Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mimusa4
19. jún 2008

ahoj zabka, ty kam chodíš?

lenka20
autor
20. jún 2008

zulkaaaaa - sme sa vcera minuli 😢 😢 😢 super, gratulujem k ziadosti a o par mesiacikov budem gratulovat k vajkam, k embrijkam a k tehu ciaram 😉 ja a este v pondelok ku statniciam 😵 - thuj thuj nech sa podaria 😵 nezabudni prist poreferovat 😉
mirica 😀 😀 😀 to mas dobre, votrelcov v brusku, potom este musite zarobit na dievcatko 😉 alebo dve 😉
miruska - vsetko sa to poriesi, aj lieciky budes moct konecne minut, len vydrzat, si statocna, vsetko to zvladas na jednotku, urcite to tvoje dlhe cakanie a natahovanie bude odmenene 🙂
kuspitka - ja uz ten link nemam, ale dopatrala som sa k tej mojziske na nete, ale dala som to do googla v cestine a tam mi to nejak naslo... no, trvalo mi to tiez peknu chvilu 😉 poskusaj, ak budem dnes stihat, tak to mrknem aj ja, ale posledne dni ledva stihnem nakuknut...inak ani mne nechce krajko dovolit vkladat dve cerstve embrijka, kvoli postave, vyske/nizke - mam 164cm- a uzkej panve....ale pri KET-e je to mozne, tam je aj tak nizsia pravdepodobnost, ze sa embrijko uchyti takze tam mozes zariskovat si myslim... no ale v inej teme jednej koculke vlozili pri kete 3 bobikov a vsetci sa chytili kuspit - to musis zvazit.... ja osobne radsej vzdy skusam po jednom, radsej castejsie ale neriskovat zdravotne komplikacie, nie je to o tom, ze by som dvojky nechcela - chcela a velmi - ale aby mohli pekne rast potrebuju dost miesta a ked ho nevieme poskytnut tak je to velke riziko. v tomto doverujem krajkovi, ved nam chce len pomoct...

kukulik30
20. jún 2008

Krasne ranko bezkyne 😵 dnes budeme mat krasny slnecny den 🙂 🙂 🙂
Mimusa a Zabka......................nech sa babatkam v brusku zapaci 😵

lenka20
autor
20. jún 2008

kuku - ty si na kazdej fotke uuuplne ina 😵

kukulik30
20. jún 2008

vidis 😉 pomaly ma uz nikto nebude poznat 😀 nemala som aktualnu a vcera sme sa fotili, tak som zmenila 😀 ja som ako chameleoooon 😝

juja
20. jún 2008

Ahojte babulky 🙂 ...ja len na skok lebo mám dnes veľa práce... 😝
musím Vám povedať, že jedna moja kamarátka, ktorá tiež chodila do Helíku včera porodila kráááááásnu zdravučkú dcérku 53 cm a 4,2 kg....ja som taká šťastná, aj som si včera poplakala, keď som pozerala fotečky z pôrodnice a video šťastnej aj keď poriadne ubolenej maminy ako sa prvýkrát zvítava po prebratí z narkózy s bábatenkom ...bolo to nádherné 😵 ....máme sa na čo tešiť kočky 😵
...ja idem makať, tak zatiaľ pa..

kukulik30
20. jún 2008

juja 😵 😵 😵 tak to je kraaaasa, zelame vela zdravicka malej aj jej stastnym rodicom a tebe prijemnu pracu 🙂

zuzla80
20. jún 2008

Pekné ránko - hlavne piatkové 😀
Jujka pri čítani toho príbehu mi naskočili zimomriavky. Ja sa tak teším keď raz budem rodiť 😀 , musí to byť neskutočný zážitok - na celý život. Inak malinka je riadny valibuk - 4,2kg 🙂
Zulinka na teba a zabudnúť, to sa nedá 😉 Držím ti palce na štátnice, moja ségrička štátnicuje dnes 😉
Mirusch som rada, že ťa tu opäť vidím. Je mi ľúto, že sa s vami takto osud zahráva. Musíš Mirusch veriť, že raz sa všetko na dobre obráti. Držím ti v tomto palce
Lenik, Kukulik ahojky

lenka20
autor
20. jún 2008

jujka ze gratulujeme k malemu pokladiku - medzi nami - dost velky pokladik 😀 😉 😵
a neprehanaj to s pracou, ved je piatok 😵
zuzlik ahoj, no vsak ta zulka to je pripad 😝 , ze ci sme na nu vraj nezabudli, ako by sme mohli, ved sme spolu zacinali 😵 😵 😵 len akurat vcera tu bola taka novsia zostava, zulkaaa, musis prist vtedy ked sme tu myyyyy rakety 😉 😵

gabika24
20. jún 2008

babulky, pekné ránko želám - neviem, kedy sa sem dostanem znova, lebo nejako sa mi kopí robota doma 😝 - alebo som to ja už teraz pomalšia - ale nevadí mi to, mám predsa na to nárok 😉
tak pekne stimulujte, čakajte, tehuľkujte a pod.... 😵

fcielkafcielka
20. jún 2008

ahojte raketky.
fedruska - velmi velmi dnes na Teba uz do rana myslim!!!!!!!! 😉

gabika24
20. jún 2008

ozaj fedruska, držkaj sa a peknú úrodičku. potom daj hneď vedieť 😵

lenka20
autor
20. jún 2008

ahojky gabulka, fcielka 😵
ozaj, fedruska, ved som na teba zabudla 🤐 😨 fedruliatko - thuj thuj thuj na dnes nech su naaaaadherne vajocka najvyssej kvality, nech ta po prebudeni caka teta embryologicka s usmevom na tvari 😵 😵 😵 😵 😵 drzkaj sa a daj vediet aka si bola nosnica 😉

pointka
20. jún 2008

Ahojte.
Ozaj ako to je s menzesom po KET a pri uzivani liekov?
Dnes mam 28 DC, v pondelok som bola na transfere, ak sa embrya neuchytia pride menzes? Alebo nie?

lenka20
autor
20. jún 2008

mne sa uz stalo aj aj - raz MS prisla, druhykrat nie, az po testovani... takze neviem od coho to zalezi...dokonca aj ked som bola tehu tak som krvacala... tak pointka nech MS nepride a nech sa embrijka uchytia - to je myslim najlepsia volba 😉 😀
lieky MS ovplyvnia len minimalne alebo skoro vobec, ked MS ma prist a tehu zena nie je tak pride, skor ci neskor. mudrejsia budes asi az po vikende, ked uz budes moct testnut....

pointka
20. jún 2008

no fajn 🙂 dobre, aspon budem vediet na com som 🙂 dik lenka

ellianka
20. jún 2008

ahojte 🙂
leni, ako je to s ms po aborte?

lenka20
autor
20. jún 2008

elicek - ja som po oboch strasne dlho krvacala po troske..po prvom mi dalsia mrcha meskala, ale to som bola aj po stimulke, takze to mohlo byt z toho... po druhom prisla mrcha tiez trocha neskor, ale ja som vlastne nevedela od kedy si mam ratat prvy DC ked som krvacala este aj za tehu... takze bude to prekvapko asi aj u teba elicek 😖 ale skus pocitat odo dna ked si prestala krvacat a cca o 25 dni by mala prist podla mna.

ellianka
20. jún 2008

dík leni 😉
včera večer som skúšala vyrátať prvý DC ale keďže som krvácala tiež už počas tehu, tak som z toho jeleň...hoci už pár dní ma strašne bolia prsia ale na ms sa necítim 😖 takže ako píšeš bude to prekvapko 🙂 ale pre istotu to idem prerátať ešte podľa tvojej rady

kvetka2
20. jún 2008

ahojte babulky vsetky🙂
jujka no to je krásny zázrak, ja by som tiež chcela dievcatko 🙂 ale vezmem aj chlapciatko 😉
fedruska dufam ze si ok a vytešuješ sa z vajok 🙂 som zvedavá ako to dopadlo,ale verím že dobre 😵
pointka, zabka prajem nech sa embryjka uchytia a mrcha nech nepride 9m 🙂
ja sa mam celkom fajn a už sa nemožem dočkať utorka, čo mi to tam v brusku rastie 😎

pointka
20. jún 2008

Kvetka dakujem ti, snad budem nasledovat tvoj priklad 🙂 Drzim palce, nech tam bije srdiecko o 106 🙂

kvetka2
20. jún 2008

no veru,pekne ma nasleduj 😉 ja neviem, srdiecko este asi nebude, ale budeme vidieť ci sú tam jedna alebo dve bublinky 🙂 drzim ti palceky pointka 🙂

lenka20
autor
20. jún 2008

kvetuska tak nech su dve, aby si mala aj dievcatko aj chlapciatko naraz, co ty na to 😉 dni sa ti asi vlecu, vsak 😉

takyna
20. jún 2008

Ahojte kočky, dnes som bola na kontrole, bobáčik je ok, už má 1,8 cm , ale tá cysta vo vaječníku rastie 😔 už má 7.8 cm 😖 , som s toho zúfalá, máte niektorá cysty?
držím palce stimulantkám, aj všetkým čo čakajú na výsledočky, nestíham vás všetkých čítať, lebo polihujem stále, ale myslím na vás, a posielam tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a každej z vás prajem čo najskôr tehulovské správičky 😵

lenka20
autor
20. jún 2008

takynka moja, tak kraaasne podrastol malicky bobik 😵 😵 😵 takynka tusim tanicka ma tiez cystu a je tehu, ja neviem, vies, ono je to ine mat cystu v netehu a v tehu, ale nebojkaj sa, urcite to dobre dopadne 😉
len pekne odpocivaj, oddychuj, nech ma bobik priestor na rast, nech je z neho riaden valibuk - lebo mam tusak, ze to bude ON 😀 😵
skusila si sa opytat v tehulkach ci niektora nemali cystu 😕 😕
drzkaj sa zlatko, paaaa

takyna
20. jún 2008

ahoj Lenuška 🙂 , cysty mali kadejaké a dopadlo to aj nie dobre aj dobre, ale mne dosť rýchlo rasie, ale budú ma kontrolovať tak snáď sa nič zlé nestane

lenka20
autor
20. jún 2008

ked to maju v merku tak to bude ok takynka, ved ona hnusoba prestane rast 😉

mirusch
20. jún 2008

Ahojte!
Este som vas necitkala, ale hned to napravim.
Takynka - super, bobacik robi radost 😉 Ta cysta...nuz, ktovie, normalne by mala sama prasknut a odist. Verme, ze lekari nieco vymyslia, isto nie si prva ani posledna s takymto problemom. Mam tu jednu kamosku, co bola tehu prirodzene a mala cystu. V 2.-3. mesiaci zacala krvacat, ale sama povedala, ze to bolo take ine ako MS, sla do nemocnice a zistilo sa, ze to praskla ta cysta. Teraz ma 2 r. nadherneho, zdraveho syna, vobec nic mu to neurobilo.

Otazka - ak ste niektora brali antikoncepciu alebo podobne hormony, do kolkych dni vam chodila v tej tyzdnovej pauze MS? Lebo ja mam teraz na udrzanie hormonov, uz som 5. den po vysadeni a este stale nic, pomaly aj zacnem brat nove balenie a nic, kurnik...

tanitta
20. jún 2008

Ahojky...
Taky.. ja uz mam cysty na oboch vajecnikoch 😠 ... tie pliagi neviem z coho sa zivia.. naposledy na utz ale neviem v akom boli stave lebo sme sa vytesovali z utz a bobika a cysty sli nejkak bokom 😨 ... dufajme ze uz prestane rast a v lepsom pripade praskne potvora...
.. ja viac sa snazim oddychovat tie moje neprijemne pobolievania ma spevadzaju cele dni....takze v leze je lepsie ako v sede....paa
Leni.... pekny pracovny vikednik 😉 ....paa
.... kocky... zatial ahojky......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre