Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kuspitka
17. jún 2008

AHoj mapa.niesom tehotna test je negativny tak len placem.muz chce este aby som isla este piatok aj krajko povedal ze este je to skoro ist na test bola som len 12den po embriotransfere este tam moze byt sanca ale mala

hava77
17. jún 2008

kuspi a vyslo ti hranicne betahcg?

kuspitka
17. jún 2008

nie .ale este chce aby sa to zopakovalo.podla vas mala by som ist ked to nebolo ani na hranici?

hava77
17. jún 2008

ja neviem, ak ti krajko povedal ze mas prist tak chod

kuspitka
17. jún 2008

povedal ze sa to moze zopakovat ale je to mala pravdepodobnost ze mozem byt v tehu

hava77
17. jún 2008

pozri, ved uvidis, ci ti pride do piatku mrcha 😅

kuspitka
17. jún 2008

ale ked beriem utrogestan tak nepride

hava77
17. jún 2008

mne pri prvom ivf prisla uz na 8 den po ET.......tiez som brala utros 2 rano 2 vecer
mrchu som mala silnu a take bolesti ze ma manzel nosil na wc, lebo som nebola schopna sam prejst ☹

kuspitka
17. jún 2008

tak este pockame do piatku.dakujem.papa

dracik1
17. jún 2008

kvetka, tak to je super, ze si tehulka, velmi ti to prajem...ako aj ostatnym babam.....davaj si na seba pozor....

kuspitka
17. jún 2008

hava ty si bola na kET?

hava77
17. jún 2008

ja som mala ivf v januari, ket v marci.....tam som potratila v 6tt a vcera som mala dalsi ET 🙂 ale uz uspesny 😉

kuspitka
17. jún 2008

kedy si zacala brat lieky na ket?

hava77
17. jún 2008

1 den mrchy

kuspitka
17. jún 2008

a kedy si si isla pre lieky?

hava77
17. jún 2008

piblizne dva tyzdne pred mrchou. pojdes na pohovor pred ketom s koordinatorkou, ta ti da protokol a lieky. potom uz cakas iba na mrchu. 1 DC zacnes brat tabletky a 14 DC ides na uzv. zda sa mi ze ET mas asi 19 - 20DC

kuspitka
17. jún 2008

ty chodis do heliosu?ale keby som chcela teraz zacat ket po nevydarenom ICSI tak nevies ci sa to da?ja dostanem mrchu bud zajtra alebo piatok

hava77
17. jún 2008

ano do heliosu a myslim ze sa da hned dalsi mesiac, ale to by si si uz musela ist pre lieky aby si ich 1DC mala.

v555
17. jún 2008

ahojte babenky!Konecne som sa dostala k vam,tolko roboty,ale je tu zas vecer a ja mozem s vami pokecat.
Kuspitka,je mi to veeeeeelmi luto,ale nehadz este flintu do kosa.Pockaj ten piatok,a potom uvidis,ale je aj to pravda ze prve IVF malo komu vynde.Nechcela som tomu verit,ale mna ubezpecila geneticka ze pozna len par ludi,ktorym to vyslo na prvy sup,a velmi vela ludi ktorym to vyslo na druhy az stvrty pokus.

juja
18. jún 2008

Dobré ránko kočenky 🙂
Kuspitka, keď Krajkovič povedal, že máš prísť ešte v piatok, tak len pekne choď on vie čo robí, možno ešte motyka vystrelí a embryjko sa neskôr zahniezdilo a hodnoty HCG predsa len stúpnu 😉 Inak mne v dec. nevyšiel ET a hneď v jan. som začala prípravu na KET.
Kvetka ja som tiež poctivo ležkala a pozrela som na DVD všetky komédie a rozprávky 🙂 ...len sa pekne šetri.. 🙂

lenka20
autor
18. jún 2008

ahojte babulky, kuspitka ☹ ☹ - to je mi luto, ze bol testik negativny, no ked ti krajko povedal, aby si v piatok prisla tak chod, mozno este daco z toho bude, mozno si mala peknu sliznicu, takze predpoklada, ze mozno sa len neskor zahryzlo.... neviem, ja by som este sla ak nepride dovtedy mrcha. a utrogestan mrchu nebrzdi, takze bud pride alebo nie, ci uz s utrosom alebo bez neho... inak ale ak to bude vazne negativne tak na ket mozes ist az o dalsi cyklus,nie hned...takze pripadne bude mesiac pauzicka, ale neboj, to vsetko dozenies 😉
chudak krajko, a mozno nema rad cokoladky 😉 no pri jeho pracovnej vytazenosti ani nemoze byt tucny, ved sa stale zvrta, jedna zena za druhou, bananiky, somarinky 😀 😀

kuspitka
18. jún 2008

Ahojte.juja ja idem na KET podla toho ako mi pridu kramy ale ak mi nepridu este do piatku tak zacinam este tento mesiac

kvetka2
18. jún 2008

dobre ránko! 🙂
leni mozno nemá rád cokoládky, ale mne to prislo ako najrýchlejsia cesta na vykŕmenie 😉 hmmm no nic, bude stále malé chlapciatko 😎

katy2
18. jún 2008

Ahojte,
tak vcera sme mali KET - ale len jedno embryjko Zalezi na nom, ako bude bojovat a ake bude silne.... Na krv idem 30.6.
Majte sa krasne, rozhodla som sa, ze sa nebudem teraz rozptylovat konikom.....

kvetka2
18. jún 2008

kuspitka,jy by som si dala po ivf aspon jeden cyklus pauzu, si prehormónovaná a hned zacnes brat nové hormóny. Telo si musí oddýchnut.

kuspitka
18. jún 2008

doktor povedal ze mozem kludne zacat ket

kvetka2
18. jún 2008

katy drzim palceky, hlavne bud v pohode. Aj jedno embrijko stačí na babetko🙂 🙂 🙂

kukulik30
18. jún 2008

ahoj kuspitka, mne sa zda, ze je to tiez skoro....my musiem mat pauzu 3 cykly.....ja by som na tvojom mieste pockala, nech telo oddychne 😉

kvetka2
18. jún 2008

ok kuspi, ja hovorim len moj nazor, ja som bola po ivf cela ubolená, ale kazdy je iný. Ak ti to doporucil aj doky a citis sa na to tak hor sa na KET 😵

kuspitka
18. jún 2008

chceme to skusit este teraz a ak to nevide dame si pauzu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre