Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

takyna
17. júl 2008

Ahoj Eli 😀 som ťa už 100rokov nezastihla ako sa ti darí?čo máš nové?

ellianka
17. júl 2008

taky 😀
za dva týždne idem na laparku, potom liečba a na jar sa pustíme do IVF, papiere už mám vypísané... potom verím, že konečne na materskú 😉

takyna
17. júl 2008

ja mám 2-laparky za sebou, to zvládneš, neboj sa, aspoň riadne kuknú čo sa v tebe deje, prípadne nejaké cysty ak by našli náhodou ti zlikvidujú a nebudú ťa trápiť pri tehotenstve 😉 aj ste boli niekde na dovolenke?či idete?

ellianka
17. júl 2008

taky, ja mám endo...takže budú vyrezávať. to bude moja druhá laparo a sama som zvedavá čo sa od tej druhej zmenilo. potom hormonálna liečba...na dovču sa ešte len chystáme. trochu si oddýchnuť a nabrať sily 🙂
a čo ty? nevolnosti už ustupujú? bruško krásne rastie...obdivovala som fotečku 🙂 😵

takyna
17. júl 2008

eli 🙂 , bruško začína byť brucho 😒 , tie kilá čo som pri stimulke nabrala ostali, a teraz ich bobáčik ešte dopľňa, manžel mi povedal, že ak bude maličké on sa bude starať a ja môžem chodiť zhadzovať 😉 kilá, trápia ma ešte, ale nezvraciam, iba záha, blbá chuť v ústach, pálenie v žalúdku, nemôžem jesť čo som predtým bezproblémov jedla, sladké blééé 😝 , ale zato broskyňe sú momentálne VIP 😀

gabika24
17. júl 2008

sylvi, robím fašírky (skoro ti odpovedám, čo? 😀 )
taky, s tou chuťou to poznám 😖 , ani ja som nemohla sladké, teraz už môžem 🙂 broskyne sú aj u mňa VIP - boli od začiatku tehu a stále sú 😵
elli ahoj. laparku zvládneš v pohode, potom šup na dovču, oddýchnite si 😵

takyna
17. júl 2008

Ahoj Gabča, fašírky by som si aj ja dala, musím ísť do obchodu, lebo muž je v práci, dcéra na mňa hodila bobek a išla do mesta, len pes sa ťahá so mnou von 😀 , ja vás kuknem poobede, hlad je hlad 😀 , pá

gabika24
17. júl 2008

taky, pá, tak si to uži vonku, u nás teraz prší 😠

ellianka
17. júl 2008

taky páááá a pohladkaj za mňa bobíčka 😵
ahoj gabi 😵
no neviem neviem, u mňa tiež vedú broskyne 😀

sylvia21
17. júl 2008

kocky - ja mam dnes za sebou uz tri broskynky 😀 😀 😀
ale ako vas tak citam, tam musim este do sept. poriadne cvicit, aby som si urobila priestor na bambulky 😉 Uz teraz mi kazdy lekar hovori - diagnoza obezitas 😠 😝 Aj ked som uz dala 6 kilo dole, je to stale malo 😒
Uz som sa tesila, ze si pojdem navecer zakorculovat, ale zacalo prsat 😝
Tak idem vytvorit aspon "domaci pohyb" umyjem aspon jedno okno a caka ma zehlenie pred dovolenkou, a potom na Vas zase mrknem.

lauritka
17. júl 2008

ahojte babulky. len som vam prisla napisat, ze genetiku mame v poriadku..vysledky mam uz po 17 dnoch.
drzte sa, ja tu teraz nechodim, lebo som teraz normalna bezhormonova snazilka 😀 potom zase pridem ahojte vsetky !!!!! 🤐

v555
17. júl 2008

ahoj lauritka,prosim ta kedy zacinas so stimulaciou?

lauritka
17. júl 2008

zlatik ja este neviem.... mam doma ziadost na na 2.IVF ale este sa neponahlam s podanim. potrebujem par mesiacov pauzicku. 😝 pa.

v555
17. júl 2008

ja som v piatok poslala vysledky z genetiky dokimu a on mi posle ziadost na 2.IVF.nemam prehlad lebo sem nemam velmi cas kedy chodit,preto neviem v akom si stadiu.ale uz teraz mi je to jasne 🙂 myslim ze budeme spolu len par tyzdnov bude rozdiel-ja mam tiez pauzicku a robi mi to dobre. 😉

veracruz
17. júl 2008

ahojte baby, prisla som sa pozdravit a zazelat vam vela zdaru🙂 a prinasam pozdravy aj od betianky...

gabika24
17. júl 2008

vera, pozdravuj betianku... 😵

mirusch
18. júl 2008

Hm, ako to, že som prvá? 😀 😕 Babenky, ja len, že vám všetkým držím palce ... my končíme ☹ Prosím nepresviedčať, rozhodnutie bolo urobené a nebolo ľahké. Ešte vás tu budem chvíľu otravovať, nech si počkám na bábätká, čo sú už na ceste 😉

zuzla80
18. júl 2008

Ahoj Mirusch, čooo, prečo končíte??? Veď sa podarilo zmraziť spermijky, čo sa deje moja???

mirusch
18. júl 2008

Ahoj Zuzlik, tak sme sa dopracovali, netusime ako, k azoospermii. Ani MESA by to nevyriesila a pokusy uz robit nebudeme. Vcera sme to uzavreli. Vies, od zaciatku plavame proti prudu, vzdy ked sme mali zacat, tak sa nieco prihodilo mne alebo jemu, to uz je podozrive. Skusime sa informovat o adopcii, ale viac-menej to vyzera, ze budme jednym z bezdetnych parov. Myslim, ze to nie je koniec sveta...a stale mozeme verit v zazraky 😅

sylvia21
18. júl 2008

Miruschka - ty si velmi mudra a sikovna a hlavne silna bojovnicka, hocikoho by tento oznam zlozil, ale ty si uzasna a dokazes o probleme rozpravat a co je dolezitejsie zmierit sa s problemom, urcite to s drahym zvladnete a cas ukaze, ktorym smerom sa rozhodnete ist, aby ste svoje stastie naplnili.

mirusch
18. júl 2008

jSylvinka, ty si poklad, aj v IP, fakt. 😵 Ten oznam ma zlozil, to si bud ista a stale mi je do placu, ale necham si cas, ten zahoji vsetky rany. O par dni ideme na romanticky vikend a potom do SR, tak trosku zabudnem. A potom hor sa do hladania prace. A to rozpravanie o probleme pomaha. Aj ked tym clovek ostatnych otravuje, za co sa ospravedlnujem, ale mlcat a trapit sa sama je ovela horsie. Preto som vdacna za tento chat a skvele babule, co tu su.
Dakujem.

zuzla80
18. júl 2008

Miruschik ja viem, že ty sa nevzdáš, možno sa o pár mesiacov spermiogram aspoň o trošičku zmení a podarí sa nejaké spermijky vybrať. Možno len teraz vám hádže osud polena pod nohy, lebo by to možno nedopadlo dobre, ale kto vie možno s odstupom času sa stane zázrak, nájdu sa nejaký plavci-borci a ani nebudeš vedieť ako a hupsnete do stimulky. Mirusch ani nevieš, ako ti to prajem.
A tak ma napadlo Miruschka, darcovské spermie by ste nechceli? Neviem ako je to finačne náročné v Nemecku, ale veľa párov to takto rieši, a nemyslím si, že by ste takéto bábätko nemali o niečo menej radi. Bolo by to VAŠE BÁBO 😉

zuzla80
18. júl 2008

Malo tam byť, "mali o niečo menej radi" 😉

mirusch
18. júl 2008

Zuzlik 😵 nuz, mame v plane dat skontrolovat spermiogram buduci rok...ale viac-menej sme to uzavreli. Predavam teraz injekcie, len dufam, ze niekto to zoberie aspon za polovicnu cenu, aj tak stratime asi 16000,- na tom. Darcovske nie. Myslim, ze by sme s tym mali obaja problem, tak radsej sa skusime informovat o adopcii, ci mame aspon trosku sancu. Ja neviem, ci sme len mi taki "vadni", ze nechceme darcovske...ale myslim, ze by to nerobilo vo vztahu dobrotu.
Uvidime. Ale momentalne hladam pokoj v dusi 😅

fedra
18. júl 2008

miruska ... moc ma to mrzi.
Urcite to nebolo lahke prijat taketo rozhodnutie ... ale nech uz sa po case rozhodnete pre akykolvek krok, budem na teba mysliet a velmi drzat palceky 😉

mirusch
18. júl 2008

Ok babule, dakujem. Idem nakupovat, som nebola 2 tyzdne...to sa mi v zivote nestalo... 😀 -aspon chapete v akom stave som bola 😀 chladnicka prazdna. Este sem dnes kuknem.

maska1
18. júl 2008

ahojte babky. som sa k vám sem natlačila. 🙂
Fedri chcem sa ťa spýtať, či je pravdepodobné, že aj embryjká dvojkovej kvality môžu prežiť 4 a 5 prelomový deň. Veľmi sa bojím, aby bolo čo vkladať. Dík 🙂 🙂 🙂

sylvia21
18. júl 2008

Miruschka - nakupovanie lieci 😉 Mudre rozhodnutie. 🙂 A nezabudni i na chutny obed alebo romanticku veceru 😉

sylvia21
18. júl 2008

Maska - co je to dvojkova kvalita embrii? Vies mi to prosim ta blizsie vysvetlit, ak poznas cele hodnotenie....

fedra
18. júl 2008

maska ... my sme mali dvojkove, no nenechali sme ich na PK, na treti den nam vkladali obe sestbunkove.
A vidis, obe sa chytili 🙂
Maska, kolko oplodnenych vajok ste mali ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre