Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kvetka2
19. aug 2008

taella- no už som vyšpehovala tvoje brusko- krásne 😉 my už sme o niečo väčší 😎
ferd, musíš rýchlo začať priberať ,aby si aj ty mala obrovské brusiiiisko 😀

fedra
19. aug 2008

hava ... a ty este chodis do Helika ? Ja som za rozlucila s nimi v 7tt a teraz chodim uz len k svojmu gynekologovi.
Len zas vraj ani nie je dobre ich teraz tak casto "vyrusovat" kym su take malicke 😕
San to este tie dva tyzdne nejako vydrzim.

Kvetka ... no rada by som. Ale zas mi to az tak teraz nechyba, ja som si nadbehla za ten posledny rok stimulacii az/az. Brusko citim trochu na nohaviciach, inak nic. 😢

kvetka2
19. aug 2008

fedri neplač 😉 ved ti brusko dorastie tiež- ja už musím nosiť tehunohavice a sukne 😎

fedra
19. aug 2008

neplacem, ved ja ta dobehnem ked budem 14tt aj ja .... ja nosim len tehu teplacky z Litexu som si objednala 🙂
Ale doma brusko nic netlacilo
Inak este v pohode zvladam svoje normalne veci

gabika24
19. aug 2008

ahojte babulky.
dicinka1 tak veľa šťastia a hlavne nech vajká pekne rastú, nech máte peknú úrodičku.
babulky dvojičkárky, neplašte sa zbytočne. toľko sme sa spolu natrápili, tak bude všetko ok u každej z nás. ale nás tu je dosť dvojičkárok, čo? no ja mám bruško už kráááááááááááááááááááááááááááásne veľké, len ešte stále nemám kábel od foťáka, aby som sem mohla šupnúť foto 😅 .
no snáď ho nájdem.
pekný deň všetkým 😵

fedra
19. aug 2008

ozaj Kvetka ... a rozmyslas nad amniocentezou ?

kvetka2
19. aug 2008

fedra, nie amniocentézu nechcem určite. Dúfam, že nebudú výsledky také, aby som nad tým musela uvažovať. Dokonca som čítala v mama a ja, že vraj amnio nemá u viacplodového tehu význam, lebo sú skreslené hodnoty.
a čo ty?

kvetka2
19. aug 2008

ahoj gabika, ako tehulkuješ? vidíš, inšpirovala si nás ,tak čakáme aj my dvojky 🙂

fedra
19. aug 2008

kvetka ... no ja by som tam tiez velmi nerada isla.
Amniocentezu by som absolvovala iba ak by ostatne testy boli naozaj velmi zle ... ak to ale bude v norme, tak nie. Inak ved som citala,ze aj sue bola na amnio a dopadla dobre a potom sa stalo co sa jej stalo

gabika je moja carodejnica 😀
to ona ma drzala v zaciatkoch pri stimulke a aj my vyvestila dvojky 😀
A teraz Gabi este potrebujeme take dobre vestenie, ze nase blsky budu v poriadku, vsak Kvetka.
Inak aj teba trapi niekedy vytok ?

takyna
19. aug 2008

Fedra ja mám výtok od začiatku tehu, dokonca až do žlta, to je aj tým prekrvovaním sliznice, a samozrejme aj vaječníky pracujú a iné veci, je to v poriadku neboj sa iba ak by ťa to pálilo štípalo, zapáchalo to nejako nepríjemne vtedy by ti dali nejaké liečiky na ten zápal 😉

kvetka2
19. aug 2008

fedri veru výtok ma tiež trápi- taký žltkastý- nezapácha, neštípe- niekedy mám pocit že chvílku trošičku svrbí- ale to je možno len pocit z toho tepla a vlhka 😝 bléé
pred 2 dnami som vysadila utrogestan- tak som to dovtedy ani veľmi nesledovala- lebo zo mna vytekal utros, ale teraz je výtok lepšie vidieť na intimke...
a blsky budú v poriadku ja tomu verím, dúfam... 🙂
ahoj taky 😉

fedra
19. aug 2008

je to zatial bezfarebne a bez zapachu ... ale presne ... bwe
Ja uz pozorujem asi vsetko 😀
Ja som utros papala, ked som mala tie spinky, tak mi povedal, ze radsej papat, nech to nedrazdime
Mna niekedy trosku zastipka pri moceni, ale to len niekedy. No to mam pocit ze je vtedy, ked sa v praci pozabudnem pit 😖 . Ale ked mi bral moc, bolo vsetko negativne, tak hadam OK.

Taky ... od veci ale ja davam niekedy do karfiol placiek namiesto muky struhanku a ten karfiol len popucim trochu vidlickou, nie uplne na kasu. Skusim nabuduce podla teba 😉

fedra
19. aug 2008

ozaj ... ako je to s utrosom. Mam pisane brat ho do 12tt. To znamena, ze na konci 12tt ho mam vysadit alebo brat ho az do dalsej kontroly ?

kvetka2
19. aug 2008

fedri, mne napísal krajko ,že do konca 12TT plná dávka a potom postupne znižovať. A Tinucha mi poradila ako to urobila ona-ešte týždeň po 12tt brala 2x1 a potom vysadila úplne.
Ja som bola 12tt+4, ked som znížila na 2x1 a v 13tt+4 som skončila úplne

taella
19. aug 2008

fedra , ja mám brat ešte utroš do konca budúceho týždňa tak ako doteraz 2x večer a potom týždeň už iba 1x večer a potom prestať užívať a tak isto duphaston mám tak vysadiť .
Čo sa týka toho výtoku , mne robil minulý týždeň výter , chválabohu všetko negatívne , ale doporučil mi preventívne užívať 1x týždenne vag. čipky Kitovuli .

fedra
19. aug 2008

kvetka, ja uz beriem iba 2x1 od 8tt, tak mi krajko napisal v prepustacej sprave a moj doktor pritakol, ze bude stacit. Tak ja ich budem brat do 12tt a potom na tyzden asi znizim tak ako Taella na 1x1 ... skusim zavolat este doktorovi, lebo asi mi bude treba predpisat este jedno balenie. S tym co mam asi nevydrzim do 03/09.

aj mne robil vyter a tiez negativne, no je to uz skoro 2 tyzdne. No asi sa to nezmenilo za tak kratky cas. Len ma to znervoznuje 😝
Tie cipky su volne predajne ci len na predpis ?

taella
19. aug 2008

je to voľne predajné , ja som ich kúpila za 254,- Sk a je tam 10 tabliet , takže to mám na 10 týždňov .

fedra
19. aug 2008

uz som si o nich stihla precitat 😉

dicinka1
19. aug 2008

gabika..aj mne vyvesti aspon dvojky.... 😉

gabika24
20. aug 2008

ahojte.
tak dnes tu ešte nikto nebol?
dicinka, každej z vás doprajem aspoň jedno mimi, pokojne aj dvojky, čo len budete chcieť.
fedra, kvetka, to viete, že blšky sú a zostanú v poriadku...
ináč, moja čarodejnica bola zulka, že? tá mne vyveštila dvojky, takže asi sa to potom posúva, ja som veštila ďalej a už môžete veštiť niekomu aj vy-tak si vyberte a urobte nejakú babulku šťastnou 😀 😀 😀 😀
ináč, ja som utroš začala znižovať od konca 12tt postupne, môj doky hovoril, že je to tak lepšie 😉
a s výtokom to je asi normálne, ak trochu svrbí alebo zmenil farbu, príp. je hustý, hrudkovitý, stačí keď poviete svojmu gynekológovi, on zoberie ster, natrie na kontrolný papierik a predpíše lieky, ak je treba.
pekný deň babulky 😵

zuzla80
20. aug 2008

Ahooojte, ja len tak na skok vás všetučky pozdravujem. Už sme sa dovalili domov ráno o 4.30 a ani som vás nemala čas prečítať. Neviem, či nejaké nové tehulky pribudli, ale verím, že áno.
My zajtra testujeme v Helíku, tak držte baby palce, ako len môžete 😉 Budeme to potrebovať

gabika24
20. aug 2008

ahoj zuzla. pred chvíľou som na teba myslela, či už nebudete teraz niekedy testovať. tak na zajtra držíme palce, posielam pre istotu tehu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - malo by ich byť dosť. držkaj sa a daj potom vedieť. 😵 - pozitívnu správičku, samozrejme 😉

zuzla80
20. aug 2008

Gabika ahoj moja, Ďakujem za vírusiky nabrala som si ich habadej, no uvidíme zajtra, určite sa ozvem - bodaj by s pozitívnou správičkou 😉

tanitta
20. aug 2008

caUKY kocky...
zuzla....no vitaj potajomny testik nebol??? 😵 ...pisem po leziacky 😕 ...jasne ze drzime vsetky vsetko...ved uz je nacase stat sa tehulkou 😉

kvetka2
20. aug 2008

ahojte 🙂
zuzlík vitaj doma 😉 a držím palčeky na zajtra , ja mám takého tušáka,že to bude pozitívne- želám ti to z celého srdiečka a pridávam tehu prsky prrrssskkkk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla80
20. aug 2008

Ahojte moje kukučky 😀
Táni testík nebol - lebo nebolo kedy, teda mohol byť dnes, ale nemám odvahu a už to asi nechám na zajtrajšok 😉 A čože moja po ležiačky, dúfam, že všetko OK???
Kvetuš no bodaj by si mala pravdu. Dobrým znamením je, že mrcha ešte nedošla (minule už došla na 9deň), tak snáď je to dobré znamenie aj nejaké tie pichance-ťahanice v brušku sú, no uvidíme zajtra.
Idem teraz na trošku preč, pozrieť našich a tak a potom sa k večeru ozvem.
Zatiaľ sa majte 🤐 😵 😵

fedra
20. aug 2008

zuzla ... ja budem drzat palceky aj na nohach 🙂
Moooooooooooooooc ti zelam nech je to zajtra pozitivne.

sylvia21
20. aug 2008

Zuzli - na zajtrajsok prajem len uspesne spravicky 🙂

kvetka2
21. aug 2008

dobré ránko 🙂
zuzlík, držíme palčeky a tešíme sa na dobré správy 😉 dúfam, že nás nenecháš dlho čakať 😵

takyna
21. aug 2008

Ahoj Zuzlík, držím palce nech je to pozitívne 🙂

posielam vám tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵-) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵-) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵-) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵-) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵-) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵-) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre