Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

peta11
10. sep 2008

Ahojky vsetky...tak rada sa pripojim k Vam ak ma prijmete 😉 ...som snazilka-zaciatocnicka... 😝

violoncielka
11. sep 2008

Ahojte babenky, chcem sa vas opytat na pichanie injekcie do zadku....ak mi to nakoniec bude pichat manzel,ako sa to picha? Mate skusenosti? Chcem sa opytat aky desinf.prostriedok na potretie mam pouzit ,potom injekcia..je lepsie hruba,ci tenka?. Sval mam mat stiahnuty,alebo uvolneny? A ako hlboko ma ist injekcia?
Jemineee uz sa bojim...ale zvladnem to. 🙂

Peta vitaj...si ista,ze si dobre vtejtoteme? Uz ste hned uvazovali o IVF? Precitaj si aj ine temicky,lale aj tu sa vela dozvies.....Si snazilka zaciatocnicka,alebo zaciiatnocnicka v UO?
Ahojte vsetky ostatne.Dici,ako to znasas?

pointka
11. sep 2008

vcielka bud si zozen v lekarni take alkoholove tampony (mne ich nabalili v car) alebo si kup betadine na rany. Ihlu pouzivam tenku ciernej farby,ale natahujem si liek alebo miesam hrubsou. Picham vsak tou ciernou. Noha na strand, kde pichas m byt uvolnena,nestoj na nej,aby sa ihla nezlomila. Picha sa kolko a do hlbky ask 3/4 ihly. Vytahovat zase kolmo. Vela stastia 🙂

pointka
11. sep 2008

picha sa kolmo 🙂

dicinka1
11. sep 2008

violoncelka..fajn..uz si citim vajecniky..vraj je to dobre znamenie..ale ja picham do ramena..tam to neboli..ked pichas pomalicky..mne picha sestricka od mojho gyndosa... 😉 ty mas gonal..ako ja nie?

juja
13. sep 2008

Ale kočky opäť sme na druhej strane 😒 kde ste všetky hmmm? aspoň sem naprskajte tehu vírusy, my ich ešte potrebujeme 😉 ďakujeme

kukulik30
13. sep 2008

ahoj juja 😵 ako pokracujes?
sa to tu riadne vyprazdnilo, ked tehulky presli do inej temy 😀 , ale aspon vidno, ze sa tu naozaj pride do ciela 😉

kukulik30
13. sep 2008

jej juja, takze ty uz mas blsky v brusku....tak nech sa ta pekne drzia 😉 😵

gabika24
13. sep 2008

ahojte. jujka prskám - veď vieš, že také vyškerené, aby boli babuliatka v brušku veselé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - špeciálna dávka pre teba 😉
jujka - určite sú to tie víťazné, aj nám vždy vyšiel posledný pokus - keď poisťovňa schvaľovala len jeden cyklus vyšiel nám posledný ket (a to sme mali 16 zamrazených), teraz sme mali tretie ivf - len dve embr. a čakáme dvojky 😀 .
kedy testuješ?
pekný víkend babulky 😵

tanitta
13. sep 2008

Ahojte...babulky tie temy... popravde ja som rada ze som uz po dlhom case zmenila temu 😵 😵 ...a dufam ze kazda snazilka sa v snazilkovskej teme dlho neohreje;)...
Jujka.. takze thuj thuj a sup za nami
😎 ....

juja
13. sep 2008

🙂 moooc ďakujem 🙂 🙂 ...testujeme 26.9.... 😉

hava77
13. sep 2008

jujka drzim palce 🙂 🙂 😉

takyna
13. sep 2008

Jujka držím silno zaťaté päste nech to vyjde a posielam tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzla80
15. sep 2008

Jujíček ahojky moja veeeeľmi ti držím palce, posielam aj ja tehu vírusiky ale ešte také nesmelé (verím, že od štvrtka už ozajstné) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Veľmi na vás budeme myslieť nech sa to už konečne podarí a preskočíš k nám tehuľkám. 😉 🙂

takyna
15. sep 2008

Júj aj bežkyne zaostávajú, nepíšu 😒

dicinka1
15. sep 2008

dali ste si aj predlzenu kultivaciu? 😕 aky mate na to nazor?

gabika24
15. sep 2008

dicinka - my sme predĺženú kultiváciu nemali - načo aj, keď sme mali len dve embryjká a chceli sme dve aj vkladať... tak sme ich vložili a vyšlo to 😵, ale keby sme mali veeeeeeeeeeeeľa oplodnených vajíčok, asi ju máme.
niekto povie, že je lepšie mať PK - vyberieš tie najlepšie embryjká, niekto ti možno povie, že je lepšie, keď sa vložia skôr- lebo niektoré, ktoré zaniknú nejaký 4-5deň by možno v maternici prežili... ktovie.... - všetko má svoje klady aj zápory.
kedy ti vychádza približne odber? držím palce 😉

zabkaevka
16. sep 2008

ahoooojte kočičky. Ja už ani neviem kedy som tu bola naposledy a kedy som písala do fóra. Taakže neviem kto ako sa má, čo nové, kto stimulkuje, rresp. už tehulkuje. Ja som bola minulýt ýždeň na vyšetrení, cytológiu, a tak budem tento týždeň vedieť, či pri najbližšom krvácaní sa môžem opäť pustiť do stimulkovania na 3.IVF. Už sa aj teším, len dúfam, že výsledky budú OK. Dala som sa vyšetriť, pretože už rok od minulej preventívky prešiel, a aj preto, že na maternici vraj mám nejakú ranku. Doki vravel, že podľa výsledkov budeme vedieť, či s tým je treba niečo robiť, alebo to necháme, nech samo pominie. Hmmm jasné že by som brala to druhé, aj preto, aby som teda októbrovú mrchu stihla na stimuláciu. A už potom zase ma tu bude lákať viac chodiť, prispievať, rozprávať, pýtať sa 🙂 tak sa teším aj na to. Majte sa zatiaľ krásne, paaaaa

takyna
16. sep 2008

Držím palce zabka, nech nás čo najskôr nasleduješ 🙂

zabkaevka
16. sep 2008

ďakujem ti takynka, veeeeeľmi by som si to želala, a dúfam, budeme veriť v to že sa to tentokrát už naozaj podarí 🙂 ďakujem

gabika24
16. sep 2008

zabkaevka aj ja sa pripájam k držaniu palčekov - vlastne - držím ti ich stále 😵

kvetka2
16. sep 2008

ahojte 🙂
trosku vás všetky snažilky oprskám pppprrrrrsssskkkkkkkkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jujka takže bojovníci sa krásne rozmrazili- to je dobré znamenie- držím palčeky a pekne nám otehulkuj 🙂 🙂 🙂

katy2
16. sep 2008

ahojte 🙂
odkedy mame tolko tehuliek tak tato tema moc nenapreduje 😒
ale vsetkym tehulkam drzim palce, nech je to bezproblemove tehu, stimulantkam vela stastia a snazilkam, nech sa to zadari.... 😉

annaanna
16. sep 2008

čaute babenky, tak som pozitíííívnaaaa

katy2
16. sep 2008

jej, anna, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 prirodzene alebo si bola na 2.IVF? alebo KET?

annaanna
16. sep 2008

na 2.IVF.... ET sa podarilo, dnes potvrdené. HCG 281,4 a hľadám tie hodnoty, niekde ste o nich vraveli, že aké majú byť a aké sú. Vložili dve embryjká, jedno 6 a druhé 4-bunkové

katy2
16. sep 2008

neboj, vsetko je ako ma byt..... niektore mali ovela nizsie hcg a bolo to tehu..... strasne sa s tebou tesim a drzim palce, aby to pokracovalo ako ma..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zabkaevka
16. sep 2008

annaanna gratulujeeeeeeeeeem 🙂 zo srdiečka, veeeeľmi 🙂 len sa pekne teraz staraj o seba, nenamáhaj sa. supeeeeeeeer 🙂

tanitta
16. sep 2008

Annaanna... blahozelam tehulka;) kuk sem a tam si najdi tabulku ktora tebe zodpoveda...http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...
Zabkaevka,Katy...je plodne obdobie 😎 .. tak dufam ze coskoro sa zagulatite 😉

zabkaevka
16. sep 2008

tanitta, ďakujem za povzbudenie, aj ja verím v to, že sa podarí, raz predsa aj ja mám nárok na šťastíčko 🙂
jeeeeeej a chlapček to bude u teba 🙂 krásne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre