Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mapa73
9. júl 2008

Kveti ahoj 🙂 Písala som vyššie takynke, že mám pocit, že sa akosi dlho hojí

A ty sa máš ako tehuľka? 🙂

mapa73
9. júl 2008

Katy Ahoj 🙂

takyna
9. júl 2008

Ahojte kočky 🙂
mapka len sa riadne zahoj, aby to všetko bolo ok, v chladnejšom počasí sa ti bude lepšie stimulovať a ja verím, že to dotiahneš tentokrát len do tehulkovania, katy tiež samozrejme, držím vám palce, bola by som sťastná keby sa táto téma zmenila na bývalé bežkyne a šťastné tehulky po IVF, a KETku 😀

mapa73
9. júl 2008

taky 🙂

takyna
9. júl 2008

mapka a chystáš sa niekde aj na dovolenku cez leto?

kvetka2
9. júl 2008

ahoj katy!
mapka, už som si prečítala 😉 možno je to aj tým,že si oslabená od všetkých tých hormónov- vieš imunita a tak. Prajem ti skoré uzdravenie 😉
ja sa mám vcelku ok, také normálne tehu-príznaky nevolnosti,únava,pachute a citlivosť na pachy bléééé, ale vychutnávam si to 🙂

mapa73
9. júl 2008

Takynka, ak všetko pôjde dobre, tak v septembri by sme chceli ísť. ešte neviem kedy a kam, ale už nič neplánujem. Dúfam, že si oddýchneme, lebo tento rok toho bolo veľa. 😠

mapa73
9. júl 2008

taky, kvetka, fedra prajem vám, aby ste si naozaj vychutnali toto najkrajšie obdobie ženy 🙂 so všetkým, čo k tomu patrí....trošku, ale v dobrom vám závidím 😉

takyna
9. júl 2008

mapka ja ti prajem, aby si sa čo najskôr dala do kopy a ranka sa zahojila, a želám ti, aby si čo najskôr zažila tie tehulovské pachute 😝 😀 a verím, že to bude s úspešným bábetkovským koncom 😵

posielam vám tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mapa73
9. júl 2008

Takynka si zlatá, jeden tehu vírus som si ukradla do zásoby, dík si zlatá. Všetky ste zlaté 🙂

takyna
9. júl 2008

mapka aj ty 🙂 😵

kvetka2
9. júl 2008

a ja sa pripájam k takynke a posielam ti dvojičkový vírus 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
neboj o pár mesiacov si ešte povzdychneš, aké to bolo,ked si mohla vseličo papať a potom ťa nevykrúcalo.Ale to už budeš mať bobáčika/kov v brusku 😵

mapa73
9. júl 2008

Kveti aj tebe dík, odkladám si ich do zásoby 🙂 🙂 🙂

Úprimná vďaka. Dnes mám deň blbec akosi mi je stále do plaču ani neviem prečo. začala ma pobolievať tá pravá strana. asi som blbo spala. Pôjdem sa asi na chvíľu prejsť, kým mám vychádzky. zatiaľ sa majte a pohladkajte brušká. Dík 🙂

tanitta
9. júl 2008

ahojte bejbyny 😉
Federi...tak sa ukazal potvorka mala 😉 ... super
Mapka...kazda cesta ma svoj koniec...vsetko sa zahoji.. mimi caka 100%... 😉
Taky, Kveti...takze pachutky 😀 ...masko ee 😀 ... ja stale sladke dnes robim palacinky... 😝

takyna
9. júl 2008

aha tanitka sa zobudila 🙂

takyna
9. júl 2008

mapka hojí sa ti tá ranka, tak ťa to ešte musí pobolievať, aj ja mám dnes plačlavý deň, to robí to hnusné počasíčko čo sa pokazilo 😝 , a to preto lebo som si povedala, že si na záhradke aspoň nohy poopalujem aby som nebola ako cmar 😖 a od vtedy iba prší 😉

takyna
9. júl 2008

ozaj od veci teraz, neviete náhodou dáky lahší recept na výrobu rýbezlového lekváru? pre amatéra 😵

tanitta
9. júl 2008

Taky...ja som stihla uz obchod aj postu 😀 dnes si bobik privstal len psa som musela budit a tahat z postele...u nas je kraaasne ale veterno...slniecku sa vyhybam priserne ma boli hlava z neho...

takyna
9. júl 2008

tanitka tak potom sorry, nič som nepovedala 😉 , u nás je pod mrakom, náš pes tiež išiel iba teraz von 😵 , a nie je dvakrát najteplejšie

tanitta
9. júl 2008

ja ani neviem ze sa z rybizli robi lekvar... 😀 ...len dzem .... ale to je tazka uloha... 😵

takyna
9. júl 2008

včera som nazbierala na záhrade trošku rýbezlí, skúsim na nete pozrieť nejaký recept

takyna
9. júl 2008

ináč ríbezlový, ja dávam tomu slovenčinovi, fuj, keby ma videla slovenčinárka zaliali by ju slzy 😢

katy2
9. júl 2008

taky, ja som slovencinarka 😝 ved pozeram na tu gramatiku,a le je to tazke slovo 😉 tak som nic nevidela..... 😀

takyna
9. júl 2008

katy tak fajn 😉 , držím sa hesla píš ako počuješ 😀

katy2
9. júl 2008

taky, jasne... r je obojaka spoluhlaska, tak moze byt aj i aj y 😉

tanitta
9. júl 2008

Katy tak ty mas uz volno?? 😵 .... mne sa tam hodi aj makke aj tvrde... 😀 ... jeden vtip dobry: Dedko na zahrade obera cierne ribezle... vnuciki sa pyta Dedko preco su tie rybezle cervene?? dedko odpoveda: no preto lebo su este zelene 😵 ...
no ja len tak.. idem radsej 😉 .. paa

katy2
9. júl 2008

no ja mam volno, dovolenkujem.... az do 24.8. 🙂

tanitta
9. júl 2008

a on ich neoberal ale len ukazoval 😵 ...

tanitta
9. júl 2008

Katy..Keby chodim do prace tak si poviem ze sa mas 🙂 ...ja som doma vlastne od zaciatku tehu....zatial to nuda nie je....tak to este kopec volna pred sebou;) uzi si ...asi aj ti ziaci davaju dobre do" tela" asi....

takyna
9. júl 2008

tanitka 😀 , katy učitelské zamestnanie ti vôbec nezávidím, ja by som ich bila ako žito tých puberťákov 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre