Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

b.bardyova
30. sep 2012

@makovicka53 ja zacnem asi koncom mesiaca :D drzim palceky

adulik30
30. sep 2012

ahojte vsetky dakujem Vam za poodporu.Ja som dnes 6ty den po ET a zatial klud.Len dnes ma sem tam mierne pichlo pri vajecniku tak dufam ze bude vsetko ok.uz len par dni a budem vediet co a ako.Dufam ze zas zazijem ten krasny pocit ked na teste sa takmer okamzite objavia //. vsetkym cakatelkam drzim prsty.

jaja102
30. sep 2012

@bique ahoj,kde ste mi a annamary zmizli?uz ste v inej teme?

bique
1. okt 2012

@jaja102 ahoj..nieee...ja nechodim do inej,citam kazdy den a sem tam nieco napisem aj🙂 ako sa mas?

jaja102
1. okt 2012

@bique ved ja som na tom rovnako...tato tema bola moja prva,tak mi nejak prischla k srdiečku.tiež sledujem každú babenku,čo si tým čo my precházda a držím im všetkým palce.mame sa fajn,už som ho dokonca aj cítila,kým mi došlo,čo to je,tak som bola v tom,že je to trávenie 🙂 🙂 .o dva týždne kontrola s určením pohlavia,tak sa už neviem dočkať...ešte stále sem-tam zvraciam,a sem tam boli podbruško,ale je to omnoho lepšie.a ako vy?čo nové?

haannka
1. okt 2012

ahojte babulky...ja sa tiez chystam tento cyklus na KET...dnes som 6.dc...ak bude vsetko v poriadku buduci tyzden si pojdem po moje 2 zmrzlinky...

katuska54
1. okt 2012

@makovicka53 ak myslis estrimax tak ten beriem od 1DC a utros 7 dni pred KET.
ja chodim do icsaru v BA

katuska54
1. okt 2012

@b.bardyova ahoj ja do iscar v BA. drzim palce,aby si mala pozitivny test 😉

katuska54
1. okt 2012

@haannka drzim palce 😉

haannka
1. okt 2012

@katuska54 dakujem napodobne...ty si ktory den...ci uz mas po ket?

katuska54
1. okt 2012

@haannka ja som uz 6 den po KET. takze som cakatelka pozitivnej spravicky 😉 dufam.... 😒

haannka
1. okt 2012

@katuska54 jeeej tak tomu verim aj ja...a planujes testovat...ja uz by som asi experimentovala ;)...kolko ti vkladali?
straaaaasne drzim palce...aj @cakatelka aj @tinka9075 a podobne

b.bardyova
1. okt 2012

@katuska54 Dakujem a budem drzat palceky ..nech ta pozitivna spravicka pride🙂 inak kolko si doplacala ..tych 150eur ako je pisané.

cakatelkana
1. okt 2012

@bique mna prsia nebolia uz asi 2 dni po ET.no dnes som zacala slabo spinit. hned rano. 1x teraz je to OK bez spinenia. neviem co to malo znamenat ale na papieri to nebolo ani vidno. som 6 den od ET. uz mi s toho zacina hrabat... 😀
tebe drzim palce aby si sa rychlo dockala...

jajus18
1. okt 2012

ahojte.baby,prosim vas tie co ste boli na morfologickom utrazvuku u dr.cuderlika,kedy ste sa tam dovolali?lebo nie a nie sa tam dovolat len to tam zvoni ☹

cakatelkana
1. okt 2012

baby poradte !!! som dnes 6 den po ET a dnes rano som zacala spinit tak na ruzovo. uz to prestalo a vobec nemam pocit, ze by som mala dostat ms. len vcera vecer asi 15 min. som ten pocit mala ,lebo ma bolelo brucho ako mred ms. ale prestalo to... som uz s toho hotova neviem co si o tom mysliet. je to normalne ci si mam mysliet ze to nevyslo? dakujem.... 😲 😲 😒

deni5
1. okt 2012

Pridám sa k vám.Ja som dnes 6deň po KET a pobolievajú ma dnes kríže.Neviete či je to OK?Pri IVF som nič necítila zvláštne a ani to nevyšlo.

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deni5
1. okt 2012

@cakatelkana može to byť aj uhniezdovanie ak slabo krvácaš alebo špiniš.

deni5
1. okt 2012

@aris2 do akého centra chodíš?Blahoželam.

cakatelkana
1. okt 2012

@deni5 ale ja som mala PK. to sa mi uz asi malo davno uhniezdit nie? mne vraveli ze do 3 dni. tak neviem. ja mam dnes termin kedy by som podla spravnosti mala dostat ms dnes.

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cakatelkana
1. okt 2012

@aris2 gratulujem ti tak to je super. tesim sa s tebou. ved nic ine sme ani necakali len toto nie? urcite bude vsetko OK. drzim palce...

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deni5
1. okt 2012

@aris2 ja viem,že aj po PK može byť uhniezdovanie individuálne takže je to zaťiaľ v pohode.

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9075
1. okt 2012

@deni5 ahoj aj ja som 6den po KET zatial nič len brucho ma bolí a kríže tiež trochu 🙂 🙂

cakatelkana
1. okt 2012

@aris2 anooo 🙂 🙂 ja ze je uz davno u mna udomacnene. dakujem potesila si ma zas myslim trosku pozitivnejsie. no uvidime ci to bude len spinenie. lietam kazdych 10 min. na zachod a pozorujem co je nove.

deni5
1. okt 2012

@tinka9075 tak to máme rovnaký deň po vklade a aj rovnakú bolesť.Není to hrozné ale cítim trocha kríže.Dúfam že je to dobré znamenie pre nás obe.

cakatelkana
1. okt 2012

@deni5 jaj dakujem vam baby za povzbudenie... este ze existuje taketo forum lebo by sa baby mohli zblaznit ...ste zlate. hned mam krajsi den. 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre