Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzana36
14. mar 2010

drzim palce dievcata

maryah
14. mar 2010

dakujem zuzana 😉 a ty sa mas ako? ako pokracujete?

cukotka
14. mar 2010

strelka, áno ms som mala ako ty, toho 31.1. PiGD je predimplantačná genetická diagnostika. Ale my sme genetické testy absolvovali pre IVF, takže aj preto som odmietla

strelka11
15. mar 2010

dakujem za vysvetlenie cukotka 🙂 ,ale este byvaju nejake odbery z krvi v nejakom tyzdni tehotenstva na genetiku,teda aspon som to niekde v nejakej teme citala ani na tie nepojdete?

vevericka80
15. mar 2010

ahojte zienky....len vam chcem povedat, ze negativny vysledok mam potvrdeny aj z krvy...HCG 1
cakatelkam prajem pozitivny vysledok a tehulkam bezproblemove tehotenstvo
majte sa krasne, ja sa tu isty cas neukazem

strelka11
15. mar 2010

ahoj vevericka....tak to ma mrzi ze ti to nevyslo ☹ pozbieraj sily do dalsieho boja,raz to musi vyjst 😉 drz sa

maryah
15. mar 2010

ahoj vevericka, to mi je luto ☹
ja este len cakam na vysledok... vcera som zacala trocha spinit a aj dnes rano, ale krajko povedal, ze vsetko vyzera byt ok... na utz nic este nevidel... predpisal mi dalsi utros, ze ho budem potrebovat 😵 a ze si mysli, ze viac som tehotna ako nie... tak drzte palce a dam vam vediet, boze uz len hodku 🙂

strelka11
15. mar 2010

ahoj maryah,tak to je super,vyzera to byt na dobrej ceste,ta hodka rychlo ubehne 😅
sranda,ze niekomu vidno na sone uz nieco a niekomu nie,a najma ked som pocula,ze Krajko ma lepsie sono ako Gatova,no ja som bola u Gatovej aj ked ja som bola o 3dni neskor ako ty si teraz,tak som zvedava na tvoje HCG,daj nam potom vediet 😵

maryah
15. mar 2010

hned dam vediet a dufam, ze to bude pozitivne... obavam sa toho spinenia ☹

strelka11
15. mar 2010

neboj maryah to bude dobre,ved vela bab spinilo,ale bolo to v pohode,a ked ti Krajko povedal ze to vyzera byt ok,tak to tak bude,ved on uz tolko tych pripadov videl 😉

maryah
15. mar 2010

uz mi volal krajkovic, no neviem... minimalna hodnota je nejakych 50 jednotiek a ja som mala 42 cize je to na hrane... vo stvrtok idem na dalsi krvny test a utz... ☹

strelka11
15. mar 2010

coze,tebe volal osobne krajko??? takze to je super to vlastne nevies ani tak ani tak 😒

strelka11
15. mar 2010

maryah drzim palceky,nech sa to zvysi,teraz iba lezkaj a odychuj a hlavne nestresovat,este je stale nadej 😉 mozno sa ti tam este poriadne neuchytilo 😨

maryah
15. mar 2010

neviem nic, len to, ze je to na hrane a mam prist vo stvrtok na dalsi test ☹

cukotka
15. mar 2010

ahoj strelka, určite pôjdeme na aj my na tie testy. Ale tým, že máme genetiku za sebou, tak aj tie testy budem brať v pohode. Inak dnes som bola na tom utz, a lekárka mi povedala, že som 6 tt + 1 deň. Takže asi aj ty to tak budeš mať.

vevericka, tak to mi je ľúto :(

maryah, uvidíš že stúpne to HCG

strelka11
15. mar 2010

ahoj cukotka,to si bola na ultraz uz kvoli srdiecku? a ako bolo pocut alebo vidiet? 🙂

cukotka
15. mar 2010

strelka, ešte nebolo vidieť srdiečko, iba domček a v ňom bodečku, tak to aspoň pomenovala moja lekárka 🙂 srdiečko by malo byť budúci týždeň

strelka11
15. mar 2010

takze nebolo este vidno srdiecko ☹ ,ale to asi preto,ze si nemala PK,lebo tento ultrz co si mala dneska som mala ja minuly tyzden na ultrazvuku plodovy vacok mal 5mm 🙂

nivejka
16. mar 2010

ahojte baby 🙂
maryah...držím ti palce nech je výsledok pozitív..inak špinila som aj ja pri prvom asi 3dni a bolo všetko ok
cukotka...pekne povedané domček a v ňom bodečku 🙂
strelka...ajoj..moje malé 2,1cm-vé trepe ručičkami ako na prvého mája 😀--bola to nádhera 😅

strelka11
16. mar 2010

ahooooj nivejka 🙂 tak teba tu dlho nebolo vidno,si si davala oddych od konika? 😉
aj ja chcem aby moje uz trepalo rucickami,ja sa uz neviem dockat srdiecka,ale uz len dva dni 😅

nivejka
16. mar 2010

bola som minulý týždeň vo štvrtok na utz to som mala 9.tt--dnes som začala 10.tt
ani nie,že oddych moja,ale ved už niesom snažilka a vidím,že v novej teme je prázdno a sama si tam nebudem písať 😝 ..cez víkend som ani moc nechodím.. 😒

strelka11
16. mar 2010

aha,ja viem ta nasa temicka,ved oni nam ju sibli do rovnakeho teminu a to mi nemame 😅
no mne zacal 7tt,ale embryko ma 1mesiac za sebou 😵 ,ako casto sa chodi na tieto kotroly?ty uz chodis do poradne, vsak?

krivka5
16. mar 2010

no kocky,tak podme rozvyjat nasu novu temicku 🙂

nivejka
16. mar 2010

strelka...........ale máme spoločný termín--teraz sa ti to zdá ako blbosť,ale za pár týždňov,ked to už bude na tebe vidieť,tak to budeš brať inak uvidíš!!!

strelka11
20. mar 2010

Vidim,ze uz tu moc cakateliek nechodi,len som chcela povedat,ze uz mame potvrdene aj cinnost srdiecka,tak sme stastny 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

insolka
20. mar 2010

Ahoj strelka tak strasne moc ti gratulujem 😀 držííím ti palce Ozaj v ktorej temicke sa teraz vyskytujes nech ta obcas možem okuknut ako sa s drobcekom mate?

soni1
20. mar 2010

Ahojte, ani ja som sa tu dávno neobjavila a vidím, že máme vynovenú stránku. Všetky pozdravujem a prajem pekný slnečný víkend.

strelka11
20. mar 2010

Ahooooj insolka,stale na teba myslim,dufam,ze ta tu coskoro najdem medzi tehotnymi,no ja som teraz ako zbludile srdiecko,neviem kam sa pichnut,mozno na temu spolocny termin,ved este uvidim,alebo si dam pauzu od konika,lebo niektore temy mi nerobia dobre,tym myslim,ze cim tehotna menej vie tym je to niekedy lepsie,lebo to co som si tu na koniku precitala,teda myslim to zle,tak som normalne mala zo 2 dni depku,lebo ma prestali prsia boliet a tak som si myslela,ze je to zle atd,muz mal uz so mna nervy a zakazal mi chodit sem 😅 ,ale budem tu chodit pozerat,tak dufam,ze vas tu vsetky uvidim a tesim sa ked budete tehu a podelime sa o svoje skusenosti 😵 😵 😵

insolka
20. mar 2010

No sterelka vsimla som si že pozeraš do temičiek ktore ti možu akurat tak depku priniest 😠 Už minule som mala zlosť ked som ta v tom vydela .Ty mysli len pekne pozitivne vydis ako ti to prospelo.Ja asi to tento rok nestihnem.Ozajk a tehulka som bola takže 2 krat to dopadlo zle chcem sa dat najprv poriadne vyliečit a potom ist znova do toho.Nema zmysel sa stale trapit a k ničomu to aj tak nevedie.Som strasne rada že aspon tebe sa dary aj tvojmu prckovi strasne vam obom držím palce.No ale rozmyslam nad nmovou temičkou lebo tento rok sa mi to asi nepodarý tak nech mam inspiraciu na buduci rok .Len som zvedava čo sa deje že to tak zle stale dopadne. ☹

maryah
21. mar 2010

ahoj strelka, no to je super, ze srdiecko bije, mam radost 😵 😵 😵 . len sa opatrujte a necitaj temy, ktore ti nerobia radost... neni to dobre, zbytocne ta stresuju a nerobi to dobrotu pre tvoje babatko. tak hlavu hore a tes sa, ze sa stanes maminou a hlavne si to uzivaj 🙂
insolka, ako sa mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre