Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

lauritka
22. aug 2008

katy dakujem. najradsej by som isla uz zajtra nech to mam za sebou🙂 uz som aj pozerala na youtube 😅

katy2
22. aug 2008

neboj, rychlo to zbehne....
a potom podas ziadost na IVF?

renusa
22. aug 2008

sylvi, ja idem už ako samoplatca...takže SOFT...začínam 3DC iba clostilbegytom....

tanitta
22. aug 2008

Babulky.. ja dufam ze uz po tom vsetkom sa pridate ku nam 😉 ...

lauritka
22. aug 2008

katy idem podat buduci tyzden.. nech to do oktobra mam..potom skusime este aspon jeden cyklus prirodzene.. pravdaze vsetko podla vysledkov laparo. mozno by som skusila jeden pokus IUI... uvidime. tanitta aj ja dufam..uz by sa patrilo 😅

renusa
22. aug 2008

Ahoj Tanittka 😉 tak to dúfame aj my 😎 a Ty ako, už dobre?

tanitta
22. aug 2008

Veru Lauri.. aj ked popravde laparka nie bohvie co 😖 ... ale dufajme ze bude prospesna 😉 ...
Renus...ono sa to tak meni.. raz sa citime fajn inokedy horsie...ale ked bobik kopne tak sa usmievam popod fuzy 😅 .....dufam ze budes podavat hlasenie co a ako 😎

lauritka
22. aug 2008

tanitta len ja mam este aj myom na maternici a bojim sa , ze by mohol rast a vadit potom v tehotenstve.. tak nech to radsej pekne vsetko vycistia. viem ze prechodnost pri IVF nema vyznam, ale som aj zvedava, ci som mala tento problem alebo nie.. 🙂

renusa
22. aug 2008

Lauri, tak nech dopadne laparka dobre a všetky výsledky na jedničku 😉
Tanitka, ozaj, ja som ešte neblahoželala k chlapčiatkovi 😵 ...ako sa bude volať?

katy2
22. aug 2008

ja mam takeho citaka, ze do konca roka budeme vsetky tehu 😉

lauritka
22. aug 2008

renusa dakujem. 🤐 a ty ides kedy na dalsi pokus?

tanitta
22. aug 2008

hej hej.. myomy su potvory.. ale zalezi ako akde je umiestneny...ked kazu von tak von pri niektorych ich radsej nedoporucuju a len sleduju.. kamoska ma a je tehu... videli to v ciernych farbach a ide rodit uz....
ja som mala polyp... siel tiez radsej von.. vraj to mohla byt pricina ale odvedy sa aj tak nemenilo nic.. takze ktove ci bola aj to chyba....

renusa
22. aug 2008

a samozrejme, že budem podávať hlásenia....a zháňať ešte všelijaké rady od Vás 😀
Tanit, ešte sa chcem opýtať, robila si si aj predoperačné alebo ako to tam funguje?

tanitta
22. aug 2008

Renus... netreba ti ziadne predoperacne 😉 ...sranda ze?? 😅 ...ja som bola tiez z toho mimo... 😎

renusa
22. aug 2008

Katy, to by bolo super....všetky maratonkyne tehotné 😵 😵 Ty kedy začínaš?
Lauri, ja by som mala asi o týždeň dostať mrchu a hneď začínam 😎

renusa
22. aug 2008

Tanitka, on mi napísal iba že prísť ráno na lačno, košieľku a papuče...a ja som sa aj zabudla opýtať 😕

katy2
22. aug 2008

renusa, teraz maju v centre dovolenku, tak niekedy na jesen... este uvidime....

lauritka
22. aug 2008

renus tak ti tu budeme vsetci drzat palceky 😉 🤐 tanitt no ved zistime, ze co a ako. uz nech to je 😀

tanitta
22. aug 2008

Hej tusim do 8°° sa treba dostavit nalacno.... ale ziadne predoperacne si nemusis robit....ked pojdes na utz poznac si to ze sa chces na to spytat...dostanes cajik a delissu a ak budes na jednopostelovej tak aj mangela k tomu 😵

tanitta
22. aug 2008

Babulky.. idem...rada som vas videla.. a krasny vikendik 😉 ....

renusa
22. aug 2008

Lauri, ja mám tiež myom, tiež som rozmýšľala ho dať preč...ale ja už mám za sebou aj operáciu aj laparku....vtedy som ho ešte nemala......ale ževraj by nemal prekážať, lebo je z vonk. strany krčka....takže zatiaľ ho necháme na pokoji....mohol by byť problém ževraj pri pôrode, a to by sa riešilo sekciou...a vtedy by sa riešil aj myom 😝

lauritka
22. aug 2008

pa pa

tanitta
22. aug 2008

Renus.. a este jedna pikoska 😎 ...zo saly pojdes po svojich 😵 ...paaaa

renusa
22. aug 2008

Tanit, pekný zbytok večera 😵 aj my sme Ťa tu rady videli 😎 😵
aj ja sa lúčim, idem konečne domov z práce a ešte ma čaká návšteva, segra mala meniny 😀
Pekný večer všetkým 😉

gabika24
23. aug 2008

ahojte babulky.
pekný víkend želám.
lauritka, tak veľa šťastia pri laparke,
renusa, nech vám vyjde soft.
katy, veru už by sa patrilo, aby si aj ty (samozrejme aj lauritka, renusa a všetky ostatné rakeťáčky a bežkyne) bola tehu.
držkajte sa.
zuzla -ešte teraz sa vytešujem z tvojho tehu a usmievam sa, keď si na to spomeniem 😵 - teda určite sa budem vytešovať aj ďalej, ale stále mi nejde do hlavy ako si mohla mať tú krv negatívnu. ale je lepšie, že to bolo takto, nie opačne. aspoň vidíš, koľké sme tu tvojmu tehu verili napriek negatívnej krvičke 😉

juja
23. aug 2008

Čaute kočky 😉 Mala som týždňovú absenciu, tak Vás všetky zdravím a idem si prečítať čo sa tu dialo 🙂

juja
23. aug 2008

Zuzlík no čo to tu čítam? 😕 Blahoželám z celého srdiečka moja, to je tá najlepšia a najkrajšia správička akú si len mohla napísať 😵 😵 ...ja sa tak veľmi teším, že sa Vám to konečne podarilo 😵 🙂 ..nooo, aj keď ten začiatok sa mi veľmi nepáčil, keď som si to čítala...to bolo také napínavé, ale chvala bohu, že to dobre dopadlo 😉 ...tak ty budeš mamina, to je krásne 🙂 ..no super sa tu už pomaličky všetky tehuľkujete... 😵

lenka20
autor
23. aug 2008

jujka ahooooj, no co ty jujulik, co porabas, ako pokracujes, pridas sa k nam stimulantkam v septembri alebo uz na niecom pracujes, ja som necitala vsetky prispey dozadu, tak poreferuj, uz nemam vobec prehlad 😉

pistica
23. aug 2008

ahojte som tu pomenej ale čítam vás často 😅
chcem sa vás opýtať či ste ZA alebo PROTI predlženej kultivácii????
ste tehu po predl. kul. alebo sa vám to podarilo aj tak 🙂

všetkým tehulkám prajem príjemné tehulkovanie.... 😉 a veľa zdravia

pistica

andy26
23. aug 2008

Ahoj pistica,
no ja neviem ako ty, my sme šli na druhé IVF - ICSI a dali sme aj predlženú kultivaciu. Je to možno o čosi vačšia šanca.. neviem. Ale robia to len v prípade ak sa podarí viac ako 5 embryjok. Mne teda zobrali 12 vajok, oplodnilo sa 11 ale iba 8 šlo do boja. 3 mrazáčikov mám skrytých pre prípad a 5 dali na predlženu. No a z toho 3 prestali fungovať ale dvoch fešákov mi vložili vo štvrtok.... 4.9. idem ma krv, tak ti potom poviem, či vyšlo...
a ty čo si myslíš o predlženej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre