Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ina7
17. sep 2012

Kočky, dnes 10. po ET a zase len jedna čiarka na teak som sa navnadila, že baby vidia už aj 8. deň //, že som teraz nejaká deprimovaná. Že to môže dlhšie trvať kým sa ukáže na teste? Ja to hádam do tej krvi nevydržím.

ria191
17. sep 2012

@ina7 ak si nemala PK tak ti ešte nemusí nič ukázať. Neboj sa 🙂

ina7
17. sep 2012

@ria191 Nemala. Ďakujem. Som ako malé decko, potrebujem stále uisťovať, že všetko bude OK. 🙂

ria191
17. sep 2012

@ina7 nie, nie si ako malé decko 🙂 len tieto dva týždne sú neskutočný zaberák na psychiku. Uff je to to najťažšie z celého IVF 🙂. Tak veľa šťastia a samozrejme pozitívne HCG 🙂 🙂 🙂

kefalinek
17. sep 2012

ahojte prepacte skocim vam sem do temy, chcem sa spytat , ked som 9 den po et, test vysiel pozitivny ,a mam normal menzes, som z toho akosi mimo, stalo sa vam to niekedy?

bique
17. sep 2012

@kefalinek moze to byt, kamoska do 3tieho mesiaca mala a ani netusila ze je tehu, ale prirodzene...chod na krv, urobia ti uzv, budes na istom co a ako 😉 moezes byt tehu 😉 drzim palce

kefalinek
17. sep 2012

@bique dakujem na krv mame ist o tyzden pondelok tak uvidime

ina7
17. sep 2012

@kefalinek Ja by som išla teraz na krv. Aby sa potvrdilo tehotenstvo a dali ti niečo na to krvácanie, alebo tak nejak. Držím palce, nech to vyjde.

katuska54
17. sep 2012

@makovicka53 ahoj,ja idem na KET. Zajtra idem na 14 den na kontrolu,tak som zvedava ako zabera estrimax. Ty sa chystas kedy na KET? A do ktoreho centra chodis?

annamary27
17. sep 2012

@kefalinek ahoj a ty si zasa čakateľka?ani som nevedela,tak držím palce aby aj napriek ms to vyšlo.ty si iná frajerka 😀 😀 😀 😀 a nech je to chlapisko 😉

kefalinek
17. sep 2012

@annamary27 dakujem zatial pssssssst, dufam, ze to bude ten chalpisko ak vobec nieco bude 😀 😀 😀 😀

makovicka53
17. sep 2012

@katuska54 ahoj ja sama neviem ale vo stvrtok idem na USG kontrolne...lebo ja som bola aj vcera a to som bola 14 DC a sliznica bola 5mm...ja som ale bez liekov tak uvidime ci podrastie za 4 dni...ak ano tak pojdem na KET ak nie tak skusime o mesiac 🙂...daj mi zajtra vediet ako si dopadla 🙂 drzim palce

lenusika
17. sep 2012

@katuska54 a potom každý večer 2 dcl červeného vínka cez deň grepový džús červený

annamary27
17. sep 2012

@kefalinek ja neviem nájsť tú našu súkromnú tému,ako ju nájdem?

lucinkacinka
17. sep 2012

@ina7 Testuješ vždy z ranného moču?Ja trubka som urobila test teraz poobede aj to som sa uplne nasilu vycikala a samozrejme negatívny ☹

ina7
17. sep 2012

@lucinkacinka Hej, z ranného, resp. nočného. Dnes o 4 ráno som sedela na záchode a hypnotizovala papierik. Čistá magorka. 😒 😀

lucinkacinka
17. sep 2012

@ina7 To robím aj ja je to fakt na nervy :-/

lisetta
17. sep 2012

@lucinkacinka ahoj este stale spinis?ja som si robila uz test na 6 den bo som nevydrzala a bol tam taky slaby duch a potom som urobila test na 9 den a bola tam uz pekna ciarka zajtra idem na krv ale beriem to este s rezervou az dokedy sa mi to potvrdi na utz mam uz zle skusenosti tak som opatrna 😖

ina7
17. sep 2012

@lisetta Ja tiež viem, že pozitívny test ešte nič neznamená. Ale je to začiatok. Ty si mala PK? že ti to tak skoro ukazuje. Ja som mala len jedno bez PK a 10. deň nič. Tak sedím a nervačím akurát.
Budem držať palce zajtra na krvi, nech je tam výsleodk ako hrom. 🙂

jaja102
17. sep 2012

baby tak dnes sono a malydrobcek prst v ustach...mm sa smial,ze bude po nom,ten si doteraz totižto hryze nechty 🙂 .inak sme vraj 15+5 co mi teda podla transferu vobec nesedi.... ☹ ☹ nechapem

jajus18
17. sep 2012

@jaja102 ahoj.a kedy si ma vklad?

lisetta
17. sep 2012

@ina7 nemala som pk mala som iba 5 folikov a z toho boli len 2 vajicka a jedno sa pekne ujalo a vlozili mi 4bunkove 😉 nemam ani zmrazene 😒

annamary27
17. sep 2012

@jaja102 a podla poslednej ms ti to sedí?lebo aj pri ivf sa to tak počíta.

ina7
17. sep 2012

@lisetta Ja z cca 10 folikulov 2 vajíčka, jedno embryo 8 bunkové. Som 10. deň po ET.
Prvýkrát sme mali z 20 fol. 8 embryí, 4 blastocysty 2x po dve - 1 IVF - mimomaternicové a 1 kET - biochemické tehotenstvo. Ale kamoška má z 1. IVF a jedného embrya krásneho chlapca. Povedala, že až následne keď videla ako sme my dopadli, tak si uvedomila aké strašné šťastie mala.

lisetta
17. sep 2012

@ina7 ja mam iba jeden vajecnik mam za sebou 6 IUI a 3 mimomaternicove za sebou a to je moje prve ICSI takze asi tak 😖 preto som opatrna ked mam // ciarky

ina7
17. sep 2012

@lisetta 3 mimomaternicové??? Tak ale 4.krát sa to nemôže 100% stať. Už to bude dobre. MUSÍ.
Mne našťastie chýba len vajcovod po tom mojom, vaječník mi ostal. Zo 4 krásnych embryí jediné životaschopné bolo vo vajcovode, do cca 8 tt. Najšikovnejšie a takto sa zatáralo. Ale mi hovorila doktorka po operácii, že najlepšie by bolo zobrať mi rovno aj druhý vajcovod, by sa to nemohlo zopakovať, ale že je to neetické.

lucinkacinka
17. sep 2012

@lisetta Ahoj,ano ešte stále špiním,myslela som že to prestáva ale mýlila som sa ☹Ty si nešpinila?Gratulujem ku pozitívnemu testítu,je to dobrý začiatok a neboj už bude len dobre 🙂

lisetta
17. sep 2012

@ina7 ja pri 2 a 3 mimom som uz dopredu vedela ze daco nie je dobre a stale to bolo okolo 5-6tt spinenie aj bolesti na lavej strane.Ja uz som povedala aj doktorovii nech tam da aj gps s dobrou adresou 😀 tak uvidim 🙂

lisetta
17. sep 2012

@lucinkacinka az do odberu krvy nic nie je stratene,moze to byt hniezdenie alebo zbytky krvi z minuleho cyklu

lucinkacinka
17. sep 2012

Ja sa len bojím aby som do vtedy nedostala menzes.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre