Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kuspitka
28. júl 2008

idem aj ja papa.

lauritka
28. júl 2008

dakujem gabika 🤐 🤐 🤐

gabika24
28. júl 2008

lauri 😵
havka ako?
držkajte sa, ja idem upratovať, veď sa mi vidí, že to robím stále a výsledok nikde 😅

mirica
28. júl 2008

ahojte

čítam si vás pravidelne , a len by som chcela napísať , aby ste sa za žiadnu cenu nevzdávali .......viem o čom hovorím ..ja som bytostne túžila po druhom dieťatku viac ako 13 rokov.....najprv nebol správny partner , potom nebol žiaden partner ani podmienky , potom už bol partner ale neboli podmienky, potom sa nám skoro 2 roky nedarilo........teraz mám doma dva batôžky - som neskutočne šťastná ....oplatí sa čakať a skúšať , nech by to trvalo akokoľvek dlho - ten výsledok naozaj stojí za to - niekedy len sedím pri postieľkach a hpdiny na nich len pozerám....občas si poplačem , ale tentokrát preto lebo som šťastná - verím , že raz budete takto plakať všetky- treba sa len nevzdávať

zulka29
28. júl 2008

Mirica 😵 nepridáš do albumu svoje dve šťastíčka? 😉

zulka29
28. júl 2008

Lauri, tak to je ešte naozaj krátka doma od posledného MA ...ty si si už tiež svoje užila 😖

lauritka
28. júl 2008

mirica 😵 zulka ved prave.. ja sa uz normalne aj bojim zase otehotniet ..teda prirodzene ani nie..ale zase po IVF... uz mam v sebe ten strach ako to zase dopadne.

zulka29
28. júl 2008

Lauri, keby si vedela ako sa ja bojím ...sme sa minule smiali na mojej škaredej jazve po mimomaternicovom, že by som si ju mohla dať upraviť, ale potom hovorím, že načo, kto vie čo ma ešte čaká a koľko krát ma budú ešte rezať? 😠 . Najhoršie je, že ja už ani nemôžem dúfam v prirodzené tehu a jediná možnosť je IVF 😔

lauritka
28. júl 2008

zulka.. no hadam sa nam to iste nestane...hoci mna to postihlo uz dvakrat 🙄 ...a to som si myslela, ze uz stacilo smoly.. ale hold zivot stale dokaze prekvapit 🙂 u vas uz prirodzene nehrosi...ja mam stale nadej..ale akosi tazko je tomu uverit 🙂

tinucha
28. júl 2008

Ahojte baby. Zulka, neboj, tiež som sa bála, že sa nám zase pošťastí mimomaternicové. Ale tá šanca je fakt veľmi malá a keď sme sa do nej strafili raz, tak to úplne stačilo, nabudúce to už bude dobré, uvidíš.

Lauri, tebe to už naposledy skoro vyšlo, nnebyť toho hematómu. Tiež si myslím, že je malá šanca,a by sa podobná situácia zopakovala znovu. Už si si svoje nešťastie vyčerpala, teraz už bude dobre a budúce tehotenstvo už skončí krásnym zdravím dieťatkom. 😉 🙂 Budem vám držať palce!

zulka29
28. júl 2008

Tinučka, ďakujem 😅

lauritka
28. júl 2008

tinucha dakujem za podporu. 🤐 😵 neboli ste u Dankovcika?? uz chodis ku svojmu ???

tinucha
28. júl 2008

U Dankovčíka sme boli raz na 3D/4D v 12.tt. Ale on tam nebol, bola tam iná lekárka. Teraz chodím k svojej gynekologičke. A v 20.tt. idem ešte raz na ten 3D/4D. Inak ty by si potom kľudne mohla chodiť k Dankovčikovi, on sa špecializuje na rizikové tehotenstvá.

hava77
28. júl 2008

ahojte babulky, tak tentokrat necakam ani na telefonat o 15,00 lebo mam fotecku blsicky
gatova bola velmi mila, a povedala ze toto musim vytlacit 😀 😀 😀 a este sa mi posmievala ze nepojdem na dovcu / mali sme ist do chorvatska/ ale ze mi potom povie ako tam bolo 😀 😀 srandistka......tak drzte palceky.....

lauritka
28. júl 2008

tinucha dakujem... to je nadhera, uz to vidiet takto na uzv , ze ?? havka gratulujem k blske. 😵

tinucha
28. júl 2008

Jej havka, gratulujeeem. 😀 😀 😀 😀 😀

tanitta
28. júl 2008

Havka...co tam po dovolenke 😉 ... caka ťa ta najkrajsia.. materska... 😵 ...posielam velku gratulaciu 😉 ...

mapa73
28. júl 2008

havkaaaaa supeeeer správička 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Konečne vám to vyšlo, takže teraz riadne opatrujte a oddychujte 🙂 Veľká gratulácia 🙂

fedra
28. júl 2008

havka ... jeej, aj ty mas blsku ?
Bolo vidno len jednu ?

alicag
28. júl 2008

HAVKA ...SUPEER SPRAVIčKA EšTE RAZ GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂

kvetka2
28. júl 2008

havka zo srdiečka blahoželám 😵 😵 nech sa blška pekne v brušku drží a prajem krásne tehulkovanie 🙂 🙂 🙂

hava77
28. júl 2008

dievcence dakujem za krasne gratulacie a slova radosti 🙂

fedra mi sme vkladali len jednu blsicku 🙂 ale samozrejme ze ani proti dvom by som nenamietala 😀

sylvia21
28. júl 2008

ahoj Havka - srdecne blahozelam 😵 😵 krasne si to spolu uzivajte plnych 9 mesiacov 😵 😵
Ahojte fedruska, tanitka, alicag,mapka,lauritka, kukulik,kvetka,tinucha, zulka, zabka, lenka, kuspitka,mirica,...a vsetky, co si krasne uzivate leto - prisla som len teraz z dovolenky, tak sa pomaly spamatavam, bolo fajn 🙂

mapa73
28. júl 2008

sylvi ahoj, ako bolo?

alicag
28. júl 2008

AHOJ 🙂 SYLVI AKO BOLO?TAK SA VYSTRIEDAME JA ODCHADZAM BUDUCU STREDU DOKONCA ZAčNEM STIMULOVAT TAM DUFAM,žE POJDE VšETKO HLADKO. 🙂

zuzla80
28. júl 2008

Ahojte babulky,
No Zulka dúfam, že ti tá tvoja veštba výjde aj u mňa, tak ak aj u ostatných 😉
Tak ja hlásim príchod z Helíku, moje vajka nejako zleniveli, potvorky jedny. Dnes je 12deň čo si pichám injekcie a vajká sú nejaké maličké. Vo štvrtok keď som bola na kontrole, tak mali od 7mm do 11mm a teraz skoro väčšina mala 11mm a našli sa pár okolo 13-14mm a jeden okolo 16mm. Takže pokračujem ďalej v pichaní, koľko jednotiek budem vedieť poobede a asi v stredu kontrola. Tak som dúfala, že dnes bude už Pregnyl, ale ešte budem musieť chvíľku počkať. Krajko vravel, že každý cyklus je iný, ale prečo sa to musí komplikovať vtedy keď to najmenej potrebujem. No hruuuza 😒 Vidíte baby, dnes ste to tu začali pesimisticky, a ja sa k tomu len pridávam.
Ale verím Havka, že ty ten dnešok zakončiš bombastickou - optimistickou správičkou 😉
Katy mojko, nech sa tie ľadviny dajú rýchlo dokopy 😉
Inak vás všeeeetky pozdravujem a Taky dúfam, že zub vyšiel bezbolestne von 😉

zuzla80
28. júl 2008

Jeeeej Havka, tak to srdečne GRATULUJEEEEEEEEEM.
Inak dneska ku Gaťovej stálo viac báb ako ku Krajkovi 😉

takyna
28. júl 2008

Ahojte kočky, 🙂 , Havka veľmi sa teším 🙂 držím vám palce 🙂 , baby ja som dnes zažila horor, zub mi vyberali 1-hodinu, musel mi to nakoniec robiť chirurg, 😖 nešiel von, nijakovsky, plakala som ako malé dieťa ☹ , všetkci ma tam lutovali, oči som mala rozmachlené ako keby som sa potápala niekde v mori 😖 , prišla som domov a dala som si z mrazničky na to mrazené údené rebro 🙂 , a zajtra máme ísť na ULZ do Heliosu aj s bobáčikom popicháva ma bruško tak idem ležať, ďakujem , že ste na mňa mysleli, snáď sa nám nič nestane, lebo občas mám už aj kŕče pá

alicag
28. júl 2008

ZUZLA80 NEBOJ PEKNE SI HLADKAJ BRUšKO A PRIHOVARAJ SA IM NECH PEKNE RASTU 🙂
TAKYNKA TO MA MRZI čIM SI DNES PREšLA VIEM SI TO žIVO PREDSTAVIT ☹ NEBOJ BUDE DOBRE.

mapa73
28. júl 2008

takynečka chúďa. takto ťa tam trápili! ľažkaj si a oddychuj. Chúďa moje.

Zuzlík, neboj. Nič sa ti nekomplikuje, len sa trošku posúva. neboj. Veď sa nikam neponáhľaš. neboj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre