Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zulka29
25. sep 2008

Dakujem vam babulky 🙂 😵 veľmi rada by som sa k vam uz pridala aj s ostatnými raketkami a mohli sme konečne túto tému zamknúť na veľký klúčik 😅 . Ako tak pozerám, už je odsúdená na zánik 😀 všetky ste v tehulkách 😵

takyna
25. sep 2008

všetky ešte nie, čakáme na vás VIP 😉 🙂 A tešíme sa 😵

aspoň trošku posielam tehu vírusíkov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

juja
25. sep 2008

Zulka tfuj, tfuj, tfuj, nech sa bambulky pekne chytia. Držím palčeky 🙂

takyna
26. sep 2008

Jujka držím ti moc palce na dnes a posielam tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gabika24
26. sep 2008

jujka, aj odo mňa - pre istotu - ale už ti ich asi ani nie je treba, lebo ich sama budeš rozdávať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dior
26. sep 2008

ešte aj ja som tu zostala a aj LEnka 20 ☹

violoncielka
26. sep 2008

Ahojte babenky....chcem sa opytat na pichanie gonalu.Je dolezite pichat si ho na niektoru stranu,alebo najlepsie do stredu.Mne kazala dr. pod pupok,ale na you tube si pichali vacsinou na niektoru stranu. 😒 Ak niektora viete odpovedzte prosim

alicag
26. sep 2008

violončielka trošku do strany

alicag
26. sep 2008

ale aj ja som ostala ☹

dior
26. sep 2008

ahoj, ja som picahla raz na jednú stranu a raz na druhú-tak mi povedali v CAR- a tak pod pupok -akokeby na vaječníky ,len teošku vyššie 😉

violoncielka
26. sep 2008

Vdaka ali, .....je to velka bolest? mam pichat rychlo,alebo pomalsie?

violoncielka
26. sep 2008

Aha dior,vdaka.Som si myslela,ze stale na to iste miesto,ale takto to bude lepsie
🙂

violoncielka
26. sep 2008

No uz sa mi to babky blizi,..bojiiiim.Dnes vecer sa kona injekcia!! 😕

alicag
26. sep 2008

neboj violončielka neni to take strašne trošku len zaštipe a po niekolkych ani nebudeš vediet radšej si pomalšie puštaj menšim tlakom nie naraz to neni dobre.

dior
26. sep 2008

Alicag -ale tenot rok je taký plodný že musíme tútú tému opustiť 😉 a ešte to stíhame 😵 😵 😵

Violoncielka- to preto,aby si nemala modrinu 😉 tento liek je super- nič to nie -je , ostatné kočky si musia lieky miešať -naťahovať stiekačami a pichať brutálnymi ihlami -bléé, toto je mercedes v IVF 😉

violoncielka
26. sep 2008

ty si mala pero? lebo ja mam v baleni 15 (sice malickych striekaciek s injekciami) a tiez si musim liek prasok s tekutinou zamiesat a natiahnut

Ale najhorsi je asi prvy moment...vsak? No ved vam zajtra napisem ako som to zvladla 🙂

alicag
26. sep 2008

diorka a do akej temy pojdem?ked nestihnem do konca roka možno? 😀

violoncielka
26. sep 2008

ali kolko musis cakat na ket?

dior
26. sep 2008

musíš otehotnieť do konca roka a basta 🙂

violoncielka
26. sep 2008

suhlasim s diorkou

alicag
26. sep 2008

dior jaaaaaaaaaj jasneeeeee 😀 😀 😀
violončielka praveže neviem lebo dnes len 2.den krvacam a až potom sa mam ozvat lekarovi na konzultaciu tak som zvedava čo mi povie nikdy som nebola na kete iba vždy ivf.ale zaujimalo bi ma aky tam musi bit čas medzi ivf a ket 1.2.3 mesiace?

dior
26. sep 2008

stačí jeden cyklus- teda po tomto 😉

alicag
26. sep 2008

ty brdo to je dost rychle aj na psichiku

dior
26. sep 2008

možno- ale vraj je to výborne ,lebo telo je na to pripravené po tej reprodukčnej stránke-výstelka maternice a tak... ale záleží na žene ako sa cíti, musíš byť na to pripravená ...

alicag
26. sep 2008

jasne 🙂 🙂 🙂 možno hned je to fakt aj lepšie 🙂 🙂

eva7780
7. nov 2008

troska oprasim temu,mna caka moje 1.IVF,uz onedlho 🙂

sisajojo
16. nov 2008

ahojte aj mna to caka,ale este musim pockat tyzden a potom idem na rozpis kedy zacinam s liekmi a potom sa budem urcite pravidelne zapajat ,lebo mam veeela otaazok a mam v tom strasny zmatok 😅

b.bardyova
27. sep 2012

Ahojte kocky tak ja mam 1 IVF za sebou, zajtra idem na krvicku ( aj ked testiky nic neukazuju :() mala som ist v pondelok ale kedze som dnes zacala spinit tak uz idem zajtra ...ale ak sa nezadarilo cakaju na nas mrazacikovia a mozno nas zajtra pani doktorka prekvapi :D

tessyna
1. okt 2012

ahojte, tak sa pripájam k témičke zo super názvom 🙂
Mňa čaká KET 8.10 a 7.10 sa beží maratón mieru v KE, tak dúfam, že obidva maratóny dopadnú výýýborne ;)))

tessyna
5. okt 2012

@b.bardyova
ahoj, tak ako si dopadla ? Dúfam, že "pozitívne" 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre