Bolesťpo embryotransfere

cervenadiana
8. sep 2017

Ahojte, chcem sa opytat? Bola som 2.9. na embryotransfere a dnes ma zacalo boliet v podbrusku ako keby mi mala priat menstruacia. Je to v poriadku alebo mam radsej navstivit lekara? Dakujem za kazdu odpoved.

lilyianka
8. sep 2017

@cervenadiana pockaj do odberu krvi...dovtedy s tebou aj tak nikto nic nebude robit...mas od ET 6 dni takze predpokladam,ze na krv by si mala ist v utorok nie? Dovtedy vydrz

tatinka
8. sep 2017

@cervenadiana lekar ti nic nepovie,teraz tam este nema co zistovat,,, mas len dve moznosti-bud sa uhniezduje alebo sa hlasi cervena, pripadne este tretia moznost predpokladam ze mas hormony na vkladanie nieco ako utrogestan alebo nieco podobne, aj z toho ta moze boliet spodok brucha,,,treba pockat na krvny test alebo o 14 dni od ET urobit mocovy test doma....zelam nech sa embryko pekne drzi....

tova
9. sep 2017

kludne si sprav test. Ale ked si tehotna este ti nemusi vyjst pozitivny, ale je velka sanca ze ti ukaze ak si tehotna. Mas 7 dni po transfere co bolo 5 dni po oplodneni, = 12 dni po oplodneni tak ano, pozitivny uz moze vijst. A boli podbrusko aj pred mrchou aj ked si tehotna to sa neda rozoznat, v tom priznaky nehladaj.

mircalla
9. sep 2017

Bola som tehotna po ET a priznaky ako na mrchu. Drzim palce. Lekar nie, nema co zistovat, je to normalne. Pockaj na test

vierocka888
9. sep 2017

Som rovnako 7DPT, tiez mam skoro nonstop bolesti ako na MS, niekedy fakt silne... Ale dnes som si robila test, mam tam uz krasneho ducha...

cervenadiana
autor
9. sep 2017

Drzim palce. Ja sa bojim urobit si test...

lellla
9. sep 2017

Pokial.ti neprisla tak.sa este nemas coho obavat aj ked test si mozes sprsvit ja som mala ducha uz na 5 den po transfere..a bolesti neskutocne ale ja som dostala po transfere ohss

cervenadiana
autor
9. sep 2017

@tova bojim sa urobit test. Stvrtok mi odobrali 11 vajicok z toho 2 ostali a v sobotu som mala hned transfer. Lenze mohli vlozit len jedno lebo druhe sa nedelilo ako malo. Tak stresujem.

cervenadiana
autor
9. sep 2017

@lellla zatial mi neprisla. A ani nechcem aby prisla,nemoze. Skusim teda test zajtra. Snad ukaze to co ma.

lellla
9. sep 2017

@cervenadiana urcite ukaze dve ciarocky..drzim palceky..bola som s embrijkami podobne na tom ako ty a strach som mala stale...sokonca aj ked soms oravila test a ono tam.nic nebolo hned tak s ho vyhodila ale po pol hodke mi to nedalo a vybrala som ho a mala som ducha ale takeho ziadneho 🙂...daj vediet ako si dopadla ale urcite to vyslo verim tomu

cervenadiana
autor
9. sep 2017

Dakujem ti pekne. Urcite dam vediet. 😊

cervenadiana
autor
11. sep 2017

@lellla ahoj, robila som si a nic. Manzel nic nevidi a ja uz to tolko hypnotizujem ze asi mam vidiny... 🙁

lellla
11. sep 2017

@cervenadiana to.minje luto..aleeee este to nevzdavaj urcite 🙂 stale je sanca ze to vysl9..budem.drzat palceky aj nadalej

efran
6. nov 2019

@cervenadiana Ahoj. Ako si nakoniec dopadla? si tehuľka, alebo nie?

cervenadiana
autor
6. nov 2019

@efran AHOJ,nevyšlo to. Ešte vyskúšam raz a potom končím.

efran
6. nov 2019

@cervenadiana To mi je ľúto. A kedy najbližšie ideš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre