Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mirusch
18. júl 2008

Fedri, dakujem 😉 Uz som prec....

maska1
18. júl 2008

fedri získali 13 vajok, z toho 11 oplodňovali a 10 sa im podarilo oplodniť. A dnes som volala do Helíku a máme
4-1 a 5-2. Tak neviem. Myslíš, že sa ich vývoj mení, že na piaty deň by mohlo byť viac jednotkových z tých dvojkových?

sylvia21
18. júl 2008

Fedri - PK???

maska1
18. júl 2008

A dajú sa zamraziť aj embryjká dvojkovej kvality, alebo také nemrazia?
Ja viem priveľa sa pýtam, ale som dosť nervózna ako to dopadne v nedeľu.

fedra
18. júl 2008

maska ... vobec sa nemusis plasit. Ano vyvoj sa meni ... ber to tak, ze mate 9 peknych drobcekov. Teraz ich oznamkovali podla toho, ako rychlo sa delia. Ale nikde nie je povedane,ze tie co su na zaciatku pomalsie to este nedobehnu ...

maska1
18. júl 2008

ďakujem, si zlatá. Si ma trošku upokojila.
A ty sa ako cítiš. Máš nejaké typycké tehu príznaky?

fedra
18. júl 2008

sylvia ... PK je predlzena kultivacia

maska ... no ja neviem ci typicke.
Pobolieva ma brusko, citim prsia a pali ma zaha po vsetkom co zjem ...
Neviem ako to je s mrazenim, my sme nemali co mrazit, tak som sa moc o to nezaujimala

mapa73
18. júl 2008

ahojte 🙂
Mirusch ☹ Maš IP
fedri, dobré ránko ako sa máte?
Sylvi, maska ahojte 🙂

zuzla80
18. júl 2008

Ahoj Mapka 😉

mapa73
18. júl 2008

Zuzlík ahooooj. Takže ty už picháš hormóniky, však? Ako cítiš?

fedra
18. júl 2008

zuzi ... jeeej ani sa nenazdas a o par dni budes mat aj ty drobceka v brusku
mapka ahoj ... mame sa celkom fajn, len sa nam nechce robit ... a blsky sa roztahuju,tak ma pobolieva brusko. Ale inak fajn. A ty ako ?

zuzla80
18. júl 2008

Mapka hej už pichám, zatiaľ mám za sebou len prvú injekciu Puregonu (no ak nerátam Dekáč), takže nič zvláštne nepociťujem. V pondelok idem na kontrolu, tak uvidíme čo bude, hlavne aká reakcia bude. A ty čo nové?
Fedri veď to, že všetko tak rýchlo ubieha a o chvíľku (predpokladám, že v tom týždni od 28.7) by som mala mať odber a transfer a potom sa straaaašne bojím negatívneho výsledku ☹ Ja už neceeeeem.

mapa73
18. júl 2008

fedri, to je dobre, že sa rozťahujú 🙂

Zuzlík, na negatívny výsledok ani nemysli. jednoducho sa pridáš ku fedre, takynke, kvetke, gabike, tanitke .....a ost. A hotovo!

Ja sa mám celkom dobre. Dnes by sme mali ísť na návštevu ku kámoške, ktorá tiež tento mesiac začína so stimulkou. A potom mám ešte jednu veľmi dobrú kamarátku, ktorá tiež možno tento rok začne so stimulkou. Ja sa vlastne pohybujem v takom kruhu. To je náhoda, však. A potom, že na to nemysli.....
Ale už sa teším, že dnes konečne vypadnem von 🙂

gabika24
18. júl 2008

ahojte.
mirusch, kuk ip.
zuzlik - aký negatívny výsledok????? potrebuješ prednášku o pozitívnom myslení? 😀 😀 😀 neboj, určite vám to vyjde...
fedra, dúfam, že pekne oddychuješ a drahý ťa rozmaznáva...
mapka, ahoj 😵 už teraz sa teším na to, keď sa aj ty pridáš k tehuľkám... aj keď si na to chvíľu počkáme, čo? ako sa cítiš, dúfam, že ok... - vlastne teraz čítam, že sa máš celkom dobre 😉
ináč, babule, tie čo poznáte lumah, tak dracik v Čakáme dvojičky písala, že jej dnes ráno odtiekla plodová voda. tak jej držkajte palčeky... 😵
pekný deň babule - nechce ísť niekto namiesto mňa poupratovať a umyť riad??? 😀 😀 😀 😀 - tak nič, idem sa na to vrhnúť sama 😵

takyna
18. júl 2008

Ahojte kočky, 🙂 Miruska v auguste ta čakám na pokec 😉 , LUMI DRlŽKAJ SA NÁM, TFUJ TFUJ TFUJ, BEZBOLESTNÝ PôROD 😵 😵 😵 , Zuzlík držkaj sa nemysli negatívne musíš veriť, že tentokrát si ty na rade 😉

zuzla80
18. júl 2008

Oki baby, budem sa snažiť myslieť pozitívne 😉 (aj keď po toľkých neúspechoch sa mi nečudujte 😉 )
Lumah tak bezbolestný a rýchlo pôrod prajeme 😉
Mapka možno je práveže dobre, že si obklobená ľuďmi s rovnakým problém. Oni ťa totiž najlepšie vedia vypočuť a pochopiť, lebo sú na tom rovnako. Tak si dnešný dnik poriadne uži a vyventiluj sa 😉

kukulik30
18. júl 2008

ahojte 🙂
mapka...no ani sa necudujem, lebo v mojom okoli su tiez ludia s takym problemom, dokonca skoro vsetci , ktorych pozname...zvlastne, nie? ale ja som rada, ze sa mozme o tom otvorene porozpravat...ako pise zuzlik 😉

Zuzlik....chapem, ze po tych neuspechoch je tazke znova naskocit...ale ja verim, ze uz sa aj na teba usmeje stastie 😵
Lumah samozrejme tiez prajem rychly a co najmenej bolestny porod 🙂
Gabika, ako sa drzis...teda drzite?? 🙂 a neprehanaj to s tym upratovanim 😀
Fedrik..ty hlavne teraz vela oddychuj 😉

mapa73
18. júl 2008

kukulik, to máš pravdu, že s tými ľuďmi sa dá o tom lepšie porozprávať. a je tiež dobré, že je tu Mk lebo vy chápete, čo človek prežíva. Viete povzbudiť a vždy to vyznieva úprimne, lebo sme na jednej lodi.
ja verím, že naozaj vyvetrám hlavu. Možno ostaneme dlhšie. záleží aké bude počasie. 😎
Lumah držkaj sa. prajem ti, aby si čo najskôr držala bábätká v náručí. 🙂

sylvia21
18. júl 2008

Maska - mate krasnu urodicku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 z tolkym bobacikov sa musi podarit uspech, mate velke sance.
Zuzli - Coby dup bude mimco v brusku 😉 IP 😉
Fedry - nech sa len pekne roztahuju ved este maju kopec miesta, o chvilocku sa uz budu v brusku o miesto hadat 😀 😀
Mapka- krasne si uzi dnesny den
Gabika, Kukulik - ahojte

sylvia21
18. júl 2008

takynka este teba som zabudla pozdravit - nezabudni sa krasne rozmaznavat, zasluzis si to 😉

mirusch
18. júl 2008

Kuk. Babenky, dakujem za podporu a krasne IP. Ste proste zazraky a vsetky do jednej si zasluzite drobceka alebo aj viacerych 😉
Zuzlik, to sa tyka aj teba, cize tentokrat ides do toho s tym, ze bez zahryznuteho drobca to nebude. jasne?

Nezabudajte ma informovat o zmenach do tabulky ( v IP ), lebo neviem, ako casto sem budem chodit spehovat, tak aby mi nieco neuslo. Lebo inak tabulka nebude 😕 😀

Takynka, v auguste som u teba ako na koni, to si pis.

Mam vas rada! 😵

kukulik30
18. júl 2008

Mirka...aj my teba 😵 jasnacka, ze ta budeme informovat 😀

mirusch
18. júl 2008

Ved preto 😀 Teda, ze ma budete informovat... 😀

gregy
18. júl 2008

Ahojte už som tu dlho nebola resp. som sa presusnula do inej témy.

Mirush je mi to veľmi ľúto 😔 držím Vám obom palce aby ste to zvládli ... verím že sa raz usmeje šťastie na nás všetky nech je to v akejkoľvek podobe 😉

No ja som začala 2. júla 1. IVF a 16. júla mi ju STOPLI lebo som nereagovala ☹ takže môžeš upraviť tabuľku, lebo som videla, že si ju aktualizovala.

gabika24
18. júl 2008

babulky, má jedno super info - ak ste to ešte nečítali v Čakáme dvojičky.
lumah uz je mamickou kraaasnych dvojiciek!!!!!!!!
chlapcekovia sa narodili kratko pred 14.00h, filipko vazi 2850g a meria 48cm a davidko vazi 2720g a meria 47cm!!!! rodila spontánne.
tak mirusch, môžeš ju dať medzi mamičky
😵 😵 😵
pekný zvyšok dňa 🙂

sylvia21
18. júl 2008

Mirusch a kde je ta tabulka? Pod cim ju mam hladat?
Viem, ze nejake tabulky su v inych temach, ale kde je tato, o kt. hovorite?
Gregy - co znamena, ze si nereagovala? Kedy budes moct pokracovat?
Kukulik- vidim, ze ste v Splne velmi usilovne 😉

gregy
18. júl 2008

Znamená že som 9 dni aplikovala Fostimon - na stimuláciu a nemala som skoro žiadne folikuly a aj hormonálna hladina bola slabaá takže sa rozhodli to zastavič mám počkať na mrchu a na 13. augusta som si dala termín konzultácie tak uvidím aký zvolia postup ale asi mi zmenia dlhý protokol na krátky, no neviem ...
a tabuľka je u mirush v albume 😉

sylvia21
18. júl 2008

Dik za tabulku 🙂
Gregy - 13.teho je o chvilocku, dokinovia maju urcite nieco este skryte v rukave, urcite nejake uspesne eso 😉

sylvia21
18. júl 2008

boze gabika vies ako som sa vystrasila, ja som citala, ze Lumah uz nie je 😲 mamicka stastnych dvojiciek, az som sa za srdce chytila. 😲 😝 Este stastie, ze neviem citat 😀 😀 😀

mirusch
18. júl 2008

Gregy, dakujem. Je mi luto, ze ti stopli stimulku. Aky je dalsi plan? Daju ti ine lieky? Aha, prave citam, ze nevies. Ja by som sa na ten kratky spytala a pripadne Gonal a pod. Drzim palce! Tabulku opravim. A v ktorej teme si?

Sylvi, uz aj ty si v tabulke, len som to este neobnovila. Ale o chvilu...Napises mi este, do akeho centra chodis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre