Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

terka866
10. jún 2019

@ceklis jeeee gratulujeeem super teším sa veľmi že ti to vyšlo sem tam som zahliadla tvoje komentáre, prešla si si určite vselicim tak si ma potešila že to vyšlo ďakujem 🙂 a držím palce

ceklis
10. jún 2019

@terka866 ďakujem. Tak ono to asi nie je jednoduche pre žiadnu čo týmto musíme prechádzať 🙁 ale ako mi jedna sestrička v car povedala, treba bojovať. Lebo ten kto sa nevzdá, vyhra 👍🏻😊 a ozaj je to niekedy na dlhy boj. Moc moc držím palce a ja sa zatiaľ ozaj len potichúčky teším že sa podaril ten veľký krok. Ešte ich zopár bude, no verím, že to dobre dopadne. Daj potom vedieť ako si dopadla. Kam chodíš do car?

terka866
10. jún 2019

@ceklis určite je to obrovsky úžasný krok 🙂 ja chodím do repromediky, mam dve iui za sebou a zatiaľ toto je prvé ivf... Pre mňa je úspech že sme mali emryjko no dúfam že sa posunieme tiež ďalej onedlho.... Ale poviem ti obdivujem každú jednu ženu co tým prechádza... Ale my ženy musíme byť silné a bojovať ako povedala sestrička aby sme to úspešne dotiahli.... Ďakujem ti za podporu veľmi pekne a moc moc držím palčeky aby všetko ok dopadlo a usg kedy ideš? Ty kam chodíš?

ceklis
10. jún 2019

@terka866 na sono idem o dva týždne až. 🙂 teda dnes som bola lebo chcel doktorko vidieť či je všetko tak ako ma a nejde o mimomaternicove. Tak zatiaľ je bublinka v brušku a o dva týždne kontrola. Chodím do reprogenesis v Brne 🙂

terka866
10. jún 2019

@ceklis tak veľmi držím palčeky nech sa pekne vyvíja drobček 🙂 aj ja asi keď to nevyjde pôjdem do Brna...

laxxvita
18. júl 2019

Kocky, prosím vás, beriete po tranfere niake výživové doplnky na udržanie plodu? V utorok som bola na vklade prvý krát, zajtra by som zbehla do lekárne a niečo si kúpila. Držim vám päste a sebe tiež.. 🙏🏼❤️👶🏻aby sme to pekne dotiahli di šťastného konca a ešte krajšieho začiatku s mimčom...

regina24
19. júl 2019

@laxxvita ja som užívala kyselinu listovú, progesterón

laxxvita
19. júl 2019

Ďakujem Regi❤️ ja užívam akurát Estrofem a Utrogestan-to mam nakazane z centra. Tam mi aj povedali, že to je už len na osude, a žiadne extra doplnky neexistujú na udržanie plodu. Snažím sa jesť veľa zeleniny a ovocia, ale tie chute na jedlo, a behanie na wecku po vypití toľkej vody/stále som smadna/, cítim sa už ako v tehu..
Ale našla som jeden veľmi zaujímavý článok, tak vám ho prefotim, možno nám snazivkam pomôže..

regina24
19. júl 2019

@laxxvita skúste hodiť ten článok sem aby sme vedeli aj my využiť ak môžete 🙂
Ja teraz čakám na krvácanie kedyzadnem krvácať 9tt prestalo nám byť srdiečko ak do nabudúce ho týždňa nezačneme krvácať tak budem musieť ísť na kyret až čoho sa moc bojím.a tie som vsetkyvytamini jedla aj inak som sa stravovali a prestalo nám byť srdiečko ☹

lyzinka
20. júl 2019

@regina24 Ahoj to mi je luto co sa ti stalo ale co to mas za dementnych doktorov? Cakat tyzden kym nezacnes krvacat? To co je za hovadinu? Nam prestalo bit srdiecko v 10tt a okamzite ma brali do nemocnice lebo uz tyzden som mala v sebe mrtvy plod a tym padom zena moze dostat infekciu krvi a zomriet na to...ako je mozne ze teba nechaju len tak cakat? To vobec nieje normalne...hned by som menila lekara na tvojom mieste

regina24
20. júl 2019

@lyzinka to to čo už čakám 3tyzden stále chodím na Sona a že ešte mám čakať aby som začala krvácať.
Tiež sa bojím lebo už 3tyzden je vonné mŕtve .
Tak sa bojím
Ako prebiehalo kyret ak sa môžem spitat?
Koľko ste krvacala?
Ako dlho.
A na vklad ste koľko museli čakať od kyretu ? Ďakujem za info.

lyzinka
21. júl 2019

@regina24 to nemyslis vazne ze 3 tyzdne...ved chod na pohotovost ked tvoj obvodny je dement...povedz im co sa stalo..sama od seba nezacnes krvacat...a uvidis ze sa veci pohnu a hned si ta tam nechaju...takto cakanim budes mat len otravu krvi fakt...kyretaz ani necitis a ani neboli...uspia ta a o nicom nevies a ked sa zobudis tak vo vecernych hodinach ides domou..a krvacas tak mozno den dva ale to len take spinenie. A na vklad by sa malo cakat 3 mesiace ale to zalezi na tebe ako sa citis..ja som pockala 6 mesiacov aby si maternica oddychla ved predsa to bol zakrok...

regina24
21. júl 2019

@lyzinka pôjdem pondelok teda na pohoto.
Lebo ak mne sa to zdá toľko čakať je dost.
Tak mi nič iné nezostáva len kyretaž .
Ale nabrať novú silu a ísť na ďalší vklad .
Trocha nechám odstup aby aj tá maternica oddýchla si .
Ak sa môže. Spitat sa vyšlo to po 6mesiacoch ten vklad ?
Ďakujem za info

lyzinka
22. júl 2019

@regina24 no co bola si na pohotovosti? Co povedali?

regina24
22. júl 2019

@lyzinka povedali mi že veľmi dlho čakáme ale že na sone vypadá že mala by som začať krvácať a že mám ísť dr štvrtok.
Tak snáď už budem krvácať to to dlhé čakanie .

lyzinka
24. júl 2019

@regina24 No aj tak nechapem tych doktorov co tam mas...3 tyzdne mat v sebe mrtvy plod...uplne chore...

regina24
24. júl 2019

@lyzinka zajtra idem na kontrolu ale už som začala špiniť .

laxxvita
24. júl 2019

@regina24 držím sa Regi❤️

regina24
25. júl 2019

@lyzinka tak dnes som bola na kontrole tak že dr povedal že mám počkať kým začnem úplne krvácať lebo už tak potichu už krvacam tak snáď bude všetko ok a budem môcť ísť na vklad .

laxxvita
25. júl 2019

@regina24 ✊✊❤️

lyzinka
27. júl 2019

@regina24 Ahoj tak ako? Zacala si krvacat? Ci este stale cakas

regina24
27. júl 2019

@lyzinka ahoj doteraz som tak troška spinila ale čera už som krvacala.
A dnes večer som mala ukrutne bolesti ale vydržala som a teraz som na výpadky veľké krvné zrazeniny obrovské veľké aj som sa čudovala ako to zomna vyšlo to všetko .
Tak teraz ešte krvacam .

laxxvita
27. júl 2019

@regina24 och, tak si sa nakoniec musela takto trápiť.. Je mi to mooc ľúto, verím v nový začiatok so šťastným koncom ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Si hrdinka, ja si to neviem ani len predstaviť.. 😧🙏🏼❤️🍀

regina24
28. júl 2019

@laxxvita Už čakám pokým do krvacam a potom pôjdem na kontrolu do centra a neviem čo povedia ale chcela by som ísť na vklad závisí aj od výsledkov a jak sa hovorí do tretice všetko dobré vyde. 🙂
Musím byť pozityvne naladená . 😀

lyzinka
28. júl 2019

@regina24 tak je dobre ze uz si zacala krvacat...este mas mrazacikov?

regina24
28. júl 2019

@lyzinka áno mám mrazacikov 🙂 mojich snehuliakov 🙂 .

lyzinka
7. aug 2019

@regina24 Ahoj. Tak ako? Bola si na sone? Vsetko ok? Schvalili ti dalsi vklad? Ci si das kus pauzu?

regina24
7. aug 2019

@lyzinka
Ahoj bola som na sone všetko poriadku čistá je maternica mám čakať na menzes a potom by som šla na vklad .
Ak pôjde všetko ok tak koncom augusta by som mala dostať menzes.a potom by som mohla ísť na vklad.
Snáď bude 🙂

lyzinka
7. aug 2019

@regina24 Tak to je super sprava parada tak uz len pockat a vyskusat a este ti ostalo zamrazenych vela mrazacikov?

regina24
7. aug 2019

@lyzinka hej ešte ostanú ale už bysom bola❤️ rada keby toto sa podarí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre