Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

pointka
19. jún 2008

preco kuspitka?

pointka
19. jún 2008

no uvidime 🙂 a najlepsie bolo to lezanie po kete, vraveli mi ze po 10 min sa mozem vycikat a po 30 min vstat, tak mi isiel prasknut mechur, som nesla cikat az po 25 minutach 🙂 som sa bala

kuspitka
19. jún 2008

nemozem zacat od zajtra lebo mi prisli dnes a keby som islat. dnes len to je daleko tak som mohla uz zacat.zas budem cakat a zas ta mrcha ma o mesiac sklame

pointka
19. jún 2008

a preco nemas uz doma lieky? nam ich davaju dopredu

hava77
19. jún 2008

kuspitka skus sa na to pozriet aj tak, ze tvoje telo si od hormonov oddychne a zacne zase naplno bojovat 😉

kuspitka
19. jún 2008

nemam lebo mi nevyslo utorok ICSI a uz som mohla zacat ket.
hava ale je to tazke.ako poznam moju mrchu tak ma zas sklame

pointka
19. jún 2008

aha ty si po ET. Tak to je naozaj lepsie pockat mesiac

hava77
19. jún 2008

toto si myslela kazda z nas, ktorej 1.ivf nevyslo
lenze telo si treba tiez strazit a sanovat, tie hormony su velke svinstvo 😖

cikyta
19. jún 2008

Ano kuspitka. Ved aj poisťovna mi skôr žiadosť na druhe IVF neschváli ako po 3 mesiacoch. A to len z toho dôvodu,že je skoro-a telo sa musí spamätať. Tak som si počkala a ubehlo to ako voda. Nič neboj. Cakala si 3 roky,tak nejaký mesiac ťa predsa nemôže rozhádzať. 😉

kuspitka
19. jún 2008

viem.ale ja mam strasne nepravidelny cyklus a bojim sa ze zas mi bude meskat

pointka
19. jún 2008

kuspitka, tak nech ti pichnu agolulin

kuspitka
19. jún 2008

to mi tiez nepomaha.

pointka
19. jún 2008

hm.. cervene vinko? teply kupel, sexik? 🙂)

lenka20
autor
19. jún 2008

havka dakujem, kuknem to....
fedruska no nezlomila som ho, ale povedal, ze mi ho predpise ak budem chciet, uz je asi tiez zo mna chory, takze u mna plati - topiaci sa aj slamky chyti 😉 ja pocitam ze ak to bude take ako vravela jujka tak to znesiem, kazdy mesiac mam take silne bolesti MS, ze na bolest som zvyknuta...
kuspitka - ver alebo never, pauzicka ti prospeje a najma po stimulke treba nechat telo vydychnut,dalsia mrcha ti naozaj moze meskat, ale to meskala aj mne a ja mavam uplne pravidelnu 28-dnovu, tak mozno prave u teba to bude naopak a po hormonoch ti pride nacas, hmmm 😉 🙂
pointka - priznaky mozes a nemusis mat,nezamyslaj sa nad tym, to je fakt individualne, musis verit, ze to dobre dopadne 😵
fedruska ja som po IVF/ET bola obidvakrat doma na PN, vlastne uz pocas stimulky, po KET-och nie, iba par dni. ale su kocky, ktore vobec nemarodili a su tehu a zase su take co marodili a tiez su tehu a naopak... musis sa ty rozhodnut, aby si sa citila co najlepsie, ak budes doma velmi nervozna tak radsej do prace...ale par dni volna po ET si urcite dopraj 😉

kuspitka
19. jún 2008

na sex nemam chut.nemam ani chut aby sa ma muz teraz dotkol

lenka20
autor
19. jún 2008

ale kuspit 😉 chudak manzel 😉 chapem ta, ale ono to fakt preboli, uvidis, len to chce cas a za par dni sa uz budes tesit na KET 😵 😵 😵 mrcha ta mozno milo prekvapi, skus cistiace cajiky, alchemilku a pod. - mozno to pomoze...

kuspitka
19. jún 2008

nepoznas mojzisovu metodu?

mirica
19. jún 2008

pointka -ani ja som nemala žiaden príznak - v ISCARE u dr. Ďurechovej ( ak sa dobre pamätám aj ty chodíš k nej -nie?) asi robia bezpríznakové bábätká 😀

tak a stresovať sa tiež môžete - u dráčika a mňa to fungovalo - len sú z toho stresovania dvojčiatka -chlapčiatka 😀

pointka
19. jún 2008

nie mirica, ja chodim petrovej. ja sa stresujem, to ano 🙂

lenka20
autor
19. jún 2008

mirica 😀 😀 😀 ved mozno pointka nebude proti dvojciatkam chlapciatkam 😀
kuspit - poznam, obcas ju cvicim, ale priznavam sa - s velkymi prestavkami, takze osoh z toho nestihnem mat 😀 ale chcela som si uz davno zistit, ci nie je niekde v okoli niekto, co mojzisku precvicuje, tam by som chodila.....

pointka
19. jún 2008

juuuuuj lenka ked dvojcatkam tak dievcatkam 🙂)))) chlapci by ma zlikvidovali 🙂)))

kuspitka
19. jún 2008

lenka a kde si nasla tie cviky ani neviem ako sa to cvivi.nema link?

taella
19. jún 2008

tak som dnes po OPU a mám 19 vajíčok , v pondelok mám ET.

kuspitka
19. jún 2008

tak som rada ze ti to vyslo ja idem na ket az o mesiac.aspon sa dam doporiadku a pripravim sa .budem ti drzat palce

zulka29
19. jún 2008

Ahojte, pozná ma tu ešte niekto? 😀

kuspitka
19. jún 2008

zulka ja ta nepoznam ale ja skoro nikoho nepoznam

taella
19. jún 2008

cmuk05 ja som si pichala gonal 11 dní a OPU bol na 22 DC .

ellianka
19. jún 2008

ahojte...zulka 🙂 poznám poznám 😀
leni ja už pár dní aktívne cvičím mojžisku, chodím k fyzioterapeutke v ZA

kuspitka
19. jún 2008

elianka ja chcem to cvicit ale tu u nas to nieje a na nete niesu nikde odfotene tie cviky

zulka29
19. jún 2008

prišla som vás len pozdraviť 😀 😎
Dnes mi volali z GF že mám schválenú žiadosť, tak ma vrátili do starých časov že niečo sa bude niekedy zase chystať...mám kopec roboty a učenia a všetkého a nanič nemám čas, ale už sa teším na dovolenku 😵

Ozaj, tento mesiac mi prišla mrcha strašne skoro po 25 dňoch a je akási dlhá a silná, neviete čo to? Hmmm...Lauri nie si tu že by si mi poradila? 😎 Ináč ma mrzí čo sa ti zase stalo, je to strašne nespravodlivé fňuk, fňuk ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre