Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kvetka2
23. júl 2008

zatial vyzerá všetko ok klop,klop,klop 😵 minulý piatok bol jeden drobcek 14,3mm a druhý 14,5, tak zatial sú dosť rovnaký. Ale na prvom uzv, bola jedna dutinka asi o 4dni menšia, ale pekne dorástli. No a v piatok budem mať výsledky krvných testov,tak dúfam, že to bude ok 😕 A dalsiu kontrolu mám až 11.8.

fedra
23. júl 2008

Dakujem krasne babulky, ze ste mi drzali palceky .... veeeeeeeeeelmi, veeeeeeeelmi.
Ano, som kludnejsia /co je asi u mna dost dolezite 😝 /. Mam velmi zlateho a dobreho gynekologa, vsetko mi poukazoval na utz a vsetko vysvetlil, zavolal dnu aj manzelika nech si drobcekov pozrie ako si tukaju blsky nase 🙂
Taky som mala dobry pocit ked som od neho isla. Doma som si potom dala salatik, vylozila nozicky a bola nam trom fajn

cmuk05
23. júl 2008

ja som mala jedno 4mm a druhe 4,2mm 😉 a 5.8. pojdem na dalsi ultrazvuk 🙂

kukulik30
23. júl 2008

zabka....neboj...do tretice to bude uspesne 😉 silno drzim paste 😵

kvetka2
23. júl 2008

zabka, neboj, príde to a krásne ťa to prekvapí 🙂 . Ja som po tom moc túžila, ale bola som už trosku skeptická po všetkých neúspechoch- boli to moje posledné 2 zmrazené embrijka- a nakoniec sú z nich dve bijúce srdiečka 🙂

zabkaevka
23. júl 2008

jeeej Kvetka to je super 🙂
Kukulik dakujem. Nebudem to mat do tretice, pretoze po 1.IVF som mala aj KET, teda toto bude 4ty "pokus". ale kocky pisete, ze potom ked zena otehotnie, a ked sa to zial neudrzi, tak na dalsie je velka pravdepodobnost, ze sa to podari. S tymto sa ukludnujem. Juuuj je to tazke, ked sme sli do toho vobec ma to ani nenapadlo, ze tak to dlho bude trvat ☹ Ale v septembri budem velmi tuzobne ocakavat pozitivny vysledok. Hmmmmmm 🙂

fedra
23. júl 2008

cmuk ... ale to bol len rozmer dutinky u teba, nie ?

Zabka, podari sa a basta. Musi 😠
Kvetka a pozri na mna, ved ja som to vzdala uz pri stimulke, ani som nedufala, ze vydoluju nejake vajko ... a teraz ... 🙂

cmuk05
23. júl 2008

asi ano,a ty si v ktorom tyzdni?

fedra
23. júl 2008

zabka, a neuvazovali si pred tym poslednym pokusom skusit kupele, napr. Lucky ?
Vraj maju dobre vysledky a zda sa, ze to tak trochu pomohlo aj mne 🙂

fedra
23. júl 2008

tu mi to pise 7tt ... cize 5tt od oplodnenia.

zabkaevka
23. júl 2008

kupele Lucky?? to je kde ?
ďakujem

fedra
23. júl 2008

to je pri Ruzomberku a lieci sa tam neplodnost.
Je to fajn relax, cvici sa mojzisova, mas masaze podbruska a vela kupania v "mineralke"

cmuk05
23. júl 2008

aj ja mam napisane 7tt ale oplodnena4tt a uz biju aj srdiecka?Tak aj moje budu o chvilu byt vsak?Nevies ake mas velke babo?

zabkaevka
23. júl 2008

fiiiha, tak sa musim pozriet na nete. No tam asi musi odporucit lekar nieee?, Hmm ale ja ked nemam ziadne zle vysledky, tak ma tam asi neposle. U nas je zly spermiogram ☹

fedra
23. júl 2008

zabka, opytaj sa ... uz len to, ze skusate IVF a zatial neuspesne, tak to je dovod ze by ta tam mohli poslat
Ano, uz bili. Minuly tyzden tam este boli len dutinky 8,5 a 7 mm a vcera si uz tukali 😉

cmuk05
23. júl 2008

ake nadherne..... 😀 tak dobre sa cita kad take pises 😀

takyna
23. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , Fedra som rada, že ste v poriadku 🙂 , pozdravujem stimulantky aj tehulky, Zuzlík myslím na teba a držkám ti silno palce nech je riadna úrodička, Kukulík ,Havka , že to budú riadne dialnice držím palce 😵

posielam vám všetkým tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
23. júl 2008

Cauky kukucky;)..
Fedri...no proste uzasne 😉 .... tak nech drobci sa uz poriadne upelesia a nech uz netrapia maminku 🙂 ....
Zabkaevka.. aj ja som bola v Luckach 😵 .. inak lieci sa tam aj muzska neplodnost...zacalo sa aj pohybove.. no ale stale zamerane na neplodnost ako taku...gynekolog vypisuje ziadost.... da sa ist aj na A a B- to je za nejaky denny doplatok ze to poistovna neprepalca cele...ale mozes si vybrat zase druh a cas ubytovania...

zabkaevka
23. júl 2008

Fedra, moja a ty si bola sama od seba, ale cez centrum, a platila ti to poisťovňa,alebo snívam 🙂
Pozerala som na na to, a sú tam rôzne pobyty, aj víkendové, teda, či by stačilo ten predĺžený víkend, ak by som si to mala platiť sama,a tak max na toto by som mala ☹ pýtajú za pobyty ako pri mori.

fedra
23. júl 2008

mne ziadost vypisal gynekolog a platila mi to cele poistovna.
Ja som platila len nejaky ubytovaci poplatok cca. 400 SKK za cely pobyt

zabkaevka
23. júl 2008

to faaakt ?? hmm musim sa opytat, ale asi zajtra v centre sa spýtam, a potom ked tam nepochodím tak pôjdem za gynekológom. kočky a dlho ste čakali kým to poisťovňa schváli?? teda či stíham do 3.IVF to absolvovať.

alicag
23. júl 2008

ahoj fedra teším sa,že konečne sa to podarilo gratulujem a držim ti palce nech je všetko dalej o.k.tak ja konečne onedlho začnem stimulovat dokonca na dovolenke to bude neviem ako to všetko bude mam z toho zmiešane pocity teraz idem na 3 pokus ivf a icsi.
🙂 všetkym vam velmi držim palce držte sa.

tanitta
23. júl 2008

Zabka...v r.04 ked som bola tak asi mesiac... teraz v r 07 sme si to zacvakali cele samy.. takze neporadim...mas pravdu kupele celkovo na sk su cenovo ako letecke zajazdy all-inclus. 😅 ...

tinucha
23. júl 2008

Jej Fedra, gratulujem k srdiečkam! 🙂 🙂 🙂

Kukulik držím palce, aby to vyšlo. 😉 🙂

Všetky vás pozdravujem. 😉 🙂

fedra
23. júl 2008

mne to prislo schvalene z poistovne asi za 3/4 tyzdne. A pobyt som mala 21 dni

Alicag,tinucha ... dakujem. Uz je to lepsie ked viem,ze drobcekovia su OK

alicag
23. júl 2008

🙂 😉 🙂

takyna
23. júl 2008

Tanitka cítiš sa horšie v tehotenstve, keď je zlé počasie?lebo ja áno ☹ , dnes ma pobolieva prvý vaječník, mala si aj ty také pocity?

alicag
23. júl 2008

takynka a tanitka chcem sa vas opitat uživala ste niektora aj okrek kys.listovej aj niečo ine?mate nejake skusenosti s čili papričkami?

tinucha
23. júl 2008

Takynka ja mňa pobolieva pri vaječníkoch. 1deň pri jednom, inokedy pri druhom, a potom to zase prejde. Neboj je to OK, asi sa nám rozťahuje maternica. 😉 🙂

tanitta
23. júl 2008

Juj Taky od predvcera ma tak boli pri vajecnikoch ze si musim davat az Nospu...nevravim o klboch 😖 ...ale takto inak po fyzickej je to ok...aspon ze uz ako tak nevolnosti povoluju...len cakam este na mocove vysledky asi budem mat atb...pravdepodobne nejaky zapal........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre