Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

pointka
30. jún 2008

ahojte.
tak krv odovzdana, o pol druhej tam idem za dokinou, tak uvidime.
Dik za palce, i ked som uz pripravena na tu odpoved, ktoru asi niktora z nas pocut nechce 🙂

kuspitka
30. jún 2008

zabka a ty si celkom v poriadku?podla mna mozes pit kavu ale asi cierny caj nie.ale ostatne mozes

zabkaevka
30. jún 2008

áno, ja mám vsjo OK, ale aj tak čo z toho mám keď to nejde ☹
Čierny čaj ani neľúbim 🙂 ale kávičku potrebujem pretože mám nízky tlak a aspoň jednu denne si rada dám. A čítala som že dve denne neuškodia, a taktiež dve deci vínka, ale to nie denne, len sem tam neuškodí. No alkohol mi ani netreba. Ale mätový čajík ma vie ukľudniť, tak si ho idem urobiť 🙂

kuspitka
30. jún 2008

urobkaj si ho.aj ja som poriadku prve icsi sme dali len jedno.ale teraz 7.7 neviem kolko vlozime.

katy2
30. jún 2008

ahojte🙂
krv je uz odovzdana.... ale nadeje si nerobim... v stredu pojdem vypisat novu ziadost na 2.IVF.... takze dalsie kolo niekedy na jesen....
inak v SPLNe maju dovolenku od 18.8. a robit zacinajku az 9.9. ... takze skor ako v septembri-oktobri to nebude u mna aktualne.... ale co, je leto, zacnu prazdniny...... nemoze ma to polozit..... musim dalej bojovat....

kuspitka
30. jún 2008

katy budem ti drzat velmi palce.budem stastna ked napises ze ti to vyslo.

zabkaevka
30. jún 2008

ale v práci toho dnes veľa neurobím 🙂 mám hlavu plnú očakávania, tak to nejde. No idem sa aspoň pokúsiť niečo súrne vybaviť, a potom budem čakať, a prídem opäť sem 🙂 tak paaaaaa zatiaľ a ďakujem 🙂

kuspitka
30. jún 2008

dobre mojka .chod potom napis budem cakat

pointka
30. jún 2008

Zabka s kavou je to tak, pytala som sa na to jedneho velkeho odbornika, co sem dovaza kvalitnu kavu zo zahranicia, ako je to s kofeinom, no a tak je to, ak kupujete cistu 100% arabicu, nie zmes ako je napr. eduscho, Tchibo, lavazza apod. tak arabica ma uplne strasne nizky obsah kofeinu 🙂

kuspitka
30. jún 2008

pointka ozaj vyslo ti to ten ket?

pointka
30. jún 2008

no neviem, poobede budem mat vysledky, ale myslim, ze nie

kuspitka
30. jún 2008

preco myslis ze nie.ozaj a ty si celkom zdrava?

gabika24
30. jún 2008

ahojte.
babulky, ktoré dnes testujete -teda už len čakáte na výsledok, držkajte sa, aby boli potom pozitívne správičky z krvičky. tak pár tehu vírusov ešte na istotu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -držkajte sa...

pointka
30. jún 2008

ako myslis, ci som uplne zdrava?
gabika dakujeme 🙂

kuspitka
30. jún 2008

ci mas nejake problemi?ja som zdrava a vajko sa umna neuchitilo.

pointka
30. jún 2008

no ja mam zase muza zdraveho 🙂
mne nedorasta sliznica na potrebnu velkost, aby sa vajko uchytilo, okrem toho mam este PCO a anovulacne cykly... proste vsetko, co sa len da som si ja ods...la 🙂)))

kuspitka
30. jún 2008

tak u nas je to inak muz nema spermie .a ja som ok.budem ti drzat palce a co ti povedali na sone?

gabika24
30. jún 2008

pointka, neboj, okrem toho nedorastania sliznice, mám aj ja všetko, čo si vymenovala (aj veľmi ťažké PCO) a máme jedno dieťatko a dve na ceste... 🙂 - len to nesmieš vzdať, aj keď to je určite ťažké...
držkajte sa 😵

pointka
30. jún 2008

🙂 nevzdavam to, len som vycerpana a chvilami mam chut prestat. ale nie, idem dalej, nad raz 🙂

kuspitka, mne sono nerobili, iba na krvi som bola, o pol druhej idem dokine. to uz bude aj vysledok.

kuspitka
30. jún 2008

pointka budem ti velmi drzat palce

katy2
30. jún 2008

pointka, drzim palce 😵 tebe tusim aj testiky ukazali nejake //, vsak? 😉

kuspitka
30. jún 2008

koncim potom napiste.budem vam drzat velmi palce

pointka
30. jún 2008

KATY, no neviem, neverim im, mala som asi 4 druhy testov a kazdy ukazal inak, takze im neverim. Mamatest ukazoval len neg.

pointka
30. jún 2008

Kuspitka dik 🙂

pointka
30. jún 2008

Hava nam nejak nereferovala pocity 🙂 nechava to na zaver ako prekvapko 🙂

lahhel
30. jún 2008

Ahoj fcielkafcielka,
napisala som ti IP ohladom toho terminu do Prahy...dakujem

takyna
30. jún 2008

Ahojte kočky 🙂 , baby s Heliosu a ostatných car, že zabojujete a poobede budú len samé pozitívne správičky s krvy, držím všetkým palce 🙂
a posielam pár tehu vírusíkov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
30. jún 2008

Ahojte kocky... tak dufam ze tieto burkove vlny dnes prinesu so sebou aj tehu vlnu;).. Pointka,Katy...thuj thuj...
...ja som pridala som posledne foto bobika...paaa

takyna
30. jún 2008

Ahoj tanitka, ježiši vy ste veliký, a krásny 🙂 , tanit ty si kedy mala menzes naposledy?

tanitta
30. jún 2008

Noo Taky.... MS bola 28.3. ... podla nej sme dnes 13+3 ale dla utz sme uz 14+2 .. ak si vsimnes v hlavicke je krasne vidno aj mozog... keby to nebolo fotene z mobilu ta fotka je omnoho krajsia...a ty foto neni?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre