tiež asi veľký smoliar. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre