Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

hava77
16. júl 2008

vcera mi vlozili jedneho eskimaka

hava77
16. júl 2008

taky to ti nepovedali ze v kolkom si 😕

tinucha
16. júl 2008

Taky, tak ti býva zle? A nemôžu t to meranie urobiť niekde u vás? A čo tvoja lekárka, nemôžeš jej zavolať, že by si to chcela absolvovať, ale že do Helíku sa bojíš kvôli ceste, či ti to nemôže urobiť ona? Ale skôr, ako v tom augustovom termíne?

hava77
16. júl 2008

taky tak skuste ist cez kremnicu, bude to sice trosku dlhsie, ale mozte si spravit vylet

cikyta
16. júl 2008

hava.....a kde som mala tie samoplatkyne hladať? Net sme ešte nemali a do Helíku som nemala chuť chodiť-bola som v depke z neúspechu. Takže nabudúce 😉

takyna
16. júl 2008

havka ty si tajnostkár 😉 , tak ti poplúvam, nech ti to už vyjde, tfuj, tfuj, tfuj

7.7. ma pozeral primár a ten ho meral, a povedal, že to zodpovedá 9-týždni, tak neviem, doktorka zase povedala, že 10-týždeň a ja som proste s toho magor

hava77
16. júl 2008

taky dakujem uz aj my dufame ze to vyjde 😉

takyna
16. júl 2008

a máte ešte mrazáčikov?, kto ti robil vklad Krajko?

posielam ti tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hava77
16. júl 2008

nie, mali sme len jedneho, ale ze sa vyborne rozmrazil 🙂
vklad mi robil krajko, ale som povedala pred sestrickou, ze mi krajko uz 3 krat priniesol smolu, ze by bola lepsia doktorka. gatova ma potom prisla poopluvat 😀 ze teda pre stastie 😀
chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

takyna
16. júl 2008

tak mu držím palce, nech sa zahryzne a už nepustí 🙂 , potrebujeme kamaráta 😀 , prípadne kamarátku 😀 , budeš aj testovať?

hava77
16. júl 2008

asi nie, u mna chodi svinucha mrcha pravidelne, takze ak nepride netreba testovat 🙂
mne ani utros neposunie mrchu. proste chodi na den presne ci s liekmi ci nie...... ale teraz dufam ze pride az za rok

takyna
16. júl 2008

ešte raz havka tchuj, tchuj, tchuj 🙂 🙂 🙂 pre šťastie 🙂

kvetka2
16. júl 2008

ahojte babulky 🙂
nakukla som čo máte nové, havka ty si iný partizán. Verím,že i popluvanie od dr.gatovej prinesie šťastie,mne jej poplutie prineslo do bruska 2 chrobáčikov 🙂
taky,tinu ahojte. máte krásne tt.Inak všetko ok?
mne býva hnusne skoro stále, síce nevraciam ,ale všetko mám v krku blééé 😝 . Ale nejako to vydržíme 🙂

mapa73
16. júl 2008

Ahojkajte 🙂
havka ty si naozaj dobrý partizán. verím, že si to urobola preto, aby sme to pre istotu nezakríkli. takže klop, klop, klop na drevo. Podľa mňa do Chorvátska nepôjdete 🙂 urobíš si krásnu dovolenku doma. Držím palce silno, silno silno, nech sa pridáš ku Takynke, tanitke, Kvetke, gabike a ostatným. A nech má Mirusch stále čo robiť - prepisovať tabuľku. 😀 držkajte sa.

tinucha
16. júl 2008

Ahoj Kvetka, mne už býva OK, ale mala som také isté pocity ako ty. Tak to vydrž, za chvíľu bude OK. 😉 🙂

Hava, držííííííííííííííííííííím palce, nech sa eskimáčik poriadne zahryzne. 🙂

fedra
16. júl 2008

Ahojte babulky ...vsetky vas zdravim 🙂
Jeej havka ... tak silno,silno drzim palceky nech je to uz teraz //

Mne je celkom fajn ... len nemozem vydrzat na utz, strasne si zelam uz uvidiet srdiecka. Dufam,ze sa potom aspon trosku skludnim
Inak ani ja este nevrackam, len ma neskutocne pali zaha po uplne vsetkom co zjem a mam stale zaludok ako na vode.

taella
16. júl 2008

žalúdok ako na vode mám aj ja , stále musím niečo žuť , aby bol v kľude 🙂
Ja idem v piatok prvýkrát na USG , tak som zvedavá , čo uvidíme , ale trošičku obavy , aby bolo všetko v poriadku.

fedra
16. júl 2008

taella ... no presne aj u mna je to tak.
Neboj, bude to dobre ... musi byt, ved to musime tahat spolu. Som zvedava kolko dutiniek bude vidno. A to budete mat uz aj srdiecka ??? To este asi nie ... ze ?

taella
16. júl 2008

ešte asi nie , ale je predpokladám iba jednu dutinku , HCG som nemala na dvojky .
Aj ty máš také mrchovské bolesti ? Ja mám niekedy pocit , že sa to každú chvíľu spustí a chodím sa kontrolovať stále na WC.

fedra
16. júl 2008

presne ... niekedy mi nie je nic a niekedy ma tak zaboli brucho presne ako keby sa to malo spustit .... a na WC chodim stale. A niekedy si pripadam ako sibnuta ako obzeram papierik 😀
Som rada,ze v tom nie som sama.
A inak ani ja som nemala HCG na dvojky. Doktor vravel, ze HCG je sice pekne ale asi len na jedno. S tym som aj pocitala, lebo v stredu sme na utz videli jednu dutinku ... a iba nech sa mi ospravedlnuje, ze sa mylil, ze su dve. To druhe sa muselo uhniezdit neskor

mapa73
16. júl 2008

Bože kočky,ja to už nestíham sledovať. vás je už toľko tehuliek 🙂 🙂 🙂

fedra
16. júl 2008

mapka ... uz chybas len ty. Ale ja verim,ze sa k nam coskoro pridas 😉

zuzla80
16. júl 2008

Aj ja, aj ja chýbam k tehuľkám však, však 😀 😀 😀 a ani na Lenku nezabúdjate, ona vás sleduje 😀 😉
Čaute baby, no konečne niekto zo starej partie 😀 , veď vy my už normálne chýbate a keď nenapíšete mám obavy, že čo je...
Vidím, že všetky rastiete do krásy, poniektoré skoro obíjmajú misy, alebo už obíjmali 😀
Havka aj ja sa pridávam k držaniu palcov, taaaaaaaaaaak silnooooooooo 😉

fedra
16. júl 2008

jasnacka zuzi .... ako by som mohla na teba zabudnut 😀
Len pockajte, este vydrzat do utz na srdiecka a potom na vas budem plut take tehu bacilky ze budte az mokre 😀 😀 😀
A s Lenkou som v kontakte na e/mail 😀

zuzla80
16. júl 2008

Fedri no to dúfam, že nás tu prídeš opľúvať 😀
Inak aj ja emailujem s tou našou kočicou 😀

fedra
16. júl 2008

no pridem ... ak to dobre dopadne

zuzla80
16. júl 2008

Samozrejme že to dopadne dobre - priam perfektne. Nič neboj, už si si svoje "odskákala" tak teraz to už bude na tej najelpšej ceste. Verím, že áno, len sa šetri 😉

hava77
16. júl 2008

sorry za partizana 🤐 🤐 🤐 🤐 nechcela som nic vraviet ak by sa nerozmrazil....ale zabojoval a to je podstatne

hava77
16. júl 2008

tak ja uz pojdem domkov pa 😉

kvetka2
16. júl 2008

zuzlik 🙂 ahoj, tak čo mrcha dorazila?
tinu, dúfam, že tie nevolnosti prejdú, lebo je to dosť nepríjemné, ale vydržím čo treba 😉
ahoj fedri

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre