Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mimusa4
29. jún 2008

a čo po penieazoch, tie sú ak pracujeme (hoc nie sme milionári a ešte aj na PN som teraz mesiac), ale horšie je to vydržať psychicky 😒 , skúsime ešte raz, a uvidíme či sa dostaví niečo 😉

taella
29. jún 2008

koľko ste platili u Toporcerovej za IVF?

mimusa4
29. jún 2008

12 t., viem že je to menej ako inde, ale aj tak je to pre nás dosť

taella
29. jún 2008

to ste platili za výkon ale sú v tomu už aj lieky?

mimusa4
29. jún 2008

to sú len lieky a injekcie, výkon sa neplatí, čo som rada, inak by som inde niečo také asi nepodstupovala, možno len raz..

taella
29. jún 2008

tak to ste mali celkom dobre 🙂 Nás to vyšlo 12,5 za lieky , ICSI 12 tis. a mrazenie 3 tis.

sylvia21
29. jún 2008

taella dik, pozriem 🙂

mimusa4
29. jún 2008

jaa viem, tak ale čo už, aj tak tie pálky sú hrozné, nie je to fér..

taella
29. jún 2008

nie je to fér , ale aj tak sme za to ochotné vysoliť neskutočné peniaze a lekári to dobre vedia 😠

mimusa4
29. jún 2008

veď to, že majú to srdce to tak zneužívať..no dobre tak ja sa vzdialim, idem troška von papa

taella
29. jún 2008

tak pekný zvyšok nedele

hava77
29. jún 2008

mimusa tak to vas vyslo este celkom dobre. nas lieky 12 000 tisic, v centre sme zapaltili za icsi a to okolo dalsich 32 000tisic a este mame zaplatit za mrazacika / jedneho ☹ / 3 000,-.
k tym 32 litrom to nam este doktor dal specialnu zlavu 3 000,- lebo jemu samemu prekrutilo panenky ked nam to naratal 🤐 🤐 🤐

sylvia21
29. jún 2008

hava 32 000 stalo icsi? V kt. centre?

kocky , ja si myslim, ze skor vacsie moznosti nam financne pomoct je v rukach poistovni. Ja som uz pisala do poistovni i na ministerstvo zdravotnictva i do nadacii. Ozvala sa mi Eva Cerna, ze sa vo svokjom jesennom programe budu snazit vo svojej nadacii venovat i otazkam asistovanej repsrodukcie, tak uvidime, ci sa nieco pohne.S mediaciou rakoviny krcka boli celkom uspesni. Mozno i vy ostatne ste niekde pisali a ze viac hlasov niekoho oslovi a budu sa nam snazit troska viac pomoct.

kuspitka
29. jún 2008

sylvia my sme zaplatili za ICSI-TESE - a za zmrazenie 5 embrii-56 000

mirusch
29. jún 2008

Sylvia, to sa mi paci, aka si aktivna. Len ktovie, ak aj nad tym zacnu rozmyslat, ako dlho im to bude trvat. Hm. Nas sa to aj tak netyka, kvoli veku, cize 120 000,- Sk, plus 12 000,- za zamrazenie spermijok, nas neminie... ☹ Ale priala by som si, aby sa nad tym zodpovedni zamysleli a odlahcili parom. Ved kolki stroskotaju na tom, ze si to jednoducho nemozu zaplatit.

taella
29. jún 2008

prečo kvôli veku ? veď máš 35 rokov a IVF preplácajú do 39 r.

mimusa4
29. jún 2008

ahojte, tak tie ceny... 😲 😲 brutalita, tak ja môžem oproti vám len a len čušať, hoc aj tá moja položka je pre nás vysoká, čiže z toho vyplýva, že vôbec by sme si to inde nemohli dovoliť, takže žiadne dieťatko, jedine, že sa stane zázrak....fakt hrozné.. 😠 😠 😠

taella
30. jún 2008

pointka držím palce 😉

sylvia21
30. jún 2008

kuspitka, tvoje albumy sa akosi dostali omylom do mojho 😀 😀 😀

fcielkafcielka
30. jún 2008

Bre ranko zienky,

toto je SURNY OZNAM! 😉

NA STVRTOK 10.7. MAME TERMIN NA REPRODUKCNEJ IMUNOLOGII V PRAHE, NEBUDEME MOCT IST, NEMATE NIEKTO ZAUJEM?

Su tam dlhe objednavacie lehoty, tak ak to ma niekomu pomoct, napiste mi do IP, prosim. Ak nie zajtra tam zavolam a zrusim to.

lenka20
autor
30. jún 2008

fcielka, tak nebudete moct ist 😕 😕 to je skoda, hadam este zozenies nejaky termin...
inak ahojte babulky, drzim vam dnes palce - pointka, katuska.....nech ste tehulky 😵
pozeram, ze ste preberali financie - aj nas stal 1 cyklus - doplatky - okolo 35000 (lieky, ICSI,predlzena kultivacia, mrazenie).....12t - to ste z lacneho kraja 😵 😵 😵

kuspitka
30. jún 2008

Ahoj lenka.ako sa mas?
sylvia ako to je mozne

kukulik30
30. jún 2008

ahoj Lenka 😵 ano je to dost platit si taketo nieco, ale co ja viem, tych 12000, - to preto, lebo ten CAR nie je sukromny , ale statny, cize v podstate neplatis nic naviac , iba doplatky za lieky, predtym ako s otvorili sukromne sanatorium SPLN, tak Hredzak robil presne tam , kde teraz robi ta lekarka/ v starej nemocnici / a tiez som u neho doplacala za lieky 15000 a to bolo vsetko....no ano je to podstatny rozdiel 😉 , kedze teraz musia dat lekarovi okrem tych doplatkov za lieky este peniazky za vykon , co je najviac 15000 😒

fedra
30. jún 2008

Ahojte ... no nas to cele stalo 8tis ... ale to preto, ze sme nepotrebovali ICSI, nemali sme ani PK a ani ziadneho mrazacika ☹

kuspitka
30. jún 2008

ahoj fedra.ako sa mas????ty budes vediet vysledok ked ja pojdem na ket budem ti velmi drzat palce

fedra
30. jún 2008

dakujem .... mas sa celkom fajn. No som dost nervozna, taky pocit ako pred skuskou. Taky divny pocit v brusku ... no a stale sa chodim na WC kontrolovat, dnes som 28DC

kuspitka
30. jún 2008

tak to uz sa ti krati.uz ani ja sa neviem dockat .a 7.7 ides do heliosu na test?ja pojdem tiez do heliosu 7.7 na vklad.kolko ti vlozili?

zabkaevka
30. jún 2008

Ahojte kočky, aj ja ako fedra, čakááám. Ráno som bola na odber krvi, a stretla sa tam aj s Ulitkou, a obe sme boli také bez náladičky. Bojíme sa a to je logické, že nie je nám do smiechu. Hmmm aj ja mám teraz také zvláštne pocity v brušku, ako presne pred skúškou, a taktiže mám pocit, akoby som mala mať svoje dni. včera som mala riadny termín. Hmmmmm do 14.00h. to hádam nejako vydržím, ale nemám dobrý pocit, pretože mi sestrička povedala pri odbere nedobrú správičku, že nemáme mrazáčikov ☹ tie 2 ktoré nám ostali po prenose, tak tie vraj "nedožili" zmrazenia. Hmmmm ☹ takže o to dnešné výsledky budú pre mňa veeeeeeeeeeeľmi dôležité. Potom by muselo nasledovať 3.IVF ☹ snáď nebude treba 🙂 už som pozitívna 🙂 🙂 🙂 musím

kuspitka
30. jún 2008

ahoj zabka aj ja sa bijim 7 idem na test.aj ked mam zmrazacikov aj tak je to tazke.mojka budem ti drzat palce.kolko ti vlozili,?

zabkaevka
30. jún 2008

Vložili mi 2 embryjká, tak dúfam, ež aspoň jedno z nich sa veeeeeeeľmi držalo môjho tela zvnútra a poriadne sa zahryzlo. Dala som si aj lepidlo na embryjká, no pri 1.IVF ani toto nepomohlo. Len nechápem ostatné dve embryjká prečo neprežili, žeby boli slabo oplodnené?? hmmm pretože toto je u nás problém, že mnažel má málinko a dokonca aj nie veľmi dobré spermijká ☹ neviem, snáď ich naozaj nebude potrebovať.
Kočky chcela som sa ešte opýtať na váš názor na kofeín a bylinkové čaje, napr. mätu. smie sa to teraz piť? Kávui jasné že pijem len jednu, ráno, a viac nie, a na čaj už mám veľkú chuť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre