Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kukulik30
4. júl 2008

zuzla ,lauritka ahojte 😵
laurit 😉 ....parada....zeby sa ti to obratilo na lepsie casy? 😉...vyzera to tak 🙂

lauritka
4. júl 2008

kukulik dufajme..do tretice vsetko dobre, a mohlo by sa zadarit aj prirodezne..nejak nemam chut na tie blbe homorny, len som z nich pribrala a zhorsila sa aj celulitida..no des! nejdem ani na kupko.. teraz chodim aspon na korcule nech sa dam dokopy 🙄

mapa73
4. júl 2008

lauri, zuzlik ahojte 🙂

lauri to je super správička, konečne niečo pozitívne 🙂

Zuzlik, ja som už celkom fajn. bolesti pominuli, už len sem tam. jazva sa hojí ako tak, myslím, že by sa mohla aj rýchlejšie. Keď svietilo slniečko, tak som presedela na záhrade 😎 . Dnes sa musím potulovať po byte. 😠

kukulik30
4. júl 2008

😀 laurit...o tej celulitide pomlcim....hruza 😝 ....my sme boli minule na kupko a mala som problem dat si dole kratasy, ked sme sli s malym do bazenika 😖 ....este ze tam bolo malo ludi 😅
to by bolo ozaj fajn, keby sa vam to podarilo prirodzene 😉

katy2
4. júl 2008

Ahojte!
lauri, gratulujem k ms 😉 dostali sme ju naraz....

kukulik30
4. júl 2008

mapky...hlavne , ze uz sa citis lepsie 😉

kukulik30
4. júl 2008

mapky 😀 😀 ...prepac, pisem ako sisi ...mapka 😉

zuzla80
4. júl 2008

Mapka tak som rada, že sa pomaličky dávaš dokopy. Nechystáte sa niekde na dovču?
Lauritka tak to je super, že mrcha prišla 😉 po tom všetko by si si zaslúžila aby sa vám to podarilo prirodzene. Tie kila navyše, tak o tom radšej pomlčím 😖
Kukulik, Katy ahojte 🙂

lauritka
4. júl 2008

katy ..cmuck 🤐 aspon sa zase mozme tvarit ako snazilky, ze ?? ja som este ziadost ani nevypisala..mam cas..
ja este cxhcem skusit par mesiacov bez hormonov. potom sa uvidi.
kukulik 🙂 ja som ju mala celkom v norme..ale teraz sa po tych terapiach velmi zhorsila.. sice nosim minisukne..ale aj tak... natieram sa vsetkym moznym a snazim sa pit vela tekutin..hadam sa dam do normalu.
nechcem skoncit ako velryba 🙂 aj tak mi uz vsetci znami hovoria ako som pribrala..keby vedeli..ze co za tym je 🙄 a najrdsej mam otazku..nie si tehotna ?? 😔 bleeeh,

mapa73
4. júl 2008

kukulík, takže budem držať palce, a tentokrát to skončí s // na celých 9 mesiacov. je super, že ty cítiš ten správny čas. 😉

lauri, ja sa už k mojej celulitíde ani nebudem vyjadrovať, ale na druhej strane momentálne mi je to jedno. Hormóny mi tiež dopomohli k neforemnej postave ☹

lauritka
4. júl 2008

no aspon je leto babulky a mozme sa venovat sportom ;) korcule su na nozky a zadocek vynikajuce..vrelo odporucam 😉 ja uz utekam ..drzkajte sa.

katy2
4. júl 2008

lauri, vy mozete skusat aj bez hormonov, stale mate nadej...... ale my, co.... inu sancu nemame tak to nejdem natahovat... v septembri ideme do dalsieho kola..... ☹

mapa73
4. júl 2008

Zuzlík, ja už radšej nič neplánujem. Ak pôjde všetko v poriadku, tak v auguste do práce a možno v septembri na dovču, ale je to predčasné. klop,klop,klop 😉

kukulik30
4. júl 2008

laurit...mas pravdu s tymi korculami, vraj velmi pomahaju....uvazujem ich kupe....manzel ma korcule, chodi do prace na nich sem tam a pochvaluje si to 😉

fedra
4. júl 2008

opat sme spadli dole .... 😉
A inak to moje spinenie je uplne prec ... tak dufam ze to bol len taky poplach a hadam to cez vikend vydrzime

taella
4. júl 2008

na ja som dnes nemohla isť ani na obed , lebo mi začalo byť nejak blbo od žalúdka a nechcem riskovať , že celý obed skončí v záchode .

kukulik30
4. júl 2008

fedra...chvalabohu 😉 ...cakam v pondelok pozitivne spravy a hned dve.... od teba a Taelly 😉 😉

kvetka2
4. júl 2008

fedri no super, prebehlo ti to presne ako u mna, verím,že je to dobré znamenie 😵
taella,držím palceky
inak, ja idem do helíku už v pondelok na uzv., lebo v utorok nemôžem a do stredy nevydržím 😎 juj som taká nedočkavá

fedra
4. júl 2008

kvetka ... a to uz budes vidiet srdiecka ???
Jeeeej

mapa73
4. júl 2008

kveti sme nedočkavé s tebou 🙂

tanitta
4. júl 2008

Ahojky...
Lauri...asopn ze tak ze prisla potvora 😉 ... dufam ze ivf uz nebude potrebne 😵
Federi... chapem ze mas obavy.. ale v case ms je to skor normalne ako nenormalne...tak preistotu papaj tie citroniky a keby daco sup rychlo k dr....
Taella. prve priznaky? 😉
Katy....s cerstvymi to teraz bude dobre...september je tu co nevidiet... 😉
Zuzla...krabicka od modrych uz zachvilku bude prazdna 😵 ... nasadas na tehu vlnu vies to? 😎
...ja povacsine predriemem... taha ma cele brusko ked chodim... bobikovi sa nic nepaci co zjem kde idem len by vylihoval 😀 ... po kom to dieta bude?? 😵 ...... pa babulky a pekny dnicek aspon neni hic....

kvetka2
4. júl 2008

fedri ano už by mali byť počuť/vidieť srdiečka 🙂 😵 🙂 dve malinke dúfam

dracik1
4. júl 2008

ahojte babule...vcera nas pustili konecne domov z nemocky, drobci sa narodili 26.6. , vecer o 18.12 a 18.15 s vahami 260 a 2400 g, su zdravi a krasni......mliecko nemame, ale nevadi, prikrmujeme Nutrilonom, tak dufam, ze budu co najrychlejsie rast....

vsetkym Vam prajem, aby ste sa vsetky dockali tak ako ja 🙂 bobikov v bruskach co najskor....

gabika24
4. júl 2008

dracik, zo srdiečka ešte raz gratulujem 🙂

tinucha
4. júl 2008

Jeej Dráčik, gratulujem a prajem vám veľa zdravíčka. 🙂 🙂 🙂

mircalla
4. júl 2008

Ahojte babenky,

ja som sice moc neprispievam, ale aspon si citam prispevky....Som strasne smutna. Prve IVF skoncilo spontannym potratom..(IVF hradene ako samoplatca v Heliose v Brne). Mala som len 5 vajicok, z coho len 2 prezili predlzenu kultivaciu, takze mrazacikovia neostali. Po pol roku som to skusila opat v Heliku v Martine - ale vraj nereagujem adekvatne na menopur...takze mi to dneska stopli...ze skusime kratky protokol.
Ja viem, mnohe ste tu mali horsie....ja som ale uplne znicena...ved preco ked mali vysledky z Brna a vedeli, ze aj vzhladom na svoj vek (36 r.) som ani na prvu pokus nereagovala dobre, mi dali na druhy pokus len 150 jednotiek...
Vraj treba kratky protokol a vyssiu davku...Ma niekktora skusenosti, ze aj kratky protokol bol uspesny?
Ja uz na to nemam sil, po prvom IVF sa mi urobila cysta a 2 male myomy..

Strasne si vycitam ten prvy pokus, ze hoci som spinila som neostala v posteli a este som sa aj smykla na lade...mam pocit, ze uz sa to nepodari..Mozno sa tomu potratu dalo zabranit

kukulik30
4. júl 2008

ahoj Mircalla, ja som mala kratky protokol, stimulovala som Gonalom a Cetrotide, vyslo nam to na druhy pokus, teda 1. KET 😉
neuspech urcite poznaci, ale netreba to vzdavat a urcite si nic nevycitaj, to urcite nepomoze...hlavu hore, skus aj kratky protokol, ked ti ho odporucaju a uvidis....po neuspechoch predsa musi raz prist aj uspech 😉 drzim palce

ulitka
4. júl 2008

Ahoj Mircalla, este zabojuj, oplati sa!
Moje telo na stimulaciu nereaguje, ja som mala v dvoch IVF len po jednom vajicku po mesiaci stimulacie a dr. to nestopol, dokonca na 2. pokus dlhy protokol(donedavna som ani navedala co to je, ale tusim, ze je to to, ked som s decapeptylom zacala na 21. den MC) a pri oznameni negat. vysledkov HCG povedal, ze sa to dalo cakat - tento pondelok! ☹ Tazko som to niesl, teraz mam byt Marvelone, setri vajicka a na jesen terti - posledny ??? pokus. Drzim tin palce! Zelam optimizmus!

veracruz
4. júl 2008

dracik, gratulujeeeem!!!

mircalla, ja som mala kratky protokol a som tehu po 1.ivf...

mircalla
4. júl 2008

ok, babenky..dakujem za prispevky....gratulujem zo srdca vsetkym, ktorym sa to podarilo.
alenka (lenka20)= ty si slniecko, ktore vzdy dava optimizmus, mam ta velmi velmi rada, hoci neprispievam sem, uz viac krat si mi skvele poradila...strasne to prajem pravem tebe, si neskutocne zlata osoba...ty si velmi zasluzis mimi a urcite sa ti to podari, dakujem ti za vsetku podpotu..velmi ta mam rada

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre