Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zuzla80
16. júl 2008

Ahoj Kvetka, neprišla ☹ dnes som 33DC. Bola som v Helíku, tak aj podľa krvi aj podľa utz to vyzerá, že každú chvíľku dôjde, ale dohodli sme sa, že ak do piatku nedôjde, tak musím naklusať do Helíku opäť a ak dôjde, tak prezvoniť Krajkovi. Tak mi držte palce, nech ta potvora už konečne dôjde

kvetka2
16. júl 2008

zuzlík, skús si dať červené vínko, to je liek na všetko. Mne pomohlo mrchu spustiť aj vysávanie 😀 takže teraz mám zákaz vysávania 😉 aj nasávania 😎

zuzla80
16. júl 2008

Kvetka ty si podarená 😀 😀 😀 Si mi dvíhla náladičku 😉
Inak už som včera chcela to červené vínko, ale ako na potvoru sme žiadne doma nemali, kde sa všetko podelo, že by vyparilo 😲 😕 Tak dnes kúpim das liter a normálne sa ožerem 😀 😀 Aj keď asi mi bude stačiť aj deci vínka, lebo som uťahaná jak pes. Vstávala som o 2.40h a ešte som teraz v práci, no čakám kedy odkvicnem za počítačom 😀

kvetka2
16. júl 2008

chudatko zuzlik, už tolko nepracuj 🙂 a radsej chod s drahým nasávať 😉
ja som mala cez víkend strašnú chuť na pivko po grilovačke, tak som si dala 2dcl takého slabého citrónového radlera( 1dcl pivka a 1dcl citronová malinovka), ale normálne som mala chvílu v hlave 🙂 moji drobcekovia v brusku mali asi radosť 😅 Drahý sa smial, nech si zvykajú 🙂

sylvia21
16. júl 2008

Takitak, co je to MA? 😕
Takyna - radsej nejazdi; ak sa to neda inak, postovou poukazkou sa to bude dat urcite, potrebujes adresu, c.uctu, variabilny symbol, cenu, vsetko Ti urcite povedia na recepcii, alebo niekto, kto je za to zodpovedny 😉 Taky kludne sa na tt spytaj dokiho, ked Ti bude robit ultrazvuk alebo budete spolu hovorit, za opytanie nic nedas 😉 a aspon budes trosku mudrejsia a mozes si vsetko viac kontrolovat 😉
Mapka, to je super, ze sa Ti to lepsi. Dobre spravicky vzdy potesia 😉
Zabka - sme na tom asi rovnako, i ja teraz dovolenkujem doma a snazim sa porobit veci, ktore normalne nestiham a da sa tesit i z toho 😎 Ale dnes ma moj muzicek preekvapil, ze mozno nam vyjde dovolenka v Poprade, tak som z toho uplne stastna ako blska, lebo som uz so ziadnou dovolenkou neratala 😀 😀 Zabka, ak tie liecky skaldujes v ladnicke a expiracna doba im nepresla, tak podla mna nie je dovod, aby si ich nevyuzivla.
Havi 77 - super, ze idete k moru, to je uzasny relax, este to v praci dobojujes a potom hura .....bud na tehulkovanie alebo krasnu dovolenku - vyborny plan. Kedy mate KET? KOlko mate snehuliacikov?
Cikytka - vela samoplatkyn zhana takto lieky, aby tolko neplatili, skoda, ze si to vyhodila. Ale nevadi, nabuduce budeme vsetky mudrejsie 😉
Tinucha - vy uz ste pokrocili v tehulkovani, mozem sa Ta spytat ako sa to NT robi? Berie sa krvicka alebo este nieco k tomu? To krasne baby na obrazku je Tvoje?

Dnes som mala velku navstevu, tak som vypekala a vyvarala 🙂 DOpporucujem na odreagovanie, ale zostalo nam toho este asi na tyzdnen 😀 Nejako som to neodhadla 😀 😀

takitak
16. júl 2008

MA je mimomatenicové - teda neviem či to má oficiálne takú skratku ale teda je to to ...
ja mám dnes blbec ... ´čo si prečítam alebo pozriem je zlé, kto mi volá tak mi vynadá alebo mi oznámi zlú vec ... brrr radšej sa už ani ničomu nejdem venovať ...
sylvia závidím Ti že si mohla robiť takú manuálnu prácu ... a vždy lepšie urobiť viac ako menej ... 😀

gabika24
16. júl 2008

ahojte babule.
no vy ste toho zas popísali, konečne som to dočítala 😎
ináč, taellla, ja som mala beta hcg takmer hraničné a čakáme dvojičky - takže tá výška toho je asi individuálna...- niekedy aj z vyššieho je jedno a v mojom prípade to je zasa výnimka (ako obyčajne 😀 ) dve...
havka -tak špeciálna dávka tehu vírusov - vyškerených 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
babule ostatné, môžete si tiež uchmatnúť, je ich dosť pre všetky 😵 -veď vás tu zásobujeme viaceré 😎
zuzlik, ty nás chceš s tou mrchou naťahovať? ale neboj, potom ťa čaká odmena 😵 tak zapracuj na mrche, aby sme aj špeci dávku vírusov pre teba mohli posielať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - to pre istotu 😉
babule, všetkým pekný večer 😵

cmuk05
16. júl 2008

gabika ake si mala HCG ty ked si zistila ze si tehu?

gabika24
16. júl 2008

cmuk - neviem presne hodnotu a v Heliose udávajú hodnoty beta hcg - ale doktorka mi povedala, že je takmer hraničné. bolo to našťastie až v čase, keď už videla v maternici dve dutinky, takže som už nebola v strese, ako keby som to vedela pred tým sonom. lebo mi povedala, že ak by nebolo nič vedieť, museli by brať znova krv a pod. tak som sa zľakla, ale našťastie to bolo ok. len pri tom pozeraní videla najskôr len jednu dutinku a vyjadrila sa, že pri takých hodnotách môžeme byť radi, že tam vôbec je - ja som hovorila, že som vždy tabuľková výnimka a dcéra si pýtala dvojičky 😀 - tak sa zasmiala, povedala mi nech vyleziem ešte raz, že to znova pozrie, a zrazu uvidela aj druhú dutinku - boli za sebou, preto ju nevidela hneď, lebo keď to kukala, vyzeralo, že je to tá istá...tak sme sa smiali... no a potom o 10 dní sme videli a počuli biť dve srdiečka 😀

cikyta
16. júl 2008

gabika....to je krásne......až mi slzičky nahnalo. Velmi vám všetkým trom fandím a držím palčeky,aby ste to 9 masiacov v zdraví zvládli. tfuj tfuj

cmuk05
16. júl 2008

diky gabika 🙂

sylvia21
16. júl 2008

havi - drzim velke palceky nech sa bobik poriadne zahryzkava 😀 😀
fedry - kedy mas utv?
taellka - aj tebe drzim palceky - je to super, ze ste viacere uspesne. Daj urcite vediet, ci uvidite jednu bodku alebo dvojbodku 😉

Ja som sice novejsia 😒 ale dufam, ze sa skoro zaradim do partie tehuliek 😉 a ze virusikmi oplujete i mna 😕 ☹
Zuzli, jedna kocka pisala, ze dostala mrchu az na 34DC a teraz je uspesne tehulka.
Kvetka - s tym vysavanim poviem muzikovi 😀 😀 s nasavanim zatial problem nemam 😀 😀 nastastie 😀 😀
Gabika - je uzasne, ze 10 dni staci,aby bili srdiecka. Pozerala som i fotecku, mas v brusku dva male zazraky 😉 Len nech stale krasne rastu, su to bojovnici 😉

sylvia21
16. júl 2008

cikytka ako sa dnes mas? Uz ta netrhaju od pocitaca?

sylvia21
16. júl 2008

gabika - troska virusikov, so msi uchmatla i ja 😉 maju expiraciu do septembra?? 😨 😨

sylvia21
16. júl 2008

Co ste isli vsetky na pivo alebo kofolku 😲 😲 Tak neskor pa 😉

gabika24
16. júl 2008

cikyta dík 🙂
sylvi, expiráciu majú dovtedy, dokedy budeš potrebovať 😵 - preto sú také vyškerené 😀 😀 😀 😀
dobrú nôcku 😉

takyna
17. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , prajem vám príjemný deň, otvorila som novú tému, "tehulky po KET", pre povzbudenie, po prípadne nevydarenom IVFku s možnosťou úspešného KETka ako šancu pre našich mrazáčikov 😵

fedra
17. júl 2008

Ahojte,
gabika ... tak aj v tomto sme podobne ???? To snad nie 🙂 ... aj mne povedal ze HCG je tak pre jedno. a Potom sa ospravedlnil,ze sa mylil 🙂
Tak nech ta nasledujem aj dalej ... aj ja uz chcem mat 22tt 😝

Na utz mame ist 28/07 ... ale buduci tyzden opat dorazim utros, tak myslite, ze by som mohla ist do Heliku uz vo stvrtok namiesto pondelka ? Bude uz vidiet srdiecka ? To by bolo 31 dni po ET

takyna
17. júl 2008

ahoj fedra, neviem či ti s istotou potvrdia v tomto termíne akciu srdiečka, na ktorý tt ti to vychádza?

takyna
17. júl 2008

Zuzlík čím ideš stimulovať???

fedra
17. júl 2008

ahoj takyna ... tak co, uz sa mas trosku lepsie ?
Ja vobec neciem ako ratattie tt ... poslednu mrchu som mala 10/06

takyna
17. júl 2008

fedra, ja som bola s toho tiež blbá, tanitka mi to ujasnila, v nemocnici mi to rátali od vkladu + 14dni+ubehnuté dni, lebo podla mrchy je to trošku skreslené, ale najpresnejšie to budeš vedeiť podla sona tam ho musia odmerať a presne ti to ukáže tt, aj deň to tt, do profilu si daj posledný deň mrchy a približne sa môžeš orientovať vedla mena na koníku budeš mať potom uvedené tt

fedra
17. júl 2008

to viem, len este to nechcem davat kym neuvidim srdiecka.
A podla utz sa riadit este neda, len na utz teraz bolo vidno este len dutinku a zltkovy vacok /tak sa to vola ?/.
Podla konika by buduci tyzden mal byt 7tt

fedra
17. júl 2008

ahaaaa ... takze ak to ratam podla teba, teraz som 5tt + 5
To my skor dava zmysel

takyna
17. júl 2008

mne v nemocnici videli srdiečko už v 6tt, ale v Heliose robia v 7tt myslím

fedra
17. júl 2008

tak to by aj tak vychadzalo ... no nic skusim zavolat do Heliosu a ak nebudem moct ist vo stvrtok, tak aj tak budem musiet ist k svojmu gynekologovi po utrogestan.
Tak vam baby zavidim tie tt ... ja sa stale este niecoho bojim. Stalechodim obzerat na wc papierik ci je biely, pri kazdom pichnuti sa prelaknem ... jaaaaaj
nastastie som uz vylucila teoriu o mimomaternicovom ... to ma matalo pekne dlho 😝

takyna
17. júl 2008

fedruska, ja som na tom rovnako ako ty, veď vieš , že som krvácala a bola v nemocnici, papier tiež kontrolujem stále, pri pichnutí tiež stresujem, to je už náš osud pri umelých oplodneniach a tých strastí čo sme si všetky prešli 😖 , ale nezúfajme musíme veriť 😵

fedra
17. júl 2008

no dufam,ze toho vsetkeho uz bolo dost a uz bude len a len dobre 😉
Myslim,ze sa trosku ukludnim ked uvidim srdiecka ... no a potom sa este trosku ukludnim ked bude po 12tt ... a potom .... asi tu stale nieco bude. Ale pevne verim,ze uz to nejako dotiahneme do konca 😉

takyna
17. júl 2008

fedra veru tak je to 😉

mapa73
17. júl 2008

Ahojte tehuľky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre