Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

pistica
23. aug 2008

ahoj Andy!
ja som tiež za !
ale doki mi to nikdy nedal aj napriek tomu že som mu stále povedala že chcem maximim čo môžem dostať .... 😕
až teraz ked som mu to prizvukovala tak pristúpil na PK

dúfam že tento nám to vyjde!!!!

andy26
23. aug 2008

Tak aj ty si v očakávaní... 🙂 , a kedy máš isť na krv?

andy26
23. aug 2008

a koľko bunké ti vkladali?

pistica
23. aug 2008

zatial ešte nemám vložené... mám zavolať...
a ty??? ako si na tom ???:

andy26
23. aug 2008

no mne z 5tich z predl. prestali bojovať 3 a dve pokračovali vo vývoji. Jednen fešák mal okolo 50 buniek - čo by na ten čas aj mal mať, a ten druhý ho dobiehal, len pomalšie... ale neviem či bojujú... dúúúúúúúúfam, že aspon ten jeden nesklame... snažím sa ležať, ked dám utrogestan. Ale ja by som strašne chcela dvojky, tak by mohli bojovať spolu 🙂 🙂 🙂
Budem držať palce, aby aj tvoje bojovali... a aby boli všetky pekné. Kedy by si mala isť na vklad?

andy26
23. aug 2008

už by nás tá príroda nemusela toľko trápiť...

tanitta
23. aug 2008

Ahojky...vyhody a nevyhody PK http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
moj osobny nazor ak ma zena otehotniet otehotnie aj bez PK.. ale je to zase dobra volba vyberu tych "najsilnejsich"no na druhej strane kultivaciou embrii mimo zaniknu embria ktore by sa mohli v prirodzenom prostredi zdarne vyvyjat dalej....ja som bola aj s PK aj bez PK ...s PK som neotehotnela.. bez PK 2x//...podla nejakeho vyskumu co som citala najlepsie je na et 8bunkove embrio v tomto stadiu najlespie odolava nepriaznivim podmienkam v maternici....ono je to tazko....vsade doporujucu nieco ine..zalezi od poctu vajicok...moja hranica je 4-5ks...paa

lauritka
24. aug 2008

pistica tak idete znova na "vec" 😉 drzim ti palceky... inac ja som tiez nemala PK a ani to nenavrhoval, u nas to standartne nerobia.. ale ak sa ma chytit tak sa chyti aj bez toho... tot moj nazor. 😀 vela stastia.

dicinka1
24. aug 2008

ajojte..tak ja uz budem onedlho tehulka..uz som zobrala poslednu tabletku a este pichnut diphereline...a cakat mrchu....

lauritka
24. aug 2008

dici teraz to uz vyjde ;) musis tomu hlavne verit. 🤐

dicinka1
24. aug 2008

ano verim tomu..aj ked niekedy pochybujem....ale citim,ze to vyjde.... 😉

juja
24. aug 2008

Čauko kukučky 😉 Ja som až včera zistilia, že Pipka je už mamina: "Ahooj, to som ja Hanka. Narodila som sa dnes t.j. 20.08.2008 o 14 30. Mám 3.6 kg, 51 cm a zajtra budem mat uz 1 den)" - som si dovolila skopčiť z ich tém a jedna kočka (tuším Ajka) tam má aj jej fotečky v albume ....malá Hanička je prekrásna 😵 😵
Písala som pred nedávnom aj Ivke, lebo aj tá je už po termíne, ale ešte mi nepísala či už má bábätko...musím ešte sondovať či ju niekde neobjavím....a nenašla som ani Miruš s jej tabuľkou, aby som bola trochen v obraze ako to vyzerá 😕 ...skúsim ešte pohľadať 😉
No ale naša téma mi robí radosť ...skôr či neskôr budeme všetky tehuľky a maminy ja tomu verím 😉 🙂
Lenka ahoooj, no veru ani ty si tu dávno nebola 😉 ...dúfam, že tá otrava jedlom je už úplne zažehnaná a už si fit. Kedy začínaš soft v ČR? Mne dnes došla mrcha a rozmýšľame ešte tento cyklus poskúšať s manželom "prirodzene" (ak náhodou motyka vystrelí 😉 ) a až ďalší cyklus skúsiť KET. Máme posledných 2 mrazáčikov dvojkových, tak uvidíme...mám strach, že to nevyjde 😔 ...ak by to fakt nevyšlo druhé IVF budem riešiť až budúci rok. Inak brali mi krv v Helíku na protilátky ešte v júni a ešte mi nikto nevolal výsledok(povedali mi, že mi zavolajú,keď bude) tak rozmýšľam či tam nezavolám ja 😠 ..mám pocit, že tam majú v poslednej dobe nejaký chaos a zmätok - jednej "stratia" zamrazené embryá....druhej "zamenia" výsledky (Zuzlík si jasná tehuľka neboj 😉 )...ja len dúfam, že sa im nestane že niekomu "popletú" embyjká pri ET - KET... 😕
Zatiaľ sa tu majte pekne ideme k našim oslavovať, tatino má zajtra meniny....pekný zvyšok víkendu 🙂

hava77
24. aug 2008

jujka, neboj sa rozmrazenia embryjok, teta embryologicka mi v heliku vravela ze dvojkove sa rozmrazuju lepsie ako jednotkove a nik nevie preco 😉
ja som tiez mala dvojkara a vidis 🙂 🙂 🙂 🙂

dicinka1
24. aug 2008

mozem pit cajik..bylinkovy pocas stimulky??????????? 😅

sylvia21
24. aug 2008

inak to by kocky aj mna zaujimalo, ci mozem pit alchemilku pocas stimulky? Viem, ze vacsinou sa pise, ze sa nemaju bylinky kombinovat s liekmi.

ajka23
24. aug 2008

juja, mas pravdu, Pipkina Hanka je v mojom albume... 😉

dicinka1
24. aug 2008

nevie niekto???????????????? 😕

boncusik
24. aug 2008

Aj ja chystám na stimulácia a tiež ma zaujíma či je ezpečené piť alchemilkový čaj, dajte mi vedieť .
Díky moc!!!!

dicinka1
24. aug 2008

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

hava77
25. aug 2008

ahojte dviham temu 🙂
dicinka ja neviem 😕

fedra
25. aug 2008

ahoj havka ?
Ako sa mas ... uz je trosku lepsie ? Ja zajtra zacinam 12tt a zda sa mi, ze pocas vikendu uz bolo trosku lepsie. Uz som ani tolko nevrackala aj ked zle mi este stale bolo 😝

hava77
25. aug 2008

ahoj fedri, mne sa uz polepsilo a negrckam 😉 , a uz mi nebyva tak tazko na zaludok tak sa vytesujem a napchavam 😀

fedra
25. aug 2008

ja este s napchavanim opatrne ale uz sa da .... len mi je este blbo po vsetkom co spapam ... najma rano a na obed.
Havka a ty si na PN ci v praci ?

hava77
25. aug 2008

ja mam este tyzden dovolenku, potom v pondelok mam odbery a dohodla som sa doktorkou, ze do konca 12tt budem na pn a potom do roboty......
ja mam stale len taku blbu chut v ustach po jedle....ale inak pohoda

fedra
25. aug 2008

mna teraz najviac rozculuje to pobolievanie v podbrusku. Niekedy je to take popichavanie, niekedy take tahanie .... no dufam, ze sa to len blsky roztahuju 😨
Tak to mas fajn, ze si doma.

kvetka2
25. aug 2008

ahojte babulky 🙂
havka, to je dobre,že je už lepšie,aspon môžeš vykrmovať babatinko 😉
fedri- ono to už isto prejde. Ja sa mám fajn,ale občas mi tiež niečo nezapasuje- a umývanie zubov je hotový horor- ešte hodinu potom mi je zle od žalúdka 😝
dnes som bola na krv na AFP- vo štvrtok budú asi výsledky- tak som zvedavá, dúfam,že je všetko ok a bambulky sú v pohode. Inak, mne strašne vadí veľké teplo- minulý týždeň som 2x sadla do rozhorúčeného auta a myslela som že ma natiahne- srdiečko mi pumpovalao o 106 a bolo mi strašne ťažko 😖

kvetka2
25. aug 2008

hava, tie pachute poznám- ešte sa občas vrátia aj mne. A tú PN ti schvaľujem. ja som bola tiež doma- síce som robila,ale ked som bola unavená- tak som si pospala a bola pohoda

zuzla80
25. aug 2008

Ahojte moje - dúfam, že aj ja sa čoskoro pridám k vám s tými nevoľnosťami a pachuťami 😉
Takže podávam info, že sme dnes dostali fotečku nášho bobáčika - je to taká malinká bodka (večer vám to sem hodím) no ale trochu mám obavy lebo mám hematóm a môžem z toho začať krvácať No uvidíme čo krv poobede, už chcem veriť, že je to proste dobre. Inak endometriu porástlo skoro na 19,8mm tak asi je to dobré znemanie

mirusch
25. aug 2008

Ahojte, vidím, že som chýbala aspoň Jujke 😀 Sme z dovolenky naspäť a trošku som špehovala, čo porábate. Ešte chvíľu budem robiť tabuľku, ale aj tak sa opýtam - nechce niekto pokračovať? Idem ju o chvíľu obnoviť.
Tiež som špehovala Aprilovu, Romaanu a Ivu, ale ani jedna nema uvedené v pase či už rodila, asi sú zaneprázdnené 😉
Blahoželám Pipke, Hanka je celá po ockovi 😵
Zuzlík, tiež blahoželám, to je jasné rastúce bruško 😀 😵 😵 Ozaj, čo ti povedali na ten "negatívny" test v Helíku? Sa ti ospravedlnili aspoň?
Ostatným držím palce.

zuzla80
25. aug 2008

Mirusch vitaj z dovolenky späť. Ako ste sa mali? A kde ste vlastne blúdili.
Ospravedlniť - to nie, len vravela lekárka, že mali problém s laboratórium minulý týždeň - tak ja som jej len na to povedala, že takéto stresy nám robiť - ukázali sme jej naše výsledky a potom urobila utz a fotečkou sme boli taký očarený, že sme sa pozbierali a šli nejak to neriešila ani my. Ja nie som príliš hádavý tip a s dokinou veľmi dobre vychádzame, tak som nechcela - a vlastne ona mala aj tak celý týždeň dovolenku. To už je jedno Mirusch, len nech to už výjde, aj keď sa dosť obávam toho hematómu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre