Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

lenka20
autor
30. jún 2008

babulky straaaasne vam vsetkym drzim palceky, havka, tak predsa je nadej 😉 je to strasne neprijemne to cakanie, to poznam, ale drzim palec nech poobede si jasne pozitivna, aj take sa stava 😵 dufam, ze to bude tvoj pripad 😵
idem kuknut nasho bobicka 😵

tinucha
30. jún 2008

A do tretice som si všimla, že aj Pointka bude mať dnes výsledok, tak aj Pointke držím palčiaky! A prskám tehu bacily, aby ste sa pekne nakazili. Prrrrrrrrrrrrrrrrsk, prrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk. 🙂

tinucha
30. jún 2008

No a tehu demencia je v plnom prúde, fedra ide na test až neskôr (ale nevadí, palce držím tak či tak) a Havka, tebe držím palce dnes. Trošku som to poplietla. 😅

fedra
30. jún 2008

dakujem ... bwe, v jednom kuse beham na kontrolu na WC.
A uz od rana ma boli brusko, ale nie mrchovo, skor je to take pnutie v podbrusku co prechadza az do bolesti. Potom to povoli a o chvilku je to tu opat ... uz mi z toho prisibkava,ze 😎

lenka20
autor
30. jún 2008

tiktak - ked uz mas po laparke budu ti este zrejme robit hormonalny profil ak nemas nejake cerstve vysledky plus manzelovi SPG ak este nerobili, u nas v heliose robia aj tesne pred IVF este jeden, kde skusaju ako sa budu spermose spravat v miskach v ,, naleve ,, 😀 , vypisete ziadost na poistovnu, cakas cca 1 mesiac na schvalenie a potom ides na vec. neboj, zvladli sme to my, zvladnes aj ty, nie je to nic hrozne a ak nie je ina cesta tak sa do toho treba dat cim skor...
mysiatko - pred KET berieme aj estrogeny a utrogestan. to je vsetko. ja som napr.bola na KET uz aj v prirodzenom cykle bez liekov, len po transfere som brala utrogestan.

zuzla80
30. jún 2008

Ahojte baby, aj ja vám všetkym dnešným testovateľkám veľmi držím palce, aby sa to tu opäť rozprúdilo tým správnym tehuľkovským smerom. Veľa šťastia

mysiatko
30. jún 2008

lenka a sliznica dorastla tak ako mala?ja by som tiez isla na dalsie ket radsej bez brania estrogenov...

takitak
30. jún 2008

vďaka za všeto...asi to čakanie bude najhoršie ...ako vždy

lenka20
autor
30. jún 2008

mysiatko ano, mne vtedy dorastla aj bez liekov...
takitak - no jasne, ale v tomsa musis trenovat, najhorsie su tie dva tyzdne po transfere 😀 😵 pred testovanim 😵
zuzlik ahoj 😵
fedruska - mas papierikovu chorobu, to je normalne, aj brusko musi pobolievat, ved bobik si tam robi miestecko 😵
tanickaaaaaaa - bobik je naaaaaaadherny, krajsieho bobika som este nevidela 😵 😵 😵 a uz mas aj brusko, krasa 😉 😵

mysiatko
30. jún 2008

dakujem Lenka...skusim sa opytat v teme SPLNU ci to niekto Hredzimu aspon navrhol

kuspitka
30. jún 2008

Ahojte.ten estrogen nejako velmi nepomaha otehotniet alebo ako.???

kukulik30
30. jún 2008

zienky ahojte 😵 takze dnes cakame same dobre spravy ...dufam 😉 myslim na vas vsetky...zeby sa to dnes konecne rozbehlo???
tanicka.....prekrasna fotecka bobika 😵

kuspitka
30. jún 2008

kukulik preco sa berie tien estrogeń

ellianka
30. jún 2008

fedra, havka, pointka 😵 😵 😵 😵 😵 posielam myšlienky
hava, pointka, nech sú poobedné správy príjemné 🙂 😵

katy2
30. jún 2008

estrogen sa berie na rast sliznice maternice....

kukulik30
30. jún 2008

no uz ti odpovedala katy 🙂 kuspitka 😉

kuspitka
30. jún 2008

a nejde to aj bez toho?nemoze to nejako ublizit tehotenstvu?

ellianka
30. jún 2008

tanitt 😵 🙂 bobíček je veru krásny

kukulik30
30. jún 2008

kuspitka, asi by nam to nedavali 😉 dufam, ze to ma nejaky zmysel 😅

kuspitka
30. jún 2008

kukulik uz zas depkujem

zabkaevka
30. jún 2008

kuspitka, aj ja stresujem,depkujem, bojikujem a vseeetko este k tomu ☹
tak sa fakt obávam toho výsledku o hodinku. prišla som na koníka, aby som sa zkľudnila,ale nepomáha

kuspitka
30. jún 2008

zabka ved ja pre ket co pojdem uz stresujem ale prejde to.ty aspon budes mat vysledok dnes.tu ide velka burka

fedra
30. jún 2008

zabka ... nebojkaj moja 😉

kukulik30
30. jún 2008

kuspitka...moja...ziadne depky...to nepomoze 😵
zabkaevka, no ano v den vysledov depkujem aj ja 😀 a nic nepomaha.....tomu ver 🙂

fedra
30. jún 2008

Lenuska ... no keby si tak mala pravdu. Ale najviac to pobolieva na pravej strane ... dufam,ze sa nevybral opat robit si miesto vo vajickovode 😠
To uz by ma trafil slak z tych mojich cestovatelov 😠

zabkaevka
30. jún 2008

hmmm no áno, budem vedieť, ale práve toho sa bojím, aký bude ten výsledok. Babenky ja sa tak ožeriem (s prepáčením za výraz) keď mi to nevyjde, už tak skoro ani nebudem chccieť ísť na 3.IVF. nieeeeeeeeeeeeeeee nechcem na to myslieť. Juuuuj idem aj preč odtiaľ, nieže vás nakazím depresnými myšlienkami ☹ radšej ja by som sa mohla nakaziť od Vás tehuliek, ako takyna 🙂 hmmmmm

kuspitka
30. jún 2008

fedra mojka.na kolku mas byt 7.7 v heliose?

fedra
30. jún 2008

ano ... lebo test vysiel na sobotu ... no a kedze v ten den neberu krvicku, tak az v pondelok.

kukulik30
30. jún 2008

fedra 🙂 ....dufam, ze nie a ten vajecnik pobolieva , iba aby ta vystrasil...nezbednik jeden....a bobacik/ alebo dvaja? uz nepamatam, prepac/ sa uz pekne zahryzava tam , kde treba 😵

kuspitka
30. jún 2008

tak to by bolo super keby sme sa stretli aspon na kus.pomoc burka bojim sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre