Býva na teste silná čiarka pri mimomaternicovom tehotenstve?

mishela22
16. mar 2015

Ahojte! Chcem sa spýtať, či pri mimomaternicovom tehotenstve silnie čiarka na tehotenskom teste. Pretože lekár na sone vôbec nič nevidel. Mne mešká menzes už 5 dní, začali ma pobolievať aj prsia a čiaročka zosilnieva. Zobral mi dnes krv na HCG a tak isto zoberie aj v stredu, aby sme vedeli, ale chcela by som o tom vedieť niečo viac. Ďakujem!

oddrobceka
16. mar 2015

Vobec nemusi ist o mimomaternicove 🙂 pri prvom tehu, ked mi meskal ms asi dva dni a test uz bol pozitivny, dr tiez nic nevidel, tiez som sa bala a o dva dni tam uz bola miniaturna bublinka. Drzim palce 🙂

magdus999
17. mar 2015

@mishela22 ahoj, stále to nič neznamená, až pri hodnote hcg nad 1000 niečo vidieť.....ja som mala mimomat. a čiarka silnela, aj pri mimomat. hcg stúpa
držím palce

martinella1
17. mar 2015

@mishela22 určite nestresuj, mne už test krásne ukázal dve čiarky a dr.nič nevidel, tak až o 2 týždne a už bolo krásne všetko vidieť. Kámoška mala tiež 2 čiarky a dr.nič nevidel ani po 2 tt, čo šla na opätovnú kontrolu a už tiež mysleli, že mimomaternice....ale nakoniec sa to nepotvrdilo.....uvidíš, najbližšie ako pôjdeš už bude bublinka.....