Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

tanitta
18. jún 2008

Babulky... mam doma ethylestradiol.. vystaci na celu pripravu pred ket cca 2cele platicka.... ak by ste potrebovali darujem....nemusite kupovat v car.... 😉

hava77
18. jún 2008

tanitt, ja dufam ze na ket pojdem tak o 2-3 roky len pre surodenca, takze dakujem 😉

kvetka2
18. jún 2008

ahojte, veru hava,zatial sa nič nezmenilo. Akurát je moznosť ísť v prirodzenom cykle-teda len s utrosom-tak som bola ja 😵 a som tehu 😵 😵 😵 😵

hava77
18. jún 2008

no ti poviem ze mne osobne sa tiez viac pozdava v prirodzenom cykle. ten ethinylestradiol je riadne svinstvo 😝
a aku si mala pri vklade sliznicu?

gabika24
18. jún 2008

ahojte, blbne mi konik, takže asi vás len pozdravím a potom mrknem, čo ste popísali. 😵

mapa73
18. jún 2008

Mne tiež ten ethinilestradiol nerobil dobre a sliznica tiež nebola bohvieaká

fedra
18. jún 2008

baby este sa chcem spytat, dnes som uzila rano poslednu davku Merional /napisal mi ho ako nahrada za Menopur, lebo davku co som mala hradenu poistovnou som uz minula/ a vecer pichame Pregnyl. V piatok je odber ... ale ja vobec neviem, ci este pichat aj decapeptyl.
Ja som dnes bola taka zblbnuta, ze som sa na to zabudla spytat

hava77
18. jún 2008

ja som pri nom mala sliznicu 16 a teraz pri ET tiez 16. neviem ci gonal, decac a utros pomahaju aj sliznici?

hava77
18. jún 2008

ja som rano pichla decac tak ako vzdy, a ked som sa vratila z heliku tak este poslednu davku gonalu.
ale aj tak ti budu volat o 15,00 tak sa spytaj

mapa73
18. jún 2008

Fedra, ja som si minulej stimulácii pichala do konca aj decapeptil, ale pre pokoj si kľudne brnkni do Heliosu.

Hava, ja neviem akú som mala sliznicu pri stimulke, ale pri kete som mala len 9mm. Dnes som 8 DC a už mám 8 mm. Doktor hovoril, že sa ešte nestalo, aby po stimulke mala žena nízku sliznicu, lebo je tam vysoká dávka ženských hormónov. skôr sa stáva pri Kete, že je nízka. Havka, ale ty si mala krásnu 🙂

hava77
18. jún 2008

mapka aj krajko povedal ze to by v tom bol cert, aby pri takej sliznici sa bobici nechytili 🙂

kvetka2
18. jún 2008

fedra, dnes si mala vlastne naposledy pichnut merional a decapeptyl + večer pichat pregnyl.
havka ja som mala na 14DC s ethynilestradiolom sliznicu 9mm, bez 13mm. Gonal, decac a utros nepomáhajú sliznici,ale pomáha estrogén,ktorý vylučujú nastimulované vajká- to som čítala 😉

mapa73
18. jún 2008

Havka, určite sa riadne zahryznú do perinky 🙂 a pustia sa až o 9 mesiacov. Veľmi, veľmi ti to prajem 🙂

kvetka2
18. jún 2008

hava,to je fakt super sliznica- ja som mala teraz,ked mi potvrdili tehu 14mm 🙂 takze teraz to máš tutovku

fedra
18. jún 2008

Dakujem, aj ma to napadlo, ze sa spytam ked mi zavolaju o tej tretej.
Ved sa hadam nic nestane, ked som pichla Merional rano a decapeptyl dam o stvrtej 😒
U mna dnes na 16DC sliznica 11mm 😅

zuzla80
18. jún 2008

Ahooojte 🙂
Fedri teším sa s tebou, že nakoniec stimulku nezastavili a hlavne, že vajka podrástli. Držím ti palce a verím, že to dopadne dobre, a aj keď budú "len" 3-4vajka, aj tak to bude super, lebo budú určite kvalitné 😉
Mapka 37,5jednotiek 😕 tak ty musíš príliš dobre reagovať. Inak mohli ti od začiatku dať Puregon alebo Gonal, lebo pri PCO sa lepšie nastavujú dávky, kvôli tomu, že je tam vyššie riziko OHSS. Ja som tiež začínala na 100j až som klesla tuším na 50j.
Kvetuška ahoj moja, ako sa mi cítiš? Všetko v poriadku?
Havka pri takej krásnej sliznici sa embryjka musia uchytiť 😉

kvetka2
18. jún 2008

ahoj zuzlik, máme sa dobre vela vylihujem a úradujem z postielky.Sem tam ma pobolieva podbrusko, potom ma pichne a niečo ťahá v brusku 😅 .A moc mi nechutí papať-hladná som,len nemám na nič chuť- mangel len gula ocami 😕 .

kvetka2
18. jún 2008

zuzli aj tebe sa to už kráti, cim budes stimulovať?

zuzla80
18. jún 2008

Kvetuška veď ty už máš tehu príznaky jak vyšité 😀 😀 Manželik len nech pekne obskakuje vás oboch/troch 😀 a ty to s prácou nepreháňaj dobre 😉
Kvetka kráti, až mám z toho točky v bruchu😉 . Inak budem mať Puregon, tak ako doteraz. Dúfam, že na ňho dobre zareagujem.

kvetka2
18. jún 2008

zuzlik, mne to samej ešte pripadá ako sen, že fakt som to teraz už ja kto je tehotný 😀 normálne sa už rozprávam aj s bruskom 😵 ale nech
Ja si myslím,že ked si 2x reagovala dobre,tak to bude do tretice úplne najlepsie na // 🙂 kolko si mávala vajok?

tanitta
18. jún 2008

Kveti ten sen sa neskonci 😉 .... popravde i ja podvedome-vedome stale chodim sem medzi snazilky stale 😵 ...zvyk je zelezna kosela ci ako sa to vravi?? 😅 ...taktiez sa mi to zda neuveritelne 😉 .. pa

zuzla80
18. jún 2008

Kvetka nesnívaš, je to reality, si tehuľka a basta 😉 Len sa pekne rozprávaj s bruškom, veď ti tam rastie zázrak a možno aj dva 🙂 Vieš Kvetka, keď vidím, ako sa konečne začalo dariť nám starým raketkám, tak mi to dodáva takú nádej, že predsa len to môže výjsť. Verím, že tých tehu-staroraketiek bude len a len pribúdať 😵 Inak ahoj Tánička.
Inak Kveti 1.krát som mala 21vajok - lenže to ma pán doktor prestimuloval a v Helíku - 2.krát to bolo 13, tak verím a dúfam, že sa to bude točiť okolo tej desiny, strašne dúfam 😉

kvetka2
18. jún 2008

ahoj tanittka 🙂
zuzlik no to je fakt, ved tu my staré rakety nemôžeme stále strašiť 😀 😀 😀 . Zuzli, ja som mala 12 vajok, tiež si myslím,že okolo 10 je dobre,lebo potom je väčšia šanca že budú kvalitné a pekne dozreté. Neboj to naše chlapciatko mcgyver sa trafí 😀 a urobí ti počet vajok na želanie.

zuzla80
18. jún 2008

Kvetka 😀 😀 😀
Už sa pomaly chystám domka, a už sa normálne teším. Tak sa maj Kvetka pekne a oddychujte s drobčekom/ami paaa

kvetka2
18. jún 2008

pa zuzlik

takyna
18. jún 2008

Ahojte kočky, 🙂 ako sa mávate?

takyna
18. jún 2008

Pozerám , že stimulantky postupujú do finálového kola 😉 , držte sa mi moje zlaté

posielam tehu vírusík 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

csilla76
18. jún 2008

takyn ahooooooooooooooooooj 😵 😵 😵 co nove?,??ako sa mate???? 🙂 🙂 🙂

gabika24
18. jún 2008

taky, čau... dúfam, že pekne oddychuješ. býva ti aj zle? ja ako obyčajne nič nestíham, ešte stále mám dosť nízky tlak, tak sa mi všetko točí 😝
držkajte sa 😵

takyna
18. jún 2008

ahoj csilka, gabika, ani my už nebýva teraz zle, nejako sa to ustálilo, trápi ma tá cysta na lavom vaječníku, hrozné veci som na nete o tom čítala 🙄 , idem v piatok na kontrolu ku doktorke urobí mi sono snáď sa nezvečšila veľmi, jj furt niečo musí byť ☹

gabi dávaj si pozor na seba nie že niekde odpadneš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre