Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

sylvia21
4. aug 2008

cikytka - co to znamena, ze jedna lyzicka sa dva krat zalieva? To je predpokladam sypany caj - jedna lyzicka do dvoch dcl a zalejem najprv len do polky pohara a potom dolejem alebo ako?

gabika24
4. aug 2008

ahojte. ja len na skok. zuzlik, moc sa teším, že toľko krásnych vajok - a to si sa bála, že zle reaguješ. tak o chvíľu šup do bruška a budeš mamina - tu máš tehu vírusy, snáď zaberú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - určite budeš tehu.
babulky, pekný večer, idem počítať, čo ste popísali a potom ešte na skok sa pohrať s malou.
cikyta nech je zajtra pekná úrodička...

kukulik, je mi to ľúto, ale verím, že raz predsa súrodenec bude (viď nás)... 😵

taky, tak ten váš poklad sa k vám neotočil? to asi preto, aby ste si ho nabudúce viac vychutnali 😉

ahojte všetky

cikyta
4. aug 2008

dakujem zuzulík.........Ozvem sa................Aj ja som chcela dokynu na vklad,lebo lekár mi to dával na 2 krát.Nepodarilo sa to na prvý.Embrijko zostalo v pipete a on myslel,že ho už mám v maternici.Ale omyl.A vtedy som bola dosť sklamaná a to som už vtedy vedela,že je to znamenie neúspechu.Taký blbý ciťák.(aj ty referuj rast tvojoch bambínok) 😉

sylvia21
4. aug 2008

mimochodom kocky - bola som na navsteve, kde maju male mimco a priniesla som Vam babatkovske virusiky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cikyta
4. aug 2008

sylvinka.............tu 1 lyžičku zaleješ,vypiješ.A potom to môžeš ešte raz použiť na dalšiu porciu............(a zalieva sa ako kapučíno.Najprv teplou vodou a potom vriacou.)

sylvia21
4. aug 2008

OK cikytka - pozriem to. Teraz i Taellka spominala Femigard, to sa mi zda tiez velmi dobre. Ja teraz uzivam len kyselinu listovu a papam vela ovocia. Ty uzivas i nejake umele vitaminky?

cikyta
4. aug 2008

No jem kys.listovú a donedávna aj vit.E

berni
4. aug 2008

cau ciky! 🙂

cikyta
4. aug 2008

cau berni! 🙂

berni
4. aug 2008

joj ja ta neviem najst, chcela som sa ti len pozdravit.... 🙂

cikyta
4. aug 2008

Akože ma nevieš nájsť!.........................Ved ja som všade.

berni
4. aug 2008

vsak to to ako tato tema bezime maraton no aj ja som obbehala vsetky temy kym som ta nasla, ale nabuduce ti napisem len IP 😠

cikyta
4. aug 2008

Jáj to sú podmienky.Zajtra mám byť vonavočká a maximálne okúpanúčká a dnes nám odpojili na 2 dni teplú vodu. 😠 Seru to.Tak teraz si nahrievam ako baby z dzedziny. ☹

mapa73
4. aug 2008

Zuzlík gratulujem k úrodičke 🙂 Pekne oddychuj, pi veľa tekutín a papaj bielkoviny.

Cikytka zajtra sa držkaj 🙂

cikyta
4. aug 2008

Tak dík mapka.....................Už som okúpaná,idem jesť a čo sa mi chce najmenej,tak to je spať.Ja to nechápem.Už týžden v noci nespávam.Asi preto,že nechodím do roboty. 😒 😀

renusa
4. aug 2008

Jujka, áno, idem tam 😉
Kukulík 😢 😔
Zuzla, krásna úrodička 😵 blahoželám 😵
Cykitka, na zajtra prajem veľa krásnych vajok 😉

a k tomu môjmu myomu, pri všetkých troch IVF som ho už mala, ale v CAR sa ma vždy opýtali, či viem, že ho mám a ze by nemal prekážať.....ale dr. v kúpeľoch a moja nová dr. vraveli, že ho treba sledovať a zvážiť, či ho neodstrániť LSK ešte pred ďalším IVF 😒 ale už som objednaná do toho Brna, tak si necham poradiť aj tam 😝 .......a ešte len tak aby reč nestála 😀 viete čo mi povedal môj bývalý dr. keď som mu povedala, že mám myóm.....pozrel to UZV...a že kto mi také hlúposti nahovoril, že on má super UZV a nič tam nevidí 😲 (dúfam, že to nebude čítať 😅 )

Všetky už asi spinkáte alebo sa snažilkujete, tak idem aj ja....ale iba spinkať, lebo som sama doma 😀
Prajem dobrú nôcku a krásne sníčky 😵

kukulik30
4. aug 2008

dievcata...chcem sa vam VELMI VELMI VELMI podakovat za podporu 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐

vsetkym vam drzim silno palciska a budem na vas mysliet, z celeho srdca vam prajem uspesny koniec celeho vasho snazenia....

my sme nateraz s IVF skoncili, davame si pauzu...uvidime, co nam zivot prinesie a kde nas nasmeruje 😉 🙂

dobru noc a este krajsie sny 😵

mapa73
4. aug 2008

kukulik, dobrú noc

juja
4. aug 2008

Ja len tak na skok....som bola zvedavá na Zuzlíka 😉
Zuzlík, moja , to je krásna úrodička....tfuj, tfuj, tfuj, nech sa krásne všetky oplodnia a delia ako treba, nech Vám to konečne vyjde.....moc, moc, mooooooc Ti to želám 🙂 ...také dvojičky by boli super, čo povieš? 😵 Pozdravuj manžela, že na Vás myslíme a držíme palce a veríme, že teraz to bude to pravé "tehulkovské", a my Vás budeme o mesiac nasledovať 😉
Cykitka veľa kvalitných vajok zajtra želám, džkaj sa 🙂
Renusa IP
Kukulík - škoda... 😔 je mi to ľúto 😔

cikyta
4. aug 2008

Dakujem juja.Aj tebe vela úspechov v našom bábätkovskom boji! 🙂

sylvia21
4. aug 2008

juja vsetko naaaaaaaajlepsie k narodeninkam, nech sa Ti splnia vsetky i tie najtajnejsie sny 😉

renusa
4. aug 2008

Jujka, ešte raz dík 😉

cikyta
4. aug 2008

A fakt!...........Aj ja sa pripájam juja.Vela zdravíčka,šťastíčka,lásky a toho,po čom tvoje srdiečko túži.(waw kristove roky-tak nech prinesú dvojnásobné šťastie!)

juja
4. aug 2008

ďakujem kočky ste zlaté, ďakujem Vám všetkým...toľko gratulácií som ešte ani nemala ako za dnešný deň 😉

tanitta
4. aug 2008

Kukulik.. tuzba po druhom mimi je urcite rovnaka ako pri prvom... ale verim ze to dalsie cakanie na mimi zvladnete lahsie a mozno coskoro ked clovek nedufa.. zacnu motyky strielat 😎 ...
Zuzla...paaanecku 😵 ... tych teda je 😉 .... takze vsetky cez klasiku idu?... vidis vizeralo to vseliak...ale dobre to dopadlo 😉
Takyyy... to je betar 😅 .. ale tipujem ti chlapca 😀 ....

fedra
5. aug 2008

zuzla ... no teda super ... a to som ta este pred par dnami utesovala 🙂
Som rada, ze to takto dopadlo.

zuzla80
5. aug 2008

Ďakujem babulky 🙂 , poviem vám, že ani ja som toľko nečakala, ja som bola úplne v šoku, keď som sa dozvedela to čísielko. Rátala som okolo 10kúskou. Asi to možno bolo aj tým dlhým stimulovaním - až 17dní, zdalo sa mi to neskutočne dlho a pri mojích PCO - sa to teda odrzrkadlilo.
Fedri ani nevieš ako som si vážila a aj vážim vašu podporu, bez vás by som to takto určite nezvládla.
Tánička - takže rekord v stimulke som ti nechala 😀 a vajka nám budú ixovať, nemáme dobrý spermiogram. Mám volať ešte okolo 8.30 ako to sa podarilo vajka oplodniť, tak verím, že nejaký bojovníčkovia budú.
Jujiček 😵 aj my pozdravujeme mužík a aj môj mužík vás 😵 😀 Tak nech nám to už konečne výjde a budeme za sebou tehulky ako Kvetka s Fedrou 😀 Takže v auguste Ketujete? Siln, strašne silno držím palčiska. Už to musí dopadnúť len a len dobre.
Mapka aj tebe ďakujem že si na mňa myslela aj Takynke 🤐 😵

zuzla80
5. aug 2008

Baby všetkých 23sa podarilo oplodniť a 20drobčekov sa vývija ďalej 😀 😀 😀

kvetka2
5. aug 2008

dobré ránko 🙂
jééj zuzlík no ty si iná hviezda- najskôr robia vajká drahoty a potom tu hodíš také krásne čísielko 🙂 som moc rada, že to tak dopadlo a nech sa teraz krásne pooplodnujú 😵 držkaj sa 🙂 🙂

kvetka2
5. aug 2008

zuzlík hurááá no to bude babatiek 🙂 čo budeš s tolkými robiť 😉 hmmm držím palčeky nech to dobre dopadne, teda na // 😀 a prskámmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre