Bylinkárka. Môže pomôcť s otehotnením?

leto79
20. júl 2007

Baby, chcem sa vás opýtať, nemáte niektorá skúsenosti s bylinkárkami, resp. ludovými liečiteľmi, resp. ze vam to pomohlo k otehotneniu?

na tyzden totiz za jednou idem, tak som zvedavá, ci ma niektora podobnu skusenost

zrzuska
20. júl 2007

ahoj leto 🙂

mne pomohol liecitel s nepravidelnou menstruaciou. a viem tiez, ze niektorym zenam pomohol ked nemohli otehotniet. paradoxne je, ze stacilo zmenit polohu postele 😅

ja tiez vzdy najprv vyuzivam alternativne metody a az potom lieky 🙂
mne asi pomohol cajik plodnosti z tohto fora. pila som ho druhy cyklus. este som sa zlostila, ze mi vysla prestavka pocas stredu druheho cyklu a ze co ak mi nenabehne ovulka a nabehla....

drzkam ti palceky 🙂 bylinkar neuskodi, podla mna len pomoze 😉

leto79
autor
20. júl 2007

zrzuska, aj ja si myslim, ze uskodit mi to neuskodi, len pomoze...

teda dufam...

a aspon sa uistim, ci nemam nieco v neporiadku

zrzuska
20. júl 2007

leto presne tak. neboj. cajiky su naozaj dobre 😉

luckka
20. júl 2007

zrzuska
a to si ten cajik kupila alebo spravila? Ja ho uz dlhsi cas zhanam a neviem dostat 😠

zrzuska
20. júl 2007

ten cajik je na fore. ked si das vyhladat caj plodnosti, podla nazvu tak ti to hned vyhodi.
a tam si kupis sypane caje v lekarni a uz to len pomiesas 😉

luckka
20. júl 2007

dakujem, idem to pozriet 😉

adulik16
20. júl 2007

Prosim Vas baby,mne ten caj plodnosti neslo najst,nemozete sem hodit link?dakujem🙂

kikusa100
24. júl 2007

Ahojte na nete som nasla info na jednu pani, ktora predava pripravky, tinktury na otehotnenie.Jej mailova adresa: ekarabinosova@orangemail.sk neviem, napisala som jej mail. Nejake baby na ceskom fore mi hovorili, ze si to objednali a ze otehotneli.

libeth
24. júl 2007

kikuska - tak to som este nepocula, ked to budes mat daj vediet, som zvedava co to je a kolo to asi tak stoji.

ajka275
24. júl 2007

kikuska100 to som nevedela, ze po novom sa spermie volaju tinktury 😕 😕 😕 , lebo vsak NA OTEHOTNENIE potrebujeme tie nie??? 😀 😀 😀 😀 😀 (dufam, ze sa nenahnevas, to bolo myslene zo srandy) 😀 😀 😀 😀 😀

lauritka
24. júl 2007

🙂 no mna by tiez zaujimalo ci to pomoze ked ma muz zle spermie ;) vtedy mozes skusat kolko chces aj cajiky 🙂

ajka275
24. júl 2007

lauritka , tak asi v tom pripade daj muzickovi pit ten cajik 😉 len pozor aby neostal tehotny 😉 😀

kikuska100 jasne ze si robime len srandicky 😉 😀
tie tinktury a cajiky maju pomoct (dopomoct) v pripade, ze muzickove zubrienky su ok a tak na preliecenie nasich zenskych veci... 🙂 🙂 🙂
ale aby sme otehotneli, musime NAHANAT nasich chlapov do "roboty" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ci sa im to lubi, alebo nie 😀 😀 😀 😀 😀

libeth
24. júl 2007

ja neviem baby, ja som sice trosku iny pripad, ako bezne snazilky, ale skusal som cinske cajiky jednej bylinkarky, s dlhorocnou praxou, malo mi to zarucene pomoct, a zial nic. Ale som ochotna skusat dalej. 😅

alinka76
29. júl 2007

mozno je to nahoda, mozno nie , ale my sme sa snazili s muzom 4 mesiace a nic. potom som isla do energy centra (www.energy.sk) a tam mi zlata pani dala kvapky Gynex. mozno ste o tom poculi. brala som ho ihned po skonceni menzesu a hned ten mesiac som otehotnela. ak ma problemy aj muz, mal by to brat tiez, kvapky obsahuju prirodne fytohormony. mne pomohol tento gynex uz aj predtym pri problemoch. za opytanie nic nedate.

petruci6
29. júl 2007

leto ja som tiez za ludove liecenie skor ako za chemie co do nas pchaju lekari,daj vediet co ti povedala,isla by som tiez,ale nepoznam v okoli nikoho ☹

sindus
30. júl 2007

leto - tak ako? Bola si u tej bylinkarky??? Daj info, sem vsetky zvedave 😉

yonanevi
30. júl 2007

ja sa pridam ja chodim ku jednemu dedkovi a on mi stale napravuje cyklus a poviem pravdu mam ho na urcity cas na hodinu presne, a pred par tyzdnami som tiez bola lebo a vravela som mu ze chcem mat babo tak uvidime ci mi pomohol, a chodim aj ku jednej bylinkarke ta mi namiesala cajik a kupel , ale to nie je na to aby som otehotnela ale na moju chorobu a ked sa tak pozeram na seba ma to nieco , dako moje flaciky asi pomalicky idu prec 😀 zalezi od bylinkarky ci je naozaj bylinkarka a ci ma dar pomahat ludom 😉

leto79
autor
30. júl 2007

tak ano, bola som - a zistila, ze mam tak trosku problem - vobec som netusila, ze mam zapal vajecnikov a ona to jednoducho citila...

okrem toho som anemicka a mam nizky tlak a ze to vsetko spolu suvisi...

tak ma zacala liecit, ze to nie je take hrozne, aby sa s tym nedalo nic robit...

no a na zaver ma povzbudila, vravela mi, ze budem mat 2 synov...

teraz v stredu idem za nou opat 😉

sindus
30. júl 2007

leto 79 a doktori nezistili ze mas zapal??? A kde je ta bylinkarka? To su len prisla za nou a povedala ci nevie pomoct k otehotneniu?

vierusik
30. júl 2007

awojky leto, tak ti drzim palceky, aby si sa skoro vyliecila a rychlo otehotnela 🙂 🙂

leto79
autor
30. júl 2007

sindus, ja si myslim, ze zapal je silne slovo - ked som studovala priznaky, tak by som mala mat horucky a dost silne bolesti a nemam ani jedno ani druhe... skor si mylsim, ze mam to tam dolu trosku rozhadzane...

a ano, prisla som za nou, ze sa mi neari otehotniet a neviem ci nie je v niecom problem ... a ked chces mozem ti do IP napisat kde by si ju nasla , ale ide o vychodne slovensko

vierusik, dakujem, ale mylsim, ze na to treba viac ako len bylinkarku
😉
a ty ako? pekne sa opatruj a davaj pozor na fazulku ....

vierusik
30. júl 2007

viem, ale ak to je tak, ze mas naozaj zapal, tak je to zle, ale na druhu stranu je dobre, ze o tom vies, a mozes sa zacat liecit, a cas na tehu urychlit! 🙂

leto79
autor
30. júl 2007

neviem vierusik, pravidelne chodim na ultrazvuk a doki mi nezistila nic, tak je mi to divne ...

vierusik
30. júl 2007

ja viem, ale mozno o tom to je, ze je bylinkarka a ma schopnost najst taku diagnozu, ktoru lekari normalne nemozu najst! Treba skusat vsetko a nevzdavat sa!

libeth
30. júl 2007

babulky, ja som tak bola u liecitela bioenergiou. Potom co mi lekari povedali, ze tehu byt nemozem prirodzene a ani umelo s mojimi vajickami, tak som k nemu isla. Lekari mi vobec nepovedali, ze preco (ja 26 rocna), mi nepracuje vajecnik, druhy nemam. Nikto nic, proste to nejde. A ten panko mi povedal hned, ze mi nepracuje podmozgova zla, ktora vytvara hormony ako folikulostimulacny, lutenizacny... vsetko so vsetkym suvisi a tak preto som nemala estrogen, LH hormon na ovulaciu, progesteron... a tak mi to vraj nejako ponapraval. Tak ked budem mat konecne ovulaciu dam vam vediet, ci mal ten liecitel pravdu, alebo uz fakt nemam sancu mat vlastne mimi. 😨

katmi
31. júl 2007

ahoje.. a kde ste boli u tych liecitelov? a kolko vas to stalo?

sali
31. júl 2007

libeth ahoj .Prosim ta kde si bola u toho liečitela? A co stoji taka navsteva u liečitela bioenergie? Dik.

andreinka
27. okt 2014

@yonanevi ahoj písala si že chodíš k jednému dedkovi, čo on lieči len ženské veci, nedáš mi prosím nanho kontakt vdaka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre