Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

gabika24
28. júl 2008

havka, mooooooooooooooooooooooooooooc gratulujem.
takynka, držkám palce, neboj, všetko bude v poriadku 😵 zajtra sa tu pochváliš ako bobáčik pekne narástol 😉

zuzla80
28. júl 2008

Juuuuj Takynka moja zlatá, to čo s tebou stvárili. Moja toľko si si vytrpela, len si dávaj na to niečo chladné, nech ti to nenapuchne a hlavne si do toho nešprtaj s jazykom 😉 Nech ťa to rýchlo prebolí a ako bolestné dostaneš zajtra krásnu fotečku drobčeka 🙂 😵
Alicka, Mapka dúfam, že to dopadne dobre, a že to všetko stihneme, lebo by sme potom museli prekladať dovolenku 😒 Ale ja viem, bábo je prednejšie 😉 Tak mi držte palce, nech sa moje jajka umúdria a rastú do krásy 😉

sylvia21
28. júl 2008

mapka,alicag bolo vyborne, troska uprsane, ale uzili sme si krasnu prirodu.

takynka - vela oddychuj, nech ste v poriadku. dnes ste boli obaja statocni, dali vam ti zubari pekne zabrat
Zuzli, uz si na ceste k velkym vajkam, len vydrz, asi su teraz nejake tvrdohlavejsie 😉 . Budem na teba mysliet.

mapa73
28. júl 2008

zuzlík, neboj stihneš určite aj dovolenku, tam krásne zregeneruješ a späť prídeš ako mamina 🙂

zuzla80
28. júl 2008

Mapka si pokladík, čo je to oproti tvojím problém však, neže by som bola rada, že to ide vcelku dobre, ale ešte sa vám tu sťažujem.
Sylvika aj ty si pokladik, ďakujem za držanie palcov. A inak IP, čo si mi posielala, tak mi nedošlo 😒

zuzla80
28. júl 2008

Babule neviete mi ešte poradiť, aké veľké majú byť vajka pred pichnutím Pregnylu. Ja si nepamätám ako veľké boli.

mapa73
28. júl 2008

Zuzlík, pre každého sú tie jeho problémy veľké a rovnako zaťažujúce. Viem, akým stresom prechádzaš, tiež som sa veľmi bála keď mi dali dávku na minimum, že či neprestanem reagovať. a vtedy to bol pre mňa dosť veľký stres, lebo stále som nad tým premýšľala. a tak je to so všetkým. vždy keď si v problémoch a máš stres, tak je jedno či je to oproti ostatným väčší alebo menší problém. telo trpí. A to že sa sťažuješ? Veď sa tu sťažujeme všetky, len si prečítaj pár strán dozadu a jedno ktoré. Sme tu nato, aby nás mal kto vypočuť, poradiť a podržať.
Všetko čím prechádzame pri IVF je tak trochu proti našemu telu a každé telo vie, že je to niečo neprirodzené, takže sa človek obáva. je to normálne.

zuzla80
28. júl 2008

Mapka tak pekne si to napísala 🤐 😵

mirusch
28. júl 2008

Ahojte babule.
Havka, blahoželám k blške 😉 , opatruj ju, nech sa jej tam páči.
Takynka, chúďatko moje, presne viem, čo s tebou robili, ja som si tým prešla v júni, keď mi museli zub vyberať nakoniec chirurgicky - potom pokeciame kde si bola... Presne tak - ľad na líce a repíkový čaj na výplach. Držte sa aj s bobáčikom.

Baby, čo to tu dnes čítam. Ja už veľmi neprispievam, veď už medzi vás nepatrím, ale špehujem vás. Čo to je za depresia? Veď ešte bojujete, či nie? Čo mám povedať ja, čo už pozerám z druhej strany rieky? Isto, posťažovať sa treba, ale ešte nehádžte flintu a embrijká do žita 😅 , kým rozhodnutie nie je definitívne. Okej? Inak, najlepšie pomáha, teda aspoň mne, toto - predstavte si, čo sa môže najhoršie stať, zistite si, či je aj na to najhoršie riešenie (obyčajne je na všetko aspoň jedno riešenie) a keď sa s týmto zmierite, tak všetko ostatné bude pre vás dobrá správa. Najdôležitejšie je zdravie. Rodina, partner. Na to nezabúdajte. Veľa sily všetkým. 😵

tanitta
28. júl 2008

Zuzla...nebojkaj... oni dorastu potvory...ja som pichala 18dni !... proste su lenivsie ale o to potom budu kvalitnejsie 😉 ... uvidis...folik by mal mat pre pregnylom min.18mm....
Takynka...no nazdar(((...ale uz bude dobre...ja som tak tiez bola...na operacke asi hodinu...odisla som az s krvavym trickom... co presiaklo...

zuzla80
28. júl 2008

Táni 18dni 😕 😲 A nevieš Táni vajka ku koncu nerástu rýchlejšie, alebo sa mi to len marí. Dnes som dostala aj štipľavku, tak dúfam, že im to pomôže rozhýbať sa.

Mirusch ahoj, som rada, že ťa tu vidím a poteší nás každá tvoja dobrá rada, povzbudenie, ktoré napíšeš, ako dnes 😵

mirusch
28. júl 2008

Zuzlík 😉 klídek, oni dorastú. Spomeň si na Fedru. Dokonca som včera niekde čítala príspevok od babenky, čo mala jeden folikul-jedno vajíčko-jedno embrijko-1 dieťatko 😀 . Možno ti zvýšia dávku. Zatiaľ im môžeš prehovoriť do duše, oki? 😵

tanitta
28. júl 2008

Zuzla...nerastu ku koncu rychlejsie.. ale bude sa ti to tak zdat ze ano 😎 pretoze ku koncu sa to tak zda.. lebo uz sa finisuje 😵 ... jaaj stiplavka...to je normalne hcg(oni davaju choragon).. tusim...cca 300IU...to ten papierik ti dali do ruky??....nooo 18 dni veru...vyzeralo to biedne hned od zaciatku... uz som to chcela na vlastnu ziadost ukoncit.. ale ukecali ma ze uz som v polovici ze by to bola skoda...tak som sa nechala ukecat.. vycikala som //;).....

alicag
28. júl 2008

Zuzli neboj ked si pozrem do svojich starych diarov a pozeram,čo mi pichali tak vždy mi oni dopichovali štiplavku asi 6 krat za sebou a to som si rano pichala150 puregon.a vajka boli stihli to potvorky 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulik30
28. júl 2008

ahojte 😵
nesiel mi net, takze az teraz si vas precitam, ale stihla som zaregistrovat to najhlavnejsie.....HAVKA.....z celeho srdca blahozeláááááááááááááááááám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maahuliena
28. júl 2008

avojte zlatíčka 🙂

takynka, moja, božee, čo to tam s tebou robili ☹ 😠 jeden zubok a takto dokáže znepríjemniť všetko 🙄
držkaj sa a oddychuj čo najviac..

havka, jupiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 gratulujem moooc 🙂 🙂 😵

zabkaevka
29. júl 2008

ahooooooojte kočičky.
Havka tak si ma veeeeeeeeľmi ptoešila, držkam pršteky, aby blška zosilnievala a bola v brušku 9 mesiacov a potom navždy 🙂 🙂 Dala si mi veľkú energetickú bombu a silu pokračovať 🙂 ďakujem
Takynka, juuuj tie zuby nešťastné ☹ len pekne oddychuj a dnes ti doki v centre potvrdí že je všetko OK, daj o sbee vedieť 🙂
Včera som bola u svojho gyn., viete riešiť tú jazvu na maternici, a hovorila som mu že sme cez víkend s manželíkom snažilkovali, a on, že tak nemôže mi robiť žiadne vyšetrenia ani strery, čo ak .... 🙂 takže budem veeeeeeeeeeeeeeľmi dúfať dva týždne. chichi
Ja dnes idem an služobku, ale nedalo mi pozrie sa na Vás. Tak sa majte, zajtra nakuknem. paaaaaaaaaaa

zuzla80
29. júl 2008

Vidíš Táni, mne sa niečo marilo, že ku koncu rastú rýchlejšie... ale to je riadna haluz 😀 Hej štipľavka riadne štipala 😒 , ale dostala som "len" 150IU hcg. Predtým mi to zvykli dávať skôr, tak neviem prečo mi ju nezačali pichať skôr. Zatiaľ to bola prvá a keď si pamätám v predošlom cykle som ich dostala asi tri.
Inak dávku mi nezvýšili, pokračujem so 100IU Puregonu a v stredu idem opäť na kontrolu, tak mi držte palce, nech sa vajka umúdria 😖

Evka tak príjemnú služobku 😉

sylvia21
29. júl 2008

ahoj maahulienka - ako dovolenkujes?
Zabkaevka - na sluzobke si pekne oddychni 😉 Budeme drzat palceky, velke 😵 😵 😵
Takynka - aj ty vela oddychuj, musi to urcite dopadnut dobre, ved uz ste spolu s bobacikom tolko vydrzali 😵 urcite daj vediet, ako pokracujete po navsteveu dokiho.
Kukulik - 4.8. na teba presne budem mysliet, lebo i ja mam vtedy dokinu, ale zatial len konzultaciu. Ako maly Samulik dovolenkuje? Paci sa mu voda?

kukulik30
29. júl 2008

krasne ranecko damy 😵 😵 😵

sylvi...my sme zatial doma aj so Samulikom a tato vecne v praci, ale na dovcu , taku kratsiu sa chystame az 13 . 8. do Tatier, tak asi na 4- 5 dni...taaaaaaaaaaak sa tesim...dufam, ze vyjde pocasie 😉 🙂
taky ...tiez sa pridavam a drzim palce, nech vysetrenie dopadne dobre 😉
zabka.....mozno ti nebudu moc robit ziadne stery, lebo sa snazilkovanie zadari 😉 to by bolo, co? 🙂 drzkam palceky
Zuzlik.....tfuj tfuj tfuj ...nech vajka rastu...neboj, nakoniec budes prekvapena, ze si zbytocne strachovala 🙂

kukulik30
29. júl 2008

no ja sa nateraz lucim, nakuknem poobede 🙂

ellianka
29. júl 2008

havka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem
takynka 🙂 už sa teším na správičku od teba ako bobáčik narástol a možno aj nové foto 🙂 🙂 tie zuby dokážu poriadne vytrápiť ale verím, že už je všetko ok.

žienky pekný deň 😎

sylvia21
29. júl 2008

Kukulik v Tatrach je krasne a s takymi malymi drobcami ako ja Samko behaju po vsetkych terenoch, az som bola prekvapena, ako sa to deturencom paci. 😀 😎

tanitta
29. júl 2008

Cauky kukucky 😉
Zuzla...ratam ze cez vikend bude opu 😵 ... a pokial si zostala na davke co mas tak ides dobre.. hormony slapu 😀 ...

alicag
29. júl 2008

Ahojte všetky snažilky a buduce maminky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabika24
29. júl 2008

ahojte...
pekný deň babulky...
tanittka, vidím, že o chvíľu máš ďalšiu kontrolu - budeš aj vidieť bobáčika?
evka, peknú služobku a hlavne ešte krajší výsledok po snažilkovaní 😀
kukulik, tebe sa to tiež kráti do krvičky, čo? ale mne sa to vtedy zdalo nekonečné 😉
takynka ako???

tanitta
29. júl 2008

Gabi... asi len pocut.. tym Doplerovym ? ?pristrojom... na utz pojdem o 14.8.... na ten velky... a vlastne to bude aj poradna....lebo ja chodim kazde 2tyzdne na gynekologiu raz na kontrolu a dasi krat na poradnu...

takyna
29. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , teraz sme dorazili, všetko je ok, rastieme máme skoro 7cm, sme 13/3 týždni, takže zo mňa opadla nervozita, ináč dosť bolo zase ludí v Heliose a taktiež som nevedela, že už robia 2-soná a rapídne zdraželi za obrázky za sono už pýtajú 80sk 😒 moja doktorka to robí grátis 😉

gabika24
29. júl 2008

taky, už som ti chcela volať 😉 to je super, že tak pekne rastiete... ešte ti býva zle?
ináč, ja som tam pri potvrdení akcie srdiečok platila za sono 500sk a obrázok 40sk... nuž, každý špás niečo stojí 😀 😀 😀 - ale hlavne, že nám majú čo kontrolovať 😉
idem zasa variť 😅 - mám pocit, že nič iné nerobím a to ma čaká zaváranie...

tanittka, ten veľký ultrazvuk bol fajn, bola som vyškerená, keď som videla, ako sa krásne bábätinká hýbu v brušku, v tom momente ako doktor sondu pritlačil na brucho, hneď na tom mieste začali kopať 😀 . ale samozrejme som mala aj slzičky na krajíčku, také to bolo krásne 🙂

baby, keď sa neodrhnem od počítača, zas nič neurobím... - aj keď by som tu radšej sedela. tak sa zatiaľ držkajte, potom ešte kuknem... 😵

tinucha
29. júl 2008

Taky super, teším sa. 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre