Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

takyna
28. aug 2008

Ahojte kočky 🙂 , Renus tak nech je to super štart s ešte lepším záverom, držím palce, zdravím stratenú Betianku veľmi nám chýbaš, nedáš o sebe znať ako čo máš nové 😠 , ale verím, že napíšeš 😀 , a Lenka tak nech ti rýchlo prebehnú tie tri týždne a už nech si tu 😵

renusa
28. aug 2008

Ahojte, tak to budem počítať od dnes...hoci už v noci to nebola slabá mrcha 😝
Tanitka, volám dnes ale iba svojej dr., idem k nej na UZV 😉
Lenka, mne stačí jedno na začiatok....ale s radosťou by som sa pridala aj k dvojičkarkam 😵 ale hlavne aby niečo bolo 😵
Betianka ahojjj 😉
Ja idem teraz k zubárke...tak mi držte palce.....lebo tie moje zuby 🙄 a to ešte nie som tehula 😉

Pekný dník všetkým 😎

tanitta
28. aug 2008

Ahojky.. kocky....
Renus.. uz viem 😵 ... nejak mi to vyfucalo z hlavy ze nemusis cestovat 😎 ...
dnes som len na skok.. caka ma dost prace.... 😠 ....pa

pahu
28. aug 2008

Ahojte, Vám sa to tu pekne zatehuľkovieva, môžem sa pridať? 😉

lenka20
autor
28. aug 2008

caute caute, pahuu - ahoj 🙂 jasne, pridaj sa, tusim sa naozaj plni to co som pisala hned v prvych riadkoch 😉 pekne sa to tu plni tehulkami 😵

aanetta
28. aug 2008

Ahojte.pridavam sa k vam.vcera som bola na KETe tak teraz dva tyzdne cakania predomnou 😅

pahu
28. aug 2008

Lenka ďakujeeem 😀 Dúfam že Vám to tu posilním ďalšou tehuľkou a nepokazím štatistiky 😉

Aanetta, držíme palčeky 😀

aanetta
28. aug 2008

Dakujem Pahu 🙂

lenka20
autor
28. aug 2008

zlaticka prajem vam krasny predlzeny vikendik, cakatelkam nech sa blsky zavrtaju pekne tam kde maju, paaaaaa

v555
28. aug 2008

Aanetta držim ti palce nech to babo čo mas pred menom je o par mesiacov u teba v postieločke. 🙂

pahu
28. aug 2008

Pekný víkendík 😀

violoncielka
28. aug 2008

Ahojte babky,tak sa k vam pridavam aj ja.Od dnes zacinam brat antikoncepciu a v oktobri by som mala mat IVF.
Tak a prisiel aj na mna rad,hoci som do dnesneho dna dufala,ze to nebudeme musiet podstupit.
Vidim ze sa to tu hmyri tehulkami tak snad sa coskoro aj ja ku vam pridam.Ste take pozitivne,teraz vas tu budem dlhsie otravovat...ak mozem.....
Majte sa krasne a do otehulkovania

mirusch
28. aug 2008

Jej, ahoj Violoncielka, som ta postradala v zahranicnej teme 😀 Napis potom, ze teda vam co zistili, preco musite nakoniec na IVF...Budem drzat palce!!! Len pozor, mame tu same dvojickove tehulky 😀 Ak chces do tabulky, tak mi napis do IP prislusne udaje - kuk moj album.

laura123
28. aug 2008

ahoj dievčatá
včera som bola na umel.opl. a teraz mám slabý červenkastý výtok a velmi ma bolia prsia, znamená to niečo???

mirusch
28. aug 2008

Lauri, ja si myslim, ze prsia ta mozu boliet z hormonov, co si brala a cervenkasty vytok moze byt od podrazdenia, ak ti pripadne pipetou niekde skrabli...ak by nepreslo alebo zosilnelo, hned prediskutuj s lekarom. Prajem ti, nech to nie je nic vazne a coskoro tehulkujes. Nohy hore a oddychuj.

cmuk05
28. aug 2008

Ahoj laura...
neboj sa nic ja som mala to iste ja som 1 den krvacala a potom to preslo.. 🙂 ale zato oddychuj 😀 😀

laura123
28. aug 2008

kočky dakujem za povzbudenie
akosi som sa tu stratila neviem to ešte poriadne ovládat.
momentálne mam bolesti v podbrušku tak dúfam že nič zlé to nieje. vlasstne je emb.sa udomácnujú.
nekrvácam len mám taký červený hlien, prsia na praskutie a teraz to brucho, bojím sa že z toho nič nebude.
čítavam vás už dlhšie ale až dnes som sa odvážila vám napísat, všetkým vám držím palčeky

laura123
28. aug 2008

zabudla som a ty cmuk si tehotná že tiež si to tak mala?

aanetta
28. aug 2008

Ahoj laura.tiez som bola vcera.do ktoreho centra chodis?

mirusch
28. aug 2008

Lauri, odvahu 😉 A pozitivne myslenie. Predstavuj si, ze si tehu a hotovo. Inu moznost nepripusti. Tie bolesti v podbrusku su podla mna normalne po tom, cim si musela prejst pri stimulke a odbere. Hlavu do kludu, lebo budes mat dvojcata. Baby, co najviac stresuju, cakaju dvojky 😀
Kludne sem pis, my nehryzieme 😀

laura123
28. aug 2008

mirusch 😉
aaneta chodím do gyncaru a ty?

aanetta
28. aug 2008

aha.ja do gynfivu v Ba.a gyncar je kde?

laura123
28. aug 2008

gyncar je v KE,
aj ty si na tom tak ako ja? alebo si už tehotná?

gregy
28. aug 2008

Ahojte, mirusch môžeš aj mne zmeniť údaje v tabuľke - 1.IVF neúspešné nakoniec som pri tom krátkom protokole s Clostilom vyprodukovala len 3 folíky ale boli prázdne takže nebolo čo oplodnňovať ☹

aanetta
28. aug 2008

😀 este neviem.vcera som bola na transfere.takze test o dva tyzdne.kolko si mala vajok?

laura123
28. aug 2008

2 a ty ??
2 je asi málo nie?

aanetta
28. aug 2008

bud rada aj za 2.ja som mala 39vajok a oplodnilo sa mi z nich len 9.potom 3 z nich sa prestalo vyvijat takze mi zostalo 6.

laura123
28. aug 2008

mirusch ja by som veľmi chcela dvojičky to bol vzdy môj sen.

jojojoj chyba nie včera som bola na uml.pol. ale prevčerom.

laura123
28. aug 2008

koľko ?????? pre jána pána ... tolko veľa vôbec môžeš mať a čo na to lekár?

aanetta
28. aug 2008

je to sice vynimocne ale stane sa 😅 ale uz ma to aj velmi bolelo ja som ich tam povodne mala 50.tych 39 co mi vybrali bolo plnych.ale potom som z toho chytila OHSS takze som si uzila 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre