Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zuzla80
7. júl 2008

Ahojte Kvetuškovci 😀 noooo od včera pichám, pichám, teda ešte len Dekáč, ale už začínam byť riadne nervná 😖 Asi som už vyšla z cviku, lebo včerajší dekáč riadne bolel, a k tomu mi asi zhrubla koža 😝 , lebo som cez ňu nevedela prepchať ihlu 😅 Juuuj keby si tak mala pravdu Kveti s tým tehu klubom. Už idem domka tak papík 😀

tanitta
7. júl 2008

Tehulky.. gratulujem a zelam pohodove tehulkovanie 😉
Kvetka...to je ulava 😵 vsak?... tesim sa s tebou opatruj kralickov;)
Zuzla... to sa rozpichas 😅 ... vsetko pojde ako po masle 😉 aj ta D1 bude riadna viem 😵 😵 ...ja tak v ramci moznosti sa drzime a vrtime zaludkovo ale uz to asi ustupuje 😵... gulatime pekne sice som este moc nepribrala +1,5kg...
Takynecka... de si?? 😎 ....

mirusch
7. júl 2008

Ahojte!
Taella, Fedra, srdecne blahozelam!!! 😵 😵 😵 Tak ste sa dockali 😀 Tak uz len, nech su bobikovia na spravnom mieste a cusia tam 9 mesiacov 😉
Drzim palce Pahu a zajtra na KET Kuspitke!
Idem obnovit tabulku, pa.

sylvia21
7. júl 2008

ahojte kocky 🙂
Ake tu mame dnes uspesne spravicky 🙂 Tesim sa s Vami a drzim palce, nech sa Vam to takto uspesne podari dotiahnut az do konca 🙂
Co ste tu mali temu dovolenky, ja by som bola opatrna, radsej byt na dosah k svojim lekarom, aby ste si nic nevycitali.
Este raz vsetkym tehulkam gratulujem, coskoro sa k Vam urcite pridame i my 😉 jesienky 😉

juja
7. júl 2008

....čo sa to tu deje? 😵 😵 ...samé super správičky čítam babulky...to je super...sa vytešujem 😵 😵
gratulujem novým tehuľkám ....úspešne sa pretehuľkujte k bábatkám 😉
Kvetka tak ty si sa dnes už rozlúčila s Krajkom, fňuk 😀 ....tak ja si ho teda ešte "užijem" 😀 ... ty už budeš mať o chvíľu aj tehu knižku, však? Júúúj to je super, len sa opatrujte s drobčekmi, nech pekne rastú a mamina moc nehnevajú tehu nevoľnosťou 😉 Teším sa na fotečky, tak hľadaj ten kábel!!! 😉
Miruš tabuľka je super a moooc sa mi páči, že konečne sa zaplňuje tehu stránka 🙂
Zuzlík ahoj moja ...tak už bojuješ s Dekáčom...to letí ...verím, že o pár týždňov nás Kvetka, Taky, Gabi, Fedruška, Tanittka a ostatné tehuľky privítajú v tehu Klube 😉 Mne doktor schválil KET, ale v sobotu asi letíme na dovču, takže to radšej odkladám až na september, lebo v auguste budem mať trošku viac práce.. 😝 ...zase tá robota 😠
A Lenka je kde?

takyna
7. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , gratulírujem novým tehulkám a držím palce k úspešnému tehulkovaniu.
Teraz som prišla s kontroly u primára, lebo prišiel iba po šiestej večer do ambulancie, robil mi sono zo spodu aj s vrchu, cystu sme nenašli 😀 , vyzerá to , že sa vstrebala, bobáčik má 3-cm, podobá sa na malé tigríčatko 😀 , dúfam, že už budeme ok, zajtra ráno si ideme pre tehotenskú knižku, všetky vás pozdravujem, myslím na vás, a zajtra kuknem pááááááá, cmučky
a tehu vírusíky, vyzerá , že zaberajú 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
7. júl 2008

taky tak už budeš mať knižku jéj, to je fajn...aj ja chceeeem, tak si niečo pochytám od teba 😀 ..hop hop..díky

mirusch
7. júl 2008

Takynkaaaaa! Cysta je prec, ako dobre!!! Tesim sa s tebou. Fu, ale sa musis tesit, ze to vyzera dobre. Ved pockaj, v auguste ta pridem pozriet uz ako oficialnu tehulku na papieri 😀 😵
Juja, super, KET, ja tiez idem najprv na dovcu...okrem cakania na spermijky 😅 Jasne, aj mna tesi, ze sa tehu tabulka zaplnuje, ale o chvilu sa bude zaplnovat Maminkovska tabulka 😉

gabika24
7. júl 2008

takynka, to je super, že cysta zmizla. bobáčik pekne rastie a tebe pekne pribúdajú tt 😀

dicinka1
7. júl 2008

fedra blahozelam...tak konecne si sa dockala aj ty...

kukulik30
8. júl 2008

taky, no super , ze ta cysta odisla....nezbednica jedna, ved bol aiba na ostaru, nie? 😀 Tak si to teraz uz v pokoji mozes uzivat 😉 opatrujte sa aj s malym tigricatkom 😀 😉

sylvia21
8. júl 2008

Taky, tesim sa s tebou, ze sa Tebe a tigricatku tak dobre dari 🙂
Kocky, nemate nejaky dobry typ na dovolenku na Slovensku, nic drahe, nieco u vody ale aj v peknej prirode, nejake kludnejsie miestecko 🙂 ( penzionik, chatku alebo tak)

kukulik30
8. júl 2008

fedra ...krasne testiky 😉 😉 😉
silvi, tak aj ja by som brala taku dovcu 😉 som zvedava, mozno sa budeme inspirovat 🙂

fedra
8. júl 2008

Dakujem 😉
My sme tento rok dovolenku zatrhli. Asi by som sa bala ist niekam k vode ... ak je blska na spravnom mieste a vsetko pojde dobre, tak by som sa asi bala aby som jej nejako neublizila pri kupani

mapa73
8. júl 2008

Ahojte 🙂
Takynka, som veľmi šťastná, že ti cysta zmizla, ale ešte šťastnejšia pri pohľade na 12tt. teraz by to už malo ísť ako po masle. len pekne oddychujte a nechaj sa okolím pekne rozmaznávať. Klopem na drevo klop, klop, klop, aby všetko dobre dopadlo 🙂 a samozrejme gratulujem k u tehotenskej knižke 🙂 ja mám knižiek dosť, ale táto mi chýba.... ☹

Kukulík, fedra ahojte 🙂

sylvia21
8. júl 2008

kukulik , nieco pozriem a dam nejake typy 😉
Fedra vy si uzijete dovolenku buduce leto uz s drobcekom, nateraz si uzivajte, ved ste uz dvaja a to je krajsie ako tisic dovoleniek 😉
Mapka, verim, ze i my budeme onedlho taku knizocku mat 😉 Teraz nas caka hlavne krasne leto 😉
Idem si dat nieco vyzivne na ranajky 😉 a potom pozriem nejaku tu dovolenku 😉
Kyselinu listovu uz papam, myslite, ze by som mala uzivat i napr. babyplan, ked je teraz tolko prirodzenych vitaminov?

fedra
8. júl 2008

sylvia ... to mas pravdu. Vobec nelutujem, ze tento rok ta dovolenka nebude 😉

mapa73
8. júl 2008

sylvia, myslím, že to ani s tými vitamínmi v umelej forme netreba preháňať. kys. listová je fajn a ostatné vitamíniky môžeš do seba dostávať z ovocia a zeleninky. veď teraz je toho naozaj veľa.a je to prirodzenejšie 🙂 Takže si krásne užívaj leta 🙂

ellianka
8. júl 2008

ahojte žienky 🙂
blahoželám všetkým novým tehulkám a silno držííííííííím paste, aby si už len vychutnávali krásne tehu 🙂 😵
fedri, som veľmi rada, že ti to vyšlo 😵 😵 😵
takynček 🙂 🙂 🙂 ty si riadna zázračnica, pekne si tej cyste dala...dúfam, že teraz už budeš prežívať s bobáčikom len samé príjemné chvíle...posielam myšlienky 😵
lenkaaaaaaa? už si na dovolenke? 🙂

dior
8. júl 2008

tykanka nasa- super sprava, velmi sa tesim a teraz si uz mozes tehu uzivat-ale opatrne! tak uz ma 3cm???tak to uz ano 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a este musis lezat,alebo uz mozes normalne fungovat? a z coho sa robia tie cysty??? 😠

fedra- gratulujem ti a zelam krasne a hlavne bezproblemove tehotenstvo-teraz to uz dotiahnete do stastneho konca 😵 😵 😵

sylvia21
8. júl 2008

mapka dik za radu, tiez som si to asi tak myslela 😉
elianka, mysllim, ze Lenka krasne oddychuje na super dovci 😀 😀

ellianka
8. júl 2008

sylvi, aj ja mám ten pocit 😀 😉

fedra
8. júl 2008

lenka este nie je na dovolenke ... len obmedzuje teraz trosku net

tanitta
8. júl 2008

Ahojky babulky...
Takynecka...to je moc dobra sravicka;). chvala ze je fuc... o problem menej 😵 ....
Babulky... Lenka nema pristup na net velmi rada by sem nakukla ale neda sa jej... 😔 ...

ellianka
8. júl 2008

tanit, fedri 🙂 dík za info

fedra
8. júl 2008

ale je tu bez nej smutno ... vsak ?

Tani ... ako sa mas ?
15tt ... jeeej to uz je pekne ciselko 🙂

tanitta
8. júl 2008

Fedri...ked si mylsim ze uz je dobre tak potom je to este horsie 😀 ... spokojne si stazujem 😵 asi budem jedna z tych ktorej bude zle az dokonca 😅 ....brusko rastie ale dost ma pobolieva stale...virdzkaj coskoro si to uzijes aj ty....zeby dalsie dvojky?? 🤐 😵 vidis nakoniec aj z 3vajok sa nasiel(i) ten spravyn borec(ci);)...nabuduce dufam ze dr rozluskne zahadu pohlavia...ze bobika bude nakoniec bobinecka... 😎 ...

takyna
8. júl 2008

Ahojte lásky 🙂 , všetky vás pozdravujem, 🙂 , už máme knižku, a na sone sme skákali a robili premety 😵 , prvý raz som ho takto videla vyvádzať 🙂 ,pridala som fotečku , užívajte si leto, a držkám palce aby sme všetky pomaly boli tehulky 😵
posielam vám tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

fedra
8. júl 2008

😀
ale to je take prijemne "zle"
Inak mne tiez nebyva najlepsie hlavne rano ... ale ja sa z toho zatial tesim 🙂
No tak to som teda zvedava co bude teda bobik ... aj ked ja si myslim ze chlapcek. Ked uz je od zaciatku bobik ...
Mne je to fakt jedno, ci budu dvojky ... vdacna budem aj za jedno. Len nech sa potvrdi,ze je vsetko OK.
A moze ma aj brusko boliet, len nech je blska na spravnom mieste.
/zajtra idem ku svojmu gynekologovi si dat predpisat utros, myslis,ze uz by mohlo byt nieco vidiet?/
Dnes by uz aj Gabika mala vediet pohlavie ... vsak ?

fedra
8. júl 2008

jeeeej taky ... bobacik uz je taky pekny

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre