Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

sylvia21
25. jún 2008

tiez som si vsimla tuto uspesnost, dost ma to povzbudilo 🙂

sylvia21
25. jún 2008

rozmyslala si i o troch 😀 😀 😀 ?? Alebo to ti lekari neodporucali?

mimusa4
25. jún 2008

no ja som nepodstupovala ani prefuk ani laparku...
tak nech sa nám len všetkým zadarí !!!!!!!

sylvia21
25. jún 2008

ja mam laparku iba kvoli mimomaternicovemu tehotenstvu, tam sa ukazalo, ze by drhy vajcovod mal byt OK a maternica po hysteroskopii vyzera tiez OK, tak teraz by sme mohli byt uspesni
Kolky den si teraz po ET?

mimusa4
25. jún 2008

no mne dala rovno dve lebo navyše neostalo nič.. 😒
13.bol odber a vklad 16., každý to ráta inak, ale doki mi povedala, že sa to ráta od odberu-v ten deň sa aj oplodňujú vajka, tak preto..čiže podľa toho dnes by som mala byť 13deň

mimusa4
25. jún 2008

tak idem si pospať, leboč as je pokročilý 🙄 , tak dobrúúú 😔

sylvia21
25. jún 2008

Dobru nocku mimusa4 🙂

lenka20
autor
26. jún 2008

ahojte, dadulik, dytka - je mi luto, ze tentokrat embrijka nezabojovali, ale urcite nabuduce, dytka viem, ze mas este kopec mrazacikov a dadulik - nebude to az take zle, pauza cca 2 mesiace to nie je az take zle a aj tak telo potrebujes trocha ocistit... a dalsi pokus byva uspesnejsi 😉
havka no teda, co poraba ten tvoj vajecnik, hm, nech si da pokoj 😉 spinenie - moze byt uhniezdovanie embrijka, takze klidek a drzime palce dalej 🙂
mimuska-kedy testujes 😉
fedruska sa neozvala nikomu, fedri, kde si, dufam, ze s embrijkami v brusku vylihujes 😵
ja mam dnes poobede pokec u krajka, tak som zvedava co mi povie co este neviem....

mapa73
26. jún 2008

Ahoj Leni 🙂
Držkám palce na pohovore s Krajkom.
Taky, dúfam, že hodíš fotečku 🙂

dior
26. jún 2008

dobre ranko-Leni a spytas sa ho na ten soft? 😕

fedra
26. jún 2008

Ahojte babulky ... tak uz som tu.
Tri dni som bola domka, trosku som sa povyvalovala a teraz som uz opat v praci.
V pondelok bol ET, no drobcekovia boli trosku lenivy, mali iba po 6 buniek po 72h a tak im teta embriologicka dala znamku 2, obom.
No co uz, teraz len cakame ....

kvetka2
26. jún 2008

dobré ránko 🙂
havka, dúfam, že sa ti to spinenie umúdri a je to len predzvesť tehu, držkam palciaky 🙂
fedri už sme sa báli,že si sa stratila 😉 . Tak nech sa babulky zahryznú. Inak fedri, ja som mala teraz po KET jedno 1kove a jedno 2kové a chytili sa obe 😵 .Pekne sa šetri a o týždeň vycikáš // 🙂
mapka, ako? brusko ešte bolí?
leni, krajko isto niečo vymyslí, ale nebude to meť s tebou lahké, lebo ty si inak nadupaná vedomosťami 😉
dytka 😔

lenka20
autor
26. jún 2008

fedrik ahoj, tak predsa, ja som to vedela ze embrijka su ok, gratulujem k embrijkovaniu a prajem o par dnickov // na teste 😵 😵
diorka ja sa krajka opytam, ale v heliose sa soft nerobi, takze uz viem aj odpoved dopredu, soft vidim na cechy...
kvetka 😀
ahoj mapka 😉 uz je lepsie, vsak 😉

dior
26. jún 2008

lenka-ale ze co on na to povie-ci by ti to doporucil-ak by to robili... ved ak by aj poistovna preplacala viac cyklov, tak je to preda velka zataz pre telo - podla mna je ten soft lepsi- ktovie ako sa na to oni pozeraju... 😕

zuzla80
26. jún 2008

Ahojte 🙂
Ferdri som rada, že sa ET konal, drobci sú určite silný bojovníci. Držím palce, aby si sa dočkala tých vytúžených // na ktoré tu každá z nás čaká 😉
Lenka som zvedavá čo dnes vyšpekulujete, som zvedavá 😉
Kveti a čo fotečka 😕
Mapka ahoj, už ti je aspoň trošku lepšejšie?

takyna
26. jún 2008

Ahojte kočky, havka nestesuj sa ešte, to špinenie bude mať súvislosť s tými bolesťami

tanitta
26. jún 2008

Ahojky...babulky...este som vas necitala 😵 ... ja mam po utz vsteko vizera byt ok...tie nestatne cysty ze su v tehu normalne...a nemali by robit problem po 16tt by mali zmiznut...

katy2
26. jún 2008

Ahojte!
tak ja som dnes testla - 9.den po KET a negativne 😔

pointka
26. jún 2008

katy a uz by malo ukazat? aky si mala test?

katy2
26. jún 2008

uz by to mohlo ukazat... mamatest

takyna
26. jún 2008

tanitka ahoj, aké sú veľke tie cysty u teba? už vieš?, katy ešte vydržkaj

pointka
26. jún 2008

mapka je mi to velmi luto ☹ dyta, dadulik tiez mi je to luto ☹
ach jaj... nejak som vpadla s tym KETom asi do zleho obdobia, ved nedavno sme tu mali take dobre obdobie, ale asi sa uz minulo 🙂

pointka
26. jún 2008

ja som tiez testla vcera aj dnes rano, vcera 9.den s nejakym pepino testom a dnes rano modra sprava test? ine som vcera narychlo nezohnala....
tak snad este nie je nic stratene...

aku citlivost ma mamatest? idem si ho dnes kupit. mam s testom pockat az do rana, alebo ked je ranne tehu ukaze aj poobede?

takyna
26. jún 2008

nevzdávajte sa!!!!!!posielam tehu vírusík pozitívnej nálady 🙂
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pointka
26. jún 2008

a tie, co som testovala ten modra sprava ma citlivost az 50 a pepino nebolo napisane, ale pisali, ze 3 dni pred ocak.menstruaciou.. cize odhadujem tiez okolo 30...

tanitta
26. jún 2008

Taky.... na jednom vajecniku mam 3ks 😕 cca 4cm na druhom zmizli........vraj su to zo zltych teliesok... a tie produkuju progesteron.. v tehotnosti potrebny.. paradox vyzivuju embrijko 😉 ....

katy2
26. jún 2008

pointka a co ti testy ukazali?
mamtest na citlivost menej ako 20.... je spolahlivy....

takyna
26. jún 2008

tanitka viem, že sú aj tie potrebné cysty, ale nemali by narásť a u mňa rastie a to nie je dobré, 😠 uvidím, dnes na sone čo nového

pointka
26. jún 2008

no nic 🙂
ale este to nechcem vzdavat, lebo niekde som citala, ze sa embryo uhniezduje az do 10.dna a mna az vcera zacala boliet maternica - prvy priznak od KET, takze ak tam to embrysko je, este nevylucuje dostatok hormonu a myslim, ze ani ty by si nemala byt este smutna. Tiez si bola tusim v pondelok 16. na KETe, ze? Skus v sobotu rano 🙂

katy2
26. jún 2008

pointka, ja som bola na KET 17.6. ale mne vlozili len jedno.... ostava mi cakat....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre