Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

sylvyka
4. aug 2008

kuspi ahojko uz som ta davno nezazrela ako sa mas ? dufam ze to ujde 😉

kuspitka
4. aug 2008

Ahoj sylvyka mam sa dobre.teraz zbieram info o tom ako sa mam spravat 12 dni po kete .chcem ist o mesiac na ket a mi povie doktor ze mozem ist

sylvyka
4. aug 2008

ju tak ti zo srdiecka drziim palce 🙂

kuspitka
4. aug 2008

dakujem.ty si lezala celi cas???
ja uz neviem koho sa mam pytat co mam robkat.
prve IVF som lezala
1KET som bola na dovolenke
tak uz neviem co mam robkat

sylvyka
4. aug 2008

kuspi ja som normalne robila vsetko ako predtym chodila do prace a urobila by som to zas tak aj pre psychiku to je asi lepsie nemyslela som tak intenzivne na to 🙂

kuspitka
4. aug 2008

sylvyka keby som ja isla do prace tak by som hned potratila co aj nemam.
tak musim stat 8h a potom este taske veci zvihat

sylvyka
4. aug 2008

no tak v tom pripade je to jasne ze by bola nezodpovednost ist do prace tak normalka prechadzky a tak to by bolo super alebo ist dakam na chatu a uzivat si to hm

kuspitka
4. aug 2008

sylvyka uz sme mali dovolenku bolo super 12dni som poriadne nemala kedy nato mysliet aj tak sa nam to nepodarilo tak uz neviem

sylvyka
4. aug 2008

ju tak vies tazko je radit ale pride to v spravny cas budem to priat kazdej babulke 🙂

kuspitka
4. aug 2008

dakujem sylvyka .
a ty sa mas ako???

sylvyka
4. aug 2008

ale ako tak ale dobre troska sa bojim mavam krce a troska bolesti ale dufam ze ma to prejde 😉

mapa73
4. aug 2008

Kuspi, ja ešte neviem ako ďalej. je to zavčasu, asi treba aby si ten vaječník riadne oddýchol. Ak by sme sa rozhodli ísť do toho ešte raz, tak asi až po zime. Ak vôbec ešte raz skúsime.

kuspitka
4. aug 2008

mapa vlastne co vsetko ste vyskusali??

juja
4. aug 2008

Kvetka ahojkajte 🙂 ...vidím, že kábel od foťáku sa stále nenašiel 😉 ...a dodatočne všetko len to najlepšie k Tvojim nedávnym narodeninám prajem, veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky,... a zdravunké bábätenká 😵 ...a už aj prehoď na 33 😀 😀 😉
..ja sa chystám KETovať až od nasledujúcej mršky t.j. koncom augusta mi má prísť, takže to vychádza začiatkom septembra....dúfam, že ma ešte stihne tá tehu vlna, ktorá sa tu pekne rozbehla 😵 ...no ale ty sa pochváľ ako sa máte? ...papáte, alebo grckáte?

juja
4. aug 2008

Mapka 🙂

takyna
4. aug 2008

Ahojte kočky 🙂 , Jujka som ťa tu dávno nevidela, budem ti držať palce na KETku 🙂 , Mapka ja , že si už v práci? 😨 , Tanitka od kedy ti vysadili utroša?

tanitta
4. aug 2008

Ahojky kukucky;)...
Jujka... a ze sa ukazes 😵 ...ale dolezity je oddych dufam ze duracelky su dobite a pripravena na cu coskore tehu nevolnosti 😉
Taky... po 16tt... som vysadila....naraz... mala som uz v 10tt ale moj dr preistotu kazal dlhsie...

kuspitka
4. aug 2008

juja ahoj .tak potom mi podrobne napis co si robila

takyna
4. aug 2008

Tanitka preto sa pýtam, lebo mi Krajko v Helíku povedal, že mám začať vysadzovať utroša, tak som prestala s ranou dávkou a beriem len večer, pretože dufaston beriem polovicu ešte 3-krát denne, ale dnes o hodinku idem na kontrolu k mojej doktorke tak musím sa jej na to opýtať, lebo mi je už strašne ťažko na žalúdok, a tie návaly tepla a ešte v tomto teple na zomretie ☹

renusa
4. aug 2008

Ahojte babuľky 😉 najskôr všetky tehuľky, čakateľky a plánovačky tehu pozdravujem 😉
chcem sa opýtať, či niektorá z Vás nebola na hematológii v MT, poslala ma tam moja dr. a nemôžem sa tam dovolať, nemáte nejaký kontakt na nich ....ževraj sa tam dlho čaká na objednanie 😨

tanitta
4. aug 2008

Taky... budes mat aj utz?

takyna
4. aug 2008

Asi áno Tanitka, zvykne mi robievať stále, uvidím 🙂

tanitta
4. aug 2008

Taky.. ty sa mas;) ... ja uz ani nepamatam kedy mi robili 😕

kukulik30
4. aug 2008

ahojte, zienky....hlasim, ze krv je odovzdana, takze cakam na vysledok.....i ked vnutorny pocit mi hovori, ze to bude negativne.....ale mozno motyka vystreli, tak troska dufam 😉 uz je aj tak rozhodnute....

zuzlik........................tfuj tfuj tfuj...nech sa podari vybrat krasne a kvalitne vajka 🙂

vsetkym zelam krasny dnik 😵

mapa73
4. aug 2008

Ahojte všetky. taky do práce až zajtra, mala som mať 6 týždňou Pn. Moja práca mi nedáva na výber. Musím ísť do práce úplne fit. Takže preto až zajtra, ale už sa veľmi teším.

Kuspi máš IP

takyna
4. aug 2008

čítala som Tanitka, ale ste ok a to je hlavné 😉 , kukulík tak ti prajem nech je to pozitívne 😵 , Zuzlík myslíme na teba, nech je riadna kvalitná úrodička a žiadny hyperstimulák 🙂 , Mapka tak v práci aspoň zrelaxuješ a prídeš na iné pozitívne myšlienky 😵

juja
4. aug 2008

Renusa ja som bola na hematológii v MT a objednávala ma tam telefonicky hemtologička zo Žiliny ku ktorej ma poslala moja obvodná. Termín mi dali cca o 2 mesiace na 24.06., kde mi urobili odber krvi a konz. s doc. no a kontrolu mám 16.09.. Telefónne číslo mám doma v zdrav. karte, tak ak dovtedy nezoženieš iné, alebo sa nedovoláš, zajtra Ti ho napíšem.
Taky ďakujem za palčeky ...máme posledných 2 mrazáčikov, tak verím, že aspoň jeden zabojuje 🙂
Tanitka jasné, že som nabitá...tá dovolenka mi fakt moooc pomohla , vlastne obom aj s manželom. Sme si suoer oddýchli 😉 ...no najbližšia dovča bude dúfam už materská 😵

renusa
4. aug 2008

Jujka, dík za info....to myslíš vážne, že dva mesiace 😕 ?? a aj Ti niečo zistili, keď máš ešte kontrolu? ale myslím si, že asi tam majú dovolenky, keď sa tam nedá dovolať 😒
A inak, ak dobre čítam, Jujka všetko najlepšie k Tvojím krásnym dvom troječkám, prajem až sa Ti splnia všetky Tvoje vytúžené sníčky 🙂

mapa73
4. aug 2008

Kukulík, držím všetkých 20 prstov 🙂

juja
4. aug 2008

Renusa ďakujem 😉 ...zase o rok staršia do kelu 😠 ...jediné, čo ma teší, že mám o 5 dní viac dovolenky 😀
Pani docentka povedala, že je to náročné a zdĺhavé vyšetrenie preto to trvá tak dlho a výsledky budem vedieť až na konzultácii 16.09., ale keďže vtedy počítam, že budem doma ležať s nohami hore 😉 , tak tam skúsim zavolať začiatkom septembra, či nááááhodou už nebudú výsledky
Ozaj, a prečo ťa neposlali už skôr na hemtológiu (pozerám v pase 3 x IVF) a genetiku máte OK?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre