Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zuzla80
30. júl 2008

Kuspitka nemáš za čo ďakovať, myslím si, že je to na zvážení každého z nás a ta snaha mať bábo nás ženie viac a viac dopredu. A kedy by ste chceli ísť na ďalšie ivfko?

kuspitka
30. júl 2008

chcema ist na dalsie okolo 20.oktobra 8.8 chcem vypisat ziadost.
a ty sa mas ako??

tanitta
30. júl 2008

Zuzla.. urcite by ta nenechali ist dalej..o tom som presvedcena... 😎 ...keby daco.....v sobotu pichas pregnyl a v pondelok bude opu 😵 ...
Kuspit...myslim si ze ked nemas problem ist fyzicky aj psychicky do ivf.... nie je co riesit;)... zmrzlinky pockaju...

zuzla80
30. júl 2008

Tak ti držím palce, nech sa už konečne podarí.
A ja Kuspi, vylievam si tu svoj smutok, ale som babám vďačná za ich povzbudenie. Pichám už 14deň Puregon a vajka nejako pomalšie reagujú. Uvidím, čo povedia v Helíku v piatok. Bola by som už rada, keby už bol odber.

kvetka2
30. júl 2008

zuzlík,ved vlastne až tak dlho nepicháš, možno s tým trosku súvisí aj oneskorená mrcha.hmmmm 😕 ale výsledky z krvy nepustia, tak ešte isto vajká "niečo znesú" 🙂 a v piatok už bude fajn.
inak my traja sa máme celkom fajn, ešte by som mala byť do 18.8. doma a potom do práce 😝 . Jasné nevolnosti a pachute ma ešte trápia , ale dá sa 😉 zdá sa mi,že posledné 2dni je to trosku lepsie.Inak dnes popoludní som 2 hod. spala 😵 a zobudila som sa ako taký sup a utekala som do kuchyne lebo mi strašne chutil banán v čokoláde a ked som ho zlupla, tak som ešte zjedla kokosovú bounty 😎 no hrôza 😀

kuspitka
30. júl 2008

dufam ze ti povedia ze ides dalej velmi ti to prajem.velmi.
potom napis ze ako.este si pichas nadalej?

zuzla80
30. júl 2008

Táni dík 😉 Chcela som sa ťa opýtať Táni ty si mala predlženú kultiváciu? Nejako si nepamätám

tanitta
30. júl 2008

zuzla kedy myslis?? teraz naposledy?

aanetta
30. júl 2008

Ahojte baby.chcela by som sa vas spytat ako dlho vas bolelo brucho po odbere.ja som bola v pondelok na punkcii a este ma to pobolieva.ale to by ma az tak netrapilo ale mam dost nafuknute brucho a neviem ci by to mohlo byt po tej punkcii alebo nieco ine.dakujem.

tanitta
30. júl 2008

Anetta... tak 4dni pobolievalo....nafuknute bolo stale....ono sa to dostalo do normalu po prvej ms po ivf...

zuzla80
30. júl 2008

Kvetuška ty maškrtnica jedna 😀 Len si daj, na čo máš chuť, resp. na čo majú drobci chuť 😉 Sa teším, že ste v poriadku, a tie nevolnosti nech pomaličky ustupujú, aby si si mohla tehotenstvo užívať 😉
Kuspi vďaka 😵 ešte do piatku pichám a v piatok uvidíme, čo bude ďalej

Babulky idem už domka, majte sa pekne a veľmi vám ďakujem za povzbudivé slová, ani neviete ako vhod mi padli 🤐 😵 paaaa

zuzla80
30. júl 2008

Tánička myslela som teraz naposledy 😉

tanitta
30. júl 2008

Zuzla... tak teraz som mala et na 3den po opu... bob a bobek mali 12buniek 😵 ....ale teoreticky sa uz po 2dnoch kultivacie vravi o PK....my tu berieme PK ako 5dni..paaa a pekny dnik....

t123
30. júl 2008

Ahojte u vás som prvý krát a celkom sa mi zapáčilo.
Zuzla myslím,že ideme spolu bojovať,ja pichám
Menopur 7 deň,takže vedieš,držím moc palce
a dúfam,že len v dobrom ťa budem nasledovať.
Čo robí tvoje bruško?Mňa bolí už teraz dosť a to
že vraj ku koncu môže byť aj horšie,preto sa pýtam.
Dík 😉

kuspitka
30. júl 2008

zuzulka ako sa citis?

v555
30. júl 2008

ahoj kuspi,paci sa mi ten tvoj termin,budeme bojovat spolu,pojde to lepsie.

alicag
30. júl 2008

Ahojte babulky dobre ste sa rozrečnili. 🙂
Zuzlik všetko bude dobre neboj oni pekne porastu 🙂 ;
kuspi tak v oktobri pojdeš dotoho aspon si dovtedy odychneš a nazbieraš nove sily-) 🙂

domcek1111
31. júl 2008

ahoj zuzla, ja som trocha pozadu za tebou, ale chcem sa spýtať, keď si si pichala decapeptyl, tak keď si stláčala-štípalo ťa to? Ja len dúfam, že si to dobrée pichám...dík za odpoveď...
a ináč, vajká sa ti zobudia, uvidíš, len hlavu hore!!!! 😉

zuzla80
31. júl 2008

Ahooojte 🙂
Kuspitka ahoj, no vajka bolia už dostatočne 😉
T123 tak dúfam, že to dotiahneme do víťazného konca 😉 No vaječníky cítim už od začiatku stimulky a teraz ku koncu je to viacej, v noci som sa sem tam prebudila na bolesť, už by som bola strašne rada, aby sme to zajtra už ukončili. A ako zvládaš kontroly, myslím ako sa darí vajkam?
Alicka ďakujem 😵
Domček niekedy ma decapeptyl štípe inokedy nie, ale ja mám iný problém, strašne ťažko mi ide prepichovanie kože, už mám toľko modrín od dekáču, že hrôza. Inak veľakrát tu baby písali, že ich dekáč menej štípal vtedy, ak si ho vybrali z chladničky skôr ako išli pichnúť. Keď je studenší, tak vraj viac štípe. Určite si dobre picháš 😀 , veď to nieje nič zložíté, pichneš, vystriekneš obsah injekcie a vytiahneš 😀 😀 😀

zabkaevka
31. júl 2008

Dobré ránko kočky 🙂
domcek1111, áno štipe to, a to aj vtedy keĎ si decapepthyl vyberies skor z chladnicky. Vtedy menej, ako uplne studene, ale stipe.
Zuzla8, aj ja som bola sama modrina, do pravej nohy, stehna som si pichala Gonal, to bolo v pohode, to tak nebolí, a do ľavej som si pichala decapepthyl a ten dosť bolel aj pri prepichnutí, aj pri stieknutí štípal, a potom modrina. Hmmmm nevadí, som si hovorila, hlavne nech zaberie 🙂
Kuspitka, asi aj ja by som tak rozmýšľala ako ty, presne mrazáčikovia môžu počkať, ale potom, aj za to platíš, že ti ich zmrazia. Aspoň v našom centre je to tak.
Dnes nemám náladičku, tak sa tu budem pokukávať viackrat 🙂 príjemny dnik

domcek1111
31. júl 2008

díky kočky pichám si teraz o deviatej-a už som si ho vybrala z chladničky 😉 ....no uvidíme, ako to bude dnes...čítam, že vy si pichate gonal do nohy...lebo ja mám puregon-a ten budem dávať do bruška...ale asi každý ma v centre to inak-ja chodím totiž do Helika

domcek1111
31. júl 2008

zabkaevka ty si si pichala decapeptyl do nohy?

gabika24
31. júl 2008

ahojte babule.
domcek, želám úspešnú stimulku.
zuzlik, vajka už musíš riadne cítiť, ale neboj, už čoskoro to bude ok. zabudla som, kedy máš kontrolu.
t123 držkaj sa.
babulky pekne stimulujte a potom šup bábätko do bruška 😵

domcek1111
31. júl 2008

jej gabika-to je pekné, že si nezanevrela, aj keď si už tehuľka, pošli veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi veľa vírusikov 😵 😵 😵
a babätka ako, poslúchajú? 🙂

kukulik30
31. júl 2008

ahojte kocky...
domcek, ja som mala Gonal a pichala som ho do bruska.....v podstate je to jedno, kde to pichas.....niekto do bruska a niekto do nohy....ako je komu lepsie, ten liecik sa dostane , tam kde ma 😉 stastnu ruku pri pichani prajem vsetkym 🙂
zuzlik, uz iba jeden den a vajka si uz urcitze dali povedat a nebudu ta trapit a v piatok to mozno ukoncia....a onedlho budes mat v brusko chrobacikov 🙂
zabka ahojki 😵

zabkaevka
31. júl 2008

domcek áno do stehne, obe. tak mi povedali v centre, že do svalu, a tak to je jedno.
No do stehna si to pekne vidim, brrrr ale d brucha by som nevedela, auuuuuu
A potom som sa dokiho pytala, ze ci to ma vplyv, ci do zadku, brucha alebo stehna, ze nie ziadny, vobec. Dolezite je aby sa dostala cela latka dnu, nie ze len trochu zapichnem ihlu a polka vytecie von. Hmmm to sa asi neda. Ale prvy krat decapepthyl som pichla len tak 3/4 pretoze to neskutocne bolelo, ale na druhy den a ostatne som sa zatala, a pichla celu davku. ved pre dobry zamer 🙂

kuspitka
31. júl 2008

Ahojte,dievcata ako sa mate???
kukulik ako pokracujes?

kukulik30
31. júl 2008

ahoj Kuspi 😵
ja pokracujem v cakani...asi tak 🙂 a som velmi netrpezliva.......tie dni sa strasne vlecu 😖

kuspitka
31. júl 2008

tak to viem aj mne sa to vlieklo.

zabkaevka
31. júl 2008

ahoj kukulik, ty teda ides na krv 4.8, na vysledok? hmm tak ti veeeeeeeeelmi drzkam prsteky. A ako sa citis?? spinenie si mala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre