Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

renusa
4. aug 2008

Kukulík...držím aj ja palce.......budeme čakať pozitívne správičky poobede....a testík bol, keď máš negatívny pocit??
Mapka, Ty tu píšeš, že ideš po PN do práce, ale nejak mi uniklo, že ako to vlastne u Teba dopadlo 😔

kvetka2
4. aug 2008

jujka, no ešte že ťa mám- ja som myslela, že na to nikto nepríde,že už tu už straším 33rokov 😀 a prajem k tvoji narodkám všetko naaaj a hlavne, nech tie budúce oslavuješ s babatinkom v rukách 😉 😵 a držím palceky na ketko 😵
tanittka, taky vám tie tt pribúdajú to je sila 😉 ja som písala krajkovi, aby sa vyjadril, ako a od kedy vysadiť utros. Tak mi napísal, že do 12tt plnú dávku a potom "postupne vysadiť". No a toto postupne vysadiť mi nie je jasné 😝

juja
4. aug 2008

Kukulík dnes je taký pekný dátum, že dnes musí byť všetko pozitívne 🙂

zabkaevka
4. aug 2008

ahojte kočičky.
hmmm ja som cez víkend vôbec nestíhačky sem nakuknúť, a mala som toho čo čítať 🙂
Zuzli, držkám na dnes aj ja pršteky, fííííha iste bude veľa vajíčok 🙂 teším teším

Kočky, ja mám normálne chuť si kúpiť testík. Viete po tom našom snažení s manželíkom pred týždňom a pár dňami. Čo myslíte, ak niečo bys a podarilo, tak by sa mi to už objavilo na tesítku ?? alebo radšej čakať do nedele, kedy by mala mrcha prísť. Tajne dúúúúúfam, že nepríde. Hmmm ale ako som písala, ja také šťastíčko nemám, v tomto nie, ale čo ak fakt, motyka vystrelí. Hmmm asi si ten tesík dnes kúpim 🙂

tanitta
4. aug 2008

Jujka...vsetko naj naj 😵 ...a coze je to 33 😉 ... stale si mladica s kristovymi rokmi 😵
Kvetka.. ved kukam kukam ze uz aj ty si dvojciferna 😀 ...

renusa
4. aug 2008

Kvetka, prepáč, Teba som si nevšimla.......tak aj Tebe všetko len to naj....... 😉
Jujka, ja som po 3 IVF už viac v CAR nebola, a môj dr. ??, akurát som zmenila na doktorku, chodím k nej mesiac, tá vymyslela, aby som tam išla....ale akurát idem tento týždeň aj do CAR do Brna na prvú konzultáciuu, tak uvidím, ako budem postupovať tam.......lebo mám ešte ďalší problém...myóm, a mám si rozmyslieť, či ho nedať najskôr preč 😖

kvetka2
4. aug 2008

tanittka no, naplno si to uvedomujem,až ked mi to takto svieti pri mene 🙂 a čo tvoje nevoľnosti? Ja mám už pár dní pocit,že sa to zlepšuje- mám už celé úseky dňa, ked mi je dobre 😉 11.8. idem do poradne,tak dúfam bude všetko ok. Som hrozne zvedavá,ako sme narástli 😉 . Ako si vysadila utrogestan ty?

kvetka2
4. aug 2008

renuska, to je v pohode, dakujem 😵

tanitta
4. aug 2008

Kveti.. uz sa to ako tak ukludnilo....ale su dni kedy ma este stale vecer povrti 😅 ...neratam celodennu zahu a tazky zaludok to mam stale.... maso stale nemozem ani citit... momentalne su v kurze seven days 😀 ....a huste polievky....utrogestan som vysadila naraz

tinucha
4. aug 2008

Kvetka ja som utrogestan začala vysadzovať v 13.tt, keď som znížila dávku na polovicu a v 14.tt som už nebrala nič. 😉 🙂

sylvyka
4. aug 2008

kvetka , tanittka mali ste na zaciatku tehu aj krce a bolesti bruska ? ja to normalne ? 😉

tanitta
4. aug 2008

Jaj Sylvika.... take tahanie pobolievanie bruska... krce obcasne.... tak 10sekund a prestali....ale opakovali sa nie moc casto denne ale boli a aj su maternica rastie prudko takze ze to tym.... beriem na to teraz magne B6 a ked je to viac tak Nospu proti krcom....

sylvyka
4. aug 2008

tak asi to tak ma byt sem tam aj ja mam krce trvaju iba par sekund asi 3 krat denne 😉 uz som mala strach ze zas sa daco kazi dakujem tanitka si ma troska ukludnila 😉

kvetka2
4. aug 2008

tanittka, mne začala robiť problémy čistá minerálka- normálne ma z nej naťahuje. Tak teraz riedim džúsiky a strašne mi cutí kola, tak si občas po jedle dám pohárik 🙂 a strašne mi začalo chutiť jesť... nedajbože,aby som niekoho videla v telke jesť- už aj ja by som chcela 🙂 sladké mi už moc nechutí-skôr kyselé.
tinu, dík za radu- ja to asi urobím ako ty, aby to nebol taký šok pre telo, zo dňa na deň 😕
sylvyka ja som cítila akoby ťahanie a sem tam pichanie. A brusko som mala dole také citlivé aj na dotyk občas, ako pri mrche.

juja
4. aug 2008

Ďakujem Vám kočky, ste zlaté 🙂

Renuska ideš tam kde chodila aj Tanitka? Držím palce, nech Vám pomôžu k vytúženému bábätku. Myóm je potvora...uvidíš, čo Ti povedia na prvej konzultácii v Brne. Kamarátka mala 2 a doktor jej ich sledoval počas celého tehu, nechcel ich vyberať predtým, najprv jej radil otehotnieť (tiež bola na IVF), že pri alebo po pôrode ich poriešia. Pred mesiacom porodila krásne dievčatko, ale ako je na tom s myómami neviem.

tanitta
4. aug 2008

Kveti... tusim ze ta kola chuti kazdej tehulke 😅 .... ja som na nej prezivala prvy trimester 😎 ... citronova voda....mineralky vobec hlavne matoni buee 😝 ...dzusy absolutne ee...teraz pijem obycajnu sodu - sodova voda...kupujeme v bednickach v sklenenych flaskach....
Renus... kamoska ma myom a je tehu...zatial bezproblemu...tej ho doporucovali radsej neoperovat ... zalezi kde je a aky je..to uz je na dr....

sylvia21
4. aug 2008

Renuska - i mne nasli maly myom a hovorili, ze ho nechaju tak. Priebezne my ho sleduju. Ale co som si citala, velmi zalezi na tom aky velky je a kde je. Co Ti odporucali lekari, co bude v tvojom pripade lepsie.
Kukulik - kedy mas volat na vysledok? 😵 😵 Drzim palce.
Mamicky s dvojickami ako sa Vas tu krasne zhromazduje.
Ja uz teraz beham po lekaroch a so stimulkou by sme mohli zacat zaciatkom sept. Objavili sa my opat velke opuchy noh, co som uz skor liecila, ale vtedy neprisli na to z coho mi to opucha. Teraz, ked uz naviac problemy nepotrebujem, tak este aj toto. 😝

zabkaevka
4. aug 2008

fňuk fňuk, mňa si nikto nevšíííma ☹

zabkaevka
4. aug 2008

hmmm ale téma tehuliek, teda aké pocity máte, ma veeeľmi zaujíma, takže to až tak nevadí, že som "neviditeľná". Také čosi, že či kúpiť testík alebo nie, si asi musím aj tak v sebe vysporiadať, všaaak 🙂

fedra
4. aug 2008

Ahojte babulky, tak som chytro pocitala 🙂
Inak k tym nevolnostiam ... no u mna uz trvaju cely den. Zacne to rano a konci ked si lahnem vecer do postele. Vcera som doslova "pregrcala" cely den ... bwe. Dnes sa trapim v praci, tak je to o to horsie 😝
Ja uz ani neviem na co mam chut, mna napina uplne zo vsetkeho. Najviac ma "bavi" ranne umyvanie zubkov 😖
Vo stvrtok idem ku gynekologovi, tak dufam, ze blsky si rastu a maju sa dobre. Ideme na odber krvicky a tak ...

kukulik30
4. aug 2008

renusa...ano robila som testik 8. a 10.den po ket...zial biely ako sneh , iba / 😖

sylvi.....vysledky mam volat o 13. 30, ale som dohodnuta so sestrickou, ze ak to bude pozitivne, tak mi zavola aj skor, ked budu vysledky....

zabka...neplac....testik by som asi pockala do nedele 🙂 ja viem , ak je netrpezlivost silna, ale skus vydrzat a prajem, aby to boli //, ktore tam potom uvidis 😵

sylvia21
4. aug 2008

zabka moja zlata 😉

zabkaevka
4. aug 2008

Kukulik, hmmmmmmmmm ďakujem 🙂 Kedy budeš mať výsledoček?? okolo 14ej, asi? držkaj sa, moja, fakt ešte je nádej veeeeeeeeeeľká že to bude pozitívne
Fedra, no to grcanie ma mrzí, ale je to negatívny jav pri pozitívnom stave, takže snáď sa to dá s týmto vedomím vydržať. Tak sa držkaj. Ja už tiž chcem grckať 🙂 🙂 chichi

sylvia21
4. aug 2008

kukulik drzim velke palceky 😉
Zabka, ved ak si velmi netrpezliva, tak si testik kup. Ja som ten typ, co som si urobila 4 testy, ked som tusila, ze som prvy krat tehosko, lekar sa nad tym len usmial. Ale je pravdepodobne, ze takto skoro sa Ti nemusi nic ukazat ,aj ked uz tehosko mozes byt 😉

tanitta
4. aug 2008

Zabka...neber si to zle.. ale ja neviem presne na 100% ako to funguju testy pri normalnom otehotneni ... kedy test moze a nemusi ukazat a tiezb tu nesedim cely den .....vyrobcovia uvadzaju po vynechani ms.....testovat...bud si kupis viac testov a zacnes uz oddnes a skusis a nebude pozerat na to ci investujes viac alebo menej penazi do testov...alebo kupis len jeden test a skusis az v den vynechania ms...no chapem ze ta aj nezaujmaju pocity tehuliek....je to prirodzene... ale stale v podvedomi ostava to ze sme tiez boli snazilky.... takze dam si pozor a posnazim sa ... nepisat...o tehu....vidis a aj tak po mojej odpovedi nebudes o nic mudrejsia 😉....

fedra
4. aug 2008

Neboj moja ... budes.
Aj moj manzel mi stale hovori, ze musim z WC chodit s usmevom a nadsenim "opat som vracala ... jeej".
Trulko. Jasne, ze sa to da vydrzat. Len nech su blsky v poriadku a pekne si rastu 🙂

zabkaevka
4. aug 2008

tanittta nieeeeeeeeee, keď si prečítaš vyššie moje slová, ja som písal skôr naopak, že ma to veeeeeeeľmi zaujíma 🙂 aby som vedela čo ma čaká a neminie, dúfam ☹ a vôbec sa ma to nedotklo, že ste nereaovali na moje plačkanie, čo si 🙂 chápem, ani ja nemám stále otvoreného koníka, v práci sa to ani nedá, len sem tam kuknem, keď som na nete. Juuuj asi si ma zle pochopila, prepáč, ak som nebola jasná ☹
len píš píš, o sebe, o pocitoch, a čo robkáš, aj ostané, veď to chcem vedieť, to sa nikde v knižkách nedočítam, a ani žiaden doki mi to tak nepovie, ako samotné tehulky, takže skôr naopak, chcem to vedieť. Nerobí mi to zle, fakt nie, inšpiruje ma to 🙂 cháápeš 🙂

tanitta
4. aug 2008

Nie mne je to jedno.. vies... a ani sa nehnevam...ale co sa tyka pocitov v tehu.. naozaj su tu ine temy na to...len podvedome kazda "lezieme" sem 😀 ....
Kukulik....dufam ze ten test bol len smejd 😎 ...

zabkaevka
4. aug 2008

hmmm toto som nechápala, tanitka ☹ nič to, radšej sa na dnes vzdialim, asi nemám dobrý deň na komunikáciu ☹
Držkajte sa kočky
paaaa

fedra
4. aug 2008

tani ... to mas pravdu s tymi temami.
No ja tiez ked idem na konika, ako prve otvorim tuto temu 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre