Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

takyna
12. aug 2008

Eli ďakujem ti, snáď to dobojujem do toho úspešného konca, ale je to taký intenzívny stresík, veď budete všetky vidieť tiež, čo vás čaká a neminie 🙂 😉

dyta
12. aug 2008

taky... 🙂 🙂 🙂 🙂 nuž a to je len začiatok šantenia 😀 😀 😀 😀 no dúfam, že tam skoro ku Vám skočím...
už som si objednala chili, právi mi prišiel balíček, tak idem na to... papala si aj ty chili papričky?

zulka29
12. aug 2008

Eli, ja už som dlho bola v pohode, nemylsela som na to, ale už sa to blíži a začínam stresovať, ako by som zvládla ďalší prípadný neúspech 😔 ...aj keď samozrejme verím, že sa podarí 🙂

ellianka
12. aug 2008

zulka, hormonálna liečba trvá 6 mesiacov a potom pár mesiacov kým dostanem MS...ale malo by to v mojom prípade zvýšiť úspešnosť ivf. tak snáď pomalej zájdeme ďalej...

takyna
12. aug 2008

Chápem Zulka viem , ako sa cítiš, keby si vedela ako sa mne menia nálady, beriem stále utrogestan a dufaston, revem aj pri reklame občas, a keď ma vytočia doma by som vraždila 😖

takyna
12. aug 2008

áno Dytka papala som chilli poctivo a ja tomu aj dosť verím, podla mňa to dačo doseba má 😵

dyta
12. aug 2008

zulka, kedy začínaš?...

dyta
12. aug 2008

takynka, a ako často denne?... ja začínam prípravu na Ketko koncom septembra... tak by som to začala už teraz chrumkať 😉 😉

zulka29
12. aug 2008

Dytka, za 20 dni Dekac...

kočky idem pracovať, zatial kecajte 🙂 pa

ellianka
12. aug 2008

zulka, presne viem ako sa cítiš...ale je to lotéria a my raz všetky určite vyhráme 🙂
podarí sa, určite 😵 😵
ja som tiež naposledy jedla chilly a vyšlo to, takže dytka dobrú chuť 😵

takyna
12. aug 2008

Dytka tam by mal byť aj návod, ale ja som brala ráno a podvečer, a po vklade už len 1-denne a po potvrdení tehu už som prestala s užívaním

Zulka pekne pracuj aj za mňa pá , príjemný deň 🙂

ellianka
12. aug 2008

ja sa tiež rozlúčim, idem k dokimu
taky opatrujte sa s bobíkom 😵 😵 😵
pa žienky

takyna
12. aug 2008

Počas stimulky na KET som začala brať už chilli

dyta
12. aug 2008

ellianka, vdaka 😉 😉 dúfam, že to pomôže...
taky... idem čítať návod 🙂 ... 😨

takyna
12. aug 2008

Ahoj Eli som rada, že si sa tu objavila, ozvi sa keď budeš mať čas 🙂

Idem aj ja papať a trošku hodiť šlófika, lebo dnes som od 6/30 na nohách bola som so štítnou žľazou na krv a behala som po nemocnici uf

Dytka maj sa zatiaľ pekne páááá, cmučky všetkým 😵

zabkaevka
12. aug 2008

ahoooojte kocicky. Mam sice dovolenku, ale zatial sme doma a pracujeme. Dnes ma caka okrem ineho aj zvaranie hrusiek, tie ja lubim 🙂
Hmmmm ale potrebujem sa aj trochu vyrozpravat : viete ako sme snazilkovali s manzelikom. A veeeeeeeeeeeeeeeeelmi sme dufali a verili v zazrak, ale nenastal. Zial vcera prisla mrcha, o den neskor, takze sme sa aj v nedelu trochu vytesovali, no ja som citila, ze nemam tomu verit, ze testik slabunko ukazal druhu ciarocku a mrcha meska, to vsetko este hormony sposobili, a mali ste pravdu, to HCG zrejeme este vo mne ostalo preto ten pozitivny testik. Skoda, velmi sme dufali. A najma manzelik sa tesil, uz aj planoval, ako prerobi spalnu na detsku a pracovnu na spalnu, zlaty bol. No nic, co uz, v septembri, 3IVF to isti, ale dufam, ze tentokrat na tuti 🙂 Ja na teraz aspon na 3 tyzdne chcem vysadit vsetky vitaminy, chilli, a cajiky, pretoze v sobotu mi bolo tak zle cele doobedie, aj som grcala. Takze dam telu pauzu, ale posledny augustovy tyuden opat zacnem s "kurou" pred stimulkou- Dufam teda ze v septembri budeme moct ist. Brrrr taka som chutovo "rozhadzana" akoby som bola tehulka 🙂 ze ani kava mi posledne dva tyzdne voooobec nechuti, a ja som iny kavickar. Hmmm nevadi, stoj to za obetu, tak isto aj kila a tukove vankusiky navyse. Vlastne takto podla BMI mam vraj idelanu vahu. Manzelikovi nadelej "rodinujem" vitamin E a kys. listovu. to u neho je dolezite, aby sa dlhsie uzivali, nich pomozu jeho bojovnikom 🙂 Tak sa majte krasne, este tento tyzden sa ozvem, pred skutocnou dovcou, chcem ist k moru, ale zatial nevieme ze kde, chichi
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

gabika24
12. aug 2008

ahojte babulky, konečne som vám prečítala...
leni, tak ty prcháš? určite to bude úspešné... 😉
zulka, tak už začínaš? - no super, určite to vyjde.
dytka, neboj, ket v septembri bude úspešný.
elli, ahoj 😵
zabkaevka, prajem peknú dovolenku,
takynka pekné relaxovanie 😵
ja som bola včera na poradni, všetko je ok, aj testy na cukrovku, tak sa vytešujeme ďalej.
pekný deň babulky, idem si ľahnúť, lebo v noci som toho veľa nenaspala...
držkajte sa všetky... 🙂

kuspitka
12. aug 2008

Ahojte.ako sa mate???ja uz beriem to cilli kupila som si to korenie.

majuska2
12. aug 2008

Ahojte babenky vcera sme boli v Iscare a na buduci tyzden uz konecne zaciname so stimulaciou IVF kratky protokol. Dufam, ze to pojde ako po masle, je to nase 1 IVF a este neviem, co ma caka, ale tesim sa. Zatial ahojte pa.

gabika24
12. aug 2008

teraz sa dívam, čo so písala - nie konečne som vám prečítala, ale konečne som vás (teda, čo ste popísali) prečítala 😀 😀 😀

maska1
12. aug 2008

Ahojte babky. 🙂
Ak mi viete niektorá poradiť. Ja som si dnes objednala kajanské korenie, lenže mi zatiaľ neprišlo potvrdenie objednávky cez mail. Teraz neviem, či zaregistrovali moju objednávku.
Ahoj kuspit. Ty si si tiež objednávala to cili cez internet? 🙂

kuspitka
12. aug 2008

Ahoj maska.
ja som si kupila osobne.skus jej zavolat na nete ma cislo a ona ti povie.

maska1
12. aug 2008

Dík kuspit. Už som jej volala. A má to zaregistrované. Takže sa chystáš na KET? Tak to budeme možno naraz tehuľky. A koľko papáš denne to cilli? 🙂

kuspitka
12. aug 2008

zatial len jedno ale od piatku chcem papat dve nec si zaludok zvikne najskor na jedno.
maska a ty ides kedy na ket?
ja az o mesiac ked mi pride mrcha

maska1
12. aug 2008

Ja by som mala dostať mrchu až koncom augusta, tak by KET vychádzal zhruba na toho 17. septembra ak sa mrazáčik rozmrazí. 😀 A tebe kedy asi vychádza? Možno sa aj stretneme v Helíku. 🙂

maska1
12. aug 2008

No idem sa pomaly chystať do práce. Večer možno prídem. Zatiaľ pa. 🙂

kuspitka
12. aug 2008

maska tak mne by mala prist tak mne by mala prist asi 10septembra ak nebude zas mi meskat ale nemusela by.

gabika24
13. aug 2008

ahojte babulky. želám dobré ráno a príjemný celý deň.
mne sa dnes v noci nejako zle spalo, tak som to vzdala a o 6. OO hod. vstala úplne, čo sa teda mne nestáva, keď môžem spať...
takže veľa šťastia snažilkám 😵 a o pár mesiacov krásne ružové mimi v perinke pre každú 😵

katy2
13. aug 2008

dobre ranko vsetkym 🙂
uz sa to tu hmyri viac tehulkami ako snazilkami 😵

mapa73
13. aug 2008

Dobré ránko 🙂
Gabi krásne tt. ani sa mi nechce veriť že už toľko. tak nech ti to rýchlo uteká a samozrejme bez problémov. 🙂
Katy veruý, tehuliek je tu už viac ako snažiliek, ale to je len dobre. Motivácia funguje 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre